Buffy, přemožitelka upírů

Buffy, přemožitelka upírů (Buffy the Vampire Slayer) — 7. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

On

Buffy ubytuje Spika u Alexe, protože si myslí, že jestli Spike zůstane ve sklepě, úplně se zblázní. Dawn se snaží pochopit, proč mu Buffy pomáhá, zároveň nechápe, proč si Spike opatřil duši. Prý aby byl lepším mužem, vždyť takový Alex má duši a stejně nechal Anyu stát před oltářem a teď ji najednou zase chce. Dawn prostě nechápe, jakto, že se po takových zkušenostech znova vrhnou do nového vztahu s dalšími nadějemi. Buffy odejde a Dawn se zakouká do kluka ve sportovní bundě.

Alex a Spike jdou k jeho bratrovi Lancovi domů, ale ačkoli dřív byl za playboye, dnes vypadá hrozně. Podle fotek zjistí, že R.J. i Lance nosili stejnou bundu. Willow se s Anyou snaží najít protikouzlo, ale k nim domů přijde R.J. a Anya s Willow se do něj také zamilujou. Všechny čtyři holky se rozhodnou dokázat mu, která ho nejvíc miluje. Buffy chce zabít ředitele, který mu jde neustále po krku, Willow z něj chce udělat holku, Anya vyloupí banku a Dawn si lehne na koleje a chce se nechat přejet vlakem.
Než Willow dokončí kouzlo, překazí jí to Alex. Willow mu vysvětlí, co dělají a jdou zastavit Buffy. Kouzlem najdou Dawn a Buffy ji na poslední chvíli zachrání před vlakem. Dawn jí vysvětlí, že s ní nemohla soupeřit, tak mu to chtěla dokázat takhle. Buffy ji vynadá, protože žádný kluk nestojí za to, aby se zabila.
Alex a Spike ukradnou R.J. bundu a spálí ji.

Zajímavosti

Zbraň, kterou se Buffy pokusí zabít ředitele Wooda, je ta samá, kterou jí dal Alex v epizodě 214.

Dawn si od Buffy půjčí kostým roztleskávaček, který má od epizody 103.

Alex si vzpomene na staré "zlaté" časy, kdy v epizodě 216, kvůli špatnému kouzlu, po něm šílely všechny holky ve škole.

Buffy říká RJmu, že není o tolik starší. Ve skutečnosti Thad Luckinbill (RJ) je o dva roky starší než Sarah Michelle Gellar.

Chybička se vloudí... více z této kategorie

Dawn mluví s Buffy a s ředitelem v jeho kanceláři. Poté odchází bez tašky, kterou má stále na židli. Hned v dalším záběru na chodbě ji ale má na rameni.

Holky se rozhodnou, jak každá zapůsobí na RJho. Je záběr na Anyu vycházející ze dveří, poté na Willow běžící po schodech a těsně než je střih na Buffy, můžeme na schodech vidět postavu nějaké ženy.

Spikův odraz je vidět ve výloze obchodu s elektronikou a taky, když se Spike ptá Lanceho na fotku, kde má stejnou bundu jako RJ. Odráží se v obrázku.

Buffy skáče na vagon, seskočí z něj na záda. Její bílý svetr ale zůstane čistý, poté strhne Dawn a spadne na bok a svetr je stále čistý. Když se změní úhel záběru má najednou skvrny vzadu a vpředu na svetru. Jsou ale načervenalé, přitom zem má šedivou barvu.

Stejně jako v epizodě 514, vlak, který jede, je naprosto zastaralý a v dnešné době už dávno nejezdí. Také je zvláštní, že se řidič vlaku nepokusí zastavit a jen troubí.

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

allyska
Silencia