plakát seriálu

Breaking In

(Breaking In)

Názory uživatelů

Rule No.2 - Breaking In Rocks!

Breaking In je nabito neuvěřitelnou dávkou akce. Záběry a situace se střídají rychlostí blesku, jeden dvacetiminutový díl obsahuje tolik, z čeho by v klidu mohl vzniknout klasický pětačtyřicetiminutový.

Všechny herecké výkony v seriálu byly výborné, musím ale vyzdvyhnout Michaela Rosenbauma. Michael bude asi navždy Lex Luthor. Nikdy bych nečekala, že v komediálním seriálu zazáří, ale dostal mě. Po této roli jsem přesvědčená, že je chameleon, který dokáže výborně zahrát naprosto cokoliv.

Breaking In si podle mého názoru vůbec nezasloužilo toto předčasné zrušení. I když jsou díly jen dvacetiminutové, rozhodně je to kvalitní komedie, která by dokázala bavit několik sezón. Naprosto už chápu všechny fanoušky, kteří doufali v dramatický nárůst sledovanosti posledního dílu a změnu názoru FOXu. Bohužel nepřišlo ani jedno. Ale i přes to, že jsem se nestihla během těch krátkých sedmi dílů s Breaking In dostatečně sblížit, aby mi zrušení rvalo srdce, budu hodnotit vysoko. Zaslouží si to.

Edit: Druhá série je obrat o sto osmdesát stupňů. Děj už se neodehrává v terénu, ale soustředí se na drama (komedii) na pracovišti.

Jako ano, obě nové dámy se mi líbily. Victoria v podání Megan Mullay byla pracovitou verzí Karen z Willa a Grace, což jsem velmi ocenila. Tato herečka prostě umí, vše, co vypustí z pusy, je geniální. Molly byla opak, plachá, tichá, zoufale se snažící. I ona do seriálu zapadla.

Škoda, že Josh odešel bez vysvětlení. I odchod Melanie byl hodně zvláštní, celkově její postava byla kompletně jiná, než jakou jsme znali z první série, a to se mi vůbec nelíbilo. Už to nebyla ta sexy drsňačka, ale jen ufňukaná žárlivka, která navíc ani neměla dostatek prostoru na scéně.

A prosím vás? Oz a bankrot? No to ani náhodou, vždyť celou první sérii nás ujišťovali, jak je tento člověk nejlepší na světě. A teď tohle? Tomu jsem ani za mák nevěřila, přišlo mi to jako laciný způsob obměny děje.

Nejvíce se mi z druhé série líbila úvodní scéna první epizody, kdy si seriál střílel ze své domovské stanice FOXu. Kdo nezná historii, asi nepochopí, ale ostatní (včetně mě) se museli válet smíchy po podlaze. "Chtěli jste nás odepsat, ale to se vám nepovedlo. Teď nás berete zpátky..." :D

Celkově ale druhá série nesahá té první ani po kotníky a rapidně snižuje moje původní devadesátiprocentní hodnocení.

60 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Jedna postava zvládla hodně zkazit

Seriál nebyl špatný, ale je několik jiných seriálů, jejichž zrušení mě mrzí mnohem víc.
Byly tam dobré postavy, ale takový Dutch mě vyloženě vytáčel. Nesnáším v sitcomech postavy úplných idiotů, kteří by ve skutečném životě vůbec nemohli přežít. Smát se můžeme i u reálných situací.

50 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk