Buffy, přemožitelka upírů

Buffy, přemožitelka upírů (Buffy the Vampire Slayer) — 7. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Zlosynové

Willow je rozzuřená a touží po pomstě. V obchodě do sebe vsákne obsah temných knih a vydá se zachránit zraněnou Buffy. Poté je rozhodnuta zabít Warrena.

Pro Buffy přijela záchranka a Willow truchlí nad mrtvou Tarou a žádá magické síly, aby jí vrátili zpátky. Ty ale nesouhlasí, protože zemřela přirozenou smrtí. Jonathan s Andrewem jsou ve vězení a doufají, že pro ně přijde Warren. Ten ale mezitím v baru oslavuje zabití přemožitelky, kde se také dozví, že mu to nevyšlo. Naštvaná Willow si přijde do magického obchodu pro knihy s černou magií a všechny do sebe nasaje, až jí zčernají vlasy i oči. Dawn přijde domů a najde mrtvou Taru, u které pak zůstane. Warren jde hledat pomoc a ochranu k Rekovi, který mu poví, že přemožitelka je jeho nejmenší problém, měl by se bát Willow. Ta dojde do nemocnice, kde zachrání Buffy, načež jde najít a zabít Warrena. V autobuse, který pronásleduje, najde pouze robota Warrena. Dawn je ráda, že Willow ho chce zabít, ale Buffy se to nelíbí, protože Willow není vrah. Alex s Buffy ji jdou hledat, a Dawn nechají u Spika v kobce, který ale odjel a místo něho je tam Klem. Spike je zatím u šamana a chce, aby se stal tím, čím byl. Alex zjistí, že je Anya znovu démonka pomsty, když Anya Willow vycítí, jdou za ní do lesa. Willow mezitím zajala Warrena a zjišťuje, že Tara není první člověk, co zabil. Pak Warrena mučí kulkou v těle, zašije mu pusu a nakonec ho stáhne z kůže až Warren umře, což už vidí i Buffy, Anya a Alex.

Zajímavosti

V jeskyni, ve které je Spike, jsou na stěnách obrázky muže, který má sešitou pusu a muže bez kůže. To jsou věci, které pak potkají Warrena.

Zdá se, že v opakování z předešlých epizod si producenti vzali na mušku Spikovo nespisovné mluvení. On původně, než odjede na motorce, řekne: "I'll be back, and when I do... " v opakování teď je: "I'll be back, and when I am..."

Willow před svlíknutím Warrena řekne, že se nudí. To je oblíbená hláška upírky Willow.

Chybička se vloudí... více z této kategorie

Je divné, že když byl Alex v domě, aby zavolal 911, neslyšel kvůli Taře křičící Willow.

Buffy naloží do sanitky a Willow vyjde ven. Zjistí od Alexe, že za to může Warren. Jak je možné, že když Alex viděl krvavé skvrny na tričku Willow, mu nedošlo, že se muselo stát ještě něco. Vždyť v zahradě byl s Buffy sám.

Dawn sedí v pokoji s mrtvou Tarou. Při pozorném sledování si můžeme všimnout, že Tara dýchá.

Skvrny od krve na tričku Willow se záběr od záběru mění.

Buffyino zranění je v nemocnici trochu níže, než bylo při postřelení.

Na operačním sále Buffy ani nesundají tričko, když jí operují, ani nemá dýchací masku ani není připojená k příslušným přístrojům, pouze k tomu, co ukazuje bití srdce a navíc doktoři nemají roušky.

Warren sekne Willow sekerou, ta ji vyndá, ale sekera nemá na sobě žádnou krev.

Když Willow odkloní stromy v lese, aby si udělala cestu. Můžeme si všimnout šňůr, co pohybují stromy. Dokonce si při záběru na Willow můžeme všimnout technika v červeném tričku.

Když jsou nohy Warrena spoutávány, můžeme si všimnout plachty na zemi, která tvoří zem.

Když je Warren bez kůže nemá žádné zranění, které způsobila kulka.

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

allyska
Silencia