Buffy, přemožitelka upírů

Buffy, přemožitelka upírů (Buffy the Vampire Slayer) — 7. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Entropie

Anya, jako čerstvá démonka pomsty, se snaží proklít Alexe. Zjistí ale, že ona sama to udělat nemůže, a tak jde vymámit přání z jeho kamarádů.

Anya navštíví Alexe a snaží se na něj hodit pomstu. Ale jelikož se jí to nepovede, poradí se u Halfrek, že si tu pomstu musí přát někdo jinej. Tak to zkusí na všechny přátele, ale ti Alexe mají rádi a pomstu nechtějí. Anyu napadne, že Spike by jí pomoci mohl. Dawn řekne Buffy, že s ní chce jít na hlídku, ale ta to zamítne. Alex se naštve, že udělal chybu s Anyou a přitom rozkopne trpaslíka na zahrádce, kde najde kameru. Willow se snaží přijít na to, kam jde signál z kamery a přitom narazí na ostatní sledovací zařízení a až narazí na kameru v magickém obchodu, kde se mezitím rozhovor u alkoholu Anyi se Spikem zvrhnul v sex. Alex se naštve a jde tam se sekerou. Buffy to také celkem vzalo. Alex napadne Spika, ale Buffy ho zastaví. Alex začne Anye vše vyčítat a skončí u toho, že se mu hnusí. Vtom se ozve Spike, že pro Buffy byl dobrej. To Alexe dorazí a odejde. Tara přijde za Willow, políbí se a jsou zase spolu.

Zajímavosti

Na konci epizody přijde Tara za Willow. Na dveřích visí šaty, které měla Willow na sobě v 607.

Chybička se vloudí... více z této kategorie

Buffy dá Dawn na talíř lívance. Když po chvíli vyzve Dawn, aby si sedla a jedla. Lívance zmizí z talíře a položené tousty jsou najednou nakousané.

Anya a Dawn spolu mluví v Magic Boxu. Vlasy Dawn mění záběr od záběru polohu, jednou jsou přes ramena, pak zas ne.

Halfrek a Anya se baví o tom, že by Spike mohl být vhodný k pomstě. Spike ale stojí kousek od nich a jak je známo, upíři mají dobrý sluch. Což by démonky jako ony dvě měly vědět.

Po sexu se Spikem nemá Anya rtěnku, ale hned v dalším záběru ji má.

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

allyska
Silencia