Buffy, přemožitelka upírů

Buffy, přemožitelka upírů (Buffy the Vampire Slayer) — 7. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Prokleté pivo

Buffy trpí tím, jak odporně se k ní Parker zachoval a jak je mu to naprosto jedno. Rozhodne se jít utápět svůj žal pivem v hospodě, kde začal pracovat Alex jako barman. Jenže s Buffy se začnou dít zvláštní věci, jakoby stále víc hloupla.

Buffy je na hlídce a bojuje s upírem, když se tam zjeví Parker, Buffy vyřídí upíry a Parker se ji omluví za své chování. Buffy se probouzí ze zamyšlení na přednášce u profesorky Walshové. Xander přijde za holkami se zprávou, že bude dělat barmana a trénuje si na nich své triky. Willow radí Buffy, ať zapomene na Parkera. Xanderovi se jako barmanovi moc nedaří, protože si neumí zapamatovat objednávky. Buffy přijde do baru podpořit Xandera a vrazí do Rileyho, povídají si o tom, jaký je Parker sukničkář. Jeden kluk se vytahuje na Xandera kvůli tomu, že dělá jenom barmana a nestuduje na vysoký. Buffy si povídá s Xanderem, pak vrazí do jednoho kluka a za chvíli se tam zjeví další. Kluci Buffy pozvou na pivo. Willow je na rande s Ozem v Bronzu, když na pódium vyjde zpěvačka Veruca a Oz z ní nedokáže spustit oči. Ráno má Buffy opici a chce jít v pyžamu na hodinu, Willow ji zastaví, ale Buffy je na hodině nesoustředěná a chová se podivně. Druhý den zase Buffy a ti kluci pijí pivo, které ale není pivo. Buffy je opilá, proto ji Xander posílá domů. Willow vynadá Parkerovi, ten se ji snaží přesvědčit, že sex na jednu noc je dobrá věc. Xander vybírá od kluků peníze, když ti se začnou měnit na pralidi. Xander s tím jde za vedoucím baru, ale ten o tom ví. Jde taky za Gilesem, aby nalezli a pomohli Buffy. Najdou ji v pokoji, jak maluje prstem na zeď obrázky. Parker balí Willow, ale ta mu nenaletí na jeho triky, vtom tam vtrhne parta pralidí. Buffy napadne Gilese, protože chce pivo. Pralidi založí požár, ale v té budově je i Willow a další lidi. Buffy zahlédne kouř a jde tam, uvidí Willow v bezvědomí a pomůže ji i všem ostatním se dostat ven. Parker se Buffy omlouvá za to, co ji udělal, ale ta ho praští po hlavě.

Zajímavosti

Chybička se vloudí... více z této kategorie

Na začátku epizody Alex ostatním ukazuje svoji občanku, v jednom záběru ji drží palcem a prostředníčkem, v dalším palce a ukazováčkem.

Když Alex vyhodí z baru jednoho z přihlouplých studentů, tak zamkne. Když pak řekne vedoucímu ohledně těch kluků a jde pryč, dveře neodemyká.

Když se všichni kluci přemění v pralidi, mají na sobě kalhoty. Když jdou ale ven, jeden z nich má šortky.

HUDBA V EPIZODĚ

Overfire (THC)

Veruca zpívá tuto píseň v Bronzu.

Nothing but You (Kim Ferron)

Poté, co je Buffy okouzlena jukeboxem, ji Xander přiměje, aby odešla z baru.

I'm Gonna Fall (Ash)

Buffy mluví s Xanderem.

The Best Years (Smile)

Oz přináší Willow pití.

Ladyfingers (Luscious Jackson)

Buffy sleduje videoklip v televizi.

Wonderland (Collapsis)

Willow mluví s Parkerem.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

allyska
cindy