plakát seriálu

Brutální Nikita

(La Femme Nikita)

Názory uživatelů

Nikita + Michael

Seriál, na ktorom som veľmi frčala, opakovane som si púšťala obľúbené diely a vychutávala si každú spoločnú scénu Nikity a Michaela.
Michael a Nikita sú agentmi a zároveň „zajatcami“ tajnej vládnej agentúry Sekcie 1, ktorá riadi ich životy. Iná cesta ako smrť zo Sekcie neexistuje. Lenže nováčik Nikita nie je zabiják, má svoje hranice, za ktoré nedokáže ísť. Naproti tomu jej cvičiteľ a veliaci Michael je viac než praktický a dobre si vedomý toho, ako to v Sekcii chodí.
Roya Dupuisa ako Michaela som žrala. Má úžasnú tajuplnú charizmu, jeho kamenná tvár je často výrečnejšia než tisíc slov. Výbornými postavami sú aj napr. IT mág Birkoff, odborník na zbrane Walter a tiež i Madeline, tak správne chladná a krutá, ale občas spoza masky prebleskne i nejaký ten kúsok zabudnutej ľudskosti.
Michael a jeho vzťah s Nikitou sú hlavným dôvodom vzniku mojej závislosti a zaraďujem ich medzi top páry v seriálovom svete. Tá chémia medzi nimi je fantastická - je hutná, plná napätia, intenzity a nevypovedaných slov. Prešľapujú okolo seba, bojujú spolu i proti sebe, chránia sa i podrážajú a navzdory zdravému rozumu sa do seba zamilujú, čo sa stane ich slabosťou i silou zároveň.
Je to nedokonalý seriál, miestami by som povedala „zromantizovaný“, ale každý seriál je natoľko dobrý, nakoľko sa páči divákovi. Ja som tomuto seriálu svojho času dokonale prepadla, takže už navždy má zabezpečené miesto medzi mojimi srdcovkami.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Nikita

jeden z mých nejoblíbenějších seriálů. Naprosto skvěle rozehrané profily těch několika málo postav, které ale velmi často dokáží nastolit napínavou atmosféru, plnou zvratů, podtrhovanou suchými a nemilosrdnými hláškami.
Když se povedla epizoda, nemohlo být nic lepšího. Tvůrci takových Alias se tu museli hezky učit.
Herci výborní, hudba taky a interiéry (a také styl odívání Nikity :-) měly šmrnc.
Není divu, že po skončení 4 série si fanoušci ještě vydupali pátou...

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Joel Surnow

Když si vzpomenu na intro a Josphine,Josephine, ještě teď mě mrazí v zádech. Myslím že seriálu hodně přidává atmosféra anglo-francouzské Kanady, která dodává do akce trochu šmrncu. Byt ve kterém Nikita bydlí jsem jí vždycky záviděla a divila jsem se na co potřebuje takových slunečních brýlí...Vztah Michela a Nikity měl úžasnou dynamiku a nebylo těžké se do toho zažrat. Obecně se domnívám, že jsou postavy neobyčejně propracované a baví mě postupné rozkrývání pozadí jejich životů. Určitě jsem nedokoukala všechny díly, ale teď se modlím,abych se k němu někde dostala a dala si ho komplet.

(Jo a samozřejmě mi utkvěl nápis Joel Surnow, který jsem jako malé dítě četla tak jak byl...:))

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

nikita

každá série měla něco do sebe,Nikita byla krásná ženská a Michael se k ní skvěle hodil,byl to krásný pár a seriál se moc povedl

90 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Uzasny serial

Jeden z mych vubec nejoblibenejsich serialu vubec. Do Roye Dupuise jsem zamilovana dodnes :-)
Pokud vynechate posledni serii - velice zoufalou - jedna se o velice kvalitni serial s dobrou zapletkou a nepredvidatelnym dejem.
Nektere jeho zapletky si pamatuju jeste po letech.
Doporucuju s velkym D.

100 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

La femme

Hodnocení je tak k prvním třem řadám, dál už je to vyvařené z již provařeného. Každopádně výborný výběr hlavní hrdinky a to nemluvě o rádci a našeptávači:-) Soundtrack stojí určitě taky za zmínku.

70 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Nic moc

Teď už tento seriál nemůžu ani vidět a nevydržím u toho, ale v pubertě jsem ho nade vše milovala, nenechala jsem si ujít jediný díl, když mě náhodou u toho někdo vyrušil, bývala jsem nepříčetná :) Dnes si to vysvětluju jako pubertální poblouznění Royem Dupuisem a nechápu, co jsem na tom seriálu viděla.

30 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

...

Nevím. Pár dílu mě bavilo, pár zas ne. evím moc sem tenhle seriál nemusel. Za tu hlavní hrdinku 40% :-)

40 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
44 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí