Buffy, přemožitelka upírů

Buffy, přemožitelka upírů (Buffy the Vampire Slayer) — 7. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Na dně

Willow si s Amy užívá kouzel až příliš. Dokonce spolu navštíví Racka, známého zlého čaroděje. Anya s Alexem Buffy varují, že to s Willow jde z kopce. Ta ji ale omlouvá, že jí přece nemůžou takto soudit, že se prostě snaží dostat z rozchodu s Tarou, prodělává teď prostě těžké období. Buffy si myslí, že to není tak vážné a chyby přece dělá každý. Buffy si tak vlastně odůvodňuje svůj kolaps se Spikem.

Tara s Dawn se vzbudí a najdou prázdný dům. Buffy si vyčítá noc se Spikem. Večer jde Willow zase s Amy ven, a Amy ji vezme za Rekem, který ji prý dodá sílu na další kouzlení. Willow je slušně mimo. Další den jde Willow s Dawn do kina, ale staví se ještě u Reka. Buffy přistihne Amy krást a zjistí od ní, kde je Dawn s Willow. Spike jí je pak pomáhá najít. Když Willow s Dawn odcházejí od Reka, Willow je jako zfetovaná a Dawn je naštvaná, že nestihli kino, napadne je démon. Utečou do auta, ale Willow jede strašně nebezpečně až bláznivě, že nabourají. Když se Dawn dostane z auta, napadne ji znovu ten démon, který řekne, že ho Willow přivolala. Křičící Dawn slyší Buffy se Spikem. Buffy s démonem bojuje, až se sám rozpadne očividně díky Willow, které pak Buffy vynadá a Dawn jí dá facku. Willow se rozhodne skoncovat s magií úplně, načež má pak absťák a nemůže spát. Buffy se oddaluje od Spika tím, že se zavře v pokoji a rozprostře všude česnek.

Zajímavosti

Michelle přiznala při jednom interview, že Alyson uhodit nechtěla, protože k ní má respekt. Alyson jí řekla, ať ji nešetří, a tak ji Michelle uhodila a poté se jí hned omluvila.

J.D. Peralta, kterému je věnována epizoda, byl asistent Marti Noxon (výkonná producentka), který zemřel 12. listopadu 2001 na rakovinu.

Dawn nechá Buffy vzkaz na ledničce, neboť Buffy se prý po hlídce láduje jako prase. To bylo už zmíněno v epizodě 303 Faith, že se po zabíjení cítí nadržená a hladová.

Ding Dog Daddy se jmenuje kreslená pohádka, co ráno hraje v televizi, když se Tara s Dawn ráno probudí.

Na skříňce, co má Willow v pokoji je krabička velice podobné té, v které v epizodě 410 drželi démoni hlasy.

Chybička se vloudí... více z této kategorie

Buffy si oblíká po noci strávené se Spikem úplně jiné triko, než měla předchozí den.

Je vidět, že Spike má na sobě tělové slipy.

Na to, že Buffy prožila divokou noc, při které zbořila dům, je překvapivě čistá a učesaná.

Will nakáže, aby se otevřely dveře od auta. Můžeme si všimnout ruky, co dveře otevírá.

Když Willow s Dawn odjedou autem a je pohled na ulici, jak se za nimi žene démon. Uprostřed, v levé části obrazovky, můžeme vidět jakési kolo a kameru, které jsou součástí natáčecího vybavení.

Buffy se Spikem hledají Will a Dawn. Zastaví se a Buffy se začne bavit o včerejší noci. Ve skutečnosti spolu ale spali předevčírem, neboť minulou noc byla Amy s Willow u Racka a Will se pak probudila na podlaze.

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

allyska
Silencia