Buffy, přemožitelka upírů

Buffy, přemožitelka upírů (Buffy the Vampire Slayer) — 7. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Zabiják ve mně

Giles veze přemožitelky do pouště, aby pochopily svou podstatu. Spikův čip mu začne působit bolesti a Buffy se snaží dovolat Rileymu.

Kennedy s ostaními přemožitelkami nejede, protože je nastydlá. Spika strašně bolí čip v hlavě, ale bezdůvodně. Podle Willow čip není v pořádku, a tak se Buffy snaží dovolat Railymu, kterého ale nesežene. Willow zjistí, že Kennedy nic není a jdou spolu do Bronzu. Tam se Kennedy Willow zeptá, jak dlouho ví, že je lesba a baví se o tom. Po příchodu domu se začnou líbat. Vtom se ale z Willow stane Warren. Parta si myslí, že je to ten První, ale když zjistí, že je hmotný a Willow Alexovi řekne pár vzpomínek z minulosti, uvěří jí. Willow si myslí, že je to její vina, protože má výčitky svědomí, že ho zabila a odejde s tím něco udělat. Kennedy jde s ní. Říká, že to zkoušela vrátit, ale nejde to. Jde tedy za starými přáteli.
Spike už tu bolest nemůže vydržet, tak jde s Buffy do bývalé laboratoře Iniciativy. Alex se telefonem dozví, že jeden angličan Robson byl napaden a Giles mu pomáhal. Přišli Nositelé a než Robson omdlel, viděl, že Gilesovi měl jeden Nositel právě useknout hlavu. Když se probral, už tam Giles nebyl. Alex, Anya, Dawn a Andrew myslí, že Giles může být ten První, a protože nemohou si vzpomenout, jestli Giles na něco sáhnul či něco držel, odjedou za ním a potencionálními přemožitelkami do pouště. Bojí se, že přijedou pozdě, nebo i kdyby přijeli včas, nic nezmůžou.
Willow přijde do starého kroužku magie a chce od nich pomoct. Je tam i Amy, která tvrdí, že se už napravila. Tak Amy zkusí udělat kouzlo, ale Willow jí praští. Pak ale řekne, že ona to nebyla, že to byl Warren, snaží se dostat ven a ona se začíná v něj měnit. A uteče.
Parta přijela do pouště a skočí po Gilesovi. Zjistí ale, že je hmotný, takže je vše v pořádku.
Buffy se Spikem vejdou do laboratoře Iniciativy, kde zůstalo vše tak, jak bylo po výbuchu, včetně mrtvol démonů a lidí. Hledají Spikovu složku či něco na uklidnění, ale napadne je démon. Buffy se pere s démonem, a když ho zabije, najednou se rozsvítí a všude jsou vojáci. Velitel řekne, že mu agent Finn sdělil, že se s ním Buffy snažila spojit a jsou tu proto, aby jí pomohli. Čip je pokažený, mohl by Spika zabít, a tak má Buffy na vybranou. Buď nechá čip opravit, nebo odstranit.
Willow brečí, pak se ale zvedne a jde si koupit pistoli. Kennedy zůstane s Amy, která tvrdí, že to Willow zvládne. Zvládla prý i horší věci před tím, než začala chránit potencionální přemožitelku. Kennedy ale neřekla, že je potencionální přemožitelka a chce po Amy vědět, jak to ví.
Amy Kennedy odhodí a řekne, že se baví tím, že Willow proklela kletbou pomsty. Kletba umožní oběti podvědomě si vybrat podobu trestu. Amy totiž vadí, že Willow přišla k moci jen tak, zadarmo a snadno. Ostatní museli dřít dvakrát tolik, ale všechny zajímala jenom Willow. Ale ona na to byla slabá, málem zničila svět, přesto jí ale mají všichni rádi. Vtom Amy pošle Kennedy na Buffyinu zahradu. Tam přijde Willow s pistolí a namíří na ni. Říká, že je to Kennedyina vina. Podvedla jí, přinutila jí k polibku a teď je z ní tohle. Willow ji zabila. Tím že jí políbila, opustila Taru. Dovolila její smrt, neochránila ji, zabila ji. Willow říká, že už ho neudrží, mění se, to je její trest. Ale Kennedy prý už magii začíná chápat, políbí se a z Willow je opět jen Willow.

Zajímavosti

Všechny scény Warren/Willow byly točeny dvakrát. Jednou s Alyson Hannigan a poté s Adamem Buschem. Z důvodu, aby herci mohli hrát sami sebe a navzájem sladit svá vystoupení.

David Solomon si během natáčení zlomil prst na noze, a tak ho dočasně zastoupil David Grossman, který natočil scénu Buffy a Willow v kuchyni.

Toto je naposled, kdy se objeví Elizabeth Anne Allen jako "Amy Madison". Amy jsme mohli vidět ve všech řadách kromě 5.

Kennedy je pátou postavou s homosexuální orientací. Další je Willow, Tara, Larry a Scott (O kterém jsme se to dozvěděli nedávno.) Stále se spekuvalo o tom, že Andrew je gay, což je ale vyloučeno SPOILER » v seriálu Angel, kde v 5.řadě zjistíme, že momentálně má dvě přítelkyně. «

Chybička se vloudí... více z této kategorie

Willow a Kennedy jsou v Bronzu. Willow má v drinku růžový deštníček a modré brčko. Po chvíli má najednou Will modrý deštníček.

Délka provázku s krystalem, co má Amy na sobě, se záběr od záběru mění.

Willow jako Warren stojí v obývacím pokoji. Andrew natáhne ruku a dotýká se ho. V dalším záběru opět natahuje ruku a dotkne se.

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

 • Český název
 • Původní název
 • Číslování
 • Premiéra
 • Česká premiéra
 • Rok natočení
 • Délka epizody
 • Odkaz na IMDb
 • Zabiják ve mně
 • The Killer in Me
 • 7. série, 13. epizoda (celkově 135. díl)
 • 4. února 2003
 • 8. září 2011
 • 2003
 • 41 minut
 • www.imdb.com/title/tt0533504/

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

allyska
Silencia