Buffy, přemožitelka upírů

Buffy, přemožitelka upírů (Buffy the Vampire Slayer) — 7. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Odhalení

Do Sunnydale přijíždí Faithina nová pozorovatelka a chová se velice nadřazeně, navíc kritizuje všechno, co Giles udělá. Buffy a Angel bojují se svými pocity, když podlehnou a začnou se se líbat, spatří je Alex, který byl na hřbitově, neboť hledal rukavici Myhnegon, které se chce zmocnit démon Lagos. Willow a Alex se také nedokáží vyrovnat se svými pocity a začnou se líbat v knihovně, kam vejde Giles, který si jich naštěstí nevšimne, neboť je začtený do knihy.

Alex všem řekne, že viděl Buffy líbat se s Angelem, všichni jsou na Buffy naštvaní, nejvíc asi Alex a Giles. Když se Buffy snaží Gilesovi omluvit a sdělit mu, že Angel u sebe schovává rukavici, připomene jí, že Angel zabil Jenny, navíc ho několik hodin mučil se slastí a také jí vmete do tváře, že nemá respekt k němu jako pozorovateli. Alex hraje v Bronzu kulečník a když tam přijde Faith, řekne jí, že Angel je naživu, oba se shodnou, že ho musí zastavit a jdou do knihovny pro zbraně, kde najdou Gilese celého od krve, jak ho praštila Postová, jenže to oni nevědí. Faith je stále odhodlaná Angela zabít, a proto odchází, Alex volá záchranku. Buffy a Willow jsou na hřbitově, kde se jí Willow chystá říct o sobě a Alexovi, ale přeruší je démon Lagos. Po krátkém boji mu Buffy usekne hlavu. Obě jdou do knihovny, kde záchranky odváží Gilese. Alex Buffy řekne, že Faith šla zabít Angela. Buffy poprosí Willow, aby udělala katalyzátor živého plamene na zničení rukavice a ona sama zamíří do sídla. Tam už je i Postová, která omráčila Angela a snaží se dostat do truhly, kde je ukrytá rukavice. V tom ji zabrání Angel, který se probral z bezvědomí, nasadí upíří tvář a začne s ní bojovat. V tu chvíli tam vtrhne Faith a když vidí, že Angel se snaží zabít její pozorovatelku, začne se s ním prát. Když se ho chystá probodnout, dorazí Buffy a zabrání jí v tom. Když spolu začnou bojovat dorazí tam i Alex s Willow, Alex se je snaží od sebe odtrhnout, ale Faith ho odhodí. Postové se podaří nasadit rukavice a chystá se bleskem zabít Willow, tu však zachrání Angel. Faith poté odvede pozornost a Buffy střepem uřízne Postové ruku. V tom se objeví další blesk a Postová shoří.

Zajímavosti

Buffy řekne: "Další úterý v Sunnydale..." To je náražka na to, že seriál se vysílal v úterý.

Chybička se vloudí... více z této kategorie

Willow začne zavírat skříňku pravou rukou, najednou ji však dovře rukou levou.

Buffy a Willow se baví na hřbitově a za Willow je vidět plný měsíc, přitom nikdo se nezajímá o zamčení Oze.

Giles řekne Postové, kde je rukavice a ta se zvedne a najednou má na sobě svetr, který si předtím sundala a pak ho zase nemá.

Postová se snaží přesvědčit Faith, že Buffy je zaslepená láskou a když Buffy řekne, že si to mohou vysvětlit, vidíme nad její hlavou mikrofon.

Faith a Buffy proletí skleněnou tabulí a u nich na zemi jsou střepy a bílé dřevo. To všechno pak záhadně zmizí.

Ještě než si Postová nasadí rukavici, má zranění po vniknutí úchytů rukavice do její ruky.

Postová se zmocní rukavice a Přemožitelky spolu přestanou bojovat, Buffy ale pak pohne hlavou jako by se snažila ucuknout ráně od Faith.

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

allyska