Buffy, přemožitelka upírů

Buffy, přemožitelka upírů (Buffy the Vampire Slayer) — 7. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Chybička se vloudí... na rozcestník zajímavostí

Je holý nesmysl, že Darla nemá ponětí, že existuje přemožitelka, vzhledem k její minulosti, kterou se v následujích sériích dozvíme.
Buffy nemá na hodině svoji učebnici, a tak ji sdílí s Cordy. Učitelka řekne, aby si ji otevřeli na straně 63, ale Cordy ji otevře skoro na začátku.
Když Buffy a Will spolu poprvé mluví, má Buffy vlasy přes pravé ucho, když je pak na ni střih, má vlasy za uchem a když přijde Alex a Jess, má je zas přes ucho.
Ještě před znělkou Darla má na košili rozepnutý knoflíček, když se však otočí, aby kousla jednoho kluka, má košili zapnutou až ke krku.
Stopy po kousnutí, které si Buffy prohlíží, neodpovídají tomu, že Darla toho kluka kousla vestoje.
Když Giles Buffy informuje o jejím poslaní, hřbety knih míří k Buffy, při dalším záběru k Gilesovi a poté zas k Buffy.
Angel sleduje Buffy při cestě do Bronzu a na zemi je vidět jeho stín, jenže upíři stín nevrhají.
V Bronzu hraje kapela, při bližším záběru na bubeníka můžeme vidět, že je zcela mimo rytmus.
Buffy a Willow se baví v Bronzu a z pohledu Willow Buffy jí třesně na slámce, nebo pije svůj nápoj, ale při pohledu Buffy, se Buffy pití ani nedotkne.
Když Buffy upadnou knihy a Alex ji jde pomoct, vidíme vlevo dívku v pruhované sukni, když však Alex sbírá Bufy knihy, vidíme tu samou dívku procházet v opačném směru, tedy vpravo.
Ve chvíli, kdy Buffy dopadne do hrobky, nemá na krku křížek od Angela, který ji nakonec zachrání.
Luke se nakrmí několika lidmi na pódiu v Bronzu, pak je odhodí pod pódium. Když ale Buffy Luka zabije, můžeme vidět, že pod pódiem žádná těla nejsou.
Cordy říká, že chce jít do Bronzu, protože tam se tento pátek za vstup neplatí. My ale pak můžeme vidět platit lidi před vchodem do klubu.
Luke se spálí o Buffyin křížek, když Buffy vyskočí z rakve, není po křížku ani stopy.
Když Alex nechtěně probodne Jesse, je vidět, že to nebylo do srdce.
Jesse a Cordy jdou spolu tancovat a začne první věta písně, zatímco se upíři formují před Bronzem. Když tam vtrhnou stále hraje první věta písničky.
V této epizodě je Darla taková veselá, jakoby naivní a nezkušená, což je ale v rozporu s celou její minulostí, kterou se dozvíme v příštích sériích. To samé platí o Angelovi, ten se pro změnu bojí zabít sám Pána, jak sdělil Buffy.
Darla a ostatní vstupují do Bronzu, tak díky lampě vrhají stíny, upíři ale stíny vrhat nemohou.
Cordy říká, že je pátek a jde se do Bronzu, kde se pak koná sklizeň. Kupodivu jsou pak ale následující den všichni ve škole.
Ve scéně, kde ředitel Flutie zastaví Buffy před bránou školy, sledujte levou ruku Buffy. Když kamera míří na Buffy, má ruku zapřenou v boku. Když je kamera za Buffy, je její ruka podél těla. Také když Buffy říká "Pane Gilesi", má levou ruku na boku a když je zase kamera za Buffy má Buffy ruku od těla.
Když upíři pronásledují Buffy a Alexe, pohybují se velmi pomalu, jako zombie. Tohle je jedna z mnoha věcí, co se změní po pilotu. V každé další epizodě jsou rychlejší a umí aspoň trochu bojovat. Toto také zmínil Joss Whedon v komentáři na DVD.
Ještě před znělkou Buffy, Will a Alex procházejí kolem Amber, která dělá provaz a nohy má opřené o dvě židle. Jak se do téhle polohy dostala a jak z ní sleze, aniž by spadla? Navíc jsme ji ještě před chvilkou viděli stát.
Když Cordy vystupuje z auta, zavře dveře, ale v dalším zaběru, než do ní narazí auto, jsou vidět dveře otevřené.
Učitel autoškoly vykřikne: "Všichni ven!" Kamera je zaměřena především na učitele, ale Cordy je stále v obrazu. V dalším záběru Cordy vylézá z auta jako by pásy nikdy připoutaná nebyla. Kdy si je sundala?
Je divné, že se řidič náklaďáku ani nepokusil zabrzdit nebo poté co málem srazil Cordy, že ani nezastavil.
Cordy si nasadí růžovou čelenku, když cvičí rozstleskávání, ale když cvičí, tak žádnou čelenku nemá, ale když na ni Amy spadne, tak ji zase má.
Willow v laborce vylevá do zkumavky tekutinu, když skončí je tuba do 1/2 plná, ale v dalším záběru je plná jen do 1/4.
Přestože profesor Gregory během hodiny mluví o mravencích, promítá na plátně obrázek brouka.
Když si profesorka Frenchová dává do sandwiche brouky, zůstane jich pár na talíři, když je však záběr, jak si ze sandwiche ukousne, na talíři není jediný brouk. Navíc má v jednom záběru ohrnuté rukávy a pak zas ne.
Když Buffy najde na zemi brýle profesora Gregoryho, pokládá je na stůl s otevřenými ručičkami, ale v dalším záběru jsou položené se zavřenými. Navíc, po nalezení profesora bez hlavy, je divné, že by policie nenašla brýle a nevzala je s sebou jako důkaz.
Po zabití kudlanky si Buffy utře meč o žluté kalhoty, ale v dalším záběru na nich nemá žádnou skrvnu.
Když Buffy na začátku epizody zabije upíra, tak po něm zůstane prsten, ale ve většině případů, když je upír bodnut do srdce a změní se v prach, tak po něm nezůstane ani oblečení, ani šperky.
Při prvním záběru na autobus můžeme vidět, že jsou v něm rosvícená světla, ale když jsou záběry zevnitř autobusu, tak jsou světla zhasnutá.
Když Buffy říká Gilesovi: "Když bude hrozit apokalypsa, pípněte." Kamera na ni míří zepředu a ona se natáhne pro mobil. Když je ale na ni záběr ze strany, zjistíme, že neměla pager odkud vzít. Navíc, když pracovala pro Iniciativu a dostala od nich pager, okomentovala to slovy, že si vždycky přála nějaký mít.
Na konci epizody, když se Buffy rozchází s Owenem, tak je vzadu vidět holku v kostkované bundě s červenou taškou, při dalším pohledu na Buffy, je však vidět tu samou holku přicházet z chodby, v dalším záběru zas vystupuje po schodech a je skoro nahoře, později je zas vyšlapuje znovu, nyní ale bez tašky v ruce.
Zabezpečení proti vstupu do pavilonu hyen je nedostatečné. Ve skutečnosti by tam byl nějaký hlídač, takhle si tam každý vstoupí, jak chce.
Je divné, že Buffy může mít na sobě během tělocviku žluté tílko, když všichni ostatní mají stejný úbor.
Když je Alex zamknutý v kleci, Willow se dívá na dokument o hyenách, ve skutečnosti jsou to ale afričtí divocí psi.
Když Buffy bojuje na konci dílu s ošetřovatelem, je vidět, že ji zaskakuje dublérka, Buffy má totiž jiný odstín vlasů.
Když jde Buffy z Bronzu domů, projde kolem výlohy s květinami. Když však s Angelem prchají před Trojicí, proběhnou okolo té samé výlohy. Takže buď Buffy běží špatnou cestou, nebo to chtěla vzít oklikou.
Když Buffy s Angelem utečou k ní domů, můžeme vidět, jak jeden z upírů šmátrá rukou skrz dveře dovnitř domu, což je ale nemožné, protože nebyl pozván, tudíž tam je pro něj bariéra.
Giles říká Willow, že toho ví o Trojici tolik, neboť o nich četl od půlnoci do šesti do rána. Což je ale nemožné, neboť se Buffy po útoku schovala ve svém domě a šla rovnou spát.
Když Buffy nese Angelovi večeři, má na sobě rudou rtěnku, ale za pár okamžiků ji už nemá.
Když Darla sleduje Willow a Buffy v knihovně, můžeme v jednom z regálů vidět její odraz.
Když Joyce křičí, když ji Darla kouše, tak se jedná o ten samý výkřik, když Buffy vykřikla, protože zjistila, že Angel je upír.
Když Malcom prohledává studenstkou databázi, aby našel údaje o Buffy, je to jen několik obrázků střídajících se neustále dokola.
Jsou vidět dvakrát různé údaje o Buffy, každé má jiná data, liší se např. datum narození, navíc o pár epizod později je stejně řečeno zase jiné.
Buffy sleduje Davea do počítačového skladiště, Dave ale jel autem a když tam dorazí, je tam i Buffy, což je ale nemožné, protože Buffy při jeho sledování nejela autem.
Když Moloch píše za Davea dopis na rozloučenou, jsou v učebně sami, ale najednou Dave vrazí zády do Fritze, ten však do učebny neměl jak vejít, protože byl neustále záběr na dveře a my jsme ho jimi neviděli projít.
Když je Buffy ve sklepě, je tam zrcadlo, můžeme v něm na chvíli vidět člena štábu.
Sid se stane loutkou a nůž zůstane v démonovi, když ale Buffy vezme Sida do náručí, ale po noži ani památky. Navíc na noži nebyla žádná krev.
Démon potřebuje netknutý mozek, jenže ostří mířící na Gilesovu hlavu, by mu mozek rozdělilo na dvě části.
Je divné, že Buffy trvalo tak dlouho dostat se z pod lustru, v jiných epizodách vykazovala více síly.
Je divné, že tak podezřívavý Snyder si nevšiml, že Buffy vylomila zámek.
Parta sedí na jevišti a přemýšlí, co by mohli na soutěži talentů předvést, za nimi v rohu jsou dva studenti, kteří v jednom záběru, těsně před záběrem na Morgana a loutku, zmizí.
Poté, co Buffy najde mozek Morgana, je záběr na Will, jak píše něco na počítači přesto, že slyšíme klikání, na obrazovce se neobjevují žádná písmena.
Při prvním záběru na školu můžeme vidět Willow v červeném tričku sedící na lavičce, jde o znovu použitý záběr z 104, použitý také v 106.
Zatímco si Buffy něco vyndává ze skříňky, Willow se opře a sundá si batoh, v dalším záběru ho má zas na sobě. Buffy zas pro změnu dvakrát zavírá skříňku.
Ještě před znělkou vidíme Pána, v pár scénách je vidět, jak se mu na palci odlepuje nehet.
Buffy, Willow a Alex obědvají v jídelně. Přijde za nimi Giles a po pár slovech s Buffy, má Buffy zničehonic kelímek v ruce. A když se Alex zapojí do diskuze, objeví se mu v ruce sandwich.
Ředitel Snyder vyhlásí Cordy královnou. Ta začne říkat svůj proslov a Snyder stojí za ní. Když je záběr na Buffy a její kamarády, Snyder za Cordy nestojí. Pak je zase záběr na Cordy a Snyder za ní stojí.
Proč je Bronz zavřený kvůli dezinfekci? Vždyť z tohoto důvodu byl zavřen v epizodě 107.
Buffy se sice snaží dostat do kumbálu, kde byla Cordélie tím, že do nich tlačí. Dle pantů je ale jasné, že se dveře otevírají směrem ven.
Cordy je pořezána na tváři, ale krev ji celkem rychle zaschne. Později ale ze zranění opět kape krev.
Buffy jde zachránit Cordy. Vejde do místnosti a propadne podlahou na záda a poté se přetočí na bok. V dalším záběru je ale stále na zádech.
Než Harmony upadne ze schodů, má na zádech fialový batoh. Když padá ze schodů, tak ho nemá.
Marcie vytáhne Cordy, která se převléká v kumbále, do dalšího patra. Kde na to vzala sílu?
Buffy rozváže provaz na levé ruce Cordy. V dalších záběrech ho ale má Cordy pevně utáhnutý.
Marcie si ve třídě neviditelných studentů sedá na židli. Jak může vědět, jestli tam někdo nesedí?
Buffy a Alex sedí na lavičce a Alex má přes pravé rameno tašku. Taška ale v několika záběrech zmizí.
Kde vzal Giles Angelovo telefonní číslo? A jak Alex může vědět, kde bydlí?
Buffy si na posteli prohlíží svoje fotoalbum, je v něm ale jedna fotka dvakrát.
Stín člena štábu můžeme vidět, když Buffy vstupuje do jeskyně.
Angel běží do jeskyně a my slyšíme jeho dech. Upíři ale nedýchají.
Během boje Buffy s Pánem nad knihovnou, podpatky Buffy mění barvu z bílé na černou a naopak.
Proč se i kostra Pána nerozpadla na prach? Sice je starý, ale Kakistos je starší a ten se taky rozpadl na prach.
Willow říká, že v Sunnydale není minigolf. Ale v epizodě 211 ho všichni hrají.
Oknem přiletí na kameni vzkaz a Buffy ho chytne. Poté kámen položí nalevo od ní na stůl, v dalším záběru ho má na klíně a znova ho pokládá na stůl.
Buffy si přečte vzkaz od upíra a vyjde z knihovny. Jde za ní Angel, ale Buffy nemá béžovou tašku, kterou popadla, když odcházela z knihovny.
Buffy zničí levou polovinu žeber i s hrudní kostí. Když pak rozbijí stranu pravou, jsou některé připojené kosti z levé strany neporušené.
Vidíme vystupovat studenty z autobusu na nádvoří. Toto je znovupoužitá scéna z epizody 106, kde se Buffy rozejde s Owenem. Můžeme ho dokonce i v záběru vidět. Má na sobě světle fialovou košili.
Joyce veze Buffy po její noční můře do školy. Buffy má na sobě růžové tričko. Když dojde ke škole, má na sobě bílé tričko.
Když obětovávaní (Willow, Rupert, Cordélie a Jenny) jsou přesunuti nad kostru Pána, Gilesova ruka se dotýká kostry Pána. Dokonce můžeme vidět, že kost se trochu ohne, jako kdyby byla z gumy. Když Buffy dorazí a bojuje s upíry, nejsou obětovávaní nikde vidět.
Při zápasu můžeme slyšet "Go, Greenbacks, Go!". Maskot školy je ale Razorback.
Je divné, že by Eric a Chris nechali ležet lopatu a ani nezavřeli rakev a nezasypali ji. Vždyt by to ohrozilo jejich plán.
Kolem hrobu není žádná hlína, přitom kluci hrob nezavřeli a nechali tam lopatu. Je nepravděpodobné, že by někam odházeli hlínu.
Darryl má sice sešitou tvář, ale jeho oči nejsou poškozené, což není možné, aby byly ve stejném stavu.
Fotku, kterou Eric vyvolá není stejná jako ta, kterou vyfotil. Holky se na ni koukají přímo do objektivu.
V novinách mají všechny tři mrtvé na svetrech J, jsou ale z Fondren střední školy.
Giles se snaží Jenny pozvat na rande. Asiatka s brýlemi a černou sukni vychází ze dveří. Když Jenny odchází, ta samá holka opět vychází z těch samých dveří.
Díra ve dveřích, z kterých kouká Joyce, zmizí, když Buffy matku odvádí z místnosti pryč.
Upír řekne Spiku a Buffy se otočí. Tento záběr je znovu použit, když se Spike objeví na scéně.
Giles řekne, že Spikovi je stěží 200 let. Proměněn byl ale v roce 1880, je mu tedy 117.
V této epizodě je řečeno, že Angel proměnil Spika v upíra. V epizodě 507 se dozvíme, že to byla Drusilla.
Parta vychází ze školy, poté co byla Buffy u Snydera v kanceláři, několik lidí kolem nich projde vícekrát. Například blondýna v modrých šatech a dívka vedoucí kolo.
Když Spike popadne Pomazaného, můžeme vidět upírku ve fialovém, běžící po schodech mu na pomoc. Když Spike udeří jiného upíra, upírka najednou zmizí a už se neobjeví.
Cordy a Buffy se baví poblíž stolu s punčem. Během scény se poloha Cordyiných rukou neustále mění. Jednou je má překřížené na hrudi, poté je má v bok...
Buffy a Willow měli na stole v Bronzu položené učebnice. Když Alex běží pro kolík, na stole je jen taška Buffy.
Drusilla škrábne Spika na tváři, můžeme v jejích prstech vidět tubičku.
Když Spike hází Pomazaného do klece, je jasné, že jde o dospělého dubléra.
Je divné, že tak vzácný exponát mumie není lépe zabezpečený.
Jaktože si nikdo ze zaměstnanců nevšiml, že amulet je rozbitý a mumie má rovnátka?
Strážce zaútočí na Alexe. Jeho taška spadne z lavičky, ale v dalším záběru je zase na lavičce.
Ampata tvrdí, že nemá žádnou rtěnku, přitom jsme ji viděli na záchodcích si malovat rty rtěnkou.
Ampata si vybere zlatou rtěnku Buffy, přesto když tancuje, její rty mají jinou barvu.
Buffy otevře dveře opačným směrem než je obvyklé, když vchází Alex/Mexičan.
Buffy pootevře Ampatin kufr, ale mumie si nevšimne, protože zazvoní zvonek. Když se pak Buffy s Gilesem dívají do kufru a objeví mumii, mumie je v jiné poloze.
Oz sice hraje na kytaru, je ale dost zřejmé, že něco jiného, než co slyšíme.
Ampata vytrhne nesloženou pečeť Gilesovi z ruky, najednou je ale pečeť složená a Ampata s ní mrskne o sarkofág.
Giles a Buffy sice zjistí, že Ampata je mumie, ale není vůbec vysvětleno, jak ví, že polibkem z druhého člověka vysaje život. (Buffy řekne, že musí Alexe zachránit dřív, než se začnou líbat.)
Když Buffy skáče na sargofád, můžeme si na moment všimnout, že Ampata líbá Gilese, přitom předtím ho jen škrtila a když Buffy doskočí, už má směrem k ní otočenou hlavu.
Je běžné, že učitelé si spočítají děti, než odněkud odjedou autobusem. Učitelé to asi v Sunnydale nedělají, jinak by si všimli, že Roney chybí.
Cordy upozorňuje Buffy, co by si neměla vzít na sebe na párty např. něco černého. Buffy si ale na párty vyjde v černým šatech. Pravděpodobně to ale Buffy udělala naschvál.
Délka řetězů, kterými je Cordy spoutána, se záběr od záběru mění.
Když Buffy bojuje s démonem, má najednou boty bez podpatků.
Členové spolku byli souzeni a odsouzeni opravdu rychle. Vždyť se to píše za jeden den v novinách.
Buffy praští s Larrym o automat a z automatu vypadne nápoj Dr. Pepper, který ale není v nabídce.
Stejně jako v minulém díle, vstupní dveře do domu Buffy se otevírají opačně.
Když se kluk s červenou maskou démona (skupinka Willow) promění ve skutečného démona je vidět, jak se mu mění vizáž, ale když je poté záběr na kluka zezadu, je vidět, že se kluk ještě neproměnil.
Když se Buffy a Angel přesunou do kuchyně, najdou otevřené dveře, které otevřel upír, když se dostal dovnitř, což je ale nemožné, protože upír nemůže jít bez pozvání dovnitř.
Když si Buffy s Willow prohlíží knížku, kde je nakreslená šlechtična, Buffy říká, že tu není její jméno. Ale když se pozorně podíváme, vidíme, že je tam napsáno Sarah Goodbrink.
Když Oz zastaví se svojí dodávkou na přechodu, řídí úplně jinou dodávku, než potom má v následujících epizodách.
Když Giles řekne Willow, aby odešla z obchodu, dotkne se závěsu, který se posune, ale jako duch by toho neměla být schopna. Navíc když odchází, je slyšet otevírání a zavírání dveří, čehož by také neměla být schopna.
Willow vstane ze země z jiné polohy, než jakou měla, když spadla na zem.
Buffy bojuje v uličce a najednou má podstatně delší vlasy. Je jasné, že za ni bojuje dublérka.
Když Angel přijde za Willow, která i přesto, že se chystá jít spát, má čerstvě nanesenou rtěnku.
Angel vejde do kuchyně Buffy, dveře ale jen přivře. Když Buffy odchází z kuchyně, jsou dveře najednou zavřené.
Buffy přišla do klubu za Fordem asi dvě hodiny před západem slunce. Spike ale přijde pár minut po ní.
Buffy měla dobrou příležitost Drusillu zabít, proč to neudělala?
Když v knihovně Buffy cvičí aerobic, je ukázán Giles s ušima zakrytýma rukama a má lokty na stole. Když se ale záběr změní má Giles lokty ve vzduchu, ale ihned v dalším záběru je má zas na stole.
Když Phillip uteče z klece v knihovně, Buffy se ho chystá nakopnout levou nohou do pravého boku. Když se ale změní úhel záběru vidíme, že ho kopá pravou nohou do levého boku.
Giles obvolává své známé, poté položí brýle vedle zápisníku. V dalším záběru jsou brýle na zápisníku.
Cordy řekne ostatním, že Giles mluvil s policisty o nějaké vraždě. Ona ale přišla až poté, co s nimi Giles domluvil. Jak mohla o vraždě vědět?
Jenny tlačí Buffy pomocí stolu proti šatníku a když vejde Giles je vidět, jak Buffy leží na zemi, ale když Giles říká Buffy, aby odešla, tak Buffy stojí naproti šatníku jako by nikdy nespadla.
Na konci epizody je záběr na záda Buffy již bez tetování. Přitom Buffy mluví s Gilesem o tom, že ušetřené peníze na boty bude muset použít na odstranění tetování.
Proč má Dalton brýle? Vždyť upíři, jak je známo, mají dobré všechny smysly.
Angel je v pokoji Buffy. Můžeme chvílemi vidět jeho stín.
Buffy si povídá ve svém pokoji s Angelem. Sedí na posteli, ale v jednu chvíli ji najednou můžeme vidět stát a opírat se o rám dveří. Pak zase sedí na posteli.
Jeden z členů řádu Taraka vystuje z yutobusu, schody mají šedostříbrnou barvu a je na nich napsáno, aby si lidi dávali pozor. V dalším záběru ale schody změní barvu a zmizí nápis.
Buffy zabije člena řádu Taraka bruslí, na ní pak vůbec není krev.
Buffy opouští školu ve dne, ale domů dorazí až večer. Přece by se ale neprocházela po městě, když po ní jdou zabijáci.
Buffy si lehne na Angelovu postel a ruce si dá k tváři. V dalším záběru má jednu ruku u kolena.
Po zápasu na ledě můžeme vidět Angela, jak rychle dýchá.
Alex vleze k Buffy domů oknem a jde otevřít Cordélii. Ta se opírá o levý rám dveří, z pohledu Alexe však o levý.
Na dveřích je jen obyčejný visací zámek. Na to, jakou má Angel sílu, zámek ne a ne vylomit.
Červímu muži doroste ruka. Rukáv jeho košile je nad loktem, poté se natahuje pro hrnek s čajem a rukáv je u loktu.
Buffy bojuje s Kendrou. Kendra s Buffy praští o stůl a ten se rozbije. V dalším záběru leží Buffy na zemi a rozbitý stůl není nikde vidět.
Na konci epizody neodpovídá čas. Alex a Cordy jdou k Buffy domů, když je plné světlo. Přesto Angel je stále v kleci a ještě je polotma.
Proč je Angel tak oslabený? Vždyť ublížit mu může jen přímé sluneční světlo a on je celou dobu ve stínu.
Cordy mluví s "prodejcem" a vidíme, že klika od dveří je nalevo, v minulém díle byla napravo.
Cordy a Alex utíkají před červím mužem. Kde je normálně obývací pokoj, je teď jen zeď.
Podle doktora kulka Oze jen škřábla. Když Patricie střílela, mohli jsme vidět, že kulka musela Ozovi zůstat v ruce.
Cordy najde červa ve vlasech a vyběhne pryč. Kendřiny ruce byly za zády, teď je najednou má zkřížené na prsou.
Alex zabouchne červa do knížky o biologii. V dalších záběrech, ale knížka zmizí a leží tam jen kniha s červenými deskami.
Buffy a Kendra si povídají a Buffy ostří kolík bruskou, v dalším záběru brusku nahradí nůž.
Při boji s Buffy je, dle jiných vlasů, jasné, že Spika zaskakuje dublér.
Když Angela z kostela odvádějí, nemá na ruce zranění, přitom mu Spike ruku propíchl. V dalším díle mu Buffy navíc ruku zavazuje.
Při odchodu z kostela má Angel na krku řetízek s křížkem.
Na konci epizody si Kendra a Buffy povídají. Když je pohled na Buffy, Kendřin culík je přes její rameno a když je záběr na Kendru, má culík na zádech. Buffyin řetízek neustále mění polohu.
Když Drusilla tahá Spika, jsou vidět dráty, které jí to mají usnadnit.
Alex otevírá Tedovu skříň a v ruce má baterku, kterou má však podél nohy. Z pohledu ze skříně jí ale drží tak, že svítí směrem do skříně.
Parta jde hrát minigolf. Přitom v 201 bylo řečeno, že v Sunnydale žádný není. Navíc Alex u jedné jamky s kukačkou mluví o tom, jak je těžká. Takže není možné, že by najednou minigolf postavili.
Není možné, aby Willow udělala chemickou analýzu drobků ze sušenky pod mikroskopem.
Ted udeří Buffy do levé tváře. Když se detektiv Buffy ptá, kam ji Ted udeřil, Buffy ukazuje na pravou tvář.
Odraz upíra Lyla můžeme vidět na podlaze obchodního domu.
Holka hraje na automatu a tašku má u dlaně. Když vejde Buffy, má tašku u loktu.
Alex a Willow vstoupí do knihovny, na skříňce před Buffy jsou položeny dva papíry, které během záběrů mizí a poloha pera na stole se též mění.
Buffy, Alex a Willow se baví v knihovně. Buffy dá vejce ke svému křížku. To mezi záběry mění polohu.
Buffy se rozčiluje nad tím, že je "svobodná matka". Kdo jsou ale partnery Alexe a Willow? Navíc to stejně vypadá, že každý student má své vajíčko.
Buffy chce zavolat Willow a když se natahuje pro telefon, schodí budík. Když dotelefonuje, je budík opět na svém místě.
Buffy se ptá Cordy, jestli je její vajíčko normální. Ta má zničehonic vlasy za uchem, přitom se vlasů ani nedotkla.
Buffy udeří Lyla do břicha, to jak Lyle stojí se mění záběr od záběru.
Buffy říká Angelovi, že Drusilla může být naživu, protože nenašli její tělo. Nepromění se náhodou upíři v prach?
Soudce pálí upíra v červeném tričku. Spike drží Dru za paži, v dalším záběru ji drží za ruku.
Jak mohl mít Angel erekci? Upíři nemají krevní oběh a netluče jim srdce.
-Joss k tomuto řekl: "Kdyby upíři nemohli mít erekci, měl by seriál 12 dílů."
Buffy a Angel sedí na posteli. Za nimi jsou jejich stíny, upír ale stín nemá.
Angel se probudí bolestí a sedne si. Buffy má jednu ruku podél těla. Pak je má najednou obě u tváře.
Angel vyběhne v bolestech ven. Stihne si vzít kalhoty, tričko, ale i kabát.
Na konci předešlé epizody Angel zmokl, ale když teď kousne ženu, je suchý.
Buffy přijde domů a má najednou nalakované nehty, i když u Angela v bytě je nalakované neměla.
Angelus jde za strýčkem Jenny. Ten ho vidí přicházet v zrcadle. Upíři ale odraz nemají.
Alex řekne Cordélii, aby si na sebe vzala něco nemravného, že se za 30 minut setkají u Willow. Buffy má pak sen a druhý den ráno jde do školy. Ten večer jde Alex, Oz, Willow a Cordy ve vyzývavém oblečení do skladu zbraní.
Na vojenské základně na dveřích je napsáno, že to je zabezpečená oblast, přitom dveře jdou normálně otevřít. Navíc je sklad chráněn jen děravým plotem.
Po konfrontaci s Alexem, Buffy, Willow a Buffy odchází Angelus dvojitými dveřmi, v níž můžeme zahlédnout jeho odraz.
Buffy se chystá zastřelit soudce. Vidíme Angeluse vybíhat ke schodišti dvakrát.
Soudce vybouchne o chvíli dříve než ho střela zasáhne.
Parta se schovává za pokladnou, nikde ale není vidět Cordy, která tam předtím byla a v dalších scénách zase je.
Drusilla spadne po výbuchu na podlahu a ve výloze můžeme vidět její odraz.
Oz mluví s Larrym a kolem nich několikrát z různých směrů projde dívka v zeleném svetru.
V epizodě 503 seriálu Angel je jasně řečeno, že když vlkodlak umře, vrátí se do lidské podoby. Lovec Kane ale řekne, že je po zabití svlíká z kůže.
Buffy a Giles sedí v autě a tam se říká, že byla nalezena mrtvá dívka před dvěma dny. Což znamená v první vlkodlačí den. Giles ale potom pořád říká, že mají ještě jeden den.
Gilesovo auto bylo v této epizodě porouchané, a tak ho museli odtáhnout k Bronzu. V zrcátku můžeme vidět člena štábu, jak ho táhne.
Buffy říká lovci, že vlkodlak je po 28 dní člověkem a on jí odpoví, že proto je loví v těch 3 zbývajích. Lunární měsíc ale má 28 dní.
Buffy vběhne do Bronzu a má najednou béžové sako, předtím měla barevné a tmavé.
Buffy doběhně do Bronzu a levé ramínkou bytohu jí spadne k lotku. při záběru zezadu má ho má zase na rameni.
Willow utíká před vlkodlakem a spadne. Na žlutých kalhotech jí zůstane velká skvrna. Když ale doběhne do knihovny, flek na kalhotech zmizí.
Willow vběhne do knihovny a Giles nemá brýle. V dalších záběrech je jednou má a zase nemá.
Když chytají Oze, při záběru na Gilese prší, ale při záběru na Buffy a Willow ne.
Giles říká o zvyklostech Angela na Valentýna. Buffy si objímá rukama nohy. V záběrech z dálky má pravou dlaň přes levou a v bližších záběrech naopak.
Alex mluví s Amy, ta má prázdné ruce. Když ji Alex odtáhne do třídy, má najednou v rukách knihy.
Alex jde chodbou a holky si ho zálibně prohlížejí. Je tam holka s kudrnatými vlasy v dlouhém hnědém svetru, která se po pár záběrech objeví na jiném místě. To samé platí i o dvou klucích, co se na Alexe nenávistně koukají, přesunou se, aniž by měli jak.
Dveře do knihovny se do této doby otevíraly směrem dovnitř. Buffy vchází do knihovny a otevírá dveře směrem ven.
Buffykrysa uteče z knihovny skrz pootevřené dveře, předtím a potom jsou dveře zavřené.
Alex s Cordélií utečou ze školy za bílého dne. Než se dostanou k Buffy domů, je tma.
Drusilla vyrazí dveře k Buffy domů a její ruce se dostanou za práh, i když nikdy nebyla pozvaná dál.
Giles hodí molotov na stůl v továrně. Když Buffy pronásleduje Angeluse po schodech, je vidět další oheň v pozadí, není však jasné, jak tam mohl vzniknout.
Giles nikdy nepozval Angeluse do svého bytu, asi se tak stalo mimo záběr.
Jenny uvidí Angeluse a vyskočí ze židle. Je sice pořád slyšet tiskárna, ale papír se z tiskárny nepohybuje.
Jenny se podivuje nad tím, jak se Angel dostal do školy. Měla by ale vědět, že škola je veřejná budova a Angel tak nepotřebuje pozvání.
Při prvním záběru na hodiny u postele Buffy, ukazují
2:27, ale v dalším širším záběru ukazují 12:15.
Buffy si poprvé, když vstává z postele nestrhne z ruky kapačku, podruhé ale ano.
Ryan Buffy říká, že Kindestod přichází v noci, její sestřenka ale byla zabita ve dne.
Buffy má zelené oči, ale malá Buffy je má hnědé.
Buffy při procházení nemocnicí sleduje dva doktory a její účes se mezi záběry mění.
Buffy není odebrán řetízek, i když podle nemocničních pravidel jsou takovéto doplňky odebírány.
Když je doktor Backer vyhozen z pokoje, je očividné, že se jedná o dubléra, protože má najednou tmavé vlasy, i když je normálně šedivý.
Je nemožné, aby virus chřipky tak rychle vyvolal vysokou horečku, zvláště, když už je pacient imunizovaný.
Buffy hledá s Willow děti, při prvním pohledu do dětského pokoje na dveře do sklepa na nich není modrá cedulka. A proč vlastně dveře nejsou zamknuté?
Kindestod chce Buffy vysát život a chapadýlka už má skoro celé vysunuté, když se úhel změní a Buffy ho chytne za krk, jsou pryč.
Buffy sedí v kanceláři ředitele a z poličky spadne ročenka na zem a je otevřená. Když se pro ni Buffy ohne, je zavřená.
Parta stojí před školou, okolo níž je hejno vos. Přesto, že Buffy šla dovnitř, vidíme její nohy u party.
Jaktože má Willow veškeré učební plány a soubory o magii a pohanství od Jenny? Vždyť Angelus její počítač rozbil.
V roce 1955 James hraje "I Only Have Eyes For You" (Mám oči jen pro tebe), ale písnička od skupiny The Flamingos byla nahrána až v roce 1959.
Parta měla zapálit svíčky o půlnoci. Když se ale poté spolu setkají, je na hodinách v knihovně 21:10.
Buffy a Angelus se líbají, ve vzdáleném záběru má Buffy ruku kolem Angelova pasu. Když je opustí duch, má Buffy ruku na Angelusově obličeji.
Proč Jonathan, když ho plavci topí, volá o pomoc, když se pak oboří na Buffy, že mu pomohla?
Buffy sleduje Gage a předstírá, že si čte časopis. V jednom záběru ho má vzhůru nohama a v dalším dokonce změní časopis obal.
Při prvním záběru na Bronz, je vidět, že tabule je prázdná. Ale když Buffy vyběhne za Gagem je na tabuli napsáno: "DJ 2NITE - NO COVER".
Buffy v Bronzu pozoruje Gage a pije z červeného kelímku, v dalším záběru kelímek zmizí.
Ačkoliv Angel Gage kousne, nemá poté Gage žádné zranění na krku.
Alex sedí podruhé v páře, vedle něj sedí kluk. Ten ale v širším záběru najednou sedí až v rohu.
Gilesem je zamknuto jen pár studentů, co bylo s Alexem v páře.
Kanály by nebyly takto přístupné zevnitř školy, navíc by venku byly více zabezpečené, aby se tam každý nedostal.
Darla si přejede nehtem na hrudi, ve skutečnosti tak činí bříškem prstu.
Tužka spadne ze stolu ke kazetě a guma na ní je směrem ke kameře. Když ji Buffy vyndá, je směrem od kamery.
Upírka přijde za Buffy jí říct, že Angelus bude čekat na hřbitově. V Sunnydale je 12 hřbitovů, jak má Buffy vědět, na který má jít?
Na Willow spadne knihovna a vlasy má přes obličej. V dalším záběru je má zčesané z obličeje.
V epizodě 206 Willow zjistila, že v roce 1775 bylo Angelovi 18 let a teď mu je 243. V tomto díle se dozvíme, že se Angel stal upírem v roce 1753. V příštích epizodách je řečeno, že se Angel narodil v roce 1727.
Bylo řečeno, že Acathlu zastavil rytíř mečem do srdce, ale Acathla má meč v pravé části hrudi.
Je divné, že když Kendra má podřízlý krk, není nikde po podlaze krev.
Když je Giles upíry odnášen, je na hodinách opět 19:12, jako když bojová scéna začala.
Buffy doběhne do knihovny v 20:17, ale když bojová scéna skončila, bylo 19:12.
Spike si vezme od policisty v bezvědomí cigaretu a pak mu krabičku hodí na břicho. V dalších scénách je krabička pryč.
Jak Buffy věděla, že Kendru zabila Drusilla? Vždyť tam nebyla, navíc ostatní byli v bezvědomí.
Buffy si jde do knihovny pro zbraň a všechny knihy jsou na svém místě. Policie sice musela zvednout knihovnu, aby vyprostila Willow, ale opravdu by dávala všechny knihy na své místo? Navíc je divné, že Buffy má tašku se zbraněmi tam, kde ji nechala. Vždyť policie musela místo prohledat, jaktože si tašky nevšimla?
Policistka by v běžném životě nestřílela, neboť nemůže, pokud něčí život není v ohrožení.
Willow říká Ozovi, že během rituálu bude mluvit latinsky, mluví však rumunsky a některé věty jsou anglicky.
V závěrečné scéně můžeme vidět, že Angeluse a Buffy zastupují dubléři.
Spike vynáší Drusillu a ta se ho drží za ramena, i když je v bezvědomí.
Angel při mučení Gilese používá k svůj dech k čištění jeho brýlí, přestože upíři žádný dech nemají. Například v díle 1x12 kvůli tomu nemohl poskytnout Buffy první pomoc - dýchání z úst do úst, když nedýchala.
Při záběru zvrchu na Willow a Alexe v Bronzu můžeme vidět, že Alex má levou ruku položenou na břichu a drží v ní kelímek. Když se ale záběr přiblíží, tak má ruku položenou u pasu a kelímek je pryč.
Když starý muž prochází ulicí, má kalhoty zastrčené do bot. V dalším záběru, když se otočí na blížící se auto, má kalhoty volně přes boty. Když ho Buffy vytlačí ze silnice můžeme vidět, že má na nohou chrániče. Když se postaví na nohy, jsou chrániče pryč.
Když Buffy bojuje s démonem, je vlevo vidět štáb, Buffy dokonce hodí démona jejich směrem.
Když Buffy zakřičí: "Koho to tady nebaví, za mnou." Má na sobě šedou mikinu a fialové tričko, když se ale otočí, má na sobě zelené tričko.
Během závěrečného boje můžeme vidět okolo Buffy matrace.
Na konci epizody, když Buffy bojuje, má nohou boty Nike, ale když šplhá po řetězu nahoru k ostatním, má na nohou úplně jiné boty.
Když jde Buffy na setkání s Willow, má na nohou modré boty, ale když jde za mamkou popovídat si, tak má boty růžové.
Když Alex navrhne hlasování o tom, jaký způsob oslavení Buffyina návratu bude nejlepší. Willow zvedne ruku a drží v ní tužku, v dalším záběru je ale tužka pryč.
Buffy prostírá stůl pro 6 osob, my ale víme, že jich má být 8.
Buffy odchází do svého pokoje a přivře dveře, v dalším záběru jsou ale otevřené. Navíc je divné, že není slyšet hudba zezdola, která je opravdu hlasitá.
Když se zombie dostávají skrz hlavní dveře, je vidět, že dveře nejsou ze dřeva, ale z nějakého měkčího materiálu.
Když do domu vpadnou zombie, Joyce se Buffy zeptá, jestli to nejsou upíři, ta si není jistá a tak do jedné zabodne kolík, ale na špatné místo, navíc jako přemožitelka by měla ihned poznat, že se o upíry nejedná, a navíc nebyli do domu pozvaní.
Záběr na školu, hned po Kakistově smrti, je znovuvyužitý záběr, který byl již použit v epizodě v 216.
Faith bodne upíra do pravé strany hrudníku a on se i tak promění v prach.
Když Angel dopadne nahý na zem, nemá na zádech tetování.
Kdyby Oz jako vlkodlak opravdu utekl a zabil toho člověka, rozhodně by se nevracel oknem zas zpátky do klece, o tom svědčí i fakt, že v minulých epizodách se probouzel na louce či v lese.
Když Willow prohlédává mrtvé tělo oběti, můžeme vidět, že obět polkla.
Když Buffy poprvé navštíví pana Platta, tak má chvilkami svetr zapnutý a chvilkami zas rozepnutý.
Když Buffy s Willow poprvé navštíví Debbie, tak ona si ještě nestačila plně zamaskovat oko, ale v dalších záběrech ho už má pečlivě zamaskované.
Na to, jak je vlkodlak silný, není klec moc zabarikádovaná.
Když chce Oz odejít, Willow mu připomene čas, na hodinách je 17:35, ale když se Oz zavře do klece a znovu se podívá na hodiny, je na nich 17:30.
Buffy přijde na schůzku s psychologem v 14:00, ale hodiny za ní ukazují 16:13.
Když Buffy narazí na Angela, tak má na sobě jen kalhoty. Hned poté ho Buffy přiváže řetězy, když ho však přijde navštívit, tak má Angel na sobě i boty.
Když se Oz promění, je jasné, že by někde kolem něho měly ležet kusy jeho oblečení, ale žádné nejsou vidět.
Když Buffy přijde za psychologem, aby mu sdělila své tajemství, nechá dveře otevřené, což je celkem nelogické, když nechce, aby to kdokoliv jiný věděl.
Na konci epizody, když se Cordy a Alex baví, Alexův batoh mění polohu, aniž by se ho dotkl.
Když Buffy v chatce bojuje s démonem, bere Cordy do ruky pušku, ale to už je podruhé, co ji můžeme vidět tu pušku brát.
Celkem divné, že polorozpadlá chata má fungující jak elektřinu, tak telefon.
Když Buffy probodne Candy obracečkou, tak na špatném místě a zároveň se nezdá, že by obracečka byla ze dřeva, přesto to upírku zabije.
Buffy bojuje s démonem, má nohou jiné boty, než co měla dosud.
Buffy rozbije sklenici džusu, přesto nemá ruce vůbec mokré.
Když Buffy s Faith dokončí trénink, Faith položí boxovací podložky,a le v dalším záběru je má v ruce a znovu je pokládá.
Když Giles s Joyce poučují Buffy, svetr Joyce nekolikrát změní polohu, aniž by se ho dotkla.
Když Buffy, Oz a Wlliow stojí pod schody jdou za nimi směrem ke škole dvě roztleskávačky, když se k nim připojí Alex a Cordy, jdou ty samé roztleskávačky pryč ze školy.
Když Buffy objeví Ethana, dá Ethan ruce nahoru a po chilku je dává dolů, když se však změní úhel záběru, Ethan má ruce pořád nahoře.
Když se Buffy pokouší sebrat Gilesovi cigaretu z ruky, Giles se předklání. Ale v dalším záběru, stojí vzpřímeně, ruku má s cigaretou na Buffyinou hlavou a chystá se dokouřit cigaretu.
Co Buffy udělala se zbraní, co sebrala Gilesovi? když ji nemá zastrčenou do sukně.
Dle polohy vlasů je poznat, že do krabice, kde se schovává Ethan, kope doublérka.
Je divné, když démon jí jen miminka, že snědl chlapa, co spadnul do vody.
Alex podává Willow knihu, kde je napsáno Demon dimention, správně by tam mělo být napsáno Demon dimension (dimenze démonů).
Celkem podivuhodné, jak rychle se Ethan dostal do bedny.
Když Buffy v kanále zabije dva upíry, zase bodne kolíkem na špatné místo, přesto se upíří promění v prach.
Willow začne zavírat skříňku pravou rukou, najednou ji však dovře rukou levou.
Buffy a Willow se baví na hřbitově a za Willow je vidět plný měsíc, přitom nikdo se nezajímá o zamčení Oze.
Giles řekne Postové, kde je rukavice a ta se zvedne a najednou má na sobě svetr, který si předtím sundala a pak ho zase nemá.
Postová se snaží přesvědčit Faith, že Buffy je zaslepená láskou a když Buffy řekne, že si to mohou vysvětlit, vidíme nad její hlavou mikrofon.
Faith a Buffy proletí skleněnou tabulí a u nich na zemi jsou střepy a bílé dřevo. To všechno pak záhadně zmizí.
Ještě než si Postová nasadí rukavici, má zranění po vniknutí úchytů rukavice do její ruky.
Postová se zmocní rukavice a Přemožitelky spolu přestanou bojovat, Buffy ale pak pohne hlavou jako by se snažila ucuknout ráně od Faith.
Buffy vyndává popcorn z mikrovlnky, ale když ho otevře, není vidět žádná pára.
Dezinfekce Spikovi popálené ruky je zbytečná, protože upíři se nemůžou nakazit žádnou normální nemocí.
Když se pod Cordy propadnou schody, padá nohama dolů a je v dost napřímené poloze, když se ale přátelé nakloní, aby viděli, jak zle na tom je, leží na zádech.
Když se zabodne upír kolíkem a kolík zůstane uvnitř upíra, tak se kolík změní v prach, stejně jako upír. Když ale Buffy probodla dva upíry koštětem, mohli jsme slyšet, jak spadlo na zem.
Když Buffy přitiskne Spika u sebe doma ke stolu, změní její ruka na jeho hrudníku několikrát polohu.
Když Spike chytne Willow za vlasy a vyhrožuje ji rozbitou skleničkou, má Willow vlasy v obličeji. Při záběru na Willow je v obličeji nemá.
Jaktože Anyanka dá Cordy řetízek, centrum své moci? Vždyť když jí je odebrán, ztrácí svoji sílu. A když ji Giles přivolá, jaktože ho má najednou na krku?
Buffy zraní Alexovo rameno svým křížem, když je ale v dalším záběru spolu s Willow, zranění nemá.
Když Anya splní Cordeliino přání, účes Cordélie se změní.
Když Harmony poznamená, že jestli to je vtip jít do Bronzu, můžeme nad její hlavou vidět mikrofon.
Po vysátí Cordélie je její tělo odhozeno na zem, ale neslyšíme žádný zvuk dopadu, přitom, když poté spadnou na zem Gilesovi klíče, je slyšet zařinčení.
Když je Cordy odhozena na zem na ulici Alexem, můžeme vidět, jak její doublérka má na nohou chrániče.
Nejenže je Cordettka vysáta přístrojem příliš rychle, navíc poté nejsou vidět rány po vpichu.
Celkem divné, že když už obyvatelé nosí černé oblečení, tak s sebou pro ochranu nenosí kříž.
Když je Cordettka položena do přístroje má ruce na břichu, hned v dalším záběru je má najednou vedle těla.
Když se Cordy a Anya na začátku epizody baví, stojí za nimi pošlapující dívka, čekající na podnět k chůzi.
Když si Willow a Oz na začátku epizody povídají, projde za Ozem kluk v bílé košili s černým batohem, ten samý kluk tudy projde ještě dvakrát, jako by chodil do kolečka.
Cordy odstřihuje fotku Alexe pod bradou, ale když fotka hoří, je vidět jeho hrudník.
Na to kolikrát slyšíme, že je venku vedro, je divné, že dost lidí má na sobě kabáty a čepice.
Když se Angel chystá kousnout Buffy, můžeme na jeho rameni vidět stín kamery.
Na to že sníh padá jen chvilku je ho příliš mnoho, navíc je v něm hodně stop.
Proč Alex popisuje Willow svůj vánoční rituál? Vždyť se znají od pěti let, takovou základní věc už by dávno věděla. (na tuto chybu v jednom rozhovorů upozornil i sám Joss Whedon)
Jak je řečeno v 7.řadě, První zlo je nehmotné, nemůže se ničeho dotknout, přesto Jenny v této epizodě hladí Angela po tváři.
Jeden muž říká Angelovi, co udělal jeho dětem a jak chytře byly naaranžované. Muž má poněkud moderní oblečení, takže musí být Angelovou obětí z 2.řady, když přišel o duši, protože předtím měl Angel duši poměrně dlouho.
Během prohledávání skříněk bere policista do ruky bílou peněženku. Po chvíli tu samou opět vyndává ze skříňky.
Giles překládá článek z němčiny, při pozorném pohledu si můžeme všimnout, že článek je plný gramatických chyb.
Víme, že Giles nesnáší počítače a neumí s nimi pracovat. Jakto tedy, že umí psát tak rychle?
Parta si prohlíží článek a stránka se nehýbe, přesto vidíme Gilese dlouho psát na klávesnici.
Proč Willow zamčená v pokoji nepoužije dveře vedoucí na zahradu?
Proč upalování probíhá uvnitř budovy? Vždyť je to nebezpečné i pro "spravedlnost" konající občany.
Část mikrofonu můžeme vidět na začátku epizody, když Buffy bojuje s upírem.
Buffy probodne upíra a ten má zavřené oči a je v křeči. Když se rozpadá na prach má oči otevřené a je uvolněný.
Po zabití upíra je záběr na školu, jedná se o znovupoužitý záběr z epizody 216. V pozadí můžeme dokonce vidět Harmony a její partu.
Buffy položí na stůl knížku a ta poté její vinou spadne. V dalším záběru je ale knížka na stole a leží na další knížce, která tam předtím nebyla.
Buffy sice vyděsí, že matka je zajmuta, ale stejně jí to nezabrání se před bojem převléct a učesat.
Oz a Alex diskutují o tom, co znamená mít "vejšku". Skrz jídlo můžeme vidět Buffy, Willow a Alexe, jak obědvají u stolu.
Nad Gilesem je vidět mikrofon, když říká Willow a Buffy o tom, že se pokusí spojit s duchovními vůdci.
Zombie Parker přijde o hlavu pomocí poštovní schránky, z které vypadnou dopisy. V dalším záběru jsou dopisy jen trochu vystrčené ven.
Po automobilové nehodě vyhrožuje Jack Alexovi nožem a nůž drží u jeho levého ucha. Když je záběr zepředu, najednou nůž drží pod jeho bradou.
Alex a Jack diskutují u tikající bomby, na začátku ukazuje časovač 11 sekund a o dvě sekundy později ukazuje 12 sekund.
Buffy sinemyslí, že upíři na začátku epizody byli ze stejné skupiny, i když měli všichni stejné uniformy.
Jeden z upírů topí Buffy a ta pak po vynoření má jen lehce mokré vlasy, ani z nich nekape voda.
Při závěrečném boji s upíry můžeme vidět do obličeje dublérky Buffy.
Po Finchově zabití se Buffy setká s Angelem. Angelův dech je viditelný, kupodivu dech Buffy ne.
Balthazar se ptá, jak se Angel jmenuje. Angel odstrčí chlápka, ale ne do rohu. Když se úhel záběru změní, je najednou chlápek v rohu.
Po Finchově smrti Buffy přelézá plot a má najednou boty bez podpatku.
Buffy a Faith se dostanou do hnízda, Buffy se kouká na Faith a má ruce zkřížené, Faith je má podél těla. Záběr se změní a najednou jsou otočeny jinak a obě mají v ruce kolík.
Buffy si svůj test z chemie přisouvá k sobě blíž dvakrát.
Hned po titulcíh můžeme vidět znovupoužitý záběr z epizody 216. Dokonce vidíme v pozadí Harmony.
Studenti mají dovoleno podat dříve přihlášku jen na jednu školu. Takže není možné, aby Willow dostala několik odpovědí.
Buffy hodí kolík po upírovi na pravou stranu zad. Kolík by měl upíra zabít jen, když přistane na levé straně.
V Bronzu se k Buffy a Angelovi přidá Wesley. Buffy má najednou na ruce neošetřené zranění.
Detektiv Stein se ptá ženy, kdy přesně slyšela muže křičet. My ale víme, že Finch ani nestihl zakřičet.
Den po vraždě, tedy na konci minulého dílu, si jde Buffy promluvit s Faith. Poté má v noci sen a ráno jde do školy. Od vraždy tudíž uplynuly nejméně dva dny. Detektiv se ale ptá ženy, kdy přesně slyšela minulou noc muže křičet.
Odkud vzal Wesley klíč k poutům, ve kterých držel Angel Faith?
Wesley dá Faith pouta, ale na pravé ruce nesprávně zapadly a aby nespadly, Eliza si je přidržuje levou rukou.
Buffy spadne na záda a zasypou ji krabice. Faith začne bojovat s bandou upírů. V jednom záběru můžeme vidět Buffy sedět a pozorovat Faith. V dalším záběru se Buffy snaží dostat se zpod krabic.
Faith bodne jednoho z Trickových upírů do žaludku a on se i tak promění v prach.
Willow jde do školy a má v ruce banán a hodlá ho sníst. Vstoupí do školy a banán zmizí.
Upírka Willow se prochází ulicí, můžeme nahoře vidět jeřáb osvětlující ulici.
Upírka Willow se prochází ulicí a za ní vidíme jít dvě děti, které později, když se Willow otočí, najednou vycházejí z divadla.
Upírka Willow láme prsty a když je u druhého, ten první vůbec nevypadá zlomeně.
Angel řekne partě, že Willow je mrtvá a dochází mu dech. Upíří nedýchají.
Muž za upírkou Willow zavírá dveře dvakrát.
Je divné, že upírka Willow se diví, jaký charakter má Willow. Není to tak dávno, co byla člověkem a musí si pamatovat, jaká byla.
Upírka Willow líže Willow na krku a ona má vlasy zastrčené za uchem. Při pohledu na upírku Willow má vlasy nezastrčené.
Nejenže Wesley podle křiku Cordy věděl přesně, kam jít, ale navíc byl na záchodcích rychleji než ony. Přitom šel za nimi.
Willow škrtí upírka Willow a v jednu chvíli má ruce u těla a pak najednou nad hlavou.
Jaktože si upíři nevšimli, že Willow, která přijde do Bronzu, není upírka, ale člověk? Neměli by to upíři poznat?
Faith přijde poprvé za Angelem a má ruce na krkem, pak se sebe dotýká, ale nikde nejsou vidět skvrny od krve.
Na tričku Angela mizí a objevují se skvrny, když mluví s Faith před tím, než přijde o duši.
Cordy jde do knihovny, aby pozvala Wesleyho na večeři, slyšíme klapot jejích podpatků, který ale neodpovídá jejímu tempu.
Než Angel ztratí duši, vidíme Faith s prázdnýma rukama, v dalším záběru má najednou v ruce lahvičku, kterou chce začít obřad.
Faith hodí lahvičku směrem do středu hrudníku Angela. Ta se ale rozlije levého rohu trička.
Angel se natahuje pro nůž na obálky a ve starostově jmenovce se odráží jeho ruka.
Buffy je přivázána řetězi v bezvědomí, jaktože když se probudí tak stojí?
Než si začne Giles povídat s démonem, co mu něco dlužil, je záběr na školu a je noc. Při rozhovoru ale proudí okny sluneční paprsky.
Jaktože když démoni byli telepaté, nepředvídali výpady Buffy?
Během rozhovoru Buffy a Angela jeho řetízek mění polohu, aniž by se ho dotkl.
Angel řekne Buffy, že by ji miloval, i kdyby byla pokrytá slizem. Pak je záběr na střední a zase můžeme vidět znovupoužitý záběr z epizody 216, kde je Harmony v pozadí.
Buffy se podívá na věž s hodinami, ty ukazují 12:40, pak běží a znovu se podívá na hodiny a na nich je 12:10.
Joyce vezme deku ze skříně, která pak někam zmizí v dalších záběrech.
Buffy je ve frontě na oběd, vychází z ní a na talířích nemá žádné jídlo. Hned v dalším záběru má na každém talíři něco.
Proč radši Buffy po zhroucení nevzali k Angelovi? Vždyť Angela číst nemůže a okolo jeho obydlí spíš nikdo neprojde.
Jonathan si sestaví pušku včetně hledáčku, prostě zbraň určená na střílení na dálku. Pak z něho vypadne, že se chtěl zabít. Ale jak to chtěl provést? Vždyť by ani nedosáhl na spouštěč.
Při boji s Buffy, je jasné, že kuchařku zastupuje dublérka, protože kuchařka najednou okatě zeštíhlí.
Angel sedí v pokoji Buffy a dopadají na něj sluneční paprsky z otevřených žaluzií, ale s Angelem to nic nedělá.
Když se Buffy vyšplhá k Jonathanovi, změní se její tričko. Poté má zas to samé.
Parta se v knihovně kouká na mapu radnice. Buffy jim ukazuje místa pravou rukou, v dalším záběru levou.
Na střeše dá Buffy Willow knihu, aby mohla začít se zaříkáváním. Pak následují dva záběry, kde Willow knihu otevírá.
Faith a starosta vyjdou z jeho kanceláře a zavřou dveře. Willow tam po nich vchází a dveře jsou otevřené.
Během boje na radnici můžeme vidět dubléry.
Willow sice propíchne upíra tužkou, ale ne do srdce a on se přesto rozpadne na prach.
Zhasnou se světla ve škole a Angel prohlásí, že ve tmě vidí dobře a podívá se doprava. Když starosta vejde, všichni se na něj podívají kromě Angela, který stále kouká doprava.
Na začátku výměny hodiny na zdi ukazují 12:42, po několika minutách, když pavouk skočí na policistu, ukazují hodiny stále 12:42.
Mrtvý policista mrkne.
Pavouk spadne k nohám Buffy a Angel se ho chystá zašlápnout, než to udělá, pavouk není u nohy Buffy vidět.
Pavouk skočí Buffy na záda, vzadu můžeme vidět Alexe, jak se Buffy směje.
Buffy radostí povalí Willow na trávu a přesto, že slyšíme, že něco říká, vůbec nehýbě pusou.
Parta mluví v knihovně o plese. Při bližším záběru na Gilese je vidět sloupec knih poblíž klece. V dalším záběru je sloupec o mnoho vyšší.
Pekelný pes proskočí okno a pobíhá po obchodu. Kluk ve smokingu si ho vůbec nevšímá a upravuje si oblek.
Na to, jak je pekelný pes silný, je s podivem, že se z té klece, kde je Tuckerem držen, nedostal ven.
Wesley na plese si všimne Cordélie. Ubrousek, co drží v ruce, změní barvu z červené na žlutou.
Buffy vyndá své dokonale nemačkavé šaty z tašky na zbraně. Tu nechá jen tak povalovat ve škole.
Když Joyce říká Buffy, že je doma, nad její hlavou se mihne mikrofon. Stejně tak se mihne nad hlavou Angela, když vejde do bytu profesora.
Odraz Angela můžeme vidět v rámu obrazu, když odchází z bytu profesora.
Anya vypráví v knihovně o povýšení, ruce má na stole a v dalším záběru najednou u brady.
Giles vezme meč a zapíchne ho do starosty, je rychlý záběr na Buffy, za kterou je vidět ležet Wesleyho meč. V dalším záběru vše ze stolu zmizí, i knížka, za kterou Buffy ukryla noviny píšící o vraždě profesora. Pak je zas vidět meč a když starosta odchází, za ním na stole je vidět jen knížka a meč ne.
Meč je do starosty zabodnut výše než je vidět v dalších záběrech.
Mezi bankou a kinem byla v ostatních epizodách vždycky cihlová stěna, ta je teď najednou pryč.
Angel mluví s Buffy a krabici drží oběma rukama. V dalším záběru ji drží jen jednou rukou.
Angel přijde do knihovny celý zpocený. V dalším záběru je suchý.
Když Buffy a Faith bojují, jsou vidět jejich dublérky.
Proč Buffy bodne Faith do břicha, když potřebuje její krev pro Angela? Vždyť takhle Faith rychle vykrvácí.
V pokoji Faith, který je vedle pokoje Buffy, je ochranka. Když starosta začne Buffy škrtit, sestra volá ochranku, ale nikdo se neobjeví.
Starosta dusí Buffy a má ruku přes její pusu, což nechává Sarah možnost dýchat nosem.
Při telefování je vidět Angelův odraz v ciferníku a poté i ve skleněných dveřích.
Angel s Buffy v náručí vtrhne do nemocnice a ta se ho drží kolem krku. Pak si asi uvědomí, že to by v bezvědomí neměla, a tak v dalším záběru má ruce svěšené.
Cordy a Wesley se nešikovně políbí. Cordy se odtrhne a má ruku položenou na pase Wesleyho. V dalším záběru ji má na jeho krku.
Starosta během svého projevu řekne, že uplynulo 100 let od založení Sunnydale. V epizodě 203 a 308 jsme ale viděli, že Sunnydale bylo založeno v roce 1909, aby to odpovídalo starostově tvrzení, muselo by být založeno v roce 1899.
Během boje můžeme vidět Angelova dubléra.
Při finální bitvě můžeme vidět pár studentů se usmívat a užívat si svůj čas před kamerou.
Po bitvě je záběr na partu a kolem nich projde pár. V dalším záběru vidíme ten samý pár na tom samém místě.
Na začátku epizody, když Willow pomáhá vybrat Buffy hodiny, mění se poloha jejího svetru.
Když se Willow a Buffy potkají s Ozem, poloha Buffyiných rukou se mění.
Je divné, že upíři nepotřebují do pokojů studentů pozvání, přitom Angel, když se v epizodě 420 objeví, čeká na pozvání.
Když upíři vyklízí Eddieho pokoj, můžeme vidět jejich odraz v zrcadle.
Alex bodne upíra do žaludku a ten i tak zemře.
Je divné, že upíři žijou v domě s obrovskými vikýři.
Je divné, že Giles na konci epizody partu najde.
Na začátku, když Buffy bojuje s démonem, můžeme vidět, že má Buffy dublérku.
Když Kathy ukazuje Buffy bloček se systémem telefonních hovorů a pak ho položí s perem otevřeným, v dalším záběru je pero zavřené.
Alex a Oz se snaží Buffy přivázat a Oz je po Alexově pravé ruce, když Buffy srazí jejich hlavy dohromady, je Oz po Alexově levé ruce.
Když Giles s Buffy mluví před svým bytem, má Giles v různých záběrech ručník buď v ruce, nebo na rameni.
Kathy hodí Buffy na skříň a když se Buffy má Buffy za zády dřevo. Kdžy však potom bojují můžeme vidět, že u skříně žádné dřevo není.
Když si Buffy povídá s Parkerem, jsou všude kolem nich studenti, když tam ale vtrhne Spike a začne s Buffy bojovat, studenti náhle zmizí.
Buffy Spika probodne, ale on po boji nemá žádnou díru v tričku.
Řetízek, o kterým si Spike myslel, že to je drahokam Amara, se objeví na jeho krku poté, co ho zahodil.
Když jde Anya za Gilesem do bytu, sundá si tlapy, nemá je ani když se s Gilesem snaží dostat do domu, ale když najdou ostatní a Anya Alexe obejme, má je na rukou.
Na začátku epizody Alex ostatním ukazuje svoji občanku, v jednom záběru ji drží palcem a prostředníčkem, v dalším palce a ukazováčkem.
Když Alex vyhodí z baru jednoho z přihlouplých studentů, tak zamkne. Když pak řekne vedoucímu ohledně těch kluků a jde pryč, dveře neodemyká.
Když se všichni kluci přemění v pralidi, mají na sobě kalhoty. Když jdou ale ven, jeden z nich má šortky.
Když se Veruca a Oz probudí venku, můžeme vidět bílou deku přehozenou přes Verucu.
Veruca má být úplně nahá, kdžy je Willow najde v kleci. Má však na sobě spodní prádlo, v jednom záběru podprsenku má a v druhém ne.
Oz se loučí s Will, dotýkají se čely, ale když je záběr na Ozova záda, jejich čela jsou najednou posunuta doprava.
Spike se probudí ve své cele s košilí rozepnutou, v dalším záběru ji má napůl zapnutou.
Když si Harmony povídá s Alexem, má v ruce zapálenou sirku, ta ale během rozhovoru zhasne, v dalším záběru je zase zapálená.
Není jasné, co Spike udělal s krví, aby mohl předstírat, že ji vypil. Není tam toaleta, dřez...
Spike a další upíři mají odraz ve skle svých cel.
Spike tvrdí, že je mu 126, ale ve druhé řadě v epizodě School Hard Giles říká, že mu je sotva 200. V epizodě Fool for love se dozvíme, že Spike se stal upírem v roce 1880. Kdyby mu bylo v roce 2000 126 let, znamenalo by to, že se stal upírem jako šestiletý, je mu ale bylo něco kolem 25 let.
Giles v této epizodě pěkně nakreslí člena komanda, v dalších epizodách už ale nekreslí tak umělecké obrázky, je divné, že by najednou ztratil talent.
Maggie Walshová hlásí červený kód, neboť Spike utekl, přesto komando v čele s Rileym jde Spika hledat až o několik hodin později. Navíc hlásí, že je 2:47, ve skutečnosti by měla říct vojenský čas, tedy 14:47.
Na to že už má Spike v hlavě čip, který mu brání ubližovat, napadne vědce, strážce a dokonce i Willow, tu pak jen není schopen kousnout.
Během scény Spike/Willow Spikův límeček mění polohu.
Když Alex spadne do misie, dopadne pravým bokem na poleno a má hodně zaprášenou levou ruku. Když se změní úhel pohledu, poleno je pryč a ruku má míň zaprášenou.
Když Alex vstává poté, co spadl do misie, můžeme vidět mikrofon přesunující se zleva doprava.
Když jde Anya pro brandy, musí projít kolem Willow a Buffy. V prvním záběru je vidět, jak se natahuje po sklenici, ale v druhém záběru se po ní nenatahuje a ruce má u těla. O chvilku později se natahuje pro brandy na poličce, takže to vypadá, jako by sahala po něčem ve vzduchu.
Když Buffy bojuje s indiánem u Gilese doma, má na rukávu krev, ale když se na ni Angel podívá, těsně předtím než odejde, nemá na rukávu žádnou krev.
V této epizodě Anya reaguje na Angela jako by ho nikdy neviděla, přitom se spolu setkali v epizodě Dopplegangland, kdy se v naší realitě objevila zlá upírka Willow.
Při boji s indiány byl Spike několikrát střelen šípy, ale když na konci epizody všichni jedí, má na sobě Spike stejnou košili, ale bez děr po šípech.
Spike si u večeře stěžuje, že při tak těžkém souboji nikdo z nich ani nekrvácel, přitom Buffy krvácela dvakrát, jednou byla bodnuta šípem a podruhé pořezána nožem.
V jedné scéně vidíme v okenní tabulce Spikův odraz.
Když je Spike odražen bariérou u dveří, jelikož ho Buffy nepozvala dál, spadne a má deku spíše pod sebou, ale po změně záběru vidíme, že má dekou přikrytou hlavu.
Na konci epizody, než Alex řekne omylem Buffy, že tu byl Angel, je pohled zhora a my můžeme vidět skloněného Alexe nad talířem zkoumajícího něco vidličkou, v další záběru zboku, je Alex najednou vzpřímený.
Když Buffy chytí Spika, má na sobě šedivé kalhoty, ale když ho dotáhne k Gilesovi domů, má na sobě zelené kalhoty.
Spike se několikrát odráží v Gilesově skříni. Navíc, když leží na začátku epizody ve vaně a stěžuje si, že dávají v televizi Passion a že ji prošvihne, svítí na něj přímé světlo, on přesto nezačne hořet.
Když Buffy najde Spika a bojují, udeří ho do čela, on se ale poté chytne za nos.
Buffyiny vlasy se v průběhu epizody mění z rovných na vlnité a naopak.
Těsně předtím než se Buffy s Rileym setkají tváří v tvář, Buffy hodí jednoho Gentlemana na police, ty začnou padat. Nicméně v dalším záběru jsou na svém místě a neporušené.
Spike si bere z lednice vrchovatý hrnek s krví, když ho ale v dalším záběru pije, je v hrníčku o dost míň krve.
Kdyby totiž byl stejně plný a Spike ho naklonil takhle zprudka, určitě by se polil.
Spike si utře pusu od krve poté, co ho Alex pustí, o pár záběrů později už ale má zas krev na puse.
Než začne Giles promítat, můžeme vidět Anyu, jak si sedá, ale nemá nic v ruce, o chvilku později má zničehonic v ruce popcorn.
Když Buffy napíše na svou tabuli, jak získá svůj hlas zpátky a zvedne ji, má v pravé ruce fixu, po krátkém záběru na Gilese, má Buffy fixu položenou nalevo na tabuli a tabuli pořád zvednutou, takže fixu neměla, jak přehodit.
Alex se natahuje pro svou tabuli, aby něco napsal, my můžeme vidět předtištěná písmena.
Když Alex volá Buffy, protože nemůže mluvit, můžeme na jeho rameni vidět špatně zamaskované tetování.
Můžeme často vidět stíny drátů, které tahaly Gentlemany.
Riley rozbije lahev, která je vedle krabice, a její vršek dopadne na víko krabice. Když se pak Riley rozmachává, aby rozbil krabici, je vršek lahve pryč.
Když se parta dívá na televizi, pití Olivie se změní z whisky na vodu.
První záběr na věž ukazuje, že je téměř jedna, pohled zvnitřku ukazuje minutovou ručičku na 8, další pohled zvnějšku ukazuje opět jednu hodinu.
Buffy má zcela jiný účes než v předchozí epizodě, přitom tato epizoda přímo navazuje na tu předchozí.
Student nalezený mrtvý Willow na posteli má otevřené oči, poté zavřené a zase otevřené.
Riley na základně říká ostatním, že démon měl asi 3 metry, což je blbost, vždyť byl o trochu vyšší než Riley.
Když Alex sbírá z podlahy knihovny Spika v bezvědomí, je vidět, že mu Spike pomáhá pravou rukou.
Na to, jaký výbuch zničil školu je knihovna celkem neporušená - hodiny visí na stěně, vracecí klec je v pořádku...
Po Spikovi je hozena taška s kostmi, ta ale v nějakém záběru zmizí a pak se zase objeví.
Spike má na sobě béžové kraťasy a tričko od Alexe, když ale bojují ve škole, má na sobě džíny.
Je fyzicky nemožné, aby Buffy chytila démona, co spadl do brány pekel.
Spike dvakrát prudce strhne volant, je jasné, že tyto scény se točily odděleně a ve stejné zatáčce.
Spike řídí Gilesovo auto, můžeme vidět, že má pod bundou bílé triko, které později zmizí.
Když si číšnice přijde pro skleničky, pár skleniček změní polohu.
Spike zvedne Alexovo rádio levou rukou, pak je pohled z jiného úhlu a Spike drží rádio v pravé ruce.
Buffy a Wil spolu snídají, Will zvedne skleničku s džusem, když je ale záběr na Buffy, můžeme vidět skleničku pořád na stole, v dalším záběru je vidět, jak Willow skleničku pokládá.
Alex vyběhl do poloviny Gilesova schodiště a hned hlásil, že tam není, z tohohle úhlu by však nemohl vědět, zda tam Giles je nebo není.
Spike je zasažen do ramene a přesto, že v jeho košili je díra, kabát má neporušený.
Když hrajou poker, množství chipsů v misce se mění, i když se jí nikdo ani nedotkl.
V prvním záběru, kdy je Anya s Alexem vidět, má Anya pravou ruku u nohou, v dalším záběru ji má položenou na polštáři. Je to scéna, kdy se snaží prodat Gilesovi sušenky.
Když Walshová představuje Buffy Dr. Anglemana má vedle sebe pomocníka v bílém plášti, který si zkřížil ruce,v dalším záběru má sice ruce zkřížené, ale hraje si pravou rukou s perem.
Walshová vejde do 314 a za sebou zavře dveře, v dalším záběru opět vstupuje do místnosti a zavírá za sebou dveře.
Buffy a Riley spolu spí a polštáře, na kterých leží mění od šedivých proužků k červené barvě.
Buffy bojuje s démon a ten ji odhodí tak, že má zbraň u čela, v dalším záběru je vedle zbraně a má ji u své levačky.
Buffy na začátku epizody říká ostatním, co se jí stalo, říká, že se nejprve zavřela brána a pak se pokusila použít zbraň, ve skutečnosti to bylo naopak.
Riley ukazuje levačkou na Forresta a říká mu:" Radši neříkej, co chceš říct." Když v dalším záběru větu dokončuje, ukazuje na něj pravačkou.
Dr. Angelman uklouzne a spadne, poté se podívá na své ruce, které jsou celé od krve, my ale můžeme jasně vidět, že je to nemožné, neboť krev nedosahuje až k němu.
Alex přiběhne do sklepa a řekne Will, aby zapla TV, ta ji zapne a běží tam zprávy, což je ale nemožné, když se před chvilkou koukali na kreslený pořad a stanici nikdo nepřepl.
Když Buffy a Alex vyjdou z výtahu a kouknou se dolů, tento záběr byl znovu použit z epizody 406, když se podíváme blíže, můžeme vidět Walshovou u jejího stolu, jak se k ní blíží Riley, Forrest a Graham.
Když Buffy dává na ruku Rilemu svůj šátek, můžeme si všimnout, že v jednom záběru ho má na hlavně, v dalším už ne, poté co mu šátek ovinula kolem ruky. Navíc když Riley přijde do Iniacitivy a začne boj, nemá na ruce šátek, ale když na konci epizody leží v posteli, dívá se na šátek, co má na ruce.
Adam zasunuje do sebe disketu s jeho jménem, když pak ale tam zasunuje disketu s názvem Finn, nevyndá tu o sobě.
Když Buffy na konci epizody bojuje s Adamem, je několikrát zřejmé, že ji zastupuje dublérka.
Starosta na pikniku drží hada, kterého má později zpozorovat a chytit, což také v dalším záběru udělá.
Faith se prochází po Sunnydale a my můžeme čtyřikrát vidět tu samou ženu v modrém kabátě projít u Faith.
Buffy běží za Faith po chodníku a před sebou ještě kus má, v dalším záběru ale hned vběhne do trávy.
Buffy, Alex a Willow se baví o nalezeném démonovi a jsou v Alexově sklepě, těsně před tím než si Alex sedne, můžeme vidět, jak Willow dává nohy dolů, v dalším záběru je má zas nahoře a znovu je dává dolů.
Těsně před tím než Buffy uvidí démona, můžeme v pravé části obrazovky vidět člena štábu.
Faith vylézá z hrobu a prší, když se podíváme pořádně, můžeme si všimnout, že na Faith déšť nedopadá. Herečka byla namočena předem a déšť byl dodělán digitálně.
Jak Faith věděla, kde Giles bydlí, když u něho předtím nikdy nebyla?
Faith prchá před Buffy a přeskakuje zeď, je vidět, že se jedná o kulisu, neboť se hýbe.
Faith se prohrabává make-upem Joyce, můžeme si všimnout, že na rameni nemá žádné tetování, dříve měla alespoň jedno.
Když Buffy a Faith padají ze schodů, můžeme na boku na chvíli zahlédnout kameramana. Když se pak perou, tak v jídelně se sklouznou po stole a shodí úplně všechno, v dalších záběrech ale vidíme na stole jablka a zkroucený ubrus.
V předešlé epizodě má Buffy rovné vlasy, v této najednou vlnité, přitom děj z předchozí epizody plynně navazuje.
Adam utrhne upírovi hlavu a ta se skutálí na podlahu, ale u padajícího těla upíra si můžeme všimnout, že má stále hlavu.
Buffy jde k Gilesovi na poradu. Vejde dovnitř, ale nechá otevřené dveře. Později slyšíme zavření dveří, kdo je ale zavřel, když jsou všichni uvnitř?
Buffy sní o tom, že probodne Willow. Udělá to, ale na jejím noži není žádná krev. Navíc když se probere, je nalevo od ní nůž, který tam předtím nebyl.
Ke konci epizody, když je pohled na univerzitu z dálky, jedná o znovupoužitý záběr z epizody 407, můžeme v něm vidět procházející se Buffy s Rileym.
Když Buffy a Riley tančí, jsou některé záběry použité několikrát.
Když se dům začne otřásat, Spike sedí v židli a odráží se v zrcadle za ním.
Willow se pokusí vylovit kluka z vany, vidíme, jak si namočí ruce, když však potom mluví s Alexem, má ruce suché.
Když jsou všichni před kolejí, tak můžeme vidět odlesk Spika ve vstupních dveřích.
Tara spadne kvůli zemetřesení a je blízko zábradlí, v další scéně je ale blízko party.
Když je parta vyhozen z domu, zavírají se za nimi dveře, můžeme ale vidět ruku člena štábu v rohu vlevo dole.
Anya padá z patra a vidíme, že dopadá zády, po střihu však vidíme, že dopadla čelem k zemi.
Anya zachrání topícího se Alexe, společně vyjdou do chodby, na levé straně obrazovky můžeme vidět člena štábu upravujícího šlahouny.
Alex je vyhozen z domu a když padá, není nikde vidět Tara, Willow a Anya, ale když dopadne, jsou zas u dveří.
Buffy a Riley řekli Gilesovi, co se jim přihodilo na hlídce, Giles to pak shrne, řekne ale, že upír přišel démonovi na pomoc, přitom to bylo obráceně.
Natože kytka propíchne Anye ruku skrz naskrz, nezdá se, že by Anya moc trpěla bolestí.
Willow si ráno, po propovídané noci s Ozem, odchází čistit zuby. Za chvilinku, poté co Will vyšla do chodby, přichází Tara. Když se minuly jen o takovou chvilku, musely by se potkat na chodbě.
Adam se Spikem mluví v jeho kryptě, je divné, že Spike nezačne hořet, když na něj dopadá tolikrát přímé sluneční světlo.
Oz napadne jako vlkodlak Taru, v učebně je omráčen, my ale zprvu uspávací šipku nevidíme, Oz se zhroutí zničehonic, až po střihu vidíme šipku.
Když se Oz a Will na konci epizody objímají, můžeme u Willowina pasu vidět mikrofon.
Když Willow mluví s Buffy o svých citech, můžeme vidět člena štábu v zrcadle.
Oz leží na posteli a povídá si s Will, jeho amulet, co má na krku, je někdy schovaný a někdy je zas vidět, aniž by se ho dotkl.
20:31: Když Spike vstoupí do Gilesova bytu, odráží se v zrcadle.
Je divné, že Angel potřebuje pozvání do Buffyina pokoje, když přitom Sunday a další upíři pozvání nepotřebovali.
Riley vstupuje do Buffyina pokoje a zavírají se dveře, zatímco Riley namiřuje pistolí na Angela, když se změní úhel pohledu, můžeme vidět znovu se zavírající dveře.
Buffy, Riley a Angel se dohadují v Buffyině pokoji, můžeme na stole vidět laptop Willow, přitom víme, že se u Gilese snaží rozlousknout kód na disketách na svém laptopu.
Alex a Anya se baví u Alexe ve sklepě. Alex leží v posteli a jeho deka několikrát změní polohu, aniž by se jí dotkl.
Buffy hledá Adama v jeho jeskyni a nese na rameni tašku, ta však během záběrů mění polohu.
Buffy vykopne zrcadlo a my nevidíme žádnou kabinu výtahu, je proto zřejmé, že je dole. Během toho, co parta leze dolů, a ani když sleze, nikdy kabinu výtahu nevidíme. Cose s ním stalo?
Je divné, že si mohl Riley tak snadno vytrhnout čip z těla, když ho měl blízko srdce.
Buffy vytrhne Adamavi uranové jádro, v jednu chvíli ho drží horizontálně, pak vertikálně a pak zas horizontálně.
Je divné, že aspoň některý z démonů nemá v hlavě čip a nemůže proto útočit na lidi.
Buffyino poranění na čele během epizody mizí a zase se objevuje.
Alex jede s Anya ve zmrzlinářském voze, je jasné, že okolí bylo digitálně uděláno poté, navíc můžeme některé baráky vidět víckrát.
V 7:14 Když Joyce říká: "Tady je takové ticho." Má před sebou talíř, když se změní záběr, talíř je pryč. V dalším záběru je před ní velká salátová mísa.
Když do Drákulova sklepa spadne Giles, je vidět, že je to stejné místo, jako když se Buffy v 404 propadla do sklepa Alpha-Delt house.
I když se v 107 dozvíme, že Buffy bydlí 1630 Revello Dr, v tomto díle má dům číslo popisné 1313. Adresa se mění ale i během epizody. Předek domu Summersových se změní od záběru na něj, když Drákula navštíví Buffy v jejím pokoji. V noci je číslo popisné na pravém sloupu u vstupu. Na levém sloupu je bílý obdélník a světlo na stropě je skleněné kouli. Taky je tu několik košíků s květinami visících napříč verandou.
Záběr na přední verandu ráno nám ukazuje několik změn, číslo popisné se nejenom změnilo, ale také se přemístilo. Bílý obdélník má béžovou barvu, světlo není ve skleněné kouli, košíky s květinami jsou pryč a teď je tu několik květin v květináčích u zábradlí, kterým dominují dva velké u dveří.
Když se Alex dozví, že má před sebou Drákulu, schová se za Buffy, jenže v dalším záběru ale za Buffy nestojí, když se ale pak Drákula přemění na netopýra, zas stojí za Buffy.
Na konci epizody Buffy mluví s Gilesem, má na zápěstí zlatý náramek, když si stoupne, náramek zmizí, když ji ale kamera zabere zezadu, je zas na svém místě.
Anya je udeřena upírem a spadne, když se záběr vrací k Dawn, můžeme si všimnout ruky někoho ze štábu držící dveře.
Upír dává jednorožce na stůl, vzadu můžeme vidět Harmony, jak drží oběma rukama knihu. Slyšíme ji mluvit, ale přitom se její ústa vůbec nepohybují. Navíc v dalším záběru vidíme, že má najednou prázdné ruce.
Willow má před vstupem do obchodu s magií vlasy rovné, ale když vstoupí do obchodu má je najednou natočené nahoru.
Giles si v obchodě prohlíží knihu inventur a jeho levá ruka se záběr od záběru neustále pohybuje.
Když se Harmin gang snaží dostat do Buffyina domu, můžeme nade dveřmi vidět mikrofon. Je vidět v pravém horním rohu, i když spolu Tara a Will mluví.
Několikrát můžeme vidět Spikovo opálení přesně na rozhraní, kde končí tričko.
Anya má depresi z toho, že má poraněnou ruku a pak se svěřuje Alexovi, že je to poprvé, co je takhle vážně zraněná. Což ale není pravda, v epizodě 418 jí dlaň ruky probodl šlahoun rostliny.
Alex odchází od Will k Anye a nemá na sobě svoji barevnou košili, když se však objeví u Anyi, má ji zas na sobě.
Odkdy je možné ze záznamníku slyšet jen tu část zprávy, kterou chce člověk slyšet?
Riley hraje zápas, v nějakých scénách je zpocený a v nějakých skoro vůbec.
Je divné, že doktor dokázal operovat Spikovi hlavu bez toho, aniž by mu aspoň neoholil hlavu. Navíc je divné, že Spike nemá po operaci jizvu nebo obvázanou hlavu. A také nemá doktor po operaci rukavice ani trochu od krve.
Během bojové scény na sále, můžeme vidět Rileyho dubléra.
Spikova ruka se odráží od kovové mističky, z které vytáhl penny.
Buffy ukáže Spikovi peníze a dá ruku dolů. Záběr míří na Spika a Buffy ho udeří, když je hned poté záběr na Buffy, má najednou ruku s penězi ve výši ramen.
Na začátku epizody Buffy bojuje s upírem a je tam celkem dobré osvětlení, je divné, že by hlídač neviděl nic z toho, co Buffy dělala.
V Magic Boxu se parta baví o Joyce, Buffy a Alex sedí vedle sebe a Will stojí za nimi. V dalším záběru si Will sedá vedle Buffy, ale kam se poděl Alex?
Glory hodí Buffy na zeď, zeď se prohne, je jasné, že zeď není z betonu či nějakého podobného materiálu.
Je divné, že Dawn se v 9:00 v pracovním den poflakuje do Gilesově obchodě a není ve škole.
Při boji s démony se účes Will neustále mění. Také se mění intenzita osvětlení, navíc je s lavicí pohnuto, aniž by se jí kdokoliv dotkl.
Bena chce napadnout démon, toho však zastaví Glory, což je ale blbost, když víme, že SPOILER » jsou jedno tělo, není možné, aby se tak rychle změnila a ještě se stihla dostat na druhý konec šatny. «
Když Spike sundává přemožitelce kabát, je na jeho rukách vidět, že je opálen. Opálení je také vidět, když Spike sbírá peníze od Buffy ze země.
Spikův odraz můžeme vidět v metru, kde bojuje s přemožitelkou.
Těsně před tím, než jsou scény z metra Buffy bojuje se Spikem. Toho posléze shodí na zem a vyhrožuje mu kolíkem, který si ale z bundy nevyndala a ani ho v předchozích záběrech neměla v ruce.
Na hřbitovně, když se parta podivuje nad signály Rileyho, Will dojí brambůrek, co má v ruce, pak zesměšní signál a v dalším záběru zas dojídá brambůrek.
Buffy shodí Spika na zem, kabát z jeho levého ramena spadne, v dalším záběru je spadený z obou ramen. Poté začne sbírat peníze a my si můžeme všimnout mikrofonu, který je v kapse zezadu na jeho kalhotách.
V epizodě 203 Spike řekne, že to Angel ho udělal upírem, v této epizodě však vidíme, že to byla Drusilla.
Buffy si po boji s Glory leduje levou ruku, přitom ji Glory zranila ruku pravou.
Joyce má podstoupit CT sken, my však vidíme MRI, což je naprosto odlišný přístroj.
Buffy se tedy evidentně rychle hojí těžká zranění. Minulý díl byla probodnuta upírem do břicha, ale teď nevykazuje žádné známky zranění, což je divné, když víme, že předchozí epizoda se odehrávala uplynulý den.
Ačkoliv Buffy věděla, že se Glory pokouší vytvořit hada, není jasné, jak věděla, že bude Glory zrovna v ZOO.
Je až s podivem, jak je Buffy v této epizodě slabá. Stačí k tomu par poliček, z kterých se není schopna dostat, i když je ohrožena Dawn. Přitom v epizodě 505, spadla ze třetího patra na beton, navíc na ni ještě někdo spadne. Buffy se však poté bez obtíží zvedne.
Boty Buffy se neustále mění, ačkoliv se nikdy nepřezuje, a ani nezmění svoje oblečení.
Buffy honí hada po východní Main Street, přitom ji pak Giles vyzvedne v západní části. Poté jedou po "západní" Main Street a navíc ještě minou místo, kde Buffy nastupovala do Gilesova auta.
V jednom momentu, když Dawn mluví o želatině, sice slyšíme její hlas, ale její rty se nehýbou.
Willow řekne, že poslední meteoritická anomálie se stala roku 1917 v Tungusku, ve skutečnosti to bylo v roce 1908.
Buffy a Riley se milují. Na oknech můžeme vidět žaluzie. Když je pak pohled zespodu, žádné žaluzie v oknech nejsou. Navíc uvnitř bylo zhasnuto, teď je najednou rozsvíceno.
Buffy běží domů, poté co viděla Rileyho, jak si nechal sát krev. Můžeme vidět, že se v pokoji Buffy svítí. Když pak Buffy vstoupí do svého pokoje, je zhasnuto.
Riley probodne Spika a ten poté nemá ani díru ve svém tričku.
Buffy boxuje do pytle a má obvázané obě ruce. Když Riley vstoupí dovnitř, má najednou jednu ruku bez obvazu.
Riley řekne Buffy, že v noci odjíždí. Když ale Alex mluví s Buffy, ví najednou, že Riley odjíždí o půlnoci, o přesném čase se však Riley nikdy nezmínil.
Lidé spadnou z podia, když Olaf rozbije sloupy. Na chvíli můžeme vidět bezpečnostní pásy, které měly lidi držet.
Olaf si vezme sud s pivem, co veze barman, než ho stačí dopít, což je ale netrvá dlouho, barman se najednou přemístí za lidi.
Olaf odhazuje Willow a Anyu za pult a očividně nemá v ruce kladivo. Jen co holky odhodí, zas ho má v ruce. Poté s ním omráčí Alexe. Ten vyběhne na schody a Olaf zas kladivo v ruce nemá. Hned jak dorazí do obchodu Buffy, ho ale zase v ruce má.
Olaf odkopne v obchodě Buffy a my můžeme vidět tvář doublérky.
Olaf sice nazývá Anyu Anyankou, jenže tohle jméno znát nemůže. Znal ji totiž pod jménem Aud.
Buffy drží v ruce časopis, když za ní přijde do pokoje Dawn. O chvíli později má ale v ruce medvídka, který před tím seděl na posteli. Je divné, že by Buffy po takové chvilce odhodila časopis a vzala si plyšáka.
Will nechá zmizet pokladnu. Když jí vrátí zpět, Anya vyndá bankovku a drží ji v pravé ruce. Hned po střihu ji ale drží v ruce levé.
No na to, že SPOILER » trolím kladivem Buffy v epizodě 522 dá slušně zabrat Glory «, je divné, že Alex vydrží kladivem několik ran bez jakékoliv újmy.
Dawn je nachytána, že poslouchá bandu. Giles sedí na pohovce za Willow, pak najednou stojí a pak zase sedí za Willlow.
Když parta slyší, že Joyce napomíná Dawn, co ještě dělá mimo svůj pokoj. Je rychlý záběr na partu, kde můžeme vidět Willow, jak se něčemu směje a snaží si zakrýt obličej rukou. Taky hned na začátku epizody vidíme Will, jak je z něčeho šokovaná a kouká před sebe, jakoby na někoho / něco mimo obrazovku.
V první scéně na poradě party, rukávy Buffy neustále mění polohu.
Je divné, že Rada ví o tom, že Spike pomáhá Buffy. Giles ani Buffy by to Radě neřekli, protože vědí, jaký názor by měli na to, že Přemožitelce pomáhá upír.
Jeden z členů Rady jde za pult, tam stojí Anya a ruce má svěšené dole. Když se změní úhel pohledu, najednou se opírá levou rukou o pult.
Na začátku epizody Buffy stojí u vitríny, v té se odraží součást natáčecí aparatury.
Kde vzal Alex v nemocnici páčidlo? Z předchozích scén víme, že ho v ruce neměl.
Spike mluví venku s Dawn, můžeme jasně vidět jeho dech. Přitom jeho teplota by měla být stejná jako okolí.
Vlak, který přijíždí do Sunnydale je opravdu zastaralý. Takové vlaky už v Kalifornii dávno nejezdí.
Spike má za uchem cigaretu, když Dawn vejde do jeho krypty. Ta ale v dalším záběru zmizí, aniž by si ji Spike zapálil.
V Bronzu Drusilla zabije kluka a když ho kousne, je vidět, jak kluk polkl, i když už má být dávno mrtvý.
I přesto, jak Buffy může být šokovaná událostmi, je divné, že nechá někoho jako je Drusilla jen tak utéct.
Na konci epizody, když Spike běží za Buffy, můžeme vidět jeho dech. Ten by ale měl mít stejnou teplotu jako okolí.
V novinách, kde se píše o vraždách je docela dost chyb jako třeba "appearant" (apparent), "grusome" (gruesome), and "thses" (these).
Giles v magic Boxu vyhrožuje Spikovi. Ve vitríně můžeme vidět Spikův odraz.
April láme houpačku vejpůl, než to však udělá, je vidět, jak herečka ruku zpomalila.
Buffy bere Katrinu od April, na chvilku můžeme zahlédnout stupínek, na kterém Katrina stála, když ji April držela ve "vzduchu".
Jak je možné, že Spike našel Warrena a navíc tak rychle? Vždyť o něm nic nevěděl.
Na konci epizody si Buffy vezme do ruky kartičku z kytky pro Joyce, můžeme si všimnout, že má prstu náplast. V dalším záběru, na to, co se na kartičce píše, už ale Buffy náplast na prstu nemá.
Buffy si vezme papírovou utěrku, aby uklidila nepořádek. Ta je trochu pomačkaná. Když ji ale Buffy položí na zem, je úhledně složená.
Dawn vejde do třídy a odloží si batoh. Za pár sekund ho má ale zase na zádech.
Buffy přijde oznámit Dawn, že jejich matka zemřela. Můžeme vidět, že obrázek, co nakreslila Dawn, se změní. Není u rukou tmavý a čára, kterou nakreslí Dawn, když Buffy vejde, pak najednou zmizí.
Alex prorazí zeď, můžeme vidět, že díra je kulatá. Poté, při bližším pohledu, jsou zde kusy omítky.
Knihovna Willow a její šatník změnily polohu, stejně tak jako obrázky, které visely nad knihovnou. Toto uspořádání bude až do konce řady. Jenže v epizodě seriálu Angel "Disharmony", která se vysílala hned po tomto díle, je knihovna na svém původním místě.
Těsně před pohřbem, Buffy a Dawn sedí každá ve svém pokoji. když kamera přejíždí přes Buffyin pokoj, můžeme si všimnout, že nemá žádný strop.
Buffy robot a Spike jsou v kryptě. Spike ji obejme kolem ramen, v jednom záběru jsou její vlasy přes jeho ruku, v dalším záběru jsou zastrčeny za jeho ruku a v dalším jsou zas přes.
Spike nařídí Buffy robotce, aby se schovala. Je slyšet klapot jejích černých lodiček, když však slézá do krypty, můžeme si všimnout, že má na sobě šedé tenisky.
Spike bojuje s poskoky Glory, v několika záběrech je očividné, že ho zaskakuje dublér.
Spike je unesen v noci, když je dovlečen ke Glory je ale den.
Glory odhodí Spika na postel, na jeho ruku dopadá přímé světlo a s ním to nic nedělá.
Glory vrazí Spikovi prsty do hrudi. V dalších záběrech je ale zranění o mnoho výš.
Spike je ke Glory přiveden se svázanýma rukama, když ho ale Glory odhodí proti zdi, jsou jeho ruce volné.
Buffy jde po poušti a na to, že tam nikdo nechodí, jsou na zemi stopy chodidel.
Na to, že Dawn s Buffy dost řvou blízko oknu, je divné, že špehující poskoci Glory nic neslyší.
Glory stiskne Taře ruku až tak, že jí začne téct krev, která kape na lavičku. V dalším záběru je ale lavička úplně čistá.
Anya o sobě řekne, že se cítí jako američanka. Giles jí řekne, že to je koneckonců pravda, vždyť se tam kdysi narodila. V 7.řadě ale zjistíme, že to není pravda, že se Anya narodila ve skandinávské vesničce.
Když Buffy nese Dawn v náručí, můžeme si všimnout, že v jedné chvíli nese jen atrapu.
Glory běží za Dawn a Buffy a běží velmi rychle, můžeme vidět, že má najednou na nohách botasky.
Generál dá armádě rozkaz a vydají se na cestu. Kamera se zvedá a my můžeme vidět člena štábu v červené kostkované košili.
Buffy leze ven a má za sebou Spika, který drží meč rytíře. Když Buffy vyleze na střechu, stojí rytíř před ní i přesto, že se nehl z místa, neboť mu Spike stále drží meč.
Když poskoci Glory rozhazují po zemi runy, můžeme vidět, že jejich make-up je jen od zápěstí k prstům, zbytek ruky je nemaskován.
Během bojové scény na střeše auta si můžeme několikrát všimnout obličeje dublérky Sarah. Navíc během boje má na noze boty s nízkým podpatkem, ale když mluví s vůdcem, má na sobě boty na vysokém podpatku.
Nejenže kopí prolítne sklem ve výšce Gilesova krku. V prvním okamžiku však můžeme vidět, že ho vlastně ani v oblasti boků nezasáhlo.
Než Gilese zasáhnou kopím, je z předního okénka vidět, jak pomalu auto jede. Přitom se kýve, jak kdyby jelo 200 km/h.
Je celkem zajímavé, že si Buffy pamatuje Benovo číslo, když mu volala jen jednou, nebo možná stále při sobě nosí papírek s číslem, co jí dal.
Je zvláštní, že rytíři přesně věděli, že Dawn je Klíč, přitom dostali pouze informaci, že Klíč je malá dívka, což by mohla být i Anya, Buffy a Willow.
Rytíři mohli snadno zabít všechny v autě, neboť těsně před nehodou je jich kolem auta hodně, auto má nehodu a oni zničehonic všichni zmizí a znovu se objeví, když se parta ukryje.
V epizodě 218 a 513 byla malá Buffy hnědovlasá, ale v této je blonďatá.
Symbol na čele Dawn zmizí v jednu chvíli během rozhovoru s Glory.
Jeden z poskoků vystoupá na schody a pronese větu, že tohle bude největší den Glory. Tím jak zvedne ruce, si můžeme všimnout vycpávky, která má zabránit tomu, aby mu šíp ublížil.
Spike spadne z věže a je jasné, že jde o dubléra. Spike měl totiž černé kalhoty i boty, dublér má bílé boty a modré rifle.
Dawn má zakrvácené nohy, když se s Buffy baví a pak kamera poodjede, má nohy bez jediné kapky krve.
Je celkem divné, že parta pořizuje Buffy náhrobek, když z dalšího dílu víme, že chce její smrt utajit.
Willow s Tarou pomocí telekineze odhodí dav, aby mohl Spike proběhnout. Můžeme si všimnout, že jedna holka se při dopadu směje.
Giles se po těžkém zranění zotavil docela rychle, před pár hodinami nemohl ani hýbat rukou a teď je najednou jako rybička.
Je divné, že při hlídce má kolík z celé party jen Buffybot a Anya.
Willow stojí na kryptě, můžeme si všimnout části natáčecího zařízení.
Kdo hlídá Dawn, když jsou všichni na hlídce? V předchozích dílech ji vždycky někdo hlídal a i později v tomto díle Spike odmítá nechat Dawn samotnou.
Buffybot je udeřen upírem lahví do pravé části obličeje. Zranění má však nad levým obočím.
Will kouzlí a Buffy tam doběhne, poprosí o pomoc a zastaví se. V další scéně opět dobíhá na místo.
Alex běží k Will ležící na zemi, můžeme si všimnout, že ho zaskakuje dublér.
Alex řekne Anye a Taře, ať utíkají pryč. Ty se rozutečou, v další scéně se ale rozutíkavájí znovu.
Parta přece musela počítat s tím, že se rituál může podařit, tak proč nevykopali rakev a nechali tak Buffy si prožít její nejhroší noční můru?
Když parta dělá kouzlo, je okolo celkem málo místa. Prostor se najednou zvětší, aby se tam vešli i démoni na motorkách.
Na to že Buffy prolezla hlínou, aby se dostala ven z hrobu je až moc čistá.
Buffy vidí smrt Buffybota a utíká. Pak uskakuje před démonem jedoucím na motorce, můžeme si všimnout, že má má najednou černé boty bez podpatku. Předtím a poté má boty na podpatku. Ale i na věži má najednou boty bez podpatku.
Buffy po první konfrontaci s partou uteče. Za Alexem můžeme vidět zvedajícího se Razora. V dalším záběru ale teprve vidíme, že leží na zemi a otevřel oči.
Než Buffy vyběhne na věži za Dawn, je při pohledu na Dawn v levé dolní částo obrazovky vidět část oblečení Buffy, které ukazuje, že Buffy již jednou vyběhla. Jedná se tu o špatný střih.
Krvavé skvrny na obličeji Will neustále mění polohu a tvar.
Když jsou Dawn a Buffy na věži. Můžeme si všimnout, že někdo chodí dole pod věží.
Je zajímavé, že když gang démonů ničí město, nevidíme jediného policistu.
Dawn se pokusí Buffy zapnout na košili knoflík, ale nepodaří se jí to. Buffy vychází z pokoje a my si můžeme všimnout, že onen knoflík má zapnutý.
Willow byla během zkoušek při vzkříšení pořezána, v tomhle díle jsou ale všechny rány pryč.
Will řekne, že mluvila s Gilesem, což je ale nemožné. Let z L.A. do Londýna trvá 11 hodin a musíme ještě zvážit časový posun.
Dawn posedlá démonem šlehá oheň. Poté Dawn upadne, v jednom záběru si můžeme všimnout hadice, která ve skutečnosti šlehala plameny.
Giles má tričko s krátkým rukávem a my si můžeme všimnout, že mu z ruky najednou zmizelo tetování Eyghon.
V závěrečné scéně Jonathanovy ruce zničehonic mění polohu.
Nato, že ruka mumie je nebezpečná a pohyblivá, je divné, že není aspoň v nějaké krabici.
Warren vrazí do Buffy a Tara má ruku na ramínku tašky. Poté ze záběru zepředu má najednou ruku na tašce.
Warren ukazuje Jonathanovi dodávku, Jonathan do ní ve skutečnosti vstupuje dvakrát.
Trio sleduje Buffy na monitoru. Je jasné, že jde o uložený program, protože by nebyl vidět čas, kdyby to sledovali naživo.
V dalekohledu, v kterém Trio sleduje Buffy na stavbě se odráží natáčecí zařízení.
Buffy říká, že opustila školu, když mamka byla nemocná. Ve skutečnosti ji opustila v epizodě 519, když už byla mamka po smrti.
Záclona za Spikem, když je s Buffy ve sklepě obchodu, se v jednu chvíli hýbe a v druhé ne.
Buffy řekne Alexovi, že byla mrtvá 3 měsíce. Spike ji ale v jedné z předešlých epizod řekl, že byla mrtvá 147 dní, co je skoro 5 měsíců.
Na verandě, kde se baví Alex s Buffy, můžeme v okně vidět odrážet se mikrofon, když už se oba zvedají a končí konverzaci.
Dawn je s Justinem v autě. Ten má ruku nahoře na sedadle za Dawn. Když se ho Dawn zeptá, co očekává, má najednou Justin ukazováček na rtech Dawn.
Buffy bojuje s upírem v modrém, jeho odraz je párkrát vidět u auta, kde spolu bojují. Upír rozbije okénko u auta, ale můžeme si všimnout, že chvilku před tím, je už rozbité.
Když parta zpívá, kdo za tím stojí, je divné, že se Alex nepřizná. Přece jen písně nutí mluvit pravdu.
Je divné, že pohřeb, při Spikově písničce, by se konal v noci. V Sunnydale jsme už ale viděli podivnější věci.
Sweet promění oblečení Dawn v šaty. Než to udělá, jde za ní a už v tom okamžiku můžeme vidět, že má šaty na sobě.
Židle v bytě Alexe a Anyi mění během písně polohu.
Anya si během zpěvu sedne na židli, pak zpívá o Alexovi, že je skvělý a znovu si sedá na židli.
Anya s Alexem si stěžují Gilesovi. V okně vedle chodníku můžeme vidět odraz natáčecího zařízení.
Když Anya s Tarou tancují s Buffy, můžeme si všimnout, že Tara do něčeho na parketu vrazila.
Poloha démonů, co Buffy zabila, se mění záběr od záběru.
Všichni upadnou do bezvědomí. Když se pak probudí, všichni jsou ve vícemenně stejné poloze, jen Buffy se Spikem ne.
V Magic Boxu jsou všechna světla rozsvícená, když se parta probudí z bezvědomí, jsou světla najednou zhasnutá.
Když lezou do tunelu, ze záběru zezadu, vidíme Willow před Alexem, Dawn už vylezla nahoru, v dalším záběru vidíme, že za Willow ještě šplhá Dawn a za ní šplhá Alex.
Spike a Buffy bojují ke konci epizody s upíry na travníku, Buffy rozkopne poštovní schránku, pak spodkem zapíchne upíra. Jenže poté schránka není nikde vidět, ani na zemi.
Alex hledá v manuálu démona. Při bližším pohledu, je ale jasné, že se o manuál nejedná. Ve skutečnoati to je kniha Dragons of a Fallen Sun od Margaret Weis a Tracy Hickman.
Když se Amy a Buffy koukají na zprávy, je za reportérem muž, který jakoby vezl zraněného muže z ochranky. Když Buffy poté přijde na místo, muže z ochranky teprve nakládají do sanitky.
Když Buffy se Spikem začnou prát ve starém domě. Buffy udeří Spika do levé tváře pravou rukou, v další scéně ale najednou Spike letí do vzduchu.
Amy sice udělala jako středoškolačka pár triků, například oklamala učitelku, že jí odevzdává písemku, což ale neznamená, že by teď najednou měla být na magii závislá. Tohle je trochu přehnaná nenadálá změna charakteru.
V novinách Will je sice titulek, že hlídač byl zmrazen, text článku je však o chlapci géniovi. Text je opakován i v druhém odstavci a je také vedle nadpisu o hlídači.
Amy má najednou kratší vlasy jiné barvy.
Buffy si oblíká po noci strávené se Spikem úplně jiné triko, než měla předchozí den.
Je vidět, že Spike má na sobě tělové slipy.
Na to, že Buffy prožila divokou noc, při které zbořila dům, je překvapivě čistá a učesaná.
Will nakáže, aby se otevřely dveře od auta. Můžeme si všimnout ruky, co dveře otevírá.
Když Willow s Dawn odjedou autem a je pohled na ulici, jak se za nimi žene démon. Uprostřed, v levé části obrazovky, můžeme vidět jakési kolo a kameru, které jsou součástí natáčecího vybavení.
Buffy se Spikem hledají Will a Dawn. Zastaví se a Buffy se začne bavit o včerejší noci. Ve skutečnosti spolu ale spali předevčírem, neboť minulou noc byla Amy s Willow u Racka a Will se pak probudila na podlaze.
Buffy znovu vysvětluje Dawn, proč se zbavují čarodějných věcí. Dawniny vlasy jsou jednou za jejími rameny, pak zase přes.
V kuchyni, kde je Spike s Buffy, svítí přímé sluneční paprsky, jak na Buffy, tak na Spika.
Buffy poprvé přesune hrnek sociální pracovnice. Na papír, na který ho pokládá, je vidět stín ruky.
Když Buffy bere do ruky složku své sestry, můžeme v dolní části obrazovky na chvilku vidět její prsty.
Alex odchází z pokoje Spika, téměř ihned slyšíme bouchnout dveře. Je ale nemožné, aby Alex odešel tak rychle, musí vylézt po žebříku a přejít celou místnost, aby se dostal ke dveřím.
Tlačítka na klavesnici jsou mačkány náhodně. Přesto na papíru je pak napsaná souvislá věta. Navíc nalevo klávesnice si můžeme všimnout provázků, které vlastně stiskávají tlačítka.
Buffy položí na linku pizzu, pod ní je fialovožluté prostírání. Když se naštvaná Dawn přiblíží k lince, pizza zmizí a prostírání je posunuté. V dalším záběru zas pizzu vidíme.
Pokaždé, když nevidielné Trio drží Will za svetr, měl by se svetr aspoň trochu pomačkat.
Když si Buffy stříhá vlasy, ramínko od podprsenky na jejím pravém rameni mění polohu.
Když neviditelný Warren spadne do míčků, měl by se tam vytvořit prostor, kde leží. Plocha balónků je ale rovná.
Alex narazí do hydrantu. I když je hydrant neviditelný, díra v chodníku po hydrantu by měla být viditelná.
Willow se sice snaží nepoužívat magii, ale když ji Trio zajme, tak by kor jako závislá na magii, ji na obranu použila.
Na stolním hokeji můžeme vidět ještě jednu bílou paličku poté, co Buffy druhou hodí po Warrenovi. Během boje však ta na stole zničehonic zmizí.
Warren vyzve kluky, aby se neprali a šli se podívat na mozkový tlumič. Když jim to říká, brýle na očích nemá, jen co kluci za nim dojdou, má na očích brýle. Jelikož byl celou dobu v záběru, neviděli jsme, že by si je nandával. Jak je tedy možné, že je má na očích?
Když si Warren sundá brýle, shrne si do čela pramen vlasů. Hned v dalším záběru je ale pramen vlasů pryč.
Katrina padá ze srázu. Můžeme si pod listím všimnout matrace, která má tlumit pád.
Buffy se připravuje na hlídku. Do batohu si dává kolíky, kříže, vodu... Na hlídce ale batoh nemá a jediné co má, je sekera, která by se jí do batohu nevešla a ani jsme předtím neviděli, že by si ji brala.
Spike a Buffy bojují s démonem. Oba spadnou a démon zmizí. Buffy se zvedne a řekne, že je to démon, co ho zabila. Za ní vidíme se zvedat Spika. V dalším záběru ale zase leží na zemi. Navíc na tuto část místnosti dopadá přímé sluneční světlo a Spike nezačne hořet.
Rána Richarda je dost ošklivá, hluboká a musela zasáhnout hlavní orgány. Přesto bez nějakých větších problémů Richard přežije dalších pár hodin.
Tara zkouší propouštěcí kouzlo a ostatní jsou připraveni u dveří, aby mohli ven. Proč se Spike chystá ven za denního světla bez žádné deky na ochranu před sluncem?
Will se s Tarou baví o tom, že poslední čarodějné věci byly její záchrannou sítí. Tara dá lahvičku do plastikového sáčku, když se změní úhel pohledu, najednou drží v ruce několik bylinek.
Než Spike odejde z domu, můžeme vidět jeho odraz.
Buffy vezme do ruky burger, který odmítla Dawn sníst. Přijde Willow a Buffy má najednou ruce prázdné. V dalším záběru zase drží burger v ruce.
Sam a Buffy se prochází po hřbitově. Scenérie se mění, ačkoliv Buffy se Sam toho moc neujdou a jdou stále rovně. Například Sam projde okolo stromu a ten v dalším záběru už najednou není.
Neměl náhodou Alex hlídat Dawn? Místo toho ho vidíme skrývat se s Anyou na záchodě před příbuzenstvem.
Když Anya přestala být démonkou, bylo jí řečeno, že se všechny její činy ruší. Tudíž by neměl existovat nikdo, kdo by se jí chtěl pomstít.
Alex si myslí, že jeho strýček dostal ránu od elektřiny, jako konstruktér na stavbě by měl vědět, že by se ho neměl dotýkat v zájmu vlastního bezpečí.
Anya říká Taře, která sedí na pohovce, svůj svatební slib. Je divné, že Tara sedící před Anyou není vidět v zrcadle za Anyou.
Alex vstupuje do motelu, můžeme si všimnout, že pokoj nemá strop.
V minulých epizodách jsme mohli vidět, že prostor pod schody byl zacementován. V této epizodě tomu však tak není a Buffy se pod schody bez problému schová.
Alex uhodí na hřbitově Spika. Tomu z nákupní tašky vylítnou cigarety. Když se pak zvedá a bere tašku, cigarety v tašce najednou zázračně jsou.
Je divné, že se Dawn nepozastaví nad tím, že jí Buffy řekne, že spí s upírem, kterého nenávidí. Angela myslet nemůže, toho milovala.
Uspávací zbraň, použita na démona, nestřílí více šipek bez nabití.
Buffy dá Dawn na talíř lívance. Když po chvíli vyzve Dawn, aby si sedla a jedla. Lívance zmizí z talíře a položené tousty jsou najednou nakousané.
Anya a Dawn spolu mluví v Magic Boxu. Vlasy Dawn mění záběr od záběru polohu, jednou jsou přes ramena, pak zas ne.
Halfrek a Anya se baví o tom, že by Spike mohl být vhodný k pomstě. Spike ale stojí kousek od nich a jak je známo, upíři mají dobrý sluch. Což by démonky jako ony dvě měly vědět.
Po sexu se Spikem nemá Anya rtěnku, ale hned v dalším záběru ji má.
Buffy, po útěku ze skrýše Tria, zjistí, že má natržené sako. Kniha, kterou drží v ruce je neporušená. Když ji ale Tara poté u Buffy doma bere do ruky, kniha se rozpadne.
Když Warren převrací auto, je vidět, že se již rozednívá. Poté po celou bojovou scénu je ale zase tma.
Parkoviště před policejní stanicí má nalinkované čáry značící jednotlivá parkovací místa, proč tedy auta parkují jinak?
Není možné, aby kulka vystřelená Warrenem z přízemí zasáhla Taru v 1. patře.
Kulka rozbije okno, v záběru zblízka je díra v okně velká. Pak je pohled na postřelenou Taru a díra v okně je najednou malá.
Buffy a Alex se objímají na lavičce. Buffy má levou ruku kolem Alexova krku, když se záběr změní, najednou ji má na jeho rameni.
Warren a Buffy bojují. Několikrát můžeme vidět obličej Warrenova dubléra.
Je divné, že když byl Alex v domě, aby zavolal 911, neslyšel kvůli Taře křičící Willow.
Buffy naloží do sanitky a Willow vyjde ven. Zjistí od Alexe, že za to může Warren. Jak je možné, že když Alex viděl krvavé skvrny na tričku Willow, mu nedošlo, že se muselo stát ještě něco. Vždyť v zahradě byl s Buffy sám.
Dawn sedí v pokoji s mrtvou Tarou. Při pozorném sledování si můžeme všimnout, že Tara dýchá.
Skvrny od krve na tričku Willow se záběr od záběru mění.
Buffyino zranění je v nemocnici trochu níže, než bylo při postřelení.
Na operačním sále Buffy ani nesundají tričko, když jí operují, ani nemá dýchací masku ani není připojená k příslušným přístrojům, pouze k tomu, co ukazuje bití srdce a navíc doktoři nemají roušky.
Warren sekne Willow sekerou, ta ji vyndá, ale sekera nemá na sobě žádnou krev.
Když Willow odkloní stromy v lese, aby si udělala cestu. Můžeme si všimnout šňůr, co pohybují stromy. Dokonce si při záběru na Willow můžeme všimnout technika v červeném tričku.
Když jsou nohy Warrena spoutávány, můžeme si všimnout plachty na zemi, která tvoří zem.
Když je Warren bez kůže nemá žádné zranění, které způsobila kulka.
Jonathan stojí zády k cele. když se Andrew zvedne, protože ho naštvou slova Jonathana. Jonathan má najednou levou ruku kolem tyče cely.
Willow je před policejní stanicí, jeden policista vystoupí z auta a zamíří na Willow zbraní v pravé ruce. Záběr se změní a policista najednou drží zbraň v ruce levé.
Na začátku můžeme na policejní stanici vidět na hodinách 12:26. Poté v cele hodiny ukazují 12:20.
Willow chytne pravou rukou Rackův obličej. V dalším záběru ho drží levou rukou. Poté ho zvedá a můžeme si všimnout, že Rack začne pohybovat nohama jakoby po něčem stoupal.
Buffy odejde z Magic Boxu a nechá kamarády pracovat na ochranném kouzlu. Když dorazí do Rackova doupěte má jinak upravené vlasy, jinak navlněné.
Je zajímavé, že Buffy našla doupě Racka. Posledně ji tam dovedl Spike. Doupě najde totiž jen někdo zlý.
Willow a Buffy bojují. Během boje můžeme vidět, jak je zastupují jejich doublérky. Také vlasy Willow jsou během boje někdy zrzavé a najednou nemá oči černé.
Je slyšet tasení meče. Přitom Andrew už s ním ohrožuje Alexe. To samé se stane, když Jonathan vytáhne meč.
Giles úplně poprvé srazí Willow k zemi, té teče krev z nosu. Mezi dalšími záběry ale krev mizí a zase se objevuje.
Giles s Buffy se ve cvičící místnosti smějí. Buffy se ohne přes kozu a její tričko je přes kalhoty. Když se záběr změní, je tričko výš a odhaluje tak tetování na zádech Buffy.
Giles je na stropě, Willow stojí nalevo od něj. Když padá dolů, můžeme na chvilku vidět Will stojící za ním. Poté zas stojí nalevo od něj.
Giles prohodí Willow zdí a ta při padání trochu zničí sloup. V dalším záběru je ale sloup neporušený.
Když v minulé epizodě Buffy a Willow bojovaly. Willow hodila Buffy na knihovnu a ta se rozbila. Giles se ptá v této epizodě Willow, co by si o tom pomyslela Tara a nalevo od ní je ona neporušená knihovna.
Alex málem spadne za Buffy a Dawn do díry. Můžeme vidět, jak ho něčí ruka chytla za kalhoty. Tato chyba je vidět na širokoúhlém obrazu, tedy na britských dvd. Buffy byla původně vysílána v rozměru obrazu 4:3. To samé platí o chybě, když Willow vyzdvihuje chrám, je na ni záběr zpoza chrámu, můžeme si všimnout provazů držících chrám.
Když Alex mluví na konci epizody s Willow, obloha nad nimi neustále mění barvu z oranžové na modrou.
Dawn a Kit se propadnou dírou na záchodech. Když Buffy seskočí později tou dírou, má díra jiný tvar.
Během této epizody si můžeme několikrát všimnout tetování Buffy. Když však Buffy zastupuje doublérka, ta tetování nemá.
Buffy má na začátku ve sklepě boty na podpatku, když pak bojuje s duchy, má na sobě hnědé tenisky.
Pán/První mluví se Spikem, jak je možné, že z rohu svítí světlo. Proč by ale bylo okno ve suterénu?
Jak je možné, že se Drusilla/První dotýká Spika? Vždyť víme, že se První nemůže ničeho dotknout. Je ale možné, že jelikož je Spike tak psychicky nestabilní, představuje si jen Drusillu.
Zombie žena povalí Buffy na zem. Její tričko se vyhrne a její břicho nevypadá jako zombie břicho.
Když jedou autem, Alex se zmíní, že Anya je v Bronzu a povídá si se zhrzenými ženami. Je tedy divné, že doteď partě nevadilo, jaké Anya provádí hnusné věci chlapům. Teď jim ale vadí, že zaklela jednoho muže do obrovského červa.
V diaři Buffy jsou čísla k ní a k Alexovi do práce a pak je tu ještě číslo na Dawnin mobil. Proč jí Willow nezavolá?
Buffy, Alex a Dawn po sobě zasypali vchod do Gnarlova doupěte. Je divné, že Gnarl je pak překvapen jejich náhlým návratem. Museli přece dělat rámus, když dávali kameny pryč a toho by si určitě Gnarl musel všimnout.
Paralyzovaná Dawn občas sama od sebe změní polohu. Také i mluví, i když by toho neměla být schopná.
Po 11. září bylo nemožné, aby někdo bez letenky byl v terminálu. Buffy, Dawn a Alex čekají na Willow dokonce u brány.
Gnarl roztrhne Buffy a Dawn tričko. Později v epizodě jsou ale jejich tričko bez děr.
Buffy sice Gnarlovi promáčkne oční bulvy. Ale je vidět, že prsty má jen přes jeho oči a netlačí dovnitř.
Buffy podruhé vykopne Peterovi nůž z ruky. Na zemi však zase vidět není a po chvíli ho má Peter zase v ruce. Buffy pak hodí po démonovi tento nůž a zvedne ho ze země, kam spadnul poprvé.
Dawn mluví s Cassie a má rovné vlasy. Když dojde domů k Buffy, Willow a Alexovi, kteří hledají něco o Cassii na internetu má je vlnité.
Cassie padne k zemi a má hlavu doprava, směrem ke dveřím. Když Buffy ověřuje puls, má ji najednou rovně a kouká směrem ke stropu. Pak zas má hlavu směrem doprava.
V Rusku se Anya a Halfrek baví. Sklenička Halfrek je na stole. Když se Halfrek ptá Anyi, co budou po zbytek večera dělat, má najednou skleničku v ruce.
Buffy chce zabodnout Anyu ležící na zemi. Má meč nad hlavou, když ji ale Alex strhává k zemi, má meč níže a míří s ním na tělo Anyi.
Písnička Anyi se odehrává v epizodě 607. V té době měla Anya vlasy světle hnědé. Tak blonďaté a dlouhé je měla až na svatbě.
Během písně se Anya zmíní, že je dobrá v matice, přitom ve třetí řadě v šestnácté epizodě, když se snažila přesvědčit D'Hoffryna, aby ji vzal zpět, se zmínila, že jako smrtelník propadá v matice.
Anya při písničce sedí na Alexovi a točí se s ním v křesle. Pod ním vidíme naznačený kruh, kde má křeslo stát.
Dawn mluví s Buffy a s ředitelem v jeho kanceláři. Poté odchází bez tašky, kterou má stále na židli. Hned v dalším záběru na chodbě ji ale má na rameni.
Holky se rozhodnou, jak každá zapůsobí na RJho. Je záběr na Anyu vycházející ze dveří, poté na Willow běžící po schodech a těsně než je střih na Buffy, můžeme na schodech vidět postavu nějaké ženy.
Spikův odraz je vidět ve výloze obchodu s elektronikou a taky, když se Spike ptá Lanceho na fotku, kde má stejnou bundu jako RJ. Odráží se v obrázku.
Buffy skáče na vagon, seskočí z něj na záda. Její bílý svetr ale zůstane čistý, poté strhne Dawn a spadne na bok a svetr je stále čistý. Když se změní úhel záběru má najednou skvrny vzadu a vpředu na svetru. Jsou ale načervenalé, přitom zem má šedivou barvu.
Stejně jako v epizodě 514, vlak, který jede, je naprosto zastaralý a v dnešné době už dávno nejezdí. Také je zvláštní, že se řidič vlaku nepokusí zastavit a jen troubí.
SPOILER » První je nehmotný a nemůže tedy zranit Dawn nebo rozbít okno. «
Dawn je zastavena, aby udělala kouzlo a je hozena ke zdi. Má okolo pusy krev, když pak vyhledává kouzlo, najednou krev okolo pusy nemá.
Dawn odpojí televizi, poloha kabelu v její ruce se záběr od záběru mění.
Jonathan a Andrew se baví přes vysílačky. Je záběr na Jonathana, na kterého svítí světlo z baterky. Přitom Andrew ji nedrží v takové poloze, aby na něj svítila.
Cassie řekne Willow, že si zpívala s Tarou na mostě v epizodě 607. Což není pravda, zpívala jen Tara.
Když je záběr na Jonathana krvacejícího na bránu, můžeme si všimnou vycpávky na jeho břiše, kterou měl, aby ho nezranil nůž.
Na začátku epizody přijde Buffy za Alexem do bytu. Za Alexem můžeme vidět stín, který nepatří ani Buffy, ani Alexovi, nejspíš bude člena čtábu.
Nikde v obýváku není vidět kolík a Anya ho nemá v ruce. Přesto o chvilinku později vstupuje do pokoje Spika s kolíkem v ruce.
Anya přesvědčuje Spika, aby se s ní vyspal, poloha prostěradla se neustále mění.
Anya leží na Spikovi a řekne, aby si ji vzal, její ruce jsou volně podél jejího těla a Spikova hlava je opřená do zadu. Když se úhel záběru změní, Spike má hlavu blíž u Anyi, odstrkuje ji rukama a ruce Anyi se najednou opírají o postel.
Je celkem divné, že všichni upíři vstali ve stejnou dobu. Vždyť byli proměněni v intervalu několika dnů.
Na konci poslední epizody Spike zabije ženu a zakope ji ve sklepě. V této epizodě se však neobjeví. Možná jí ale Spike jen pohřbil, ale neproměnil.
Willow vyhrožuje Andrewovi a její vlasy jsou jednou za uchem, poté jsou přes její tvář a pak zas uchem.
Ředitel Wood našel Jonathana 3 až 5 dní po jeho smrti, přesto na Jonathanovu tělu nenacházejí žádné známky rozkladu.
Buffy opouští Spika a je slyšet zavření dveří. Přitom dveře zůstaly mírně pootevřené.
Poloha provazů, pomocí kterých sváže Alex Andrewa, se záběr od záběru mění.
V epizodě 701 Buffy vidí na Spikově hrudi zranění po tom, kdy se snažil si vyrvat srdce z těla. Je divné, že teď nemá po ranách jizvy. Přitom jizva, kterou má od čínské přemožitelky se nezhojila 102 let.
Partu napadnou muži v kápích, přesto se nezvedají s bolestí ani nemají žádné známky zranění.
Když ředitel Wood pohřbívá Jonathana, jeho oči zamrkají.
Buffy usnula a vidí svoji matku. Alex v pozadí u pohovky zametá. Podívejte se pozorně, ani na jeden okamžik se koště nedotkne země.
Alex zabedňuje okno a Willow se omlouvá Buffy, že jí magicky nepomohla. Když je pohled na Buffy zepředu, část šály vedoucí na záda, je pod druhým cípem. Když je na Buffy záběr zezadu, je šála vedoucí na záda navrchu, nad druhou částí.
Nato, že superupír je primitivní, ještě primitivnější než zvíře, má celkem sofistikované bojové údery.
Evidentně obchody a jiná zařízení v Sunnydale nezamykají. Buffy utíká před superupírem do továrny, kde je samé drahé vybavení a nevypadá to, že by vypáčila dveře kvůli tomu, že byly zavřené.
Tato epizoda má celkem dost chyb, přitom ji psali zkušení scénáristé. Proč Spika potápí pod vodou? Vždyť nedýchá. Proč Dru říká Spikovi tati? Takhle říká Angelovi, protože ji proměnil v upíra.
První je nehmotný, ale když si jako Drusilla kleká ke Spikovi, opírá se o kámen.
Buffy najde mrtvou Anabelle, má na sobě boty na podpatku. Poté bojuje se superupírem a najednou má tenisky, pak zas boty na vysokém podpatku...
Buffy najde Anabelle a ta leží na zádech. Když pak Buffy bojuje se superupírem, leží Anabelle opřená o jedno rameno. Přitom se jejího těla nikdo ani nedotkl.
Když se superupír snaží dostat k Buffy do domu, můžeme na dveřích vidět provaz, který má držet dveře.
Superupír vpadne dovnitř, Buffy na sobě nemá sako. Všichni se dají na útěk a Buffy má pak venku najednou zapnuté sako.
První je sice nehmotný, ale několikrát můžeme slyšet jeho kroky.
I jako v dalších epizodách je v této řečeno, že až Buffy zemře, nastoupí další Přemožitelka. Buffy již umřela v 1. řadě a za ni nastoupila Kendra a poté Faith. Nová přemožitelka nastoupí, až umře Faith, ne Buffy.
Willow a Kennedy jsou v Bronzu. Willow má v drinku růžový deštníček a modré brčko. Po chvíli má najednou Will modrý deštníček.
Délka provázku s krystalem, co má Amy na sobě, se záběr od záběru mění.
Willow jako Warren stojí v obývacím pokoji. Andrew natáhne ruku a dotýká se ho. V dalším záběru opět natahuje ruku a dotkne se.
Buffy zabije prvního z několika upírů kolíkem. V dalším záběru kolík v ruce nemá a hned v dalším ho zase má.
V uličkách je nebezpečno, neustále se tam objevují upíři. Jak je tedy možné, že více lidí, co šlo do restaurace, nebylo zabito? A co je to za nápad otevřít si luxusní francouzskou restauraci na takovémto místě?
V minulé epizodě se upír neobjevil, dokud se neotevřeli všechny části pečeti. Teď stačí pár kapek Alexovy krve a jedna otevřená část pečetě a upír se už dere ven.
Alexova krev začala kapat na pečeť. Nicméně když tam vpadne Buffy a poté bojuje, po celou dobu není vidět ani kapka krve na pečeti. Ta je vidět, až když Wood odvazuje Alexe.
Jak Alex zvládl napsat Willow sms, když je přivázaný?
Je divné, že Wood je překvapený, že Spike je upír, protože když předtím jeli autem, Wood se podíval do zrcátka na Spika a musel přece zjistit, že nemá žádný odraz.
Viděli jsme, že Alex je přivázaný ke kolu jak nohama, tak rukama. Přitom když mu Wood odváže jen lana na rukách, Alex spadne na zem.
Buffy a Dawn objeví oběšenou Chloe. Dveře za nimi jsou otevřené. Hned v dalším záběru, jsou ale zavřené.
Buffy má v poušti jiné boty v poušti, než jaké měla předtím v domě.
Na začátku epizody Andrew je ve sklepě a natáčí se a ukazuje nám svůj nákres. Na kameře je však napsáno Play místo Rec.
V Mexiku, když vidíme Warrena/Prvního, se opírá o postel, čehož by neměl být schopen, když je nehmotný.
Andrew, když se u něj objeví První, vyskočí bosý z postele. Když se ohne pro skříňku se zbraní, můžeme si všimnout, že má najednou na nohou pantofle. Hned v dalším záběru je zase bos.
Buffy sice dá facku mizející dívce, ale když se podíváme pozorně, ve skutečnosti se její ruka zastaví pár centimetrů od jejího obličeje.
Buffy přepere dva studenty a ti leží v bezvědomí na zemi, v dalším záběru už tam ale neleží.
Brouk prý měl vlézt přes optický nerv do Spikova mozku. Brouk sice proleze okem, ale nerv pak pokračuje dozadu do mozku, brouk však jde nahoru přes čelo.
Wood mluví ke Spikovi a je k němu otočený zády. Obléká si bojové pomůcky, obvaz na jeho levé ruce záběr od záběru mizí a znovu se objevuje.
Spike leží na zemi a Wood se ho chystá propíchnout. Spike ho chytí za ruku a poté ho odkopne, na moment, než je Wood odhozen proti zdi, můžeme vidět drát na Woodových zádech, který ho má odstrčit.
William má jiné vlasy, než měl v epizodě 507.
Když Spike a Faith kouří, nevychází z jejich pusy žádný kouř.
Když potenciální přemožitelka v růžovém svetru, která je pak zabita Calebem, bojuje s Nositelem, je v pozadí vidět další přemožitelka bojující s Nositelem. Když je Buffy po chvíli sražena k zemi a všechno jde k čertu, můžeme vidět tu samou přemožitelku pořád bojovat s Nositelem a dokonce stejnými chvaty (stále ta samá choreografie).
Spike říká Faith, že se změnil dřív. Což není pravda, on v epizodě 420 ještě spřádal zlé plány, ale Faith se v seriálu Angel v epizodě 119 udala na policii.
Bunda Buffy je jiná než na konci minulé epizody. Buffy se ale procházela celou noc, jak je to tedy možné?
Když jsou Kennedy a Amanda dole ve sklepě, nemají žádná zranění. Když pak mluví s Faith, jejich zranění se na tvářích záhadně objeví. Poté když mluví s Buffy, zranění Kennedy se přesune na její čelo.
Giles ukáže Spikovi fotku misie a ten se tam hned vydá. Jak ale ví, kde to je? Giles mu to neřekl.
Proč vůbec Willow používá magii, aby dostala informace od policie? Vždyť vždycky předtím se jim nabourala do systému. Navíc je divné, že zrovna tyhle složky by u sebe policie teď měla.
Na konci minulé epizody měla Anya vlasy rovné. Teď je má vlnité. Přitom všichni ostatní mají stejné oblečení jako minulou epizodu.
Faith bojuje s Nositeli ve skladu zbraní. Můžeme slyšet říznutí nože. Faith však v ruce nůž nemá. Nejspíše chyba ve zvukových efektech.
Je divné, že První ani Caleb neposlali nikoho, aby chránil zbraň určenou pro Buffy.
Kennedy nemá rány na tvářích z epizody 718, v 719 je ale měla. Přitom Buffy rány z epizody 718 stále má. Že by se Kennedy hojila rychleji než Buffy?
Když si Kennedy a Willow povídají na posteli, Kennedy má ruku pod prsama Willow. Když je záběr na záda Willow, má ruku níže, spíše až na zádech Willow.
V předešlé epizodě Faith otevřela skříňku a tam byla bomba ukazující 8 sekund. V opakování v této epizodě vidíme na bombě pouhé 3 sekundy.
Buffy bojuje s Turok-hany. Jeden z nich ze ohne a my můžeme vidět lidskou kůži herce.
Vidíme Turok-hana držet holku v červeném svetru. V dalším záběru ji znovu poprvé chytá.
Proč Willow nepoužila znovu lokační kouzlo, když Buffy opustila dům, ke kterému je první lokační kouzlo zavedlo?
Faith se v posteli zotavuje. Má na sobě stejné oblečení, jako když spadla do vody. Je divné, že by jí nikdo nepomohl se převléknout do suchého. Určitě jedna z děvčat má stejnou velikost.
Na konci epizody je Buffy hozena na "cementový" blok. Když však vstává je všude spíše jen lepenka.
Caleb odhodí Buffy proti zdi. Buffy spadne na zem a na jejích zádech můžeme vidět drát.
Andrew má svůj proslov a stojí napravo od Anyi. Ta ho poté chytne za ruku, je jasné, že stojí nalevo od ní.
Když autobus zastavuje, můžeme na silnici vidět brzdnou dráhu autobusu z předešlých záběrů.
Buffy skočí na autobus a má boty na podpatku. Když sleze z autobusu, má na sobě jiné boty.
Když Vi vyskočí, aby kopla Turok-hana, je jasné, že na něčem sedí, protože se tak podivně vznáší.
Když parta poprvé vidí upíry a oni si jich všimnou. Upírovi uprostřed se loupe maskování.
Buffy utíká ze školy. Sekyru drží za vršek. Když běží po schodech, drží sekyru uprostřed.
Když se parta kouká na kráter, kde je moře? Vždyť jsme ho viděli třeba v epizodě 213, 220 nebo 501.

Filtr epizod

SPECIÁLNÍ KATEGORIE