plakát seriálu

Brickleberry

(Brickleberry)

Názory uživatelů

Animák pro dospělé

Brickleberry je taková obdoba Southparku, ale líbí se mi víc, protože je vtipnější, obzvláště s českým dabingem. Kombinace postav je hodně zvláštní, ale to jen posiluje zábavu. Seriál je sprostý, oplzlý, zvrácený, ale občas i podle mě přehnaně nechutný. Ale bavil jsem se u toho a můžu to doporučit.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Něco nového z animáků

Brickelberry je celkem zajimává podívaná z tvorby Comedy central, tudíž jsou tam vtipné a humorné narážky snad na všechno a všechny. Je to přeci jen dítě South parku. Velice se mi líbí prostředí, protože je to něco nového a neprozkoumaného, všichni známe městské příběhy-těch je plná televize.
Ale brickelberry je pěná dvousériová oddechovka, která pobaví a nezklame.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Pořádně řízná zábava!

A člověk by si myslel, že tvrdší a fekálnější humor, než používá South Park už nejde vymyslet. Ale chyba lávky. Neotřelé, drzé, vulgární a místy někdy až neskutečně fekální. Takové Brickleberry je. Postavy jsou výborně napsané a skvěle se doplňují. Některé charaktery jsou o chloupek lepší, než ostatní(viz Connnie a její vagína). Důležité ale je, že žádná postava seriál vyloženě netáhne ke dnu a pokud vám třeba někdo v některém díle leze na nervy, určitě vás místo toho zabaví někdo jiný. Některé díly jsou sice slabší, ale ve většině je tempo vtípků naprosto zničující. Škoda, že vzniklo jen 36 epizod, ale na druhou stranu to asi skončilo dostatečně včas, než aby tvůrcům došly nápady. Pro slabší povahy tedy Brickleberry rozhodně určeno není. Vám ostatním ale určitě doporučuju vyzkoušet. 100%

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Welcome to Brickleberry

Tady samozřejmě nejde o děj. Celý seriál se točí okolo toho, co hlavní hrdinové vymyslí za volovinu či co komického se jim stane. Seriál nezná žádná tabu a sebranka místních strážců parku je vážně skvostná. Mou oblíbenkyní je Connie.

Jestli se vám tohle bude líbit, to hodně závisí na tom, zda váš smysl pro humor je na stejné vlně jako ten seriálový. To poznáte podle prvního dílu, možná už po prvních pár scénách.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Klasické složení

Klasické složení z lidí a zvířat, které jak už je zvykem opět mluví a většinou jsou agresivní a vulgární :-).Specifický tvrdý humor jak ho známe z FG, či AD ani tady opravdu nechybí.Po první epizodě jsem si tuhle pětku zamiloval a nedočkavě čekám na další díly :-). Doporučuji všem co ulítávaj na FG a AD :-)

80 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Já se bavil

Jo... já se bavil, bavili jsme se se ženou... Co víc říct? Je to trochu (hodně) bláznivé a nechutné a pro někoho nelogické. Humor se s ničím nepáře a nenechá Vás s kamenou tváří, ale pokud Vás nebaví animáky typu South park, Family guy, atd..., tak se určitě bavit nebudete.

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Hello Rangers

Brickleberry jakožto fanoušek South Parku hodnotím samozřejmě na výbornou. Humor pro dospělé, opravdu parádní. Doporučuji všem fanouškům "dospěláckých" animáků!

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé