Buffy, přemožitelka upírů

Buffy, přemožitelka upírů (Buffy the Vampire Slayer) — 7. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Rodina

Tara slaví své narozeniny, ale nečekaně se objeví ve městě její rodina a hodlá si ji odvést domů.

Tara vypráví Willow příběh o koťátku. Buffy jde za Gilesem a řekne mu o Dawn, ale nechce, aby to ostatní věděli. Všichni pomáhají Buffy se odstěhovat z internátu. Willow připravuje pro Taru oslavu narozenin. Do nemocnice přivezli dalšího člověka, který zešílel. Doktor Ben se jde převléct. Plíží se za ním démon, ale objeví se tam bestie. Giles shání informace o bestii. Alex s Buffy vymýšlejí dárek pro Taru. Alex poradí Buffy, ať se zbaví napětí a tak se jde prát se Spikem. Aspoň to si Spike představuje, když se miluje s Harmony. V obchodě je jeden podivný zákazník, když vejde Tara s Willow vyjde najevo, že je to její bratr. Riley pomáhá Buffy s věcmi, Dawn chce odejít, ale Buffy jí to nedovolí. Riley vycítí, že něco není v pořádku, ale Buffy mu to nechce vysvětlit. Tařin otec říká Taře, že se musí vrátit domů, aby se jí nestalo to, co její matce o dvacátých narozeninách. Bestie zjišťuje informace o Buffy od démona, co sledoval Bena. Přikáže mu, aby zabil Buffy. Willow chce dostat Taru na poradu, Tara ale odmítá, přesto tam potají jde a všechny začaruje. Riley je ve Williho baru, kde potkává dívku, upírku, kterou odmítá, protože má v srdci jinou. Harmony byla nakupovat a zjistila, že démoni přijdou napadnout Buffy. Démoni zaklepou na dveře obchodu, ale Willow je kvůli Tařině kouzlu nevidí. Spike přijde Buffy na pomoc. Pak do obchodu přijde Tara a zruší své kouzlo. Tařina rodina chce Taru odvést proti její vůli. Všichni se za ni postaví a nedovolí jim to. Spike praští Taru a bolí ho to a to znamená, že je člověk. Všichni teď slaví Tařiny narozeniny.

Zajímavosti

Harmony se vrací z nákupu a má nákupní tašky značky April Fools, v tomto obchodě Cordy pracovala, aby si vydělala na šaty.

V této epizodě zjistíme Tařino příjmení.

Tato epizoda je první, která je přímo zaměřena na Taru.

Tato epizoda je poslední, kde se objeví Miss Kitty Fantastico. V "Chosen" se dozvíme, že Dawn ji nejspíš omyle zastřelila kuší.

Tara je jediná ze Scooby gangu kromě Buffy, která slaví narozeniny na obrazovce.

Chybička se vloudí... více z této kategorie

Při boji s démony se účes Will neustále mění. Také se mění intenzita osvětlení, navíc je s lavicí pohnuto, aniž by se jí kdokoliv dotkl.

Bena chce napadnout démon, toho však zastaví Glory, což je ale blbost, když víme, že SPOILER » jsou jedno tělo, není možné, aby se tak rychle změnila a ještě se stihla dostat na druhý konec šatny. «

HUDBA V EPIZODĚ

Can't take my eyes off you (Melanie Doane)

Willow a Tarou tančí spolu v Bronzu.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

allyska
cindy