Broučci

Broučci (Broučci)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
xxmartinxx

25. června 2008

63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Tak to vidím já...

Broučci mi nikdy k srdci nepřirostli. Nemám rád loutkové pohádky a nemám rád nepromyšlené zápletky. Možná jsem na seriál pro pětileté děti moc náročný, ale tohle mě prostě nemohlo dostatt, takže se není čemu divit. Krom toho, ta stará mluva a neustálé modlení se mi nikdy nelíbilo... Jako by šlo o vymývání mozků.
Jako malému mi vždycky vadily ty viditelé nitky loutek a naprosto stupidní hlasy postav. Tohle zkrýtka není pro mě. A vlastně si ani nedokážu představit, co se na tom někomu líbí - tak mimo mě seriál jde.

Avatar uživatele
Žabička

8. prosince 2014

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Nemám slov

Prosím, ať se na mě nikdo nezlobí, ale na Broučci u mě vzbuzovali akorát depresivní stavy. Buď je milujete, nebo... Proti gustu žádná, ale černobílé loutky ne e..:/

Avatar uživatele
JanaH

17. července 2008

25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Ne ne ne

I když pocházím jen kousek od městečka Jimramov kde se Jan Karafiát narodil jeho broučky jsem nikdy neměla ráda jako malá holka a nemám je ráda ani dnes.Snad proto že byly loudkové nebo proto že tam byla ta odporná staročeština v které to bylo namluveno nevím.Faktem ale zůstává že když je dnes vidím jenom koutkem oka běhá mi mráz po zádech a zhnuseně odcházím pryč.