Buffy, přemožitelka upírů

Buffy, přemožitelka upírů (Buffy the Vampire Slayer) — 7. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Angel

Když Buffy odchází z Bronzu, je napadena velmi silnými upíry, tzv. Trojicí - najemnými zabijáky, které na ni poslal Pán. Už to vypadá, že Buffy to má spočítané, ale na poslední chvíli se tam objeví Angel a společně upíry přemůžou. Angel je však raněn, a tak ho Buffy vezme k sobě domů, kde ho ošetří a protože má strach, aby na něj ty upíři venku nečekali, nabídne mu, aby přespal u ní v pokoji na zemi. Když se druhý den vrátí ze školy, Angel se jí svěří a sdělí jí své temné tajemství.

Pána štve, že mu Buffy zabila už přespříliš upírů, a proto na ni posílá Trojici. Buffy je s přáteli na Dezinfekčním večírku v Bronzu, Buffy se nudí, proto odchází domů. Cestou ji napadne Trojice, nebývale silní upíři, ale Angel jí pomůže. Buffy s Angelem před Trojicí utíkají k Buffy domů, Angel u Buffy zůstane přes noc pro případ, že by Trojice slídila kolem a také kvli tomu, že je Angel zraněný. Druhý den o tom vypráví Gilesovi, ten ji ujistí, že Trojice už nebude problém, protože na důkaz pokání musí Pánovi nabídnout své životy, protože nesplnili úkol. Buffy se vrací domů, kde si chvíli s Angelem povídá, ale pak se líbají a Angel ukáže svou pravou tvář, tvář upíra. Buffy je z toho vykolejená, ale Giles i Alex si myslí, že by ho měla zabít. Přes den Darla zajde k Angelovi do bytu a připomíná mu čím byl a přemlouvá ho, aby se k tomu životu vrátil. Darla má totiž plán, jak zničit přemožitelku - chce, aby ji zabil Angel a stal se znovu zabijáckým upírem. Tomuto plánu pomůže, když přijde k Buffy domů a pokousá její matku, když se tam však objeví Buffy, najde nad svou matkou Angela, který tam přišel, když zaslechl křik. Buffy ho prohodí oknem a volá sanitku. Buffy se vydává na lov Angela. Ví, že bydlí někde blízko Bronzu, proto jde tam. Buffy s Angelem bojují a mluví, protože ani jeden nechce zabít toho druhého. Pak se do toho vloží Darla, která stvořila Angela. Darla střílí na Buffy a Angela z pistole, Buffy s ní bojuje vystřelí na ni z kuše, ale netrefí ji do srdce, Darlu však pohotově zabije Angel. Pán je samozřejmě zklamaný a naštvaný, neboť Darla byla jeho oblibenkyně. Buffy je v Bronzu a přichází za ní Angel, aby se ujistil, že je v pořádku. Buffy se s Angelem loučí, protože by to podle ní mezi nimi nemělo žádnou budoucnost.

Zajímavosti

Až 90 minut trvá maskérům nalíčit Davida, aby vypadal jako upír.

Chybička se vloudí... více z této kategorie

Když jde Buffy z Bronzu domů, projde kolem výlohy s květinami. Když však s Angelem prchají před Trojicí, proběhnou okolo té samé výlohy. Takže buď Buffy běží špatnou cestou, nebo to chtěla vzít oklikou.

Když Buffy s Angelem utečou k ní domů, můžeme vidět, jak jeden z upírů šmátrá rukou skrz dveře dovnitř domu, což je ale nemožné, protože nebyl pozván, tudíž tam je pro něj bariéra.

Giles říká Willow, že toho ví o Trojici tolik, neboť o nich četl od půlnoci do šesti do rána. Což je ale nemožné, neboť se Buffy po útoku schovala ve svém domě a šla rovnou spát.

Když Buffy nese Angelovi večeři, má na sobě rudou rtěnku, ale za pár okamžiků ji už nemá.

Když Darla sleduje Willow a Buffy v knihovně, můžeme v jednom z regálů vidět její odraz.

Když Joyce křičí, když ji Darla kouše, tak se jedná o ten samý výkřik, když Buffy vykřikla, protože zjistila, že Angel je upír.

HUDBA V EPIZODĚ

I'll Remember You (Sophie Zelmani)

Buffy se loučí s Angelem v Bronzu.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

allyska
cindy