plakát seriálu

Buffy, přemožitelka upírů

(Buffy the Vampire Slayer)

Chybička se vloudí...

01×01 Vítejte v bráně pekelné

Je holý nesmysl, že Darla nemá ponětí, že existuje přemožitelka, vzhledem k její minulosti, kterou se v následujích sériích dozvíme.

01×01 Vítejte v bráně pekelné

Buffy nemá na hodině svoji učebnici, a tak ji sdílí s Cordy. Učitelka řekne, aby si ji otevřeli na straně 63, ale Cordy ji otevře skoro na začátku.

01×01 Vítejte v bráně pekelné

Když Buffy a Will spolu poprvé mluví, má Buffy vlasy přes pravé ucho, když je pak na ni střih, má vlasy za uchem a když přijde Alex a Jess, má je zas přes ucho.

01×01 Vítejte v bráně pekelné

Ještě před znělkou Darla má na košili rozepnutý knoflíček, když se však otočí, aby kousla jednoho kluka, má košili zapnutou až ke krku.

01×01 Vítejte v bráně pekelné

Stopy po kousnutí, které si Buffy prohlíží, neodpovídají tomu, že Darla toho kluka kousla vestoje.

01×01 Vítejte v bráně pekelné

Když Giles Buffy informuje o jejím poslaní, hřbety knih míří k Buffy, při dalším záběru k Gilesovi a poté zas k Buffy.

01×01 Vítejte v bráně pekelné

Angel sleduje Buffy při cestě do Bronzu a na zemi je vidět jeho stín, jenže upíři stín nevrhají.

01×01 Vítejte v bráně pekelné

V Bronzu hraje kapela, při bližším záběru na bubeníka můžeme vidět, že je zcela mimo rytmus.

01×01 Vítejte v bráně pekelné

Buffy a Willow se baví v Bronzu a z pohledu Willow Buffy jí třesně na slámce, nebo pije svůj nápoj, ale při pohledu Buffy, se Buffy pití ani nedotkne.

01×01 Vítejte v bráně pekelné

Když Buffy upadnou knihy a Alex ji jde pomoct, vidíme vlevo dívku v pruhované sukni, když však Alex sbírá Bufy knihy, vidíme tu samou dívku procházet v opačném směru, tedy vpravo.

01×01 Vítejte v bráně pekelné

Ve chvíli, kdy Buffy dopadne do hrobky, nemá na krku křížek od Angela, který ji nakonec zachrání.

01×02 Žně

Luke se nakrmí několika lidmi na pódiu v Bronzu, pak je odhodí pod pódium. Když ale Buffy Luka zabije, můžeme vidět, že pod pódiem žádná těla nejsou.

01×02 Žně

Cordy říká, že chce jít do Bronzu, protože tam se tento pátek za vstup neplatí. My ale pak můžeme vidět platit lidi před vchodem do klubu.

01×02 Žně

Luke se spálí o Buffyin křížek, když Buffy vyskočí z rakve, není po křížku ani stopy.

01×02 Žně

Když Alex nechtěně probodne Jesse, je vidět, že to nebylo do srdce.

01×02 Žně

Jesse a Cordy jdou spolu tancovat a začne první věta písně, zatímco se upíři formují před Bronzem. Když tam vtrhnou stále hraje první věta písničky.

01×02 Žně

V této epizodě je Darla taková veselá, jakoby naivní a nezkušená, což je ale v rozporu s celou její minulostí, kterou se dozvíme v příštích sériích. To samé platí o Angelovi, ten se pro změnu bojí zabít sám Pána, jak sdělil Buffy.

01×02 Žně

Darla a ostatní vstupují do Bronzu, tak díky lampě vrhají stíny, upíři ale stíny vrhat nemohou.

01×02 Žně

Cordy říká, že je pátek a jde se do Bronzu, kde se pak koná sklizeň. Kupodivu jsou pak ale následující den všichni ve škole.

01×02 Žně

Ve scéně, kde ředitel Flutie zastaví Buffy před bránou školy, sledujte levou ruku Buffy. Když kamera míří na Buffy, má ruku zapřenou v boku. Když je kamera za Buffy, je její ruka podél těla. Také když Buffy říká "Pane Gilesi", má levou ruku na boku a když je zase kamera za Buffy má Buffy ruku od těla.

01×02 Žně

Když upíři pronásledují Buffy a Alexe, pohybují se velmi pomalu, jako zombie. Tohle je jedna z mnoha věcí, co se změní po pilotu. V každé další epizodě jsou rychlejší a umí aspoň trochu bojovat. Toto také zmínil Joss Whedon v komentáři na DVD.

01×03 Čarodějnice

Ještě před znělkou Buffy, Will a Alex procházejí kolem Amber, která dělá provaz a nohy má opřené o dvě židle. Jak se do téhle polohy dostala a jak z ní sleze, aniž by spadla? Navíc jsme ji ještě před chvilkou viděli stát.

01×03 Čarodějnice

Když Cordy vystupuje z auta, zavře dveře, ale v dalším zaběru, než do ní narazí auto, jsou vidět dveře otevřené.

01×03 Čarodějnice

Učitel autoškoly vykřikne: "Všichni ven!" Kamera je zaměřena především na učitele, ale Cordy je stále v obrazu. V dalším záběru Cordy vylézá z auta jako by pásy nikdy připoutaná nebyla. Kdy si je sundala?

01×03 Čarodějnice

Je divné, že se řidič náklaďáku ani nepokusil zabrzdit nebo poté co málem srazil Cordy, že ani nezastavil.

01×03 Čarodějnice

Cordy si nasadí růžovou čelenku, když cvičí rozstleskávání, ale když cvičí, tak žádnou čelenku nemá, ale když na ni Amy spadne, tak ji zase má.

01×03 Čarodějnice

Willow v laborce vylevá do zkumavky tekutinu, když skončí je tuba do 1/2 plná, ale v dalším záběru je plná jen do 1/4.

01×04 Učitelčin mazlíček

Přestože profesor Gregory během hodiny mluví o mravencích, promítá na plátně obrázek brouka.

01×04 Učitelčin mazlíček

Když si profesorka Frenchová dává do sandwiche brouky, zůstane jich pár na talíři, když je však záběr, jak si ze sandwiche ukousne, na talíři není jediný brouk. Navíc má v jednom záběru ohrnuté rukávy a pak zas ne.

01×04 Učitelčin mazlíček

Když Buffy najde na zemi brýle profesora Gregoryho, pokládá je na stůl s otevřenými ručičkami, ale v dalším záběru jsou položené se zavřenými. Navíc, po nalezení profesora bez hlavy, je divné, že by policie nenašla brýle a nevzala je s sebou jako důkaz.

01×04 Učitelčin mazlíček

Po zabití kudlanky si Buffy utře meč o žluté kalhoty, ale v dalším záběru na nich nemá žádnou skrvnu.

01×05 Nikdy nezabíjej kluka na prvním rande

Když Buffy na začátku epizody zabije upíra, tak po něm zůstane prsten, ale ve většině případů, když je upír bodnut do srdce a změní se v prach, tak po něm nezůstane ani oblečení, ani šperky.

01×05 Nikdy nezabíjej kluka na prvním rande

Při prvním záběru na autobus můžeme vidět, že jsou v něm rosvícená světla, ale když jsou záběry zevnitř autobusu, tak jsou světla zhasnutá.

01×05 Nikdy nezabíjej kluka na prvním rande

Když Buffy říká Gilesovi: "Když bude hrozit apokalypsa, pípněte." Kamera na ni míří zepředu a ona se natáhne pro mobil. Když je ale na ni záběr ze strany, zjistíme, že neměla pager odkud vzít. Navíc, když pracovala pro Iniciativu a dostala od nich pager, okomentovala to slovy, že si vždycky přála nějaký mít.

01×05 Nikdy nezabíjej kluka na prvním rande

Na konci epizody, když se Buffy rozchází s Owenem, tak je vzadu vidět holku v kostkované bundě s červenou taškou, při dalším pohledu na Buffy, je však vidět tu samou holku přicházet z chodby, v dalším záběru zas vystupuje po schodech a je skoro nahoře, později je zas vyšlapuje znovu, nyní ale bez tašky v ruce.

01×06 Smečka

Zabezpečení proti vstupu do pavilonu hyen je nedostatečné. Ve skutečnosti by tam byl nějaký hlídač, takhle si tam každý vstoupí, jak chce.

01×06 Smečka

Je divné, že Buffy může mít na sobě během tělocviku žluté tílko, když všichni ostatní mají stejný úbor.

01×06 Smečka

Když je Alex zamknutý v kleci, Willow se dívá na dokument o hyenách, ve skutečnosti jsou to ale afričtí divocí psi.

01×06 Smečka

Když Buffy bojuje na konci dílu s ošetřovatelem, je vidět, že ji zaskakuje dublérka, Buffy má totiž jiný odstín vlasů.

01×07 Angel

Když jde Buffy z Bronzu domů, projde kolem výlohy s květinami. Když však s Angelem prchají před Trojicí, proběhnou okolo té samé výlohy. Takže buď Buffy běží špatnou cestou, nebo to chtěla vzít oklikou.

01×07 Angel

Když Buffy s Angelem utečou k ní domů, můžeme vidět, jak jeden z upírů šmátrá rukou skrz dveře dovnitř domu, což je ale nemožné, protože nebyl pozván, tudíž tam je pro něj bariéra.

01×07 Angel

Giles říká Willow, že toho ví o Trojici tolik, neboť o nich četl od půlnoci do šesti do rána. Což je ale nemožné, neboť se Buffy po útoku schovala ve svém domě a šla rovnou spát.

01×07 Angel

Když Buffy nese Angelovi večeři, má na sobě rudou rtěnku, ale za pár okamžiků ji už nemá.

01×07 Angel

Když Darla sleduje Willow a Buffy v knihovně, můžeme v jednom z regálů vidět její odraz.

01×07 Angel

Když Joyce křičí, když ji Darla kouše, tak se jedná o ten samý výkřik, když Buffy vykřikla, protože zjistila, že Angel je upír.

01×08 Já robot, ty Jane

Když Malcom prohledává studenstkou databázi, aby našel údaje o Buffy, je to jen několik obrázků střídajících se neustále dokola.

01×08 Já robot, ty Jane

Jsou vidět dvakrát různé údaje o Buffy, každé má jiná data, liší se např. datum narození, navíc o pár epizod později je stejně řečeno zase jiné.

01×08 Já robot, ty Jane

Buffy sleduje Davea do počítačového skladiště, Dave ale jel autem a když tam dorazí, je tam i Buffy, což je ale nemožné, protože Buffy při jeho sledování nejela autem.

01×08 Já robot, ty Jane

Když Moloch píše za Davea dopis na rozloučenou, jsou v učebně sami, ale najednou Dave vrazí zády do Fritze, ten však do učebny neměl jak vejít, protože byl neustále záběr na dveře a my jsme ho jimi neviděli projít.

01×09 Loutkohra

Když je Buffy ve sklepě, je tam zrcadlo, můžeme v něm na chvíli vidět člena štábu.

01×09 Loutkohra

Sid se stane loutkou a nůž zůstane v démonovi, když ale Buffy vezme Sida do náručí, ale po noži ani památky. Navíc na noži nebyla žádná krev.

01×09 Loutkohra

Démon potřebuje netknutý mozek, jenže ostří mířící na Gilesovu hlavu, by mu mozek rozdělilo na dvě části.

01×09 Loutkohra

Je divné, že Buffy trvalo tak dlouho dostat se z pod lustru, v jiných epizodách vykazovala více síly.

01×09 Loutkohra

Je divné, že tak podezřívavý Snyder si nevšiml, že Buffy vylomila zámek.

01×09 Loutkohra

Parta sedí na jevišti a přemýšlí, co by mohli na soutěži talentů předvést, za nimi v rohu jsou dva studenti, kteří v jednom záběru, těsně před záběrem na Morgana a loutku, zmizí.

01×09 Loutkohra

Poté, co Buffy najde mozek Morgana, je záběr na Will, jak píše něco na počítači přesto, že slyšíme klikání, na obrazovce se neobjevují žádná písmena.

01×10 Noční můry

Při prvním záběru na školu můžeme vidět Willow v červeném tričku sedící na lavičce, jde o znovu použitý záběr z 104, použitý také v 106.

01×10 Noční můry

Zatímco si Buffy něco vyndává ze skříňky, Willow se opře a sundá si batoh, v dalším záběru ho má zas na sobě. Buffy zas pro změnu dvakrát zavírá skříňku.

01×10 Noční můry

Ještě před znělkou vidíme Pána, v pár scénách je vidět, jak se mu na palci odlepuje nehet.

01×11 Sejde z mysli, sejde z očí

Buffy, Willow a Alex obědvají v jídelně. Přijde za nimi Giles a po pár slovech s Buffy, má Buffy zničehonic kelímek v ruce. A když se Alex zapojí do diskuze, objeví se mu v ruce sandwich.

01×11 Sejde z mysli, sejde z očí

Ředitel Snyder vyhlásí Cordy královnou. Ta začne říkat svůj proslov a Snyder stojí za ní. Když je záběr na Buffy a její kamarády, Snyder za Cordy nestojí. Pak je zase záběr na Cordy a Snyder za ní stojí.

01×11 Sejde z mysli, sejde z očí

Proč je Bronz zavřený kvůli dezinfekci? Vždyť z tohoto důvodu byl zavřen v epizodě 107.

01×11 Sejde z mysli, sejde z očí

Buffy se sice snaží dostat do kumbálu, kde byla Cordélie tím, že do nich tlačí. Dle pantů je ale jasné, že se dveře otevírají směrem ven.

01×11 Sejde z mysli, sejde z očí

Cordy je pořezána na tváři, ale krev ji celkem rychle zaschne. Později ale ze zranění opět kape krev.

01×11 Sejde z mysli, sejde z očí

Buffy jde zachránit Cordy. Vejde do místnosti a propadne podlahou na záda a poté se přetočí na bok. V dalším záběru je ale stále na zádech.

01×11 Sejde z mysli, sejde z očí

Než Harmony upadne ze schodů, má na zádech fialový batoh. Když padá ze schodů, tak ho nemá.

01×11 Sejde z mysli, sejde z očí

Marcie vytáhne Cordy, která se převléká v kumbále, do dalšího patra. Kde na to vzala sílu?

01×11 Sejde z mysli, sejde z očí

Buffy rozváže provaz na levé ruce Cordy. V dalších záběrech ho ale má Cordy pevně utáhnutý.

01×11 Sejde z mysli, sejde z očí

Marcie si ve třídě neviditelných studentů sedá na židli. Jak může vědět, jestli tam někdo nesedí?

01×12 Dívka z proroctví

Buffy a Alex sedí na lavičce a Alex má přes pravé rameno tašku. Taška ale v několika záběrech zmizí.

01×12 Dívka z proroctví

Kde vzal Giles Angelovo telefonní číslo? A jak Alex může vědět, kde bydlí?

01×12 Dívka z proroctví

Buffy si na posteli prohlíží svoje fotoalbum, je v něm ale jedna fotka dvakrát.

01×12 Dívka z proroctví

Stín člena štábu můžeme vidět, když Buffy vstupuje do jeskyně.

01×12 Dívka z proroctví

Angel běží do jeskyně a my slyšíme jeho dech. Upíři ale nedýchají.

01×12 Dívka z proroctví

Během boje Buffy s Pánem nad knihovnou, podpatky Buffy mění barvu z bílé na černou a naopak.

01×12 Dívka z proroctví

Proč se i kostra Pána nerozpadla na prach? Sice je starý, ale Kakistos je starší a ten se taky rozpadl na prach.

02×01 Když byla zlá

Willow říká, že v Sunnydale není minigolf. Ale v epizodě 211 ho všichni hrají.

02×01 Když byla zlá

Oknem přiletí na kameni vzkaz a Buffy ho chytne. Poté kámen položí nalevo od ní na stůl, v dalším záběru ho má na klíně a znova ho pokládá na stůl.

02×01 Když byla zlá

Buffy si přečte vzkaz od upíra a vyjde z knihovny. Jde za ní Angel, ale Buffy nemá béžovou tašku, kterou popadla, když odcházela z knihovny.

02×01 Když byla zlá

Buffy zničí levou polovinu žeber i s hrudní kostí. Když pak rozbijí stranu pravou, jsou některé připojené kosti z levé strany neporušené.

02×01 Když byla zlá

Vidíme vystupovat studenty z autobusu na nádvoří. Toto je znovupoužitá scéna z epizody 106, kde se Buffy rozejde s Owenem. Můžeme ho dokonce i v záběru vidět. Má na sobě světle fialovou košili.

02×01 Když byla zlá

Joyce veze Buffy po její noční můře do školy. Buffy má na sobě růžové tričko. Když dojde ke škole, má na sobě bílé tričko.

02×01 Když byla zlá

Když obětovávaní (Willow, Rupert, Cordélie a Jenny) jsou přesunuti nad kostru Pána, Gilesova ruka se dotýká kostry Pána. Dokonce můžeme vidět, že kost se trochu ohne, jako kdyby byla z gumy. Když Buffy dorazí a bojuje s upíry, nejsou obětovávaní nikde vidět.

02×02 Vlastní montáž nutná

Při zápasu můžeme slyšet "Go, Greenbacks, Go!". Maskot školy je ale Razorback.

02×02 Vlastní montáž nutná

Je divné, že by Eric a Chris nechali ležet lopatu a ani nezavřeli rakev a nezasypali ji. Vždyt by to ohrozilo jejich plán.

02×02 Vlastní montáž nutná

Kolem hrobu není žádná hlína, přitom kluci hrob nezavřeli a nechali tam lopatu. Je nepravděpodobné, že by někam odházeli hlínu.

02×02 Vlastní montáž nutná

Darryl má sice sešitou tvář, ale jeho oči nejsou poškozené, což není možné, aby byly ve stejném stavu.

02×02 Vlastní montáž nutná

Fotku, kterou Eric vyvolá není stejná jako ta, kterou vyfotil. Holky se na ni koukají přímo do objektivu.

02×02 Vlastní montáž nutná

V novinách mají všechny tři mrtvé na svetrech J, jsou ale z Fondren střední školy.

02×02 Vlastní montáž nutná

Giles se snaží Jenny pozvat na rande. Asiatka s brýlemi a černou sukni vychází ze dveří. Když Jenny odchází, ta samá holka opět vychází z těch samých dveří.

02×03 Smrtonosná škola

Díra ve dveřích, z kterých kouká Joyce, zmizí, když Buffy matku odvádí z místnosti pryč.

02×03 Smrtonosná škola

Upír řekne Spiku a Buffy se otočí. Tento záběr je znovu použit, když se Spike objeví na scéně.

02×03 Smrtonosná škola

Giles řekne, že Spikovi je stěží 200 let. Proměněn byl ale v roce 1880, je mu tedy 117.

02×03 Smrtonosná škola

V této epizodě je řečeno, že Angel proměnil Spika v upíra. V epizodě 507 se dozvíme, že to byla Drusilla.

02×03 Smrtonosná škola

Parta vychází ze školy, poté co byla Buffy u Snydera v kanceláři, několik lidí kolem nich projde vícekrát. Například blondýna v modrých šatech a dívka vedoucí kolo.

02×03 Smrtonosná škola

Když Spike popadne Pomazaného, můžeme vidět upírku ve fialovém, běžící po schodech mu na pomoc. Když Spike udeří jiného upíra, upírka najednou zmizí a už se neobjeví.

02×03 Smrtonosná škola

Cordy a Buffy se baví poblíž stolu s punčem. Během scény se poloha Cordyiných rukou neustále mění. Jednou je má překřížené na hrudi, poté je má v bok...

02×03 Smrtonosná škola

Buffy a Willow měli na stole v Bronzu položené učebnice. Když Alex běží pro kolík, na stole je jen taška Buffy.

02×03 Smrtonosná škola

Drusilla škrábne Spika na tváři, můžeme v jejích prstech vidět tubičku.

02×03 Smrtonosná škola

Když Spike hází Pomazaného do klece, je jasné, že jde o dospělého dubléra.

02×04 Incká mumie

Je divné, že tak vzácný exponát mumie není lépe zabezpečený.

02×04 Incká mumie

Jaktože si nikdo ze zaměstnanců nevšiml, že amulet je rozbitý a mumie má rovnátka?

02×04 Incká mumie

Strážce zaútočí na Alexe. Jeho taška spadne z lavičky, ale v dalším záběru je zase na lavičce.

02×04 Incká mumie

Ampata tvrdí, že nemá žádnou rtěnku, přitom jsme ji viděli na záchodcích si malovat rty rtěnkou.

02×04 Incká mumie

Ampata si vybere zlatou rtěnku Buffy, přesto když tancuje, její rty mají jinou barvu.

02×04 Incká mumie

Buffy otevře dveře opačným směrem než je obvyklé, když vchází Alex/Mexičan.

02×04 Incká mumie

Buffy pootevře Ampatin kufr, ale mumie si nevšimne, protože zazvoní zvonek. Když se pak Buffy s Gilesem dívají do kufru a objeví mumii, mumie je v jiné poloze.

02×04 Incká mumie

Oz sice hraje na kytaru, je ale dost zřejmé, že něco jiného, než co slyšíme.

02×04 Incká mumie

Ampata vytrhne nesloženou pečeť Gilesovi z ruky, najednou je ale pečeť složená a Ampata s ní mrskne o sarkofág.

02×04 Incká mumie

Giles a Buffy sice zjistí, že Ampata je mumie, ale není vůbec vysvětleno, jak ví, že polibkem z druhého člověka vysaje život. (Buffy řekne, že musí Alexe zachránit dřív, než se začnou líbat.)

02×04 Incká mumie

Když Buffy skáče na sargofád, můžeme si na moment všimnout, že Ampata líbá Gilese, přitom předtím ho jen škrtila a když Buffy doskočí, už má směrem k ní otočenou hlavu.

02×04 Incká mumie

Je běžné, že učitelé si spočítají děti, než odněkud odjedou autobusem. Učitelé to asi v Sunnydale nedělají, jinak by si všimli, že Roney chybí.

02×05 Hadí chlapec

Cordy upozorňuje Buffy, co by si neměla vzít na sebe na párty např. něco černého. Buffy si ale na párty vyjde v černým šatech. Pravděpodobně to ale Buffy udělala naschvál.

02×05 Hadí chlapec

Délka řetězů, kterými je Cordy spoutána, se záběr od záběru mění.

02×05 Hadí chlapec

Když Buffy bojuje s démonem, má najednou boty bez podpatků.

02×05 Hadí chlapec

Členové spolku byli souzeni a odsouzeni opravdu rychle. Vždyť se to píše za jeden den v novinách.

02×06 Halloween

Buffy praští s Larrym o automat a z automatu vypadne nápoj Dr. Pepper, který ale není v nabídce.

02×06 Halloween

Stejně jako v minulém díle, vstupní dveře do domu Buffy se otevírají opačně.

02×06 Halloween

Když se kluk s červenou maskou démona (skupinka Willow) promění ve skutečného démona je vidět, jak se mu mění vizáž, ale když je poté záběr na kluka zezadu, je vidět, že se kluk ještě neproměnil.

02×06 Halloween

Když se Buffy a Angel přesunou do kuchyně, najdou otevřené dveře, které otevřel upír, když se dostal dovnitř, což je ale nemožné, protože upír nemůže jít bez pozvání dovnitř.

02×06 Halloween

Když si Buffy s Willow prohlíží knížku, kde je nakreslená šlechtična, Buffy říká, že tu není její jméno. Ale když se pozorně podíváme, vidíme, že je tam napsáno Sarah Goodbrink.

02×06 Halloween

Když Oz zastaví se svojí dodávkou na přechodu, řídí úplně jinou dodávku, než potom má v následujících epizodách.

02×06 Halloween

Když Giles řekne Willow, aby odešla z obchodu, dotkne se závěsu, který se posune, ale jako duch by toho neměla být schopna. Navíc když odchází, je slyšet otevírání a zavírání dveří, čehož by také neměla být schopna.

02×06 Halloween

Willow vstane ze země z jiné polohy, než jakou měla, když spadla na zem.

02×07 Lžete mi

Buffy bojuje v uličce a najednou má podstatně delší vlasy. Je jasné, že za ni bojuje dublérka.

02×07 Lžete mi

Když Angel přijde za Willow, která i přesto, že se chystá jít spát, má čerstvě nanesenou rtěnku.

02×07 Lžete mi

Angel vejde do kuchyně Buffy, dveře ale jen přivře. Když Buffy odchází z kuchyně, jsou dveře najednou zavřené.

02×07 Lžete mi

Buffy přišla do klubu za Fordem asi dvě hodiny před západem slunce. Spike ale přijde pár minut po ní.

02×07 Lžete mi

Buffy měla dobrou příležitost Drusillu zabít, proč to neudělala?

02×08 Temné časy

Když v knihovně Buffy cvičí aerobic, je ukázán Giles s ušima zakrytýma rukama a má lokty na stole. Když se ale záběr změní má Giles lokty ve vzduchu, ale ihned v dalším záběru je má zas na stole.

02×08 Temné časy

Když Phillip uteče z klece v knihovně, Buffy se ho chystá nakopnout levou nohou do pravého boku. Když se ale změní úhel záběru vidíme, že ho kopá pravou nohou do levého boku.

02×08 Temné časy

Giles obvolává své známé, poté položí brýle vedle zápisníku. V dalším záběru jsou brýle na zápisníku.

02×08 Temné časy

Cordy řekne ostatním, že Giles mluvil s policisty o nějaké vraždě. Ona ale přišla až poté, co s nimi Giles domluvil. Jak mohla o vraždě vědět?

02×08 Temné časy

Jenny tlačí Buffy pomocí stolu proti šatníku a když vejde Giles je vidět, jak Buffy leží na zemi, ale když Giles říká Buffy, aby odešla, tak Buffy stojí naproti šatníku jako by nikdy nespadla.

02×08 Temné časy

Na konci epizody je záběr na záda Buffy již bez tetování. Přitom Buffy mluví s Gilesem o tom, že ušetřené peníze na boty bude muset použít na odstranění tetování.

02×09 Čím budu? 1/2

Proč má Dalton brýle? Vždyť upíři, jak je známo, mají dobré všechny smysly.

02×09 Čím budu? 1/2

Angel je v pokoji Buffy. Můžeme chvílemi vidět jeho stín.

02×09 Čím budu? 1/2

Buffy si povídá ve svém pokoji s Angelem. Sedí na posteli, ale v jednu chvíli ji najednou můžeme vidět stát a opírat se o rám dveří. Pak zase sedí na posteli.

02×09 Čím budu? 1/2

Jeden z členů řádu Taraka vystuje z yutobusu, schody mají šedostříbrnou barvu a je na nich napsáno, aby si lidi dávali pozor. V dalším záběru ale schody změní barvu a zmizí nápis.

02×09 Čím budu? 1/2

Buffy zabije člena řádu Taraka bruslí, na ní pak vůbec není krev.

02×09 Čím budu? 1/2

Buffy opouští školu ve dne, ale domů dorazí až večer. Přece by se ale neprocházela po městě, když po ní jdou zabijáci.

02×09 Čím budu? 1/2

Buffy si lehne na Angelovu postel a ruce si dá k tváři. V dalším záběru má jednu ruku u kolena.

02×09 Čím budu? 1/2

Po zápasu na ledě můžeme vidět Angela, jak rychle dýchá.

02×09 Čím budu? 1/2

Alex vleze k Buffy domů oknem a jde otevřít Cordélii. Ta se opírá o levý rám dveří, z pohledu Alexe však o levý.

02×09 Čím budu? 1/2

Na dveřích je jen obyčejný visací zámek. Na to, jakou má Angel sílu, zámek ne a ne vylomit.

02×09 Čím budu? 1/2

Červímu muži doroste ruka. Rukáv jeho košile je nad loktem, poté se natahuje pro hrnek s čajem a rukáv je u loktu.

02×09 Čím budu? 1/2

Buffy bojuje s Kendrou. Kendra s Buffy praští o stůl a ten se rozbije. V dalším záběru leží Buffy na zemi a rozbitý stůl není nikde vidět.

02×09 Čím budu? 1/2

Na konci epizody neodpovídá čas. Alex a Cordy jdou k Buffy domů, když je plné světlo. Přesto Angel je stále v kleci a ještě je polotma.

02×10 Čím budu? 2/2

Proč je Angel tak oslabený? Vždyť ublížit mu může jen přímé sluneční světlo a on je celou dobu ve stínu.

02×10 Čím budu? 2/2

Cordy mluví s "prodejcem" a vidíme, že klika od dveří je nalevo, v minulém díle byla napravo.

02×10 Čím budu? 2/2

Cordy a Alex utíkají před červím mužem. Kde je normálně obývací pokoj, je teď jen zeď.

02×10 Čím budu? 2/2

Podle doktora kulka Oze jen škřábla. Když Patricie střílela, mohli jsme vidět, že kulka musela Ozovi zůstat v ruce.

02×10 Čím budu? 2/2

Cordy najde červa ve vlasech a vyběhne pryč. Kendřiny ruce byly za zády, teď je najednou má zkřížené na prsou.

02×10 Čím budu? 2/2

Alex zabouchne červa do knížky o biologii. V dalších záběrech, ale knížka zmizí a leží tam jen kniha s červenými deskami.

02×10 Čím budu? 2/2

Buffy a Kendra si povídají a Buffy ostří kolík bruskou, v dalším záběru brusku nahradí nůž.

02×10 Čím budu? 2/2

Při boji s Buffy je, dle jiných vlasů, jasné, že Spika zaskakuje dublér.

02×10 Čím budu? 2/2

Když Angela z kostela odvádějí, nemá na ruce zranění, přitom mu Spike ruku propíchl. V dalším díle mu Buffy navíc ruku zavazuje.

02×10 Čím budu? 2/2

Při odchodu z kostela má Angel na krku řetízek s křížkem.

02×10 Čím budu? 2/2

Na konci epizody si Kendra a Buffy povídají. Když je pohled na Buffy, Kendřin culík je přes její rameno a když je záběr na Kendru, má culík na zádech. Buffyin řetízek neustále mění polohu.

02×10 Čím budu? 2/2

Když Drusilla tahá Spika, jsou vidět dráty, které jí to mají usnadnit.

02×11 Ted

Alex otevírá Tedovu skříň a v ruce má baterku, kterou má však podél nohy. Z pohledu ze skříně jí ale drží tak, že svítí směrem do skříně.

02×11 Ted

Parta jde hrát minigolf. Přitom v 201 bylo řečeno, že v Sunnydale žádný není. Navíc Alex u jedné jamky s kukačkou mluví o tom, jak je těžká. Takže není možné, že by najednou minigolf postavili.

02×11 Ted

Není možné, aby Willow udělala chemickou analýzu drobků ze sušenky pod mikroskopem.

02×11 Ted

Ted udeří Buffy do levé tváře. Když se detektiv Buffy ptá, kam ji Ted udeřil, Buffy ukazuje na pravou tvář.

02×12 Vejce zla

Odraz upíra Lyla můžeme vidět na podlaze obchodního domu.

02×12 Vejce zla

Holka hraje na automatu a tašku má u dlaně. Když vejde Buffy, má tašku u loktu.

02×12 Vejce zla

Alex a Willow vstoupí do knihovny, na skříňce před Buffy jsou položeny dva papíry, které během záběrů mizí a poloha pera na stole se též mění.

02×12 Vejce zla

Buffy, Alex a Willow se baví v knihovně. Buffy dá vejce ke svému křížku. To mezi záběry mění polohu.

02×12 Vejce zla

Buffy se rozčiluje nad tím, že je "svobodná matka". Kdo jsou ale partnery Alexe a Willow? Navíc to stejně vypadá, že každý student má své vajíčko.

02×12 Vejce zla

Buffy chce zavolat Willow a když se natahuje pro telefon, schodí budík. Když dotelefonuje, je budík opět na svém místě.

02×12 Vejce zla

Buffy se ptá Cordy, jestli je její vajíčko normální. Ta má zničehonic vlasy za uchem, přitom se vlasů ani nedotkla.

02×12 Vejce zla

Buffy udeří Lyla do břicha, to jak Lyle stojí se mění záběr od záběru.

02×13 Překvapení

Buffy říká Angelovi, že Drusilla může být naživu, protože nenašli její tělo. Nepromění se náhodou upíři v prach?

02×13 Překvapení

Soudce pálí upíra v červeném tričku. Spike drží Dru za paži, v dalším záběru ji drží za ruku.

02×13 Překvapení

Jak mohl mít Angel erekci? Upíři nemají krevní oběh a netluče jim srdce.
-Joss k tomuto řekl: "Kdyby upíři nemohli mít erekci, měl by seriál 12 dílů."

02×13 Překvapení

Buffy a Angel sedí na posteli. Za nimi jsou jejich stíny, upír ale stín nemá.

02×13 Překvapení

Angel se probudí bolestí a sedne si. Buffy má jednu ruku podél těla. Pak je má najednou obě u tváře.

02×13 Překvapení

Angel vyběhne v bolestech ven. Stihne si vzít kalhoty, tričko, ale i kabát.

02×14 Nevinnost

Na konci předešlé epizody Angel zmokl, ale když teď kousne ženu, je suchý.

02×14 Nevinnost

Buffy přijde domů a má najednou nalakované nehty, i když u Angela v bytě je nalakované neměla.

02×14 Nevinnost

Angelus jde za strýčkem Jenny. Ten ho vidí přicházet v zrcadle. Upíři ale odraz nemají.

02×14 Nevinnost

Alex řekne Cordélii, aby si na sebe vzala něco nemravného, že se za 30 minut setkají u Willow. Buffy má pak sen a druhý den ráno jde do školy. Ten večer jde Alex, Oz, Willow a Cordy ve vyzývavém oblečení do skladu zbraní.

02×14 Nevinnost

Na vojenské základně na dveřích je napsáno, že to je zabezpečená oblast, přitom dveře jdou normálně otevřít. Navíc je sklad chráněn jen děravým plotem.

02×14 Nevinnost

Po konfrontaci s Alexem, Buffy, Willow a Buffy odchází Angelus dvojitými dveřmi, v níž můžeme zahlédnout jeho odraz.

02×14 Nevinnost

Buffy se chystá zastřelit soudce. Vidíme Angeluse vybíhat ke schodišti dvakrát.

02×14 Nevinnost

Soudce vybouchne o chvíli dříve než ho střela zasáhne.

02×14 Nevinnost

Parta se schovává za pokladnou, nikde ale není vidět Cordy, která tam předtím byla a v dalších scénách zase je.

02×14 Nevinnost

Drusilla spadne po výbuchu na podlahu a ve výloze můžeme vidět její odraz.

02×15 Vlkodlak v Sunnydale

Oz mluví s Larrym a kolem nich několikrát z různých směrů projde dívka v zeleném svetru.

02×15 Vlkodlak v Sunnydale

V epizodě 503 seriálu Angel je jasně řečeno, že když vlkodlak umře, vrátí se do lidské podoby. Lovec Kane ale řekne, že je po zabití svlíká z kůže.

02×15 Vlkodlak v Sunnydale

Buffy a Giles sedí v autě a tam se říká, že byla nalezena mrtvá dívka před dvěma dny. Což znamená v první vlkodlačí den. Giles ale potom pořád říká, že mají ještě jeden den.

02×15 Vlkodlak v Sunnydale

Gilesovo auto bylo v této epizodě porouchané, a tak ho museli odtáhnout k Bronzu. V zrcátku můžeme vidět člena štábu, jak ho táhne.

02×15 Vlkodlak v Sunnydale

Buffy říká lovci, že vlkodlak je po 28 dní člověkem a on jí odpoví, že proto je loví v těch 3 zbývajích. Lunární měsíc ale má 28 dní.

02×15 Vlkodlak v Sunnydale

Buffy vběhne do Bronzu a má najednou béžové sako, předtím měla barevné a tmavé.

02×15 Vlkodlak v Sunnydale

Buffy doběhně do Bronzu a levé ramínkou bytohu jí spadne k lotku. při záběru zezadu má ho má zase na rameni.

02×15 Vlkodlak v Sunnydale

Willow utíká před vlkodlakem a spadne. Na žlutých kalhotech jí zůstane velká skvrna. Když ale doběhne do knihovny, flek na kalhotech zmizí.

02×15 Vlkodlak v Sunnydale

Willow vběhne do knihovny a Giles nemá brýle. V dalších záběrech je jednou má a zase nemá.

02×15 Vlkodlak v Sunnydale

Když chytají Oze, při záběru na Gilese prší, ale při záběru na Buffy a Willow ne.

02×16 Očarovaní, usoužení a pomatení

Giles říká o zvyklostech Angela na Valentýna. Buffy si objímá rukama nohy. V záběrech z dálky má pravou dlaň přes levou a v bližších záběrech naopak.

02×16 Očarovaní, usoužení a pomatení

Alex mluví s Amy, ta má prázdné ruce. Když ji Alex odtáhne do třídy, má najednou v rukách knihy.

02×16 Očarovaní, usoužení a pomatení

Alex jde chodbou a holky si ho zálibně prohlížejí. Je tam holka s kudrnatými vlasy v dlouhém hnědém svetru, která se po pár záběrech objeví na jiném místě. To samé platí i o dvou klucích, co se na Alexe nenávistně koukají, přesunou se, aniž by měli jak.

02×16 Očarovaní, usoužení a pomatení

Dveře do knihovny se do této doby otevíraly směrem dovnitř. Buffy vchází do knihovny a otevírá dveře směrem ven.

02×16 Očarovaní, usoužení a pomatení

Buffykrysa uteče z knihovny skrz pootevřené dveře, předtím a potom jsou dveře zavřené.

02×16 Očarovaní, usoužení a pomatení

Alex s Cordélií utečou ze školy za bílého dne. Než se dostanou k Buffy domů, je tma.

02×16 Očarovaní, usoužení a pomatení

Drusilla vyrazí dveře k Buffy domů a její ruce se dostanou za práh, i když nikdy nebyla pozvaná dál.

02×17 Vášeň

Giles hodí molotov na stůl v továrně. Když Buffy pronásleduje Angeluse po schodech, je vidět další oheň v pozadí, není však jasné, jak tam mohl vzniknout.

02×17 Vášeň

Giles nikdy nepozval Angeluse do svého bytu, asi se tak stalo mimo záběr.

02×17 Vášeň

Jenny uvidí Angeluse a vyskočí ze židle. Je sice pořád slyšet tiskárna, ale papír se z tiskárny nepohybuje.

02×17 Vášeň

Jenny se podivuje nad tím, jak se Angel dostal do školy. Měla by ale vědět, že škola je veřejná budova a Angel tak nepotřebuje pozvání.

02×18 Jak zabít Smrt

Při prvním záběru na hodiny u postele Buffy, ukazují
2:27, ale v dalším širším záběru ukazují 12:15.

02×18 Jak zabít Smrt

Buffy si poprvé, když vstává z postele nestrhne z ruky kapačku, podruhé ale ano.

02×18 Jak zabít Smrt

Ryan Buffy říká, že Kindestod přichází v noci, její sestřenka ale byla zabita ve dne.

02×18 Jak zabít Smrt

Buffy má zelené oči, ale malá Buffy je má hnědé.

02×18 Jak zabít Smrt

Buffy při procházení nemocnicí sleduje dva doktory a její účes se mezi záběry mění.

02×18 Jak zabít Smrt

Buffy není odebrán řetízek, i když podle nemocničních pravidel jsou takovéto doplňky odebírány.

02×18 Jak zabít Smrt

Když je doktor Backer vyhozen z pokoje, je očividné, že se jedná o dubléra, protože má najednou tmavé vlasy, i když je normálně šedivý.

02×18 Jak zabít Smrt

Je nemožné, aby virus chřipky tak rychle vyvolal vysokou horečku, zvláště, když už je pacient imunizovaný.

02×18 Jak zabít Smrt

Buffy hledá s Willow děti, při prvním pohledu do dětského pokoje na dveře do sklepa na nich není modrá cedulka. A proč vlastně dveře nejsou zamknuté?

02×18 Jak zabít Smrt

Kindestod chce Buffy vysát život a chapadýlka už má skoro celé vysunuté, když se úhel změní a Buffy ho chytne za krk, jsou pryč.

02×19 Jsem do tebe blázen

Buffy sedí v kanceláři ředitele a z poličky spadne ročenka na zem a je otevřená. Když se pro ni Buffy ohne, je zavřená.

02×19 Jsem do tebe blázen

Parta stojí před školou, okolo níž je hejno vos. Přesto, že Buffy šla dovnitř, vidíme její nohy u party.

02×19 Jsem do tebe blázen

Jaktože má Willow veškeré učební plány a soubory o magii a pohanství od Jenny? Vždyť Angelus její počítač rozbil.

02×19 Jsem do tebe blázen

V roce 1955 James hraje "I Only Have Eyes For You" (Mám oči jen pro tebe), ale písnička od skupiny The Flamingos byla nahrána až v roce 1959.

02×19 Jsem do tebe blázen

Parta měla zapálit svíčky o půlnoci. Když se ale poté spolu setkají, je na hodinách v knihovně 21:10.

02×19 Jsem do tebe blázen

Buffy a Angelus se líbají, ve vzdáleném záběru má Buffy ruku kolem Angelova pasu. Když je opustí duch, má Buffy ruku na Angelusově obličeji.

02×20 Na rybách

Proč Jonathan, když ho plavci topí, volá o pomoc, když se pak oboří na Buffy, že mu pomohla?

02×20 Na rybách

Buffy sleduje Gage a předstírá, že si čte časopis. V jednom záběru ho má vzhůru nohama a v dalším dokonce změní časopis obal.

02×20 Na rybách

Při prvním záběru na Bronz, je vidět, že tabule je prázdná. Ale když Buffy vyběhne za Gagem je na tabuli napsáno: "DJ 2NITE - NO COVER".

02×20 Na rybách

Buffy v Bronzu pozoruje Gage a pije z červeného kelímku, v dalším záběru kelímek zmizí.

02×20 Na rybách

Ačkoliv Angel Gage kousne, nemá poté Gage žádné zranění na krku.

02×20 Na rybách

Alex sedí podruhé v páře, vedle něj sedí kluk. Ten ale v širším záběru najednou sedí až v rohu.

02×20 Na rybách

Gilesem je zamknuto jen pár studentů, co bylo s Alexem v páře.

02×20 Na rybách

Kanály by nebyly takto přístupné zevnitř školy, navíc by venku byly více zabezpečené, aby se tam každý nedostal.

02×21 Proměna 1/2

Darla si přejede nehtem na hrudi, ve skutečnosti tak činí bříškem prstu.

02×21 Proměna 1/2

Tužka spadne ze stolu ke kazetě a guma na ní je směrem ke kameře. Když ji Buffy vyndá, je směrem od kamery.

02×21 Proměna 1/2

Upírka přijde za Buffy jí říct, že Angelus bude čekat na hřbitově. V Sunnydale je 12 hřbitovů, jak má Buffy vědět, na který má jít?

02×21 Proměna 1/2

Na Willow spadne knihovna a vlasy má přes obličej. V dalším záběru je má zčesané z obličeje.

02×21 Proměna 1/2

V epizodě 206 Willow zjistila, že v roce 1775 bylo Angelovi 18 let a teď mu je 243. V tomto díle se dozvíme, že se Angel stal upírem v roce 1753. V příštích epizodách je řečeno, že se Angel narodil v roce 1727.

02×21 Proměna 1/2

Bylo řečeno, že Acathlu zastavil rytíř mečem do srdce, ale Acathla má meč v pravé části hrudi.

02×21 Proměna 1/2

Je divné, že když Kendra má podřízlý krk, není nikde po podlaze krev.

02×21 Proměna 1/2

Když je Giles upíry odnášen, je na hodinách opět 19:12, jako když bojová scéna začala.

02×22 Proměna 2/2

Buffy doběhne do knihovny v 20:17, ale když bojová scéna skončila, bylo 19:12.

02×22 Proměna 2/2

Spike si vezme od policisty v bezvědomí cigaretu a pak mu krabičku hodí na břicho. V dalších scénách je krabička pryč.

02×22 Proměna 2/2

Jak Buffy věděla, že Kendru zabila Drusilla? Vždyť tam nebyla, navíc ostatní byli v bezvědomí.

02×22 Proměna 2/2

Buffy si jde do knihovny pro zbraň a všechny knihy jsou na svém místě. Policie sice musela zvednout knihovnu, aby vyprostila Willow, ale opravdu by dávala všechny knihy na své místo? Navíc je divné, že Buffy má tašku se zbraněmi tam, kde ji nechala. Vždyť policie musela místo prohledat, jaktože si tašky nevšimla?

02×22 Proměna 2/2

Policistka by v běžném životě nestřílela, neboť nemůže, pokud něčí život není v ohrožení.

02×22 Proměna 2/2

Willow říká Ozovi, že během rituálu bude mluvit latinsky, mluví však rumunsky a některé věty jsou anglicky.

02×22 Proměna 2/2

V závěrečné scéně můžeme vidět, že Angeluse a Buffy zastupují dubléři.

02×22 Proměna 2/2

Spike vynáší Drusillu a ta se ho drží za ramena, i když je v bezvědomí.

02×22 Proměna 2/2

Angel při mučení Gilese používá k svůj dech k čištění jeho brýlí, přestože upíři žádný dech nemají. Například v díle 1x12 kvůli tomu nemohl poskytnout Buffy první pomoc - dýchání z úst do úst, když nedýchala.

03×01 Anne

Při záběru zvrchu na Willow a Alexe v Bronzu můžeme vidět, že Alex má levou ruku položenou na břichu a drží v ní kelímek. Když se ale záběr přiblíží, tak má ruku položenou u pasu a kelímek je pryč.

03×01 Anne

Když starý muž prochází ulicí, má kalhoty zastrčené do bot. V dalším záběru, když se otočí na blížící se auto, má kalhoty volně přes boty. Když ho Buffy vytlačí ze silnice můžeme vidět, že má na nohou chrániče. Když se postaví na nohy, jsou chrániče pryč.

03×01 Anne

Když Buffy bojuje s démonem, je vlevo vidět štáb, Buffy dokonce hodí démona jejich směrem.

03×01 Anne

Když Buffy zakřičí: "Koho to tady nebaví, za mnou." Má na sobě šedou mikinu a fialové tričko, když se ale otočí, má na sobě zelené tričko.

03×01 Anne

Během závěrečného boje můžeme vidět okolo Buffy matrace.

03×01 Anne

Na konci epizody, když Buffy bojuje, má nohou boty Nike, ale když šplhá po řetězu nahoru k ostatním, má na nohou úplně jiné boty.

03×02 Noc oživlých mrtvol

Když jde Buffy na setkání s Willow, má na nohou modré boty, ale když jde za mamkou popovídat si, tak má boty růžové.

03×02 Noc oživlých mrtvol

Když Alex navrhne hlasování o tom, jaký způsob oslavení Buffyina návratu bude nejlepší. Willow zvedne ruku a drží v ní tužku, v dalším záběru je ale tužka pryč.

03×02 Noc oživlých mrtvol

Buffy prostírá stůl pro 6 osob, my ale víme, že jich má být 8.

03×02 Noc oživlých mrtvol

Buffy odchází do svého pokoje a přivře dveře, v dalším záběru jsou ale otevřené. Navíc je divné, že není slyšet hudba zezdola, která je opravdu hlasitá.

03×02 Noc oživlých mrtvol

Když se zombie dostávají skrz hlavní dveře, je vidět, že dveře nejsou ze dřeva, ale z nějakého měkčího materiálu.

03×02 Noc oživlých mrtvol

Když do domu vpadnou zombie, Joyce se Buffy zeptá, jestli to nejsou upíři, ta si není jistá a tak do jedné zabodne kolík, ale na špatné místo, navíc jako přemožitelka by měla ihned poznat, že se o upíry nejedná, a navíc nebyli do domu pozvaní.

03×03 Faith, Hope a Trick

Záběr na školu, hned po Kakistově smrti, je znovuvyužitý záběr, který byl již použit v epizodě v 216.

03×03 Faith, Hope a Trick

Faith bodne upíra do pravé strany hrudníku a on se i tak promění v prach.

03×03 Faith, Hope a Trick

Když Angel dopadne nahý na zem, nemá na zádech tetování.

03×04 Kráska a zvířata

Kdyby Oz jako vlkodlak opravdu utekl a zabil toho člověka, rozhodně by se nevracel oknem zas zpátky do klece, o tom svědčí i fakt, že v minulých epizodách se probouzel na louce či v lese.

03×04 Kráska a zvířata

Když Willow prohlédává mrtvé tělo oběti, můžeme vidět, že obět polkla.

03×04 Kráska a zvířata

Když Buffy poprvé navštíví pana Platta, tak má chvilkami svetr zapnutý a chvilkami zas rozepnutý.

03×04 Kráska a zvířata

Když Buffy s Willow poprvé navštíví Debbie, tak ona si ještě nestačila plně zamaskovat oko, ale v dalších záběrech ho už má pečlivě zamaskované.

03×04 Kráska a zvířata

Na to, jak je vlkodlak silný, není klec moc zabarikádovaná.

03×04 Kráska a zvířata

Když chce Oz odejít, Willow mu připomene čas, na hodinách je 17:35, ale když se Oz zavře do klece a znovu se podívá na hodiny, je na nich 17:30.

03×04 Kráska a zvířata

Buffy přijde na schůzku s psychologem v 14:00, ale hodiny za ní ukazují 16:13.

03×04 Kráska a zvířata

Když Buffy narazí na Angela, tak má na sobě jen kalhoty. Hned poté ho Buffy přiváže řetězy, když ho však přijde navštívit, tak má Angel na sobě i boty.

03×04 Kráska a zvířata

Když se Oz promění, je jasné, že by někde kolem něho měly ležet kusy jeho oblečení, ale žádné nejsou vidět.

03×04 Kráska a zvířata

Když Buffy přijde za psychologem, aby mu sdělila své tajemství, nechá dveře otevřené, což je celkem nelogické, když nechce, aby to kdokoliv jiný věděl.

03×04 Kráska a zvířata

Na konci epizody, když se Cordy a Alex baví, Alexův batoh mění polohu, aniž by se ho dotkl.

03×05 Školní ples

Když Buffy v chatce bojuje s démonem, bere Cordy do ruky pušku, ale to už je podruhé, co ji můžeme vidět tu pušku brát.

03×05 Školní ples

Celkem divné, že polorozpadlá chata má fungující jak elektřinu, tak telefon.

03×05 Školní ples

Když Buffy probodne Candy obracečkou, tak na špatném místě a zároveň se nezdá, že by obracečka byla ze dřeva, přesto to upírku zabije.

03×05 Školní ples

Buffy bojuje s démonem, má nohou jiné boty, než co měla dosud.

03×05 Školní ples

Buffy rozbije sklenici džusu, přesto nemá ruce vůbec mokré.

03×05 Školní ples

Když Buffy s Faith dokončí trénink, Faith položí boxovací podložky,a le v dalším záběru je má v ruce a znovu je pokládá.

03×06 Čokoláda pro kapelu

Když Giles s Joyce poučují Buffy, svetr Joyce nekolikrát změní polohu, aniž by se ho dotkla.

03×06 Čokoláda pro kapelu

Když Buffy, Oz a Wlliow stojí pod schody jdou za nimi směrem ke škole dvě roztleskávačky, když se k nim připojí Alex a Cordy, jdou ty samé roztleskávačky pryč ze školy.

03×06 Čokoláda pro kapelu

Když Buffy objeví Ethana, dá Ethan ruce nahoru a po chilku je dává dolů, když se však změní úhel záběru, Ethan má ruce pořád nahoře.

03×06 Čokoláda pro kapelu

Když se Buffy pokouší sebrat Gilesovi cigaretu z ruky, Giles se předklání. Ale v dalším záběru, stojí vzpřímeně, ruku má s cigaretou na Buffyinou hlavou a chystá se dokouřit cigaretu.

03×06 Čokoláda pro kapelu

Co Buffy udělala se zbraní, co sebrala Gilesovi? když ji nemá zastrčenou do sukně.

03×06 Čokoláda pro kapelu

Dle polohy vlasů je poznat, že do krabice, kde se schovává Ethan, kope doublérka.

03×06 Čokoláda pro kapelu

Je divné, když démon jí jen miminka, že snědl chlapa, co spadnul do vody.

03×06 Čokoláda pro kapelu

Alex podává Willow knihu, kde je napsáno Demon dimention, správně by tam mělo být napsáno Demon dimension (dimenze démonů).

03×06 Čokoláda pro kapelu

Celkem podivuhodné, jak rychle se Ethan dostal do bedny.

03×06 Čokoláda pro kapelu

Když Buffy v kanále zabije dva upíry, zase bodne kolíkem na špatné místo, přesto se upíří promění v prach.

03×07 Odhalení

Willow začne zavírat skříňku pravou rukou, najednou ji však dovře rukou levou.

03×07 Odhalení

Buffy a Willow se baví na hřbitově a za Willow je vidět plný měsíc, přitom nikdo se nezajímá o zamčení Oze.

03×07 Odhalení

Giles řekne Postové, kde je rukavice a ta se zvedne a najednou má na sobě svetr, který si předtím sundala a pak ho zase nemá.

03×07 Odhalení

Postová se snaží přesvědčit Faith, že Buffy je zaslepená láskou a když Buffy řekne, že si to mohou vysvětlit, vidíme nad její hlavou mikrofon.

03×07 Odhalení

Faith a Buffy proletí skleněnou tabulí a u nich na zemi jsou střepy a bílé dřevo. To všechno pak záhadně zmizí.

03×07 Odhalení

Ještě než si Postová nasadí rukavici, má zranění po vniknutí úchytů rukavice do její ruky.

03×07 Odhalení

Postová se zmocní rukavice a Přemožitelky spolu přestanou bojovat, Buffy ale pak pohne hlavou jako by se snažila ucuknout ráně od Faith.

03×08 Cesty lásky

Buffy vyndává popcorn z mikrovlnky, ale když ho otevře, není vidět žádná pára.

03×08 Cesty lásky

Dezinfekce Spikovi popálené ruky je zbytečná, protože upíři se nemůžou nakazit žádnou normální nemocí.

03×08 Cesty lásky

Když se pod Cordy propadnou schody, padá nohama dolů a je v dost napřímené poloze, když se ale přátelé nakloní, aby viděli, jak zle na tom je, leží na zádech.

03×08 Cesty lásky

Když se zabodne upír kolíkem a kolík zůstane uvnitř upíra, tak se kolík změní v prach, stejně jako upír. Když ale Buffy probodla dva upíry koštětem, mohli jsme slyšet, jak spadlo na zem.

03×08 Cesty lásky

Když Buffy přitiskne Spika u sebe doma ke stolu, změní její ruka na jeho hrudníku několikrát polohu.

03×08 Cesty lásky

Když Spike chytne Willow za vlasy a vyhrožuje ji rozbitou skleničkou, má Willow vlasy v obličeji. Při záběru na Willow je v obličeji nemá.

03×09 Přání

Jaktože Anyanka dá Cordy řetízek, centrum své moci? Vždyť když jí je odebrán, ztrácí svoji sílu. A když ji Giles přivolá, jaktože ho má najednou na krku?

03×09 Přání

Buffy zraní Alexovo rameno svým křížem, když je ale v dalším záběru spolu s Willow, zranění nemá.

03×09 Přání

Když Anya splní Cordeliino přání, účes Cordélie se změní.

03×09 Přání

Když Harmony poznamená, že jestli to je vtip jít do Bronzu, můžeme nad její hlavou vidět mikrofon.

03×09 Přání

Po vysátí Cordélie je její tělo odhozeno na zem, ale neslyšíme žádný zvuk dopadu, přitom, když poté spadnou na zem Gilesovi klíče, je slyšet zařinčení.

03×09 Přání

Když je Cordy odhozena na zem na ulici Alexem, můžeme vidět, jak její doublérka má na nohou chrániče.

03×09 Přání

Nejenže je Cordettka vysáta přístrojem příliš rychle, navíc poté nejsou vidět rány po vpichu.

03×09 Přání

Celkem divné, že když už obyvatelé nosí černé oblečení, tak s sebou pro ochranu nenosí kříž.

03×09 Přání

Když je Cordettka položena do přístroje má ruce na břichu, hned v dalším záběru je má najednou vedle těla.

03×09 Přání

Když se Cordy a Anya na začátku epizody baví, stojí za nimi pošlapující dívka, čekající na podnět k chůzi.

03×09 Přání

Když si Willow a Oz na začátku epizody povídají, projde za Ozem kluk v bílé košili s černým batohem, ten samý kluk tudy projde ještě dvakrát, jako by chodil do kolečka.

03×09 Přání

Cordy odstřihuje fotku Alexe pod bradou, ale když fotka hoří, je vidět jeho hrudník.

03×10 Pokání

Na to kolikrát slyšíme, že je venku vedro, je divné, že dost lidí má na sobě kabáty a čepice.

03×10 Pokání

Když se Angel chystá kousnout Buffy, můžeme na jeho rameni vidět stín kamery.

03×10 Pokání

Na to že sníh padá jen chvilku je ho příliš mnoho, navíc je v něm hodně stop.

03×10 Pokání

Proč Alex popisuje Willow svůj vánoční rituál? Vždyť se znají od pěti let, takovou základní věc už by dávno věděla. (na tuto chybu v jednom rozhovorů upozornil i sám Joss Whedon)

03×10 Pokání

Jak je řečeno v 7.řadě, První zlo je nehmotné, nemůže se ničeho dotknout, přesto Jenny v této epizodě hladí Angela po tváři.

03×10 Pokání

Jeden muž říká Angelovi, co udělal jeho dětem a jak chytře byly naaranžované. Muž má poněkud moderní oblečení, takže musí být Angelovou obětí z 2.řady, když přišel o duši, protože předtím měl Angel duši poměrně dlouho.

03×11 Perníková chaloupka

Během prohledávání skříněk bere policista do ruky bílou peněženku. Po chvíli tu samou opět vyndává ze skříňky.

03×11 Perníková chaloupka

Giles překládá článek z němčiny, při pozorném pohledu si můžeme všimnout, že článek je plný gramatických chyb.

03×11 Perníková chaloupka

Víme, že Giles nesnáší počítače a neumí s nimi pracovat. Jakto tedy, že umí psát tak rychle?

03×11 Perníková chaloupka

Parta si prohlíží článek a stránka se nehýbe, přesto vidíme Gilese dlouho psát na klávesnici.

03×11 Perníková chaloupka

Proč Willow zamčená v pokoji nepoužije dveře vedoucí na zahradu?

03×11 Perníková chaloupka

Proč upalování probíhá uvnitř budovy? Vždyť je to nebezpečné i pro "spravedlnost" konající občany.

03×12 Bezmocná

Část mikrofonu můžeme vidět na začátku epizody, když Buffy bojuje s upírem.

03×12 Bezmocná

Buffy probodne upíra a ten má zavřené oči a je v křeči. Když se rozpadá na prach má oči otevřené a je uvolněný.

03×12 Bezmocná

Po zabití upíra je záběr na školu, jedná se o znovupoužitý záběr z epizody 216. V pozadí můžeme dokonce vidět Harmony a její partu.

03×12 Bezmocná

Buffy položí na stůl knížku a ta poté její vinou spadne. V dalším záběru je ale knížka na stole a leží na další knížce, která tam předtím nebyla.

03×12 Bezmocná

Buffy sice vyděsí, že matka je zajmuta, ale stejně jí to nezabrání se před bojem převléct a učesat.

03×13 Outsider

Oz a Alex diskutují o tom, co znamená mít "vejšku". Skrz jídlo můžeme vidět Buffy, Willow a Alexe, jak obědvají u stolu.

03×13 Outsider

Nad Gilesem je vidět mikrofon, když říká Willow a Buffy o tom, že se pokusí spojit s duchovními vůdci.

03×13 Outsider

Zombie Parker přijde o hlavu pomocí poštovní schránky, z které vypadnou dopisy. V dalším záběru jsou dopisy jen trochu vystrčené ven.

03×13 Outsider

Po automobilové nehodě vyhrožuje Jack Alexovi nožem a nůž drží u jeho levého ucha. Když je záběr zepředu, najednou nůž drží pod jeho bradou.

03×13 Outsider

Alex a Jack diskutují u tikající bomby, na začátku ukazuje časovač 11 sekund a o dvě sekundy později ukazuje 12 sekund.

03×14 Zlý holky

Buffy sinemyslí, že upíři na začátku epizody byli ze stejné skupiny, i když měli všichni stejné uniformy.

03×14 Zlý holky

Jeden z upírů topí Buffy a ta pak po vynoření má jen lehce mokré vlasy, ani z nich nekape voda.

03×14 Zlý holky

Při závěrečném boji s upíry můžeme vidět do obličeje dublérky Buffy.

03×14 Zlý holky

Po Finchově zabití se Buffy setká s Angelem. Angelův dech je viditelný, kupodivu dech Buffy ne.

03×14 Zlý holky

Balthazar se ptá, jak se Angel jmenuje. Angel odstrčí chlápka, ale ne do rohu. Když se úhel záběru změní, je najednou chlápek v rohu.

03×14 Zlý holky

Po Finchově smrti Buffy přelézá plot a má najednou boty bez podpatku.

03×14 Zlý holky

Buffy a Faith se dostanou do hnízda, Buffy se kouká na Faith a má ruce zkřížené, Faith je má podél těla. Záběr se změní a najednou jsou otočeny jinak a obě mají v ruce kolík.

03×14 Zlý holky

Buffy si svůj test z chemie přisouvá k sobě blíž dvakrát.

03×14 Zlý holky

Hned po titulcíh můžeme vidět znovupoužitý záběr z epizody 216. Dokonce vidíme v pozadí Harmony.

03×14 Zlý holky

Studenti mají dovoleno podat dříve přihlášku jen na jednu školu. Takže není možné, aby Willow dostala několik odpovědí.

03×14 Zlý holky

Buffy hodí kolík po upírovi na pravou stranu zad. Kolík by měl upíra zabít jen, když přistane na levé straně.

03×14 Zlý holky

V Bronzu se k Buffy a Angelovi přidá Wesley. Buffy má najednou na ruce neošetřené zranění.

03×15 Následky

Detektiv Stein se ptá ženy, kdy přesně slyšela muže křičet. My ale víme, že Finch ani nestihl zakřičet.

03×15 Následky

Den po vraždě, tedy na konci minulého dílu, si jde Buffy promluvit s Faith. Poté má v noci sen a ráno jde do školy. Od vraždy tudíž uplynuly nejméně dva dny. Detektiv se ale ptá ženy, kdy přesně slyšela minulou noc muže křičet.

03×15 Následky

Odkud vzal Wesley klíč k poutům, ve kterých držel Angel Faith?

03×15 Následky

Wesley dá Faith pouta, ale na pravé ruce nesprávně zapadly a aby nespadly, Eliza si je přidržuje levou rukou.

03×15 Následky

Buffy spadne na záda a zasypou ji krabice. Faith začne bojovat s bandou upírů. V jednom záběru můžeme vidět Buffy sedět a pozorovat Faith. V dalším záběru se Buffy snaží dostat se zpod krabic.

03×15 Následky

Faith bodne jednoho z Trickových upírů do žaludku a on se i tak promění v prach.

03×16 Dvojnice

Willow jde do školy a má v ruce banán a hodlá ho sníst. Vstoupí do školy a banán zmizí.

03×16 Dvojnice

Upírka Willow se prochází ulicí, můžeme nahoře vidět jeřáb osvětlující ulici.

03×16 Dvojnice

Upírka Willow se prochází ulicí a za ní vidíme jít dvě děti, které později, když se Willow otočí, najednou vycházejí z divadla.

03×16 Dvojnice

Upírka Willow láme prsty a když je u druhého, ten první vůbec nevypadá zlomeně.

03×16 Dvojnice

Angel řekne partě, že Willow je mrtvá a dochází mu dech. Upíří nedýchají.

03×16 Dvojnice

Muž za upírkou Willow zavírá dveře dvakrát.

03×16 Dvojnice

Je divné, že upírka Willow se diví, jaký charakter má Willow. Není to tak dávno, co byla člověkem a musí si pamatovat, jaká byla.

03×16 Dvojnice

Upírka Willow líže Willow na krku a ona má vlasy zastrčené za uchem. Při pohledu na upírku Willow má vlasy nezastrčené.

03×16 Dvojnice

Nejenže Wesley podle křiku Cordy věděl přesně, kam jít, ale navíc byl na záchodcích rychleji než ony. Přitom šel za nimi.

03×16 Dvojnice

Willow škrtí upírka Willow a v jednu chvíli má ruce u těla a pak najednou nad hlavou.

03×16 Dvojnice

Jaktože si upíři nevšimli, že Willow, která přijde do Bronzu, není upírka, ale člověk? Neměli by to upíři poznat?

03×17 Nepřátelé

Faith přijde poprvé za Angelem a má ruce na krkem, pak se sebe dotýká, ale nikde nejsou vidět skvrny od krve.

03×17 Nepřátelé

Na tričku Angela mizí a objevují se skvrny, když mluví s Faith před tím, než přijde o duši.

03×17 Nepřátelé

Cordy jde do knihovny, aby pozvala Wesleyho na večeři, slyšíme klapot jejích podpatků, který ale neodpovídá jejímu tempu.

03×17 Nepřátelé

Než Angel ztratí duši, vidíme Faith s prázdnýma rukama, v dalším záběru má najednou v ruce lahvičku, kterou chce začít obřad.

03×17 Nepřátelé

Faith hodí lahvičku směrem do středu hrudníku Angela. Ta se ale rozlije levého rohu trička.

03×17 Nepřátelé

Angel se natahuje pro nůž na obálky a ve starostově jmenovce se odráží jeho ruka.

03×17 Nepřátelé

Buffy je přivázána řetězi v bezvědomí, jaktože když se probudí tak stojí?

03×17 Nepřátelé

Než si začne Giles povídat s démonem, co mu něco dlužil, je záběr na školu a je noc. Při rozhovoru ale proudí okny sluneční paprsky.

03×18 Na doslech

Jaktože když démoni byli telepaté, nepředvídali výpady Buffy?

03×18 Na doslech

Během rozhovoru Buffy a Angela jeho řetízek mění polohu, aniž by se ho dotkl.

03×18 Na doslech

Angel řekne Buffy, že by ji miloval, i kdyby byla pokrytá slizem. Pak je záběr na střední a zase můžeme vidět znovupoužitý záběr z epizody 216, kde je Harmony v pozadí.

03×18 Na doslech

Buffy se podívá na věž s hodinami, ty ukazují 12:40, pak běží a znovu se podívá na hodiny a na nich je 12:10.

03×18 Na doslech

Joyce vezme deku ze skříně, která pak někam zmizí v dalších záběrech.

03×18 Na doslech

Buffy je ve frontě na oběd, vychází z ní a na talířích nemá žádné jídlo. Hned v dalším záběru má na každém talíři něco.

03×18 Na doslech

Proč radši Buffy po zhroucení nevzali k Angelovi? Vždyť Angela číst nemůže a okolo jeho obydlí spíš nikdo neprojde.

03×18 Na doslech

Jonathan si sestaví pušku včetně hledáčku, prostě zbraň určená na střílení na dálku. Pak z něho vypadne, že se chtěl zabít. Ale jak to chtěl provést? Vždyť by ani nedosáhl na spouštěč.

03×18 Na doslech

Při boji s Buffy, je jasné, že kuchařku zastupuje dublérka, protože kuchařka najednou okatě zeštíhlí.

03×18 Na doslech

Angel sedí v pokoji Buffy a dopadají na něj sluneční paprsky z otevřených žaluzií, ale s Angelem to nic nedělá.

03×18 Na doslech

Když se Buffy vyšplhá k Jonathanovi, změní se její tričko. Poté má zas to samé.

03×19 Volby

Parta se v knihovně kouká na mapu radnice. Buffy jim ukazuje místa pravou rukou, v dalším záběru levou.

03×19 Volby

Na střeše dá Buffy Willow knihu, aby mohla začít se zaříkáváním. Pak následují dva záběry, kde Willow knihu otevírá.

03×19 Volby

Faith a starosta vyjdou z jeho kanceláře a zavřou dveře. Willow tam po nich vchází a dveře jsou otevřené.

03×19 Volby

Během boje na radnici můžeme vidět dubléry.

03×19 Volby

Willow sice propíchne upíra tužkou, ale ne do srdce a on se přesto rozpadne na prach.

03×19 Volby

Zhasnou se světla ve škole a Angel prohlásí, že ve tmě vidí dobře a podívá se doprava. Když starosta vejde, všichni se na něj podívají kromě Angela, který stále kouká doprava.

03×19 Volby

Na začátku výměny hodiny na zdi ukazují 12:42, po několika minutách, když pavouk skočí na policistu, ukazují hodiny stále 12:42.

03×19 Volby

Mrtvý policista mrkne.

03×19 Volby

Pavouk spadne k nohám Buffy a Angel se ho chystá zašlápnout, než to udělá, pavouk není u nohy Buffy vidět.

03×19 Volby

Pavouk skočí Buffy na záda, vzadu můžeme vidět Alexe, jak se Buffy směje.

03×19 Volby

Buffy radostí povalí Willow na trávu a přesto, že slyšíme, že něco říká, vůbec nehýbě pusou.

03×20 Maturitní ples

Parta mluví v knihovně o plese. Při bližším záběru na Gilese je vidět sloupec knih poblíž klece. V dalším záběru je sloupec o mnoho vyšší.

03×20 Maturitní ples

Pekelný pes proskočí okno a pobíhá po obchodu. Kluk ve smokingu si ho vůbec nevšímá a upravuje si oblek.

03×20 Maturitní ples

Na to, jak je pekelný pes silný, je s podivem, že se z té klece, kde je Tuckerem držen, nedostal ven.

03×20 Maturitní ples

Wesley na plese si všimne Cordélie. Ubrousek, co drží v ruce, změní barvu z červené na žlutou.

03×20 Maturitní ples

Buffy vyndá své dokonale nemačkavé šaty z tašky na zbraně. Tu nechá jen tak povalovat ve škole.

03×21 Maturita 1/2

Když Joyce říká Buffy, že je doma, nad její hlavou se mihne mikrofon. Stejně tak se mihne nad hlavou Angela, když vejde do bytu profesora.

03×21 Maturita 1/2

Odraz Angela můžeme vidět v rámu obrazu, když odchází z bytu profesora.

03×21 Maturita 1/2

Anya vypráví v knihovně o povýšení, ruce má na stole a v dalším záběru najednou u brady.

03×21 Maturita 1/2

Giles vezme meč a zapíchne ho do starosty, je rychlý záběr na Buffy, za kterou je vidět ležet Wesleyho meč. V dalším záběru vše ze stolu zmizí, i knížka, za kterou Buffy ukryla noviny píšící o vraždě profesora. Pak je zas vidět meč a když starosta odchází, za ním na stole je vidět jen knížka a meč ne.

03×21 Maturita 1/2

Meč je do starosty zabodnut výše než je vidět v dalších záběrech.

03×21 Maturita 1/2

Mezi bankou a kinem byla v ostatních epizodách vždycky cihlová stěna, ta je teď najednou pryč.

03×21 Maturita 1/2

Angel mluví s Buffy a krabici drží oběma rukama. V dalším záběru ji drží jen jednou rukou.

03×21 Maturita 1/2

Angel přijde do knihovny celý zpocený. V dalším záběru je suchý.

03×21 Maturita 1/2

Když Buffy a Faith bojují, jsou vidět jejich dublérky.

03×21 Maturita 1/2

Proč Buffy bodne Faith do břicha, když potřebuje její krev pro Angela? Vždyť takhle Faith rychle vykrvácí.

03×22 Maturita 2/2

V pokoji Faith, který je vedle pokoje Buffy, je ochranka. Když starosta začne Buffy škrtit, sestra volá ochranku, ale nikdo se neobjeví.

03×22 Maturita 2/2

Starosta dusí Buffy a má ruku přes její pusu, což nechává Sarah možnost dýchat nosem.

03×22 Maturita 2/2

Při telefování je vidět Angelův odraz v ciferníku a poté i ve skleněných dveřích.

03×22 Maturita 2/2

Angel s Buffy v náručí vtrhne do nemocnice a ta se ho drží kolem krku. Pak si asi uvědomí, že to by v bezvědomí neměla, a tak v dalším záběru má ruce svěšené.

03×22 Maturita 2/2

Cordy a Wesley se nešikovně políbí. Cordy se odtrhne a má ruku položenou na pase Wesleyho. V dalším záběru ji má na jeho krku.

03×22 Maturita 2/2

Starosta během svého projevu řekne, že uplynulo 100 let od založení Sunnydale. V epizodě 203 a 308 jsme ale viděli, že Sunnydale bylo založeno v roce 1909, aby to odpovídalo starostově tvrzení, muselo by být založeno v roce 1899.

03×22 Maturita 2/2

Během boje můžeme vidět Angelova dubléra.

03×22 Maturita 2/2

Při finální bitvě můžeme vidět pár studentů se usmívat a užívat si svůj čas před kamerou.

03×22 Maturita 2/2

Po bitvě je záběr na partu a kolem nich projde pár. V dalším záběru vidíme ten samý pár na tom samém místě.

04×01 Nováček

Na začátku epizody, když Willow pomáhá vybrat Buffy hodiny, mění se poloha jejího svetru.

04×01 Nováček

Když se Willow a Buffy potkají s Ozem, poloha Buffyiných rukou se mění.

04×01 Nováček

Je divné, že upíři nepotřebují do pokojů studentů pozvání, přitom Angel, když se v epizodě 420 objeví, čeká na pozvání.

04×01 Nováček

Když upíři vyklízí Eddieho pokoj, můžeme vidět jejich odraz v zrcadle.

04×01 Nováček

Alex bodne upíra do žaludku a ten i tak zemře.

04×01 Nováček

Je divné, že upíři žijou v domě s obrovskými vikýři.

04×01 Nováček

Je divné, že Giles na konci epizody partu najde.

04×02 Životní podmínky

Na začátku, když Buffy bojuje s démonem, můžeme vidět, že má Buffy dublérku.

04×02 Životní podmínky

Když Kathy ukazuje Buffy bloček se systémem telefonních hovorů a pak ho položí s perem otevřeným, v dalším záběru je pero zavřené.

04×02 Životní podmínky

Alex a Oz se snaží Buffy přivázat a Oz je po Alexově pravé ruce, když Buffy srazí jejich hlavy dohromady, je Oz po Alexově levé ruce.

04×02 Životní podmínky

Když Giles s Buffy mluví před svým bytem, má Giles v různých záběrech ručník buď v ruce, nebo na rameni.

04×02 Životní podmínky

Kathy hodí Buffy na skříň a když se Buffy má Buffy za zády dřevo. Kdžy však potom bojují můžeme vidět, že u skříně žádné dřevo není.

04×03 Nelítostné denní světlo

Když si Buffy povídá s Parkerem, jsou všude kolem nich studenti, když tam ale vtrhne Spike a začne s Buffy bojovat, studenti náhle zmizí.

04×03 Nelítostné denní světlo

Buffy Spika probodne, ale on po boji nemá žádnou díru v tričku.

04×03 Nelítostné denní světlo

Řetízek, o kterým si Spike myslel, že to je drahokam Amara, se objeví na jeho krku poté, co ho zahodil.

04×04 Sám strach

Když jde Anya za Gilesem do bytu, sundá si tlapy, nemá je ani když se s Gilesem snaží dostat do domu, ale když najdou ostatní a Anya Alexe obejme, má je na rukou.

04×05 Prokleté pivo

Na začátku epizody Alex ostatním ukazuje svoji občanku, v jednom záběru ji drží palcem a prostředníčkem, v dalším palce a ukazováčkem.

04×05 Prokleté pivo

Když Alex vyhodí z baru jednoho z přihlouplých studentů, tak zamkne. Když pak řekne vedoucímu ohledně těch kluků a jde pryč, dveře neodemyká.

04×05 Prokleté pivo

Když se všichni kluci přemění v pralidi, mají na sobě kalhoty. Když jdou ale ven, jeden z nich má šortky.

04×06 Divokost v srdci

Když se Veruca a Oz probudí venku, můžeme vidět bílou deku přehozenou přes Verucu.

04×06 Divokost v srdci

Veruca má být úplně nahá, kdžy je Willow najde v kleci. Má však na sobě spodní prádlo, v jednom záběru podprsenku má a v druhém ne.

04×06 Divokost v srdci

Oz se loučí s Will, dotýkají se čely, ale když je záběr na Ozova záda, jejich čela jsou najednou posunuta doprava.

04×07 Iniciativa

Spike se probudí ve své cele s košilí rozepnutou, v dalším záběru ji má napůl zapnutou.

04×07 Iniciativa

Když si Harmony povídá s Alexem, má v ruce zapálenou sirku, ta ale během rozhovoru zhasne, v dalším záběru je zase zapálená.

04×07 Iniciativa

Není jasné, co Spike udělal s krví, aby mohl předstírat, že ji vypil. Není tam toaleta, dřez...

04×07 Iniciativa

Spike a další upíři mají odraz ve skle svých cel.

04×07 Iniciativa

Spike tvrdí, že je mu 126, ale ve druhé řadě v epizodě School Hard Giles říká, že mu je sotva 200. V epizodě Fool for love se dozvíme, že Spike se stal upírem v roce 1880. Kdyby mu bylo v roce 2000 126 let, znamenalo by to, že se stal upírem jako šestiletý, je mu ale bylo něco kolem 25 let.

04×07 Iniciativa

Giles v této epizodě pěkně nakreslí člena komanda, v dalších epizodách už ale nekreslí tak umělecké obrázky, je divné, že by najednou ztratil talent.

04×07 Iniciativa

Maggie Walshová hlásí červený kód, neboť Spike utekl, přesto komando v čele s Rileym jde Spika hledat až o několik hodin později. Navíc hlásí, že je 2:47, ve skutečnosti by měla říct vojenský čas, tedy 14:47.

04×07 Iniciativa

Na to že už má Spike v hlavě čip, který mu brání ubližovat, napadne vědce, strážce a dokonce i Willow, tu pak jen není schopen kousnout.

04×07 Iniciativa

Během scény Spike/Willow Spikův límeček mění polohu.

04×08 Staré křivdy

Když Alex spadne do misie, dopadne pravým bokem na poleno a má hodně zaprášenou levou ruku. Když se změní úhel pohledu, poleno je pryč a ruku má míň zaprášenou.

04×08 Staré křivdy

Když Alex vstává poté, co spadl do misie, můžeme vidět mikrofon přesunující se zleva doprava.

04×08 Staré křivdy

Když jde Anya pro brandy, musí projít kolem Willow a Buffy. V prvním záběru je vidět, jak se natahuje po sklenici, ale v druhém záběru se po ní nenatahuje a ruce má u těla. O chvilku později se natahuje pro brandy na poličce, takže to vypadá, jako by sahala po něčem ve vzduchu.

04×08 Staré křivdy

Když Buffy bojuje s indiánem u Gilese doma, má na rukávu krev, ale když se na ni Angel podívá, těsně předtím než odejde, nemá na rukávu žádnou krev.

04×08 Staré křivdy

V této epizodě Anya reaguje na Angela jako by ho nikdy neviděla, přitom se spolu setkali v epizodě Dopplegangland, kdy se v naší realitě objevila zlá upírka Willow.

04×08 Staré křivdy

Při boji s indiány byl Spike několikrát střelen šípy, ale když na konci epizody všichni jedí, má na sobě Spike stejnou košili, ale bez děr po šípech.

04×08 Staré křivdy

Spike si u večeře stěžuje, že při tak těžkém souboji nikdo z nich ani nekrvácel, přitom Buffy krvácela dvakrát, jednou byla bodnuta šípem a podruhé pořezána nožem.

04×08 Staré křivdy

V jedné scéně vidíme v okenní tabulce Spikův odraz.

04×08 Staré křivdy

Když je Spike odražen bariérou u dveří, jelikož ho Buffy nepozvala dál, spadne a má deku spíše pod sebou, ale po změně záběru vidíme, že má dekou přikrytou hlavu.

04×08 Staré křivdy

Na konci epizody, než Alex řekne omylem Buffy, že tu byl Angel, je pohled zhora a my můžeme vidět skloněného Alexe nad talířem zkoumajícího něco vidličkou, v další záběru zboku, je Alex najednou vzpřímený.

04×09 Něco modrého

Když Buffy chytí Spika, má na sobě šedivé kalhoty, ale když ho dotáhne k Gilesovi domů, má na sobě zelené kalhoty.

04×09 Něco modrého

Spike se několikrát odráží v Gilesově skříni. Navíc, když leží na začátku epizody ve vaně a stěžuje si, že dávají v televizi Passion a že ji prošvihne, svítí na něj přímé světlo, on přesto nezačne hořet.

04×09 Něco modrého

Když Buffy najde Spika a bojují, udeří ho do čela, on se ale poté chytne za nos.

04×09 Něco modrého

Buffyiny vlasy se v průběhu epizody mění z rovných na vlnité a naopak.

04×10 Ticho

Těsně předtím než se Buffy s Rileym setkají tváří v tvář, Buffy hodí jednoho Gentlemana na police, ty začnou padat. Nicméně v dalším záběru jsou na svém místě a neporušené.

04×10 Ticho

Spike si bere z lednice vrchovatý hrnek s krví, když ho ale v dalším záběru pije, je v hrníčku o dost míň krve.
Kdyby totiž byl stejně plný a Spike ho naklonil takhle zprudka, určitě by se polil.

04×10 Ticho

Spike si utře pusu od krve poté, co ho Alex pustí, o pár záběrů později už ale má zas krev na puse.

04×10 Ticho

Než začne Giles promítat, můžeme vidět Anyu, jak si sedá, ale nemá nic v ruce, o chvilku později má zničehonic v ruce popcorn.

04×10 Ticho

Když Buffy napíše na svou tabuli, jak získá svůj hlas zpátky a zvedne ji, má v pravé ruce fixu, po krátkém záběru na Gilese, má Buffy fixu položenou nalevo na tabuli a tabuli pořád zvednutou, takže fixu neměla, jak přehodit.

04×10 Ticho

Alex se natahuje pro svou tabuli, aby něco napsal, my můžeme vidět předtištěná písmena.

04×10 Ticho

Když Alex volá Buffy, protože nemůže mluvit, můžeme na jeho rameni vidět špatně zamaskované tetování.

04×10 Ticho

Můžeme často vidět stíny drátů, které tahaly Gentlemany.

04×10 Ticho

Riley rozbije lahev, která je vedle krabice, a její vršek dopadne na víko krabice. Když se pak Riley rozmachává, aby rozbil krabici, je vršek lahve pryč.

04×10 Ticho

Když se parta dívá na televizi, pití Olivie se změní z whisky na vodu.

04×10 Ticho

První záběr na věž ukazuje, že je téměř jedna, pohled zvnitřku ukazuje minutovou ručičku na 8, další pohled zvnějšku ukazuje opět jednu hodinu.

04×11 Konec světa

Buffy má zcela jiný účes než v předchozí epizodě, přitom tato epizoda přímo navazuje na tu předchozí.

04×11 Konec světa

Student nalezený mrtvý Willow na posteli má otevřené oči, poté zavřené a zase otevřené.

04×11 Konec světa

Riley na základně říká ostatním, že démon měl asi 3 metry, což je blbost, vždyť byl o trochu vyšší než Riley.

04×11 Konec světa

Když Alex sbírá z podlahy knihovny Spika v bezvědomí, je vidět, že mu Spike pomáhá pravou rukou.

04×11 Konec světa

Na to, jaký výbuch zničil školu je knihovna celkem neporušená - hodiny visí na stěně, vracecí klec je v pořádku...

04×11 Konec světa

Po Spikovi je hozena taška s kostmi, ta ale v nějakém záběru zmizí a pak se zase objeví.

04×11 Konec světa

Spike má na sobě béžové kraťasy a tričko od Alexe, když ale bojují ve škole, má na sobě džíny.

04×11 Konec světa

Je fyzicky nemožné, aby Buffy chytila démona, co spadl do brány pekel.

04×12 Nový muž

Spike dvakrát prudce strhne volant, je jasné, že tyto scény se točily odděleně a ve stejné zatáčce.

04×12 Nový muž

Spike řídí Gilesovo auto, můžeme vidět, že má pod bundou bílé triko, které později zmizí.

04×12 Nový muž

Když si číšnice přijde pro skleničky, pár skleniček změní polohu.

04×12 Nový muž

Spike zvedne Alexovo rádio levou rukou, pak je pohled z jiného úhlu a Spike drží rádio v pravé ruce.

04×12 Nový muž

Buffy a Wil spolu snídají, Will zvedne skleničku s džusem, když je ale záběr na Buffy, můžeme vidět skleničku pořád na stole, v dalším záběru je vidět, jak Willow skleničku pokládá.

04×12 Nový muž

Alex vyběhl do poloviny Gilesova schodiště a hned hlásil, že tam není, z tohohle úhlu by však nemohl vědět, zda tam Giles je nebo není.

04×13 Týmová práce

Spike je zasažen do ramene a přesto, že v jeho košili je díra, kabát má neporušený.

04×13 Týmová práce

Když hrajou poker, množství chipsů v misce se mění, i když se jí nikdo ani nedotkl.

04×13 Týmová práce

V prvním záběru, kdy je Anya s Alexem vidět, má Anya pravou ruku u nohou, v dalším záběru ji má položenou na polštáři. Je to scéna, kdy se snaží prodat Gilesovi sušenky.

04×13 Týmová práce

Když Walshová představuje Buffy Dr. Anglemana má vedle sebe pomocníka v bílém plášti, který si zkřížil ruce,v dalším záběru má sice ruce zkřížené, ale hraje si pravou rukou s perem.

04×13 Týmová práce

Walshová vejde do 314 a za sebou zavře dveře, v dalším záběru opět vstupuje do místnosti a zavírá za sebou dveře.

04×13 Týmová práce

Buffy a Riley spolu spí a polštáře, na kterých leží mění od šedivých proužků k červené barvě.

04×13 Týmová práce

Buffy bojuje s démon a ten ji odhodí tak, že má zbraň u čela, v dalším záběru je vedle zbraně a má ji u své levačky.

04×14 Sbohem Iowo

Buffy na začátku epizody říká ostatním, co se jí stalo, říká, že se nejprve zavřela brána a pak se pokusila použít zbraň, ve skutečnosti to bylo naopak.

04×14 Sbohem Iowo

Riley ukazuje levačkou na Forresta a říká mu:" Radši neříkej, co chceš říct." Když v dalším záběru větu dokončuje, ukazuje na něj pravačkou.

04×14 Sbohem Iowo

Dr. Angelman uklouzne a spadne, poté se podívá na své ruce, které jsou celé od krve, my ale můžeme jasně vidět, že je to nemožné, neboť krev nedosahuje až k němu.

04×14 Sbohem Iowo

Alex přiběhne do sklepa a řekne Will, aby zapla TV, ta ji zapne a běží tam zprávy, což je ale nemožné, když se před chvilkou koukali na kreslený pořad a stanici nikdo nepřepl.

04×14 Sbohem Iowo

Když Buffy a Alex vyjdou z výtahu a kouknou se dolů, tento záběr byl znovu použit z epizody 406, když se podíváme blíže, můžeme vidět Walshovou u jejího stolu, jak se k ní blíží Riley, Forrest a Graham.

04×14 Sbohem Iowo

Když Buffy dává na ruku Rilemu svůj šátek, můžeme si všimnout, že v jednom záběru ho má na hlavně, v dalším už ne, poté co mu šátek ovinula kolem ruky. Navíc když Riley přijde do Iniacitivy a začne boj, nemá na ruce šátek, ale když na konci epizody leží v posteli, dívá se na šátek, co má na ruce.

04×14 Sbohem Iowo

Adam zasunuje do sebe disketu s jeho jménem, když pak ale tam zasunuje disketu s názvem Finn, nevyndá tu o sobě.

04×14 Sbohem Iowo

Když Buffy na konci epizody bojuje s Adamem, je několikrát zřejmé, že ji zastupuje dublérka.

04×15 Letošní holka

Starosta na pikniku drží hada, kterého má později zpozorovat a chytit, což také v dalším záběru udělá.

04×15 Letošní holka

Faith se prochází po Sunnydale a my můžeme čtyřikrát vidět tu samou ženu v modrém kabátě projít u Faith.

04×15 Letošní holka

Buffy běží za Faith po chodníku a před sebou ještě kus má, v dalším záběru ale hned vběhne do trávy.

04×15 Letošní holka

Buffy, Alex a Willow se baví o nalezeném démonovi a jsou v Alexově sklepě, těsně před tím než si Alex sedne, můžeme vidět, jak Willow dává nohy dolů, v dalším záběru je má zas nahoře a znovu je dává dolů.

04×15 Letošní holka

Těsně před tím než Buffy uvidí démona, můžeme v pravé části obrazovky vidět člena štábu.

04×15 Letošní holka

Faith vylézá z hrobu a prší, když se podíváme pořádně, můžeme si všimnout, že na Faith déšť nedopadá. Herečka byla namočena předem a déšť byl dodělán digitálně.

04×15 Letošní holka

Jak Faith věděla, kde Giles bydlí, když u něho předtím nikdy nebyla?

04×15 Letošní holka

Faith prchá před Buffy a přeskakuje zeď, je vidět, že se jedná o kulisu, neboť se hýbe.

04×15 Letošní holka

Faith se prohrabává make-upem Joyce, můžeme si všimnout, že na rameni nemá žádné tetování, dříve měla alespoň jedno.

04×15 Letošní holka

Když Buffy a Faith padají ze schodů, můžeme na boku na chvíli zahlédnout kameramana. Když se pak perou, tak v jídelně se sklouznou po stole a shodí úplně všechno, v dalších záběrech ale vidíme na stole jablka a zkroucený ubrus.

04×16 Kdo jsi?

V předešlé epizodě má Buffy rovné vlasy, v této najednou vlnité, přitom děj z předchozí epizody plynně navazuje.

04×16 Kdo jsi?

Adam utrhne upírovi hlavu a ta se skutálí na podlahu, ale u padajícího těla upíra si můžeme všimnout, že má stále hlavu.

04×16 Kdo jsi?

Buffy jde k Gilesovi na poradu. Vejde dovnitř, ale nechá otevřené dveře. Později slyšíme zavření dveří, kdo je ale zavřel, když jsou všichni uvnitř?

04×16 Kdo jsi?

Buffy sní o tom, že probodne Willow. Udělá to, ale na jejím noži není žádná krev. Navíc když se probere, je nalevo od ní nůž, který tam předtím nebyl.

04×17 Superstar

Ke konci epizody, když je pohled na univerzitu z dálky, jedná o znovupoužitý záběr z epizody 407, můžeme v něm vidět procházející se Buffy s Rileym.

04×17 Superstar

Když Buffy a Riley tančí, jsou některé záběry použité několikrát.

04×18 Tam, kde žijí divočiny

Když se dům začne otřásat, Spike sedí v židli a odráží se v zrcadle za ním.

04×18 Tam, kde žijí divočiny

Willow se pokusí vylovit kluka z vany, vidíme, jak si namočí ruce, když však potom mluví s Alexem, má ruce suché.

04×18 Tam, kde žijí divočiny

Když jsou všichni před kolejí, tak můžeme vidět odlesk Spika ve vstupních dveřích.

04×18 Tam, kde žijí divočiny

Tara spadne kvůli zemetřesení a je blízko zábradlí, v další scéně je ale blízko party.

04×18 Tam, kde žijí divočiny

Když je parta vyhozen z domu, zavírají se za nimi dveře, můžeme ale vidět ruku člena štábu v rohu vlevo dole.

04×18 Tam, kde žijí divočiny

Anya padá z patra a vidíme, že dopadá zády, po střihu však vidíme, že dopadla čelem k zemi.

04×18 Tam, kde žijí divočiny

Anya zachrání topícího se Alexe, společně vyjdou do chodby, na levé straně obrazovky můžeme vidět člena štábu upravujícího šlahouny.

04×18 Tam, kde žijí divočiny

Alex je vyhozen z domu a když padá, není nikde vidět Tara, Willow a Anya, ale když dopadne, jsou zas u dveří.

04×18 Tam, kde žijí divočiny

Buffy a Riley řekli Gilesovi, co se jim přihodilo na hlídce, Giles to pak shrne, řekne ale, že upír přišel démonovi na pomoc, přitom to bylo obráceně.

04×18 Tam, kde žijí divočiny

Natože kytka propíchne Anye ruku skrz naskrz, nezdá se, že by Anya moc trpěla bolestí.

04×19 Nový úplněk

Willow si ráno, po propovídané noci s Ozem, odchází čistit zuby. Za chvilinku, poté co Will vyšla do chodby, přichází Tara. Když se minuly jen o takovou chvilku, musely by se potkat na chodbě.

04×19 Nový úplněk

Adam se Spikem mluví v jeho kryptě, je divné, že Spike nezačne hořet, když na něj dopadá tolikrát přímé sluneční světlo.

04×19 Nový úplněk

Oz napadne jako vlkodlak Taru, v učebně je omráčen, my ale zprvu uspávací šipku nevidíme, Oz se zhroutí zničehonic, až po střihu vidíme šipku.

04×19 Nový úplněk

Když se Oz a Will na konci epizody objímají, můžeme u Willowina pasu vidět mikrofon.

04×19 Nový úplněk

Když Willow mluví s Buffy o svých citech, můžeme vidět člena štábu v zrcadle.

04×19 Nový úplněk

Oz leží na posteli a povídá si s Will, jeho amulet, co má na krku, je někdy schovaný a někdy je zas vidět, aniž by se ho dotkl.

04×20 Faktor Yoko

20:31: Když Spike vstoupí do Gilesova bytu, odráží se v zrcadle.

04×20 Faktor Yoko

Je divné, že Angel potřebuje pozvání do Buffyina pokoje, když přitom Sunday a další upíři pozvání nepotřebovali.

04×20 Faktor Yoko

Riley vstupuje do Buffyina pokoje a zavírají se dveře, zatímco Riley namiřuje pistolí na Angela, když se změní úhel pohledu, můžeme vidět znovu se zavírající dveře.

04×20 Faktor Yoko

Buffy, Riley a Angel se dohadují v Buffyině pokoji, můžeme na stole vidět laptop Willow, přitom víme, že se u Gilese snaží rozlousknout kód na disketách na svém laptopu.

04×21 Prvotní

Alex a Anya se baví u Alexe ve sklepě. Alex leží v posteli a jeho deka několikrát změní polohu, aniž by se jí dotkl.

04×21 Prvotní

Buffy hledá Adama v jeho jeskyni a nese na rameni tašku, ta však během záběrů mění polohu.

04×21 Prvotní

Buffy vykopne zrcadlo a my nevidíme žádnou kabinu výtahu, je proto zřejmé, že je dole. Během toho, co parta leze dolů, a ani když sleze, nikdy kabinu výtahu nevidíme. Cose s ním stalo?

04×21 Prvotní

Je divné, že si mohl Riley tak snadno vytrhnout čip z těla, když ho měl blízko srdce.

04×21 Prvotní

Buffy vytrhne Adamavi uranové jádro, v jednu chvíli ho drží horizontálně, pak vertikálně a pak zas horizontálně.

04×21 Prvotní

Je divné, že aspoň některý z démonů nemá v hlavě čip a nemůže proto útočit na lidi.

04×21 Prvotní

Buffyino poranění na čele během epizody mizí a zase se objevuje.

04×22 Neklidní

Alex jede s Anya ve zmrzlinářském voze, je jasné, že okolí bylo digitálně uděláno poté, navíc můžeme některé baráky vidět víckrát.

05×01 Buffy proti Drákulovi

V 7:14 Když Joyce říká: "Tady je takové ticho." Má před sebou talíř, když se změní záběr, talíř je pryč. V dalším záběru je před ní velká salátová mísa.

05×01 Buffy proti Drákulovi

Když do Drákulova sklepa spadne Giles, je vidět, že je to stejné místo, jako když se Buffy v 404 propadla do sklepa Alpha-Delt house.

05×01 Buffy proti Drákulovi

I když se v 107 dozvíme, že Buffy bydlí 1630 Revello Dr, v tomto díle má dům číslo popisné 1313. Adresa se mění ale i během epizody. Předek domu Summersových se změní od záběru na něj, když Drákula navštíví Buffy v jejím pokoji. V noci je číslo popisné na pravém sloupu u vstupu. Na levém sloupu je bílý obdélník a světlo na stropě je skleněné kouli. Taky je tu několik košíků s květinami visících napříč verandou.
Záběr na přední verandu ráno nám ukazuje několik změn, číslo popisné se nejenom změnilo, ale také se přemístilo. Bílý obdélník má béžovou barvu, světlo není ve skleněné kouli, košíky s květinami jsou pryč a teď je tu několik květin v květináčích u zábradlí, kterým dominují dva velké u dveří.

05×01 Buffy proti Drákulovi

Když se Alex dozví, že má před sebou Drákulu, schová se za Buffy, jenže v dalším záběru ale za Buffy nestojí, když se ale pak Drákula přemění na netopýra, zas stojí za Buffy.

05×01 Buffy proti Drákulovi

Na konci epizody Buffy mluví s Gilesem, má na zápěstí zlatý náramek, když si stoupne, náramek zmizí, když ji ale kamera zabere zezadu, je zas na svém místě.

05×02 Mé skutečné já

Anya je udeřena upírem a spadne, když se záběr vrací k Dawn, můžeme si všimnout ruky někoho ze štábu držící dveře.

05×02 Mé skutečné já

Upír dává jednorožce na stůl, vzadu můžeme vidět Harmony, jak drží oběma rukama knihu. Slyšíme ji mluvit, ale přitom se její ústa vůbec nepohybují. Navíc v dalším záběru vidíme, že má najednou prázdné ruce.

05×02 Mé skutečné já

Willow má před vstupem do obchodu s magií vlasy rovné, ale když vstoupí do obchodu má je najednou natočené nahoru.

05×02 Mé skutečné já

Giles si v obchodě prohlíží knihu inventur a jeho levá ruka se záběr od záběru neustále pohybuje.

05×02 Mé skutečné já

Když se Harmin gang snaží dostat do Buffyina domu, můžeme nade dveřmi vidět mikrofon. Je vidět v pravém horním rohu, i když spolu Tara a Will mluví.

05×03 Záměna

Několikrát můžeme vidět Spikovo opálení přesně na rozhraní, kde končí tričko.

05×03 Záměna

Anya má depresi z toho, že má poraněnou ruku a pak se svěřuje Alexovi, že je to poprvé, co je takhle vážně zraněná. Což ale není pravda, v epizodě 418 jí dlaň ruky probodl šlahoun rostliny.

05×03 Záměna

Alex odchází od Will k Anye a nemá na sobě svoji barevnou košili, když se však objeví u Anyi, má ji zas na sobě.

05×03 Záměna

Odkdy je možné ze záznamníku slyšet jen tu část zprávy, kterou chce člověk slyšet?

05×04 Šílenství

Riley hraje zápas, v nějakých scénách je zpocený a v nějakých skoro vůbec.

05×04 Šílenství

Je divné, že doktor dokázal operovat Spikovi hlavu bez toho, aniž by mu aspoň neoholil hlavu. Navíc je divné, že Spike nemá po operaci jizvu nebo obvázanou hlavu. A také nemá doktor po operaci rukavice ani trochu od krve.

05×04 Šílenství

Během bojové scény na sále, můžeme vidět Rileyho dubléra.

05×04 Šílenství

Spikova ruka se odráží od kovové mističky, z které vytáhl penny.

05×04 Šílenství

Buffy ukáže Spikovi peníze a dá ruku dolů. Záběr míří na Spika a Buffy ho udeří, když je hned poté záběr na Buffy, má najednou ruku s penězi ve výši ramen.

05×05 Všude dobře, doma nejlíp

Na začátku epizody Buffy bojuje s upírem a je tam celkem dobré osvětlení, je divné, že by hlídač neviděl nic z toho, co Buffy dělala.

05×05 Všude dobře, doma nejlíp

V Magic Boxu se parta baví o Joyce, Buffy a Alex sedí vedle sebe a Will stojí za nimi. V dalším záběru si Will sedá vedle Buffy, ale kam se poděl Alex?

05×05 Všude dobře, doma nejlíp

Glory hodí Buffy na zeď, zeď se prohne, je jasné, že zeď není z betonu či nějakého podobného materiálu.

05×05 Všude dobře, doma nejlíp

Je divné, že Dawn se v 9:00 v pracovním den poflakuje do Gilesově obchodě a není ve škole.

05×06 Rodina

Při boji s démony se účes Will neustále mění. Také se mění intenzita osvětlení, navíc je s lavicí pohnuto, aniž by se jí kdokoliv dotkl.

05×06 Rodina

Bena chce napadnout démon, toho však zastaví Glory, což je ale blbost, když víme, že jsou jedno tělo, není možné, aby se tak rychle změnila a ještě se stihla dostat na druhý konec šatny.

05×07 Šíleně zamilován

Když Spike sundává přemožitelce kabát, je na jeho rukách vidět, že je opálen. Opálení je také vidět, když Spike sbírá peníze od Buffy ze země.

05×07 Šíleně zamilován

Spikův odraz můžeme vidět v metru, kde bojuje s přemožitelkou.

05×07 Šíleně zamilován

Těsně před tím, než jsou scény z metra Buffy bojuje se Spikem. Toho posléze shodí na zem a vyhrožuje mu kolíkem, který si ale z bundy nevyndala a ani ho v předchozích záběrech neměla v ruce.

05×07 Šíleně zamilován

Na hřbitovně, když se parta podivuje nad signály Rileyho, Will dojí brambůrek, co má v ruce, pak zesměšní signál a v dalším záběru zas dojídá brambůrek.

05×07 Šíleně zamilován

Buffy shodí Spika na zem, kabát z jeho levého ramena spadne, v dalším záběru je spadený z obou ramen. Poté začne sbírat peníze a my si můžeme všimnout mikrofonu, který je v kapse zezadu na jeho kalhotách.

05×07 Šíleně zamilován

V epizodě 203 Spike řekne, že to Angel ho udělal upírem, v této epizodě však vidíme, že to byla Drusilla.

05×08 Stín

Buffy si po boji s Glory leduje levou ruku, přitom ji Glory zranila ruku pravou.

05×08 Stín

Joyce má podstoupit CT sken, my však vidíme MRI, což je naprosto odlišný přístroj.

05×08 Stín

Buffy se tedy evidentně rychle hojí těžká zranění. Minulý díl byla probodnuta upírem do břicha, ale teď nevykazuje žádné známky zranění, což je divné, když víme, že předchozí epizoda se odehrávala uplynulý den.

05×08 Stín

Ačkoliv Buffy věděla, že se Glory pokouší vytvořit hada, není jasné, jak věděla, že bude Glory zrovna v ZOO.

05×08 Stín

Je až s podivem, jak je Buffy v této epizodě slabá. Stačí k tomu par poliček, z kterých se není schopna dostat, i když je ohrožena Dawn. Přitom v epizodě 505, spadla ze třetího patra na beton, navíc na ni ještě někdo spadne. Buffy se však poté bez obtíží zvedne.

05×08 Stín

Boty Buffy se neustále mění, ačkoliv se nikdy nepřezuje, a ani nezmění svoje oblečení.

05×08 Stín

Buffy honí hada po východní Main Street, přitom ji pak Giles vyzvedne v západní části. Poté jedou po "západní" Main Street a navíc ještě minou místo, kde Buffy nastupovala do Gilesova auta.

05×09 Naslouchat strachu

V jednom momentu, když Dawn mluví o želatině, sice slyšíme její hlas, ale její rty se nehýbou.

05×09 Naslouchat strachu

Willow řekne, že poslední meteoritická anomálie se stala roku 1917 v Tungusku, ve skutečnosti to bylo v roce 1908.

05×10 Do lesů

Buffy a Riley se milují. Na oknech můžeme vidět žaluzie. Když je pak pohled zespodu, žádné žaluzie v oknech nejsou. Navíc uvnitř bylo zhasnuto, teď je najednou rozsvíceno.

05×10 Do lesů

Buffy běží domů, poté co viděla Rileyho, jak si nechal sát krev. Můžeme vidět, že se v pokoji Buffy svítí. Když pak Buffy vstoupí do svého pokoje, je zhasnuto.

05×10 Do lesů

Riley probodne Spika a ten poté nemá ani díru ve svém tričku.

05×10 Do lesů

Buffy boxuje do pytle a má obvázané obě ruce. Když Riley vstoupí dovnitř, má najednou jednu ruku bez obvazu.

05×10 Do lesů

Riley řekne Buffy, že v noci odjíždí. Když ale Alex mluví s Buffy, ví najednou, že Riley odjíždí o půlnoci, o přesném čase se však Riley nikdy nezmínil.

05×11 Trojúhelník

Lidé spadnou z podia, když Olaf rozbije sloupy. Na chvíli můžeme vidět bezpečnostní pásy, které měly lidi držet.

05×11 Trojúhelník

Olaf si vezme sud s pivem, co veze barman, než ho stačí dopít, což je ale netrvá dlouho, barman se najednou přemístí za lidi.

05×11 Trojúhelník

Olaf odhazuje Willow a Anyu za pult a očividně nemá v ruce kladivo. Jen co holky odhodí, zas ho má v ruce. Poté s ním omráčí Alexe. Ten vyběhne na schody a Olaf zas kladivo v ruce nemá. Hned jak dorazí do obchodu Buffy, ho ale zase v ruce má.

05×11 Trojúhelník

Olaf odkopne v obchodě Buffy a my můžeme vidět tvář doublérky.

05×11 Trojúhelník

Olaf sice nazývá Anyu Anyankou, jenže tohle jméno znát nemůže. Znal ji totiž pod jménem Aud.

05×11 Trojúhelník

Buffy drží v ruce časopis, když za ní přijde do pokoje Dawn. O chvíli později má ale v ruce medvídka, který před tím seděl na posteli. Je divné, že by Buffy po takové chvilce odhodila časopis a vzala si plyšáka.

05×11 Trojúhelník

Will nechá zmizet pokladnu. Když jí vrátí zpět, Anya vyndá bankovku a drží ji v pravé ruce. Hned po střihu ji ale drží v ruce levé.

05×11 Trojúhelník

No na to, že trolím kladivem Buffy v epizodě 522 dá slušně zabrat Glory, je divné, že Alex vydrží kladivem několik ran bez jakékoliv újmy.

05×12 Bod obratu

Dawn je nachytána, že poslouchá bandu. Giles sedí na pohovce za Willow, pak najednou stojí a pak zase sedí za Willlow.

05×12 Bod obratu

Když parta slyší, že Joyce napomíná Dawn, co ještě dělá mimo svůj pokoj. Je rychlý záběr na partu, kde můžeme vidět Willow, jak se něčemu směje a snaží si zakrýt obličej rukou. Taky hned na začátku epizody vidíme Will, jak je z něčeho šokovaná a kouká před sebe, jakoby na někoho / něco mimo obrazovku.

05×12 Bod obratu

V první scéně na poradě party, rukávy Buffy neustále mění polohu.

05×12 Bod obratu

Je divné, že Rada ví o tom, že Spike pomáhá Buffy. Giles ani Buffy by to Radě neřekli, protože vědí, jaký názor by měli na to, že Přemožitelce pomáhá upír.

05×12 Bod obratu

Jeden z členů Rady jde za pult, tam stojí Anya a ruce má svěšené dole. Když se změní úhel pohledu, najednou se opírá levou rukou o pult.

05×13 Krevní pouta

Na začátku epizody Buffy stojí u vitríny, v té se odraží součást natáčecí aparatury.

05×13 Krevní pouta

Kde vzal Alex v nemocnici páčidlo? Z předchozích scén víme, že ho v ruce neměl.

05×13 Krevní pouta

Spike mluví venku s Dawn, můžeme jasně vidět jeho dech. Přitom jeho teplota by měla být stejná jako okolí.

05×14 Poblouznění

Vlak, který přijíždí do Sunnydale je opravdu zastaralý. Takové vlaky už v Kalifornii dávno nejezdí.

05×14 Poblouznění

Spike má za uchem cigaretu, když Dawn vejde do jeho krypty. Ta ale v dalším záběru zmizí, aniž by si ji Spike zapálil.

05×14 Poblouznění

V Bronzu Drusilla zabije kluka a když ho kousne, je vidět, jak kluk polkl, i když už má být dávno mrtvý.

05×14 Poblouznění

I přesto, jak Buffy může být šokovaná událostmi, je divné, že nechá někoho jako je Drusilla jen tak utéct.

05×14 Poblouznění

Na konci epizody, když Spike běží za Buffy, můžeme vidět jeho dech. Ten by ale měl mít stejnou teplotu jako okolí.

05×14 Poblouznění

V novinách, kde se píše o vraždách je docela dost chyb jako třeba "appearant" (apparent), "grusome" (gruesome), and "thses" (these).

05×15 Byla jsem stvořena, abych tě milovala

Giles v magic Boxu vyhrožuje Spikovi. Ve vitríně můžeme vidět Spikův odraz.

05×15 Byla jsem stvořena, abych tě milovala

April láme houpačku vejpůl, než to však udělá, je vidět, jak herečka ruku zpomalila.

05×15 Byla jsem stvořena, abych tě milovala

Buffy bere Katrinu od April, na chvilku můžeme zahlédnout stupínek, na kterém Katrina stála, když ji April držela ve "vzduchu".

05×15 Byla jsem stvořena, abych tě milovala

Jak je možné, že Spike našel Warrena a navíc tak rychle? Vždyť o něm nic nevěděl.

05×15 Byla jsem stvořena, abych tě milovala

Na konci epizody si Buffy vezme do ruky kartičku z kytky pro Joyce, můžeme si všimnout, že má prstu náplast. V dalším záběru, na to, co se na kartičce píše, už ale Buffy náplast na prstu nemá.

05×16 Tělo

Buffy si vezme papírovou utěrku, aby uklidila nepořádek. Ta je trochu pomačkaná. Když ji ale Buffy položí na zem, je úhledně složená.

05×16 Tělo

Dawn vejde do třídy a odloží si batoh. Za pár sekund ho má ale zase na zádech.

05×16 Tělo

Buffy přijde oznámit Dawn, že jejich matka zemřela. Můžeme vidět, že obrázek, co nakreslila Dawn, se změní. Není u rukou tmavý a čára, kterou nakreslí Dawn, když Buffy vejde, pak najednou zmizí.

05×16 Tělo

Alex prorazí zeď, můžeme vidět, že díra je kulatá. Poté, při bližším pohledu, jsou zde kusy omítky.

05×17 Navždy

Knihovna Willow a její šatník změnily polohu, stejně tak jako obrázky, které visely nad knihovnou. Toto uspořádání bude až do konce řady. Jenže v epizodě seriálu Angel "Disharmony", která se vysílala hned po tomto díle, je knihovna na svém původním místě.

05×17 Navždy

Těsně před pohřbem, Buffy a Dawn sedí každá ve svém pokoji. když kamera přejíždí přes Buffyin pokoj, můžeme si všimnout, že nemá žádný strop.

05×18 Zákrok

Buffy robot a Spike jsou v kryptě. Spike ji obejme kolem ramen, v jednom záběru jsou její vlasy přes jeho ruku, v dalším záběru jsou zastrčeny za jeho ruku a v dalším jsou zas přes.

05×18 Zákrok

Spike nařídí Buffy robotce, aby se schovala. Je slyšet klapot jejích černých lodiček, když však slézá do krypty, můžeme si všimnout, že má na sobě šedé tenisky.

05×18 Zákrok

Spike bojuje s poskoky Glory, v několika záběrech je očividné, že ho zaskakuje dublér.

05×18 Zákrok

Spike je unesen v noci, když je dovlečen ke Glory je ale den.

05×18 Zákrok

Glory odhodí Spika na postel, na jeho ruku dopadá přímé světlo a s ním to nic nedělá.

05×18 Zákrok

Glory vrazí Spikovi prsty do hrudi. V dalších záběrech je ale zranění o mnoho výš.

05×18 Zákrok

Spike je ke Glory přiveden se svázanýma rukama, když ho ale Glory odhodí proti zdi, jsou jeho ruce volné.

05×18 Zákrok

Buffy jde po poušti a na to, že tam nikdo nechodí, jsou na zemi stopy chodidel.

05×19 Oběti pro lásku

Na to, že Dawn s Buffy dost řvou blízko oknu, je divné, že špehující poskoci Glory nic neslyší.

05×19 Oběti pro lásku

Glory stiskne Taře ruku až tak, že jí začne téct krev, která kape na lavičku. V dalším záběru je ale lavička úplně čistá.

05×19 Oběti pro lásku

Anya o sobě řekne, že se cítí jako američanka. Giles jí řekne, že to je koneckonců pravda, vždyť se tam kdysi narodila. V 7.řadě ale zjistíme, že to není pravda, že se Anya narodila ve skandinávské vesničce.

05×20 Spirála

Když Buffy nese Dawn v náručí, můžeme si všimnout, že v jedné chvíli nese jen atrapu.

05×20 Spirála

Glory běží za Dawn a Buffy a běží velmi rychle, můžeme vidět, že má najednou na nohách botasky.

05×20 Spirála

Generál dá armádě rozkaz a vydají se na cestu. Kamera se zvedá a my můžeme vidět člena štábu v červené kostkované košili.

05×20 Spirála

Buffy leze ven a má za sebou Spika, který drží meč rytíře. Když Buffy vyleze na střechu, stojí rytíř před ní i přesto, že se nehl z místa, neboť mu Spike stále drží meč.

05×20 Spirála

Když poskoci Glory rozhazují po zemi runy, můžeme vidět, že jejich make-up je jen od zápěstí k prstům, zbytek ruky je nemaskován.

05×20 Spirála

Během bojové scény na střeše auta si můžeme několikrát všimnout obličeje dublérky Sarah. Navíc během boje má na noze boty s nízkým podpatkem, ale když mluví s vůdcem, má na sobě boty na vysokém podpatku.

05×20 Spirála

Nejenže kopí prolítne sklem ve výšce Gilesova krku. V prvním okamžiku však můžeme vidět, že ho vlastně ani v oblasti boků nezasáhlo.

05×20 Spirála

Než Gilese zasáhnou kopím, je z předního okénka vidět, jak pomalu auto jede. Přitom se kýve, jak kdyby jelo 200 km/h.

05×20 Spirála

Je celkem zajímavé, že si Buffy pamatuje Benovo číslo, když mu volala jen jednou, nebo možná stále při sobě nosí papírek s číslem, co jí dal.

05×20 Spirála

Je zvláštní, že rytíři přesně věděli, že Dawn je Klíč, přitom dostali pouze informaci, že Klíč je malá dívka, což by mohla být i Anya, Buffy a Willow.

05×20 Spirála

Rytíři mohli snadno zabít všechny v autě, neboť těsně před nehodou je jich kolem auta hodně, auto má nehodu a oni zničehonic všichni zmizí a znovu se objeví, když se parta ukryje.

05×21 Tíha světa

V epizodě 218 a 513 byla malá Buffy hnědovlasá, ale v této je blonďatá.

05×21 Tíha světa

Symbol na čele Dawn zmizí v jednu chvíli během rozhovoru s Glory.

05×22 Dar

Jeden z poskoků vystoupá na schody a pronese větu, že tohle bude největší den Glory. Tím jak zvedne ruce, si můžeme všimnout vycpávky, která má zabránit tomu, aby mu šíp ublížil.

05×22 Dar

Spike spadne z věže a je jasné, že jde o dubléra. Spike měl totiž černé kalhoty i boty, dublér má bílé boty a modré rifle.

05×22 Dar

Dawn má zakrvácené nohy, když se s Buffy baví a pak kamera poodjede, má nohy bez jediné kapky krve.

05×22 Dar

Je celkem divné, že parta pořizuje Buffy náhrobek, když z dalšího dílu víme, že chce její smrt utajit.

05×22 Dar

Willow s Tarou pomocí telekineze odhodí dav, aby mohl Spike proběhnout. Můžeme si všimnout, že jedna holka se při dopadu směje.

05×22 Dar

Giles se po těžkém zranění zotavil docela rychle, před pár hodinami nemohl ani hýbat rukou a teď je najednou jako rybička.

06×01 Návrat mezi živé 1/2

Je divné, že při hlídce má kolík z celé party jen Buffybot a Anya.

06×01 Návrat mezi živé 1/2

Willow stojí na kryptě, můžeme si všimnout části natáčecího zařízení.

06×01 Návrat mezi živé 1/2

Kdo hlídá Dawn, když jsou všichni na hlídce? V předchozích dílech ji vždycky někdo hlídal a i později v tomto díle Spike odmítá nechat Dawn samotnou.

06×01 Návrat mezi živé 1/2

Buffybot je udeřen upírem lahví do pravé části obličeje. Zranění má však nad levým obočím.

06×01 Návrat mezi živé 1/2

Will kouzlí a Buffy tam doběhne, poprosí o pomoc a zastaví se. V další scéně opět dobíhá na místo.

06×01 Návrat mezi živé 1/2

Alex běží k Will ležící na zemi, můžeme si všimnout, že ho zaskakuje dublér.

06×01 Návrat mezi živé 1/2

Alex řekne Anye a Taře, ať utíkají pryč. Ty se rozutečou, v další scéně se ale rozutíkavájí znovu.

06×02 Návrat mezi živé 2/2

Parta přece musela počítat s tím, že se rituál může podařit, tak proč nevykopali rakev a nechali tak Buffy si prožít její nejhroší noční můru?

06×02 Návrat mezi živé 2/2

Když parta dělá kouzlo, je okolo celkem málo místa. Prostor se najednou zvětší, aby se tam vešli i démoni na motorkách.

06×02 Návrat mezi živé 2/2

Na to že Buffy prolezla hlínou, aby se dostala ven z hrobu je až moc čistá.

06×02 Návrat mezi živé 2/2

Buffy vidí smrt Buffybota a utíká. Pak uskakuje před démonem jedoucím na motorce, můžeme si všimnout, že má má najednou černé boty bez podpatku. Předtím a poté má boty na podpatku. Ale i na věži má najednou boty bez podpatku.

06×02 Návrat mezi živé 2/2

Buffy po první konfrontaci s partou uteče. Za Alexem můžeme vidět zvedajícího se Razora. V dalším záběru ale teprve vidíme, že leží na zemi a otevřel oči.

06×02 Návrat mezi živé 2/2

Než Buffy vyběhne na věži za Dawn, je při pohledu na Dawn v levé dolní částo obrazovky vidět část oblečení Buffy, které ukazuje, že Buffy již jednou vyběhla. Jedná se tu o špatný střih.

06×02 Návrat mezi živé 2/2

Krvavé skvrny na obličeji Will neustále mění polohu a tvar.

06×02 Návrat mezi živé 2/2

Když jsou Dawn a Buffy na věži. Můžeme si všimnout, že někdo chodí dole pod věží.

06×02 Návrat mezi živé 2/2

Je zajímavé, že když gang démonů ničí město, nevidíme jediného policistu.

06×03 Po životě

Dawn se pokusí Buffy zapnout na košili knoflík, ale nepodaří se jí to. Buffy vychází z pokoje a my si můžeme všimnout, že onen knoflík má zapnutý.

06×03 Po životě

Willow byla během zkoušek při vzkříšení pořezána, v tomhle díle jsou ale všechny rány pryč.

06×03 Po životě

Will řekne, že mluvila s Gilesem, což je ale nemožné. Let z L.A. do Londýna trvá 11 hodin a musíme ještě zvážit časový posun.

06×03 Po životě

Dawn posedlá démonem šlehá oheň. Poté Dawn upadne, v jednom záběru si můžeme všimnout hadice, která ve skutečnosti šlehala plameny.

06×04 Zaplavená

Giles má tričko s krátkým rukávem a my si můžeme všimnout, že mu z ruky najednou zmizelo tetování Eyghon.

06×04 Zaplavená

V závěrečné scéně Jonathanovy ruce zničehonic mění polohu.

06×05 Seriálový život

Nato, že ruka mumie je nebezpečná a pohyblivá, je divné, že není aspoň v nějaké krabici.

06×05 Seriálový život

Warren vrazí do Buffy a Tara má ruku na ramínku tašky. Poté ze záběru zepředu má najednou ruku na tašce.

06×05 Seriálový život

Warren ukazuje Jonathanovi dodávku, Jonathan do ní ve skutečnosti vstupuje dvakrát.

06×05 Seriálový život

Trio sleduje Buffy na monitoru. Je jasné, že jde o uložený program, protože by nebyl vidět čas, kdyby to sledovali naživo.

06×05 Seriálový život

V dalekohledu, v kterém Trio sleduje Buffy na stavbě se odráží natáčecí zařízení.

06×05 Seriálový život

Buffy říká, že opustila školu, když mamka byla nemocná. Ve skutečnosti ji opustila v epizodě 519, když už byla mamka po smrti.

06×06 Až na konec cesty

Záclona za Spikem, když je s Buffy ve sklepě obchodu, se v jednu chvíli hýbe a v druhé ne.

06×06 Až na konec cesty

Buffy řekne Alexovi, že byla mrtvá 3 měsíce. Spike ji ale v jedné z předešlých epizod řekl, že byla mrtvá 147 dní, co je skoro 5 měsíců.

06×06 Až na konec cesty

Na verandě, kde se baví Alex s Buffy, můžeme v okně vidět odrážet se mikrofon, když už se oba zvedají a končí konverzaci.

06×06 Až na konec cesty

Dawn je s Justinem v autě. Ten má ruku nahoře na sedadle za Dawn. Když se ho Dawn zeptá, co očekává, má najednou Justin ukazováček na rtech Dawn.

06×06 Až na konec cesty

Buffy bojuje s upírem v modrém, jeho odraz je párkrát vidět u auta, kde spolu bojují. Upír rozbije okénko u auta, ale můžeme si všimnout, že chvilku před tím, je už rozbité.

06×07 Ještě jednou a s citem

Když parta zpívá, kdo za tím stojí, je divné, že se Alex nepřizná. Přece jen písně nutí mluvit pravdu.

06×07 Ještě jednou a s citem

Je divné, že pohřeb, při Spikově písničce, by se konal v noci. V Sunnydale jsme už ale viděli podivnější věci.

06×07 Ještě jednou a s citem

Sweet promění oblečení Dawn v šaty. Než to udělá, jde za ní a už v tom okamžiku můžeme vidět, že má šaty na sobě.

06×07 Ještě jednou a s citem

Židle v bytě Alexe a Anyi mění během písně polohu.

06×07 Ještě jednou a s citem

Anya si během zpěvu sedne na židli, pak zpívá o Alexovi, že je skvělý a znovu si sedá na židli.

06×07 Ještě jednou a s citem

Anya s Alexem si stěžují Gilesovi. V okně vedle chodníku můžeme vidět odraz natáčecího zařízení.

06×07 Ještě jednou a s citem

Když Anya s Tarou tancují s Buffy, můžeme si všimnout, že Tara do něčeho na parketu vrazila.

06×07 Ještě jednou a s citem

Poloha démonů, co Buffy zabila, se mění záběr od záběru.

06×08 Tabula rasa

Všichni upadnou do bezvědomí. Když se pak probudí, všichni jsou ve vícemenně stejné poloze, jen Buffy se Spikem ne.

06×08 Tabula rasa

V Magic Boxu jsou všechna světla rozsvícená, když se parta probudí z bezvědomí, jsou světla najednou zhasnutá.

06×08 Tabula rasa

Když lezou do tunelu, ze záběru zezadu, vidíme Willow před Alexem, Dawn už vylezla nahoru, v dalším záběru vidíme, že za Willow ještě šplhá Dawn a za ní šplhá Alex.

06×08 Tabula rasa

Spike a Buffy bojují ke konci epizody s upíry na travníku, Buffy rozkopne poštovní schránku, pak spodkem zapíchne upíra. Jenže poté schránka není nikde vidět, ani na zemi.

06×09 Sjetá

Alex hledá v manuálu démona. Při bližším pohledu, je ale jasné, že se o manuál nejedná. Ve skutečnoati to je kniha Dragons of a Fallen Sun od Margaret Weis a Tracy Hickman.

06×09 Sjetá

Když se Amy a Buffy koukají na zprávy, je za reportérem muž, který jakoby vezl zraněného muže z ochranky. Když Buffy poté přijde na místo, muže z ochranky teprve nakládají do sanitky.

06×09 Sjetá

Když Buffy se Spikem začnou prát ve starém domě. Buffy udeří Spika do levé tváře pravou rukou, v další scéně ale najednou Spike letí do vzduchu.

06×09 Sjetá

Amy sice udělala jako středoškolačka pár triků, například oklamala učitelku, že jí odevzdává písemku, což ale neznamená, že by teď najednou měla být na magii závislá. Tohle je trochu přehnaná nenadálá změna charakteru.

06×09 Sjetá

V novinách Will je sice titulek, že hlídač byl zmrazen, text článku je však o chlapci géniovi. Text je opakován i v druhém odstavci a je také vedle nadpisu o hlídači.

06×09 Sjetá

Amy má najednou kratší vlasy jiné barvy.

06×10 Na dně

Buffy si oblíká po noci strávené se Spikem úplně jiné triko, než měla předchozí den.

06×10 Na dně

Je vidět, že Spike má na sobě tělové slipy.

06×10 Na dně

Na to, že Buffy prožila divokou noc, při které zbořila dům, je překvapivě čistá a učesaná.

06×10 Na dně

Will nakáže, aby se otevřely dveře od auta. Můžeme si všimnout ruky, co dveře otevírá.

06×10 Na dně

Když Willow s Dawn odjedou autem a je pohled na ulici, jak se za nimi žene démon. Uprostřed, v levé části obrazovky, můžeme vidět jakési kolo a kameru, které jsou součástí natáčecího vybavení.

06×10 Na dně

Buffy se Spikem hledají Will a Dawn. Zastaví se a Buffy se začne bavit o včerejší noci. Ve skutečnosti spolu ale spali předevčírem, neboť minulou noc byla Amy s Willow u Racka a Will se pak probudila na podlaze.

06×11 Neviditelná

Buffy znovu vysvětluje Dawn, proč se zbavují čarodějných věcí. Dawniny vlasy jsou jednou za jejími rameny, pak zase přes.

06×11 Neviditelná

V kuchyni, kde je Spike s Buffy, svítí přímé sluneční paprsky, jak na Buffy, tak na Spika.

06×11 Neviditelná

Buffy poprvé přesune hrnek sociální pracovnice. Na papír, na který ho pokládá, je vidět stín ruky.

06×11 Neviditelná

Když Buffy bere do ruky složku své sestry, můžeme v dolní části obrazovky na chvilku vidět její prsty.

06×11 Neviditelná

Alex odchází z pokoje Spika, téměř ihned slyšíme bouchnout dveře. Je ale nemožné, aby Alex odešel tak rychle, musí vylézt po žebříku a přejít celou místnost, aby se dostal ke dveřím.

06×11 Neviditelná

Tlačítka na klavesnici jsou mačkány náhodně. Přesto na papíru je pak napsaná souvislá věta. Navíc nalevo klávesnice si můžeme všimnout provázků, které vlastně stiskávají tlačítka.

06×11 Neviditelná

Buffy položí na linku pizzu, pod ní je fialovožluté prostírání. Když se naštvaná Dawn přiblíží k lince, pizza zmizí a prostírání je posunuté. V dalším záběru zas pizzu vidíme.

06×11 Neviditelná

Pokaždé, když nevidielné Trio drží Will za svetr, měl by se svetr aspoň trochu pomačkat.

06×11 Neviditelná

Když si Buffy stříhá vlasy, ramínko od podprsenky na jejím pravém rameni mění polohu.

06×11 Neviditelná

Když neviditelný Warren spadne do míčků, měl by se tam vytvořit prostor, kde leží. Plocha balónků je ale rovná.

06×11 Neviditelná

Alex narazí do hydrantu. I když je hydrant neviditelný, díra v chodníku po hydrantu by měla být viditelná.

06×11 Neviditelná

Willow se sice snaží nepoužívat magii, ale když ji Trio zajme, tak by kor jako závislá na magii, ji na obranu použila.

06×11 Neviditelná

Na stolním hokeji můžeme vidět ještě jednu bílou paličku poté, co Buffy druhou hodí po Warrenovi. Během boje však ta na stole zničehonic zmizí.

06×13 Mrtvé záležitosti

Warren vyzve kluky, aby se neprali a šli se podívat na mozkový tlumič. Když jim to říká, brýle na očích nemá, jen co kluci za nim dojdou, má na očích brýle. Jelikož byl celou dobu v záběru, neviděli jsme, že by si je nandával. Jak je tedy možné, že je má na očích?

06×13 Mrtvé záležitosti

Když si Warren sundá brýle, shrne si do čela pramen vlasů. Hned v dalším záběru je ale pramen vlasů pryč.

06×13 Mrtvé záležitosti

Katrina padá ze srázu. Můžeme si pod listím všimnout matrace, která má tlumit pád.

06×14 Starší a vzdálená

Buffy se připravuje na hlídku. Do batohu si dává kolíky, kříže, vodu... Na hlídce ale batoh nemá a jediné co má, je sekera, která by se jí do batohu nevešla a ani jsme předtím neviděli, že by si ji brala.

06×14 Starší a vzdálená

Spike a Buffy bojují s démonem. Oba spadnou a démon zmizí. Buffy se zvedne a řekne, že je to démon, co ho zabila. Za ní vidíme se zvedat Spika. V dalším záběru ale zase leží na zemi. Navíc na tuto část místnosti dopadá přímé sluneční světlo a Spike nezačne hořet.

06×14 Starší a vzdálená

Rána Richarda je dost ošklivá, hluboká a musela zasáhnout hlavní orgány. Přesto bez nějakých větších problémů Richard přežije dalších pár hodin.

06×14 Starší a vzdálená

Tara zkouší propouštěcí kouzlo a ostatní jsou připraveni u dveří, aby mohli ven. Proč se Spike chystá ven za denního světla bez žádné deky na ochranu před sluncem?

06×14 Starší a vzdálená

Will se s Tarou baví o tom, že poslední čarodějné věci byly její záchrannou sítí. Tara dá lahvičku do plastikového sáčku, když se změní úhel pohledu, najednou drží v ruce několik bylinek.

06×14 Starší a vzdálená

Než Spike odejde z domu, můžeme vidět jeho odraz.

06×15 Pohov, rozchod

Buffy vezme do ruky burger, který odmítla Dawn sníst. Přijde Willow a Buffy má najednou ruce prázdné. V dalším záběru zase drží burger v ruce.

06×15 Pohov, rozchod

Sam a Buffy se prochází po hřbitově. Scenérie se mění, ačkoliv Buffy se Sam toho moc neujdou a jdou stále rovně. Například Sam projde okolo stromu a ten v dalším záběru už najednou není.

06×15 Pohov, rozchod

Neměl náhodou Alex hlídat Dawn? Místo toho ho vidíme skrývat se s Anyou na záchodě před příbuzenstvem.

06×16 Pekelné zvony

Když Anya přestala být démonkou, bylo jí řečeno, že se všechny její činy ruší. Tudíž by neměl existovat nikdo, kdo by se jí chtěl pomstít.

06×16 Pekelné zvony

Alex si myslí, že jeho strýček dostal ránu od elektřiny, jako konstruktér na stavbě by měl vědět, že by se ho neměl dotýkat v zájmu vlastního bezpečí.

06×16 Pekelné zvony

Anya říká Taře, která sedí na pohovce, svůj svatební slib. Je divné, že Tara sedící před Anyou není vidět v zrcadle za Anyou.

06×16 Pekelné zvony

Alex vstupuje do motelu, můžeme si všimnout, že pokoj nemá strop.

06×17 Zase normální

V minulých epizodách jsme mohli vidět, že prostor pod schody byl zacementován. V této epizodě tomu však tak není a Buffy se pod schody bez problému schová.

06×17 Zase normální

Alex uhodí na hřbitově Spika. Tomu z nákupní tašky vylítnou cigarety. Když se pak zvedá a bere tašku, cigarety v tašce najednou zázračně jsou.

06×17 Zase normální

Je divné, že se Dawn nepozastaví nad tím, že jí Buffy řekne, že spí s upírem, kterého nenávidí. Angela myslet nemůže, toho milovala.

06×17 Zase normální

Uspávací zbraň, použita na démona, nestřílí více šipek bez nabití.

06×18 Entropie

Buffy dá Dawn na talíř lívance. Když po chvíli vyzve Dawn, aby si sedla a jedla. Lívance zmizí z talíře a položené tousty jsou najednou nakousané.

06×18 Entropie

Anya a Dawn spolu mluví v Magic Boxu. Vlasy Dawn mění záběr od záběru polohu, jednou jsou přes ramena, pak zas ne.

06×18 Entropie

Halfrek a Anya se baví o tom, že by Spike mohl být vhodný k pomstě. Spike ale stojí kousek od nich a jak je známo, upíři mají dobrý sluch. Což by démonky jako ony dvě měly vědět.

06×18 Entropie

Po sexu se Spikem nemá Anya rtěnku, ale hned v dalším záběru ji má.

06×19 Krvavý pohled

Buffy, po útěku ze skrýše Tria, zjistí, že má natržené sako. Kniha, kterou drží v ruce je neporušená. Když ji ale Tara poté u Buffy doma bere do ruky, kniha se rozpadne.

06×19 Krvavý pohled

Když Warren převrací auto, je vidět, že se již rozednívá. Poté po celou bojovou scénu je ale zase tma.

06×19 Krvavý pohled

Parkoviště před policejní stanicí má nalinkované čáry značící jednotlivá parkovací místa, proč tedy auta parkují jinak?

06×19 Krvavý pohled

Není možné, aby kulka vystřelená Warrenem z přízemí zasáhla Taru v 1. patře.

06×19 Krvavý pohled

Kulka rozbije okno, v záběru zblízka je díra v okně velká. Pak je pohled na postřelenou Taru a díra v okně je najednou malá.

06×19 Krvavý pohled

Buffy a Alex se objímají na lavičce. Buffy má levou ruku kolem Alexova krku, když se záběr změní, najednou ji má na jeho rameni.

06×19 Krvavý pohled

Warren a Buffy bojují. Několikrát můžeme vidět obličej Warrenova dubléra.

06×20 Zlosynové

Je divné, že když byl Alex v domě, aby zavolal 911, neslyšel kvůli Taře křičící Willow.

06×20 Zlosynové

Buffy naloží do sanitky a Willow vyjde ven. Zjistí od Alexe, že za to může Warren. Jak je možné, že když Alex viděl krvavé skvrny na tričku Willow, mu nedošlo, že se muselo stát ještě něco. Vždyť v zahradě byl s Buffy sám.

06×20 Zlosynové

Dawn sedí v pokoji s mrtvou Tarou. Při pozorném sledování si můžeme všimnout, že Tara dýchá.

06×20 Zlosynové

Skvrny od krve na tričku Willow se záběr od záběru mění.

06×20 Zlosynové

Buffyino zranění je v nemocnici trochu níže, než bylo při postřelení.

06×20 Zlosynové

Na operačním sále Buffy ani nesundají tričko, když jí operují, ani nemá dýchací masku ani není připojená k příslušným přístrojům, pouze k tomu, co ukazuje bití srdce a navíc doktoři nemají roušky.

06×20 Zlosynové

Warren sekne Willow sekerou, ta ji vyndá, ale sekera nemá na sobě žádnou krev.

06×20 Zlosynové

Když Willow odkloní stromy v lese, aby si udělala cestu. Můžeme si všimnout šňůr, co pohybují stromy. Dokonce si při záběru na Willow můžeme všimnout technika v červeném tričku.

06×20 Zlosynové

Když jsou nohy Warrena spoutávány, můžeme si všimnout plachty na zemi, která tvoří zem.

06×20 Zlosynové

Když je Warren bez kůže nemá žádné zranění, které způsobila kulka.

06×21 Dva zbývají

Jonathan stojí zády k cele. když se Andrew zvedne, protože ho naštvou slova Jonathana. Jonathan má najednou levou ruku kolem tyče cely.

06×21 Dva zbývají

Willow je před policejní stanicí, jeden policista vystoupí z auta a zamíří na Willow zbraní v pravé ruce. Záběr se změní a policista najednou drží zbraň v ruce levé.

06×21 Dva zbývají

Na začátku můžeme na policejní stanici vidět na hodinách 12:26. Poté v cele hodiny ukazují 12:20.

06×21 Dva zbývají

Willow chytne pravou rukou Rackův obličej. V dalším záběru ho drží levou rukou. Poté ho zvedá a můžeme si všimnout, že Rack začne pohybovat nohama jakoby po něčem stoupal.

06×21 Dva zbývají

Buffy odejde z Magic Boxu a nechá kamarády pracovat na ochranném kouzlu. Když dorazí do Rackova doupěte má jinak upravené vlasy, jinak navlněné.

06×21 Dva zbývají

Je zajímavé, že Buffy našla doupě Racka. Posledně ji tam dovedl Spike. Doupě najde totiž jen někdo zlý.

06×21 Dva zbývají

Willow a Buffy bojují. Během boje můžeme vidět, jak je zastupují jejich doublérky. Také vlasy Willow jsou během boje někdy zrzavé a najednou nemá oči černé.

06×21 Dva zbývají

Je slyšet tasení meče. Přitom Andrew už s ním ohrožuje Alexe. To samé se stane, když Jonathan vytáhne meč.

06×22 Hrob

Giles úplně poprvé srazí Willow k zemi, té teče krev z nosu. Mezi dalšími záběry ale krev mizí a zase se objevuje.

06×22 Hrob

Giles s Buffy se ve cvičící místnosti smějí. Buffy se ohne přes kozu a její tričko je přes kalhoty. Když se záběr změní, je tričko výš a odhaluje tak tetování na zádech Buffy.

06×22 Hrob

Giles je na stropě, Willow stojí nalevo od něj. Když padá dolů, můžeme na chvilku vidět Will stojící za ním. Poté zas stojí nalevo od něj.

06×22 Hrob

Giles prohodí Willow zdí a ta při padání trochu zničí sloup. V dalším záběru je ale sloup neporušený.

06×22 Hrob

Když v minulé epizodě Buffy a Willow bojovaly. Willow hodila Buffy na knihovnu a ta se rozbila. Giles se ptá v této epizodě Willow, co by si o tom pomyslela Tara a nalevo od ní je ona neporušená knihovna.

06×22 Hrob

Alex málem spadne za Buffy a Dawn do díry. Můžeme vidět, jak ho něčí ruka chytla za kalhoty. Tato chyba je vidět na širokoúhlém obrazu, tedy na britských dvd. Buffy byla původně vysílána v rozměru obrazu 4:3. To samé platí o chybě, když Willow vyzdvihuje chrám, je na ni záběr zpoza chrámu, můžeme si všimnout provazů držících chrám.

06×22 Hrob

Když Alex mluví na konci epizody s Willow, obloha nad nimi neustále mění barvu z oranžové na modrou.

07×01 Lekce

Dawn a Kit se propadnou dírou na záchodech. Když Buffy seskočí později tou dírou, má díra jiný tvar.

07×01 Lekce

Během této epizody si můžeme několikrát všimnout tetování Buffy. Když však Buffy zastupuje doublérka, ta tetování nemá.

07×01 Lekce

Buffy má na začátku ve sklepě boty na podpatku, když pak bojuje s duchy, má na sobě hnědé tenisky.

07×01 Lekce

Pán/První mluví se Spikem, jak je možné, že z rohu svítí světlo. Proč by ale bylo okno ve suterénu?

07×01 Lekce

Jak je možné, že se Drusilla/První dotýká Spika? Vždyť víme, že se První nemůže ničeho dotknout. Je ale možné, že jelikož je Spike tak psychicky nestabilní, představuje si jen Drusillu.

07×01 Lekce

Zombie žena povalí Buffy na zem. Její tričko se vyhrne a její břicho nevypadá jako zombie břicho.

07×02 Pod tebou

Když jedou autem, Alex se zmíní, že Anya je v Bronzu a povídá si se zhrzenými ženami. Je tedy divné, že doteď partě nevadilo, jaké Anya provádí hnusné věci chlapům. Teď jim ale vadí, že zaklela jednoho muže do obrovského červa.

07×03 Stejný čas, stejné místo

V diaři Buffy jsou čísla k ní a k Alexovi do práce a pak je tu ještě číslo na Dawnin mobil. Proč jí Willow nezavolá?

07×03 Stejný čas, stejné místo

Buffy, Alex a Dawn po sobě zasypali vchod do Gnarlova doupěte. Je divné, že Gnarl je pak překvapen jejich náhlým návratem. Museli přece dělat rámus, když dávali kameny pryč a toho by si určitě Gnarl musel všimnout.

07×03 Stejný čas, stejné místo

Paralyzovaná Dawn občas sama od sebe změní polohu. Také i mluví, i když by toho neměla být schopná.

07×03 Stejný čas, stejné místo

Po 11. září bylo nemožné, aby někdo bez letenky byl v terminálu. Buffy, Dawn a Alex čekají na Willow dokonce u brány.

07×03 Stejný čas, stejné místo

Gnarl roztrhne Buffy a Dawn tričko. Později v epizodě jsou ale jejich tričko bez děr.

07×03 Stejný čas, stejné místo

Buffy sice Gnarlovi promáčkne oční bulvy. Ale je vidět, že prsty má jen přes jeho oči a netlačí dovnitř.

07×04 Pomoc

Buffy podruhé vykopne Peterovi nůž z ruky. Na zemi však zase vidět není a po chvíli ho má Peter zase v ruce. Buffy pak hodí po démonovi tento nůž a zvedne ho ze země, kam spadnul poprvé.

07×04 Pomoc

Dawn mluví s Cassie a má rovné vlasy. Když dojde domů k Buffy, Willow a Alexovi, kteří hledají něco o Cassii na internetu má je vlnité.

07×04 Pomoc

Cassie padne k zemi a má hlavu doprava, směrem ke dveřím. Když Buffy ověřuje puls, má ji najednou rovně a kouká směrem ke stropu. Pak zas má hlavu směrem doprava.

07×05 Obětavost

V Rusku se Anya a Halfrek baví. Sklenička Halfrek je na stole. Když se Halfrek ptá Anyi, co budou po zbytek večera dělat, má najednou skleničku v ruce.

07×05 Obětavost

Buffy chce zabodnout Anyu ležící na zemi. Má meč nad hlavou, když ji ale Alex strhává k zemi, má meč níže a míří s ním na tělo Anyi.

07×05 Obětavost

Písnička Anyi se odehrává v epizodě 607. V té době měla Anya vlasy světle hnědé. Tak blonďaté a dlouhé je měla až na svatbě.

07×05 Obětavost

Během písně se Anya zmíní, že je dobrá v matice, přitom ve třetí řadě v šestnácté epizodě, když se snažila přesvědčit D'Hoffryna, aby ji vzal zpět, se zmínila, že jako smrtelník propadá v matice.

07×05 Obětavost

Anya při písničce sedí na Alexovi a točí se s ním v křesle. Pod ním vidíme naznačený kruh, kde má křeslo stát.

07×06 On

Dawn mluví s Buffy a s ředitelem v jeho kanceláři. Poté odchází bez tašky, kterou má stále na židli. Hned v dalším záběru na chodbě ji ale má na rameni.

07×06 On

Holky se rozhodnou, jak každá zapůsobí na RJho. Je záběr na Anyu vycházející ze dveří, poté na Willow běžící po schodech a těsně než je střih na Buffy, můžeme na schodech vidět postavu nějaké ženy.

07×06 On

Spikův odraz je vidět ve výloze obchodu s elektronikou a taky, když se Spike ptá Lanceho na fotku, kde má stejnou bundu jako RJ. Odráží se v obrázku.

07×06 On

Buffy skáče na vagon, seskočí z něj na záda. Její bílý svetr ale zůstane čistý, poté strhne Dawn a spadne na bok a svetr je stále čistý. Když se změní úhel záběru má najednou skvrny vzadu a vpředu na svetru. Jsou ale načervenalé, přitom zem má šedivou barvu.

07×06 On

Stejně jako v epizodě 514, vlak, který jede, je naprosto zastaralý a v dnešné době už dávno nejezdí. Také je zvláštní, že se řidič vlaku nepokusí zastavit a jen troubí.

07×07 Rozhovory se záhrobím

První je nehmotný a nemůže tedy zranit Dawn nebo rozbít okno.

07×07 Rozhovory se záhrobím

Dawn je zastavena, aby udělala kouzlo a je hozena ke zdi. Má okolo pusy krev, když pak vyhledává kouzlo, najednou krev okolo pusy nemá.

07×07 Rozhovory se záhrobím

Dawn odpojí televizi, poloha kabelu v její ruce se záběr od záběru mění.

07×07 Rozhovory se záhrobím

Jonathan a Andrew se baví přes vysílačky. Je záběr na Jonathana, na kterého svítí světlo z baterky. Přitom Andrew ji nedrží v takové poloze, aby na něj svítila.

07×07 Rozhovory se záhrobím

Cassie řekne Willow, že si zpívala s Tarou na mostě v epizodě 607. Což není pravda, zpívala jen Tara.

07×07 Rozhovory se záhrobím

Když je záběr na Jonathana krvacejícího na bránu, můžeme si všimnou vycpávky na jeho břiše, kterou měl, aby ho nezranil nůž.

07×08 Někdo v pozadí

Na začátku epizody přijde Buffy za Alexem do bytu. Za Alexem můžeme vidět stín, který nepatří ani Buffy, ani Alexovi, nejspíš bude člena čtábu.

07×08 Někdo v pozadí

Nikde v obýváku není vidět kolík a Anya ho nemá v ruce. Přesto o chvilinku později vstupuje do pokoje Spika s kolíkem v ruce.

07×08 Někdo v pozadí

Anya přesvědčuje Spika, aby se s ní vyspal, poloha prostěradla se neustále mění.

07×08 Někdo v pozadí

Anya leží na Spikovi a řekne, aby si ji vzal, její ruce jsou volně podél jejího těla a Spikova hlava je opřená do zadu. Když se úhel záběru změní, Spike má hlavu blíž u Anyi, odstrkuje ji rukama a ruce Anyi se najednou opírají o postel.

07×08 Někdo v pozadí

Je celkem divné, že všichni upíři vstali ve stejnou dobu. Vždyť byli proměněni v intervalu několika dnů.

07×08 Někdo v pozadí

Na konci poslední epizody Spike zabije ženu a zakope ji ve sklepě. V této epizodě se však neobjeví. Možná jí ale Spike jen pohřbil, ale neproměnil.

07×09 Nikdy mě neopouštěj

Willow vyhrožuje Andrewovi a její vlasy jsou jednou za uchem, poté jsou přes její tvář a pak zas uchem.

07×09 Nikdy mě neopouštěj

Ředitel Wood našel Jonathana 3 až 5 dní po jeho smrti, přesto na Jonathanovu tělu nenacházejí žádné známky rozkladu.

07×09 Nikdy mě neopouštěj

Buffy opouští Spika a je slyšet zavření dveří. Přitom dveře zůstaly mírně pootevřené.

07×09 Nikdy mě neopouštěj

Poloha provazů, pomocí kterých sváže Alex Andrewa, se záběr od záběru mění.

07×09 Nikdy mě neopouštěj

V epizodě 701 Buffy vidí na Spikově hrudi zranění po tom, kdy se snažil si vyrvat srdce z těla. Je divné, že teď nemá po ranách jizvy. Přitom jizva, kterou má od čínské přemožitelky se nezhojila 102 let.

07×09 Nikdy mě neopouštěj

Partu napadnou muži v kápích, přesto se nezvedají s bolestí ani nemají žádné známky zranění.

07×09 Nikdy mě neopouštěj

Když ředitel Wood pohřbívá Jonathana, jeho oči zamrkají.

07×10 Noc přichází

Buffy usnula a vidí svoji matku. Alex v pozadí u pohovky zametá. Podívejte se pozorně, ani na jeden okamžik se koště nedotkne země.

07×10 Noc přichází

Alex zabedňuje okno a Willow se omlouvá Buffy, že jí magicky nepomohla. Když je pohled na Buffy zepředu, část šály vedoucí na záda, je pod druhým cípem. Když je na Buffy záběr zezadu, je šála vedoucí na záda navrchu, nad druhou částí.

07×10 Noc přichází

Nato, že superupír je primitivní, ještě primitivnější než zvíře, má celkem sofistikované bojové údery.

07×10 Noc přichází

Evidentně obchody a jiná zařízení v Sunnydale nezamykají. Buffy utíká před superupírem do továrny, kde je samé drahé vybavení a nevypadá to, že by vypáčila dveře kvůli tomu, že byly zavřené.

07×10 Noc přichází

Tato epizoda má celkem dost chyb, přitom ji psali zkušení scénáristé. Proč Spika potápí pod vodou? Vždyť nedýchá. Proč Dru říká Spikovi tati? Takhle říká Angelovi, protože ji proměnil v upíra.

07×10 Noc přichází

První je nehmotný, ale když si jako Drusilla kleká ke Spikovi, opírá se o kámen.

07×10 Noc přichází

Buffy najde mrtvou Anabelle, má na sobě boty na podpatku. Poté bojuje se superupírem a najednou má tenisky, pak zas boty na vysokém podpatku...

07×10 Noc přichází

Buffy najde Anabelle a ta leží na zádech. Když pak Buffy bojuje se superupírem, leží Anabelle opřená o jedno rameno. Přitom se jejího těla nikdo ani nedotkl.

07×11 Představení začíná

Když se superupír snaží dostat k Buffy do domu, můžeme na dveřích vidět provaz, který má držet dveře.

07×11 Představení začíná

Superupír vpadne dovnitř, Buffy na sobě nemá sako. Všichni se dají na útěk a Buffy má pak venku najednou zapnuté sako.

07×11 Představení začíná

První je sice nehmotný, ale několikrát můžeme slyšet jeho kroky.

07×12 Adeptky

I jako v dalších epizodách je v této řečeno, že až Buffy zemře, nastoupí další Přemožitelka. Buffy již umřela v 1. řadě a za ni nastoupila Kendra a poté Faith. Nová přemožitelka nastoupí, až umře Faith, ne Buffy.

07×13 Zabiják ve mně

Willow a Kennedy jsou v Bronzu. Willow má v drinku růžový deštníček a modré brčko. Po chvíli má najednou Will modrý deštníček.

07×13 Zabiják ve mně

Délka provázku s krystalem, co má Amy na sobě, se záběr od záběru mění.

07×13 Zabiják ve mně

Willow jako Warren stojí v obývacím pokoji. Andrew natáhne ruku a dotýká se ho. V dalším záběru opět natahuje ruku a dotkne se.

07×14 První schůzka

Buffy zabije prvního z několika upírů kolíkem. V dalším záběru kolík v ruce nemá a hned v dalším ho zase má.

07×14 První schůzka

V uličkách je nebezpečno, neustále se tam objevují upíři. Jak je tedy možné, že více lidí, co šlo do restaurace, nebylo zabito? A co je to za nápad otevřít si luxusní francouzskou restauraci na takovémto místě?

07×14 První schůzka

V minulé epizodě se upír neobjevil, dokud se neotevřeli všechny části pečeti. Teď stačí pár kapek Alexovy krve a jedna otevřená část pečetě a upír se už dere ven.

07×14 První schůzka

Alexova krev začala kapat na pečeť. Nicméně když tam vpadne Buffy a poté bojuje, po celou dobu není vidět ani kapka krve na pečeti. Ta je vidět, až když Wood odvazuje Alexe.

07×14 První schůzka

Jak Alex zvládl napsat Willow sms, když je přivázaný?

07×14 První schůzka

Je divné, že Wood je překvapený, že Spike je upír, protože když předtím jeli autem, Wood se podíval do zrcátka na Spika a musel přece zjistit, že nemá žádný odraz.

07×14 První schůzka

Viděli jsme, že Alex je přivázaný ke kolu jak nohama, tak rukama. Přitom když mu Wood odváže jen lana na rukách, Alex spadne na zem.

07×15 Síla přemožitelky

Buffy a Dawn objeví oběšenou Chloe. Dveře za nimi jsou otevřené. Hned v dalším záběru, jsou ale zavřené.

07×15 Síla přemožitelky

Buffy má v poušti jiné boty v poušti, než jaké měla předtím v domě.

07×16 Pohádkář

Na začátku epizody Andrew je ve sklepě a natáčí se a ukazuje nám svůj nákres. Na kameře je však napsáno Play místo Rec.

07×16 Pohádkář

V Mexiku, když vidíme Warrena/Prvního, se opírá o postel, čehož by neměl být schopen, když je nehmotný.

07×16 Pohádkář

Andrew, když se u něj objeví První, vyskočí bosý z postele. Když se ohne pro skříňku se zbraní, můžeme si všimnout, že má najednou na nohou pantofle. Hned v dalším záběru je zase bos.

07×16 Pohádkář

Buffy sice dá facku mizející dívce, ale když se podíváme pozorně, ve skutečnosti se její ruka zastaví pár centimetrů od jejího obličeje.

07×16 Pohádkář

Buffy přepere dva studenty a ti leží v bezvědomí na zemi, v dalším záběru už tam ale neleží.

07×17 Lži mých rodičů

Brouk prý měl vlézt přes optický nerv do Spikova mozku. Brouk sice proleze okem, ale nerv pak pokračuje dozadu do mozku, brouk však jde nahoru přes čelo.

07×17 Lži mých rodičů

Wood mluví ke Spikovi a je k němu otočený zády. Obléká si bojové pomůcky, obvaz na jeho levé ruce záběr od záběru mizí a znovu se objevuje.

07×17 Lži mých rodičů

Spike leží na zemi a Wood se ho chystá propíchnout. Spike ho chytí za ruku a poté ho odkopne, na moment, než je Wood odhozen proti zdi, můžeme vidět drát na Woodových zádech, který ho má odstrčit.

07×17 Lži mých rodičů

William má jiné vlasy, než měl v epizodě 507.

07×18 Nečisté ženy

Když Spike a Faith kouří, nevychází z jejich pusy žádný kouř.

07×18 Nečisté ženy

Když potenciální přemožitelka v růžovém svetru, která je pak zabita Calebem, bojuje s Nositelem, je v pozadí vidět další přemožitelka bojující s Nositelem. Když je Buffy po chvíli sražena k zemi a všechno jde k čertu, můžeme vidět tu samou přemožitelku pořád bojovat s Nositelem a dokonce stejnými chvaty (stále ta samá choreografie).

07×18 Nečisté ženy

Spike říká Faith, že se změnil dřív. Což není pravda, on v epizodě 420 ještě spřádal zlé plány, ale Faith se v seriálu Angel v epizodě 119 udala na policii.

07×19 Opuštěná

Bunda Buffy je jiná než na konci minulé epizody. Buffy se ale procházela celou noc, jak je to tedy možné?

07×19 Opuštěná

Když jsou Kennedy a Amanda dole ve sklepě, nemají žádná zranění. Když pak mluví s Faith, jejich zranění se na tvářích záhadně objeví. Poté když mluví s Buffy, zranění Kennedy se přesune na její čelo.

07×19 Opuštěná

Giles ukáže Spikovi fotku misie a ten se tam hned vydá. Jak ale ví, kde to je? Giles mu to neřekl.

07×19 Opuštěná

Proč vůbec Willow používá magii, aby dostala informace od policie? Vždyť vždycky předtím se jim nabourala do systému. Navíc je divné, že zrovna tyhle složky by u sebe policie teď měla.

07×20 Zdroj moci

Na konci minulé epizody měla Anya vlasy rovné. Teď je má vlnité. Přitom všichni ostatní mají stejné oblečení jako minulou epizodu.

07×20 Zdroj moci

Faith bojuje s Nositeli ve skladu zbraní. Můžeme slyšet říznutí nože. Faith však v ruce nůž nemá. Nejspíše chyba ve zvukových efektech.

07×20 Zdroj moci

Je divné, že První ani Caleb neposlali nikoho, aby chránil zbraň určenou pro Buffy.

07×20 Zdroj moci

Kennedy nemá rány na tvářích z epizody 718, v 719 je ale měla. Přitom Buffy rány z epizody 718 stále má. Že by se Kennedy hojila rychleji než Buffy?

07×20 Zdroj moci

Když si Kennedy a Willow povídají na posteli, Kennedy má ruku pod prsama Willow. Když je záběr na záda Willow, má ruku níže, spíše až na zádech Willow.

07×21 Poslední dny

V předešlé epizodě Faith otevřela skříňku a tam byla bomba ukazující 8 sekund. V opakování v této epizodě vidíme na bombě pouhé 3 sekundy.

07×21 Poslední dny

Buffy bojuje s Turok-hany. Jeden z nich ze ohne a my můžeme vidět lidskou kůži herce.

07×21 Poslední dny

Vidíme Turok-hana držet holku v červeném svetru. V dalším záběru ji znovu poprvé chytá.

07×21 Poslední dny

Proč Willow nepoužila znovu lokační kouzlo, když Buffy opustila dům, ke kterému je první lokační kouzlo zavedlo?

07×21 Poslední dny

Faith se v posteli zotavuje. Má na sobě stejné oblečení, jako když spadla do vody. Je divné, že by jí nikdo nepomohl se převléknout do suchého. Určitě jedna z děvčat má stejnou velikost.

07×21 Poslední dny

Na konci epizody je Buffy hozena na "cementový" blok. Když však vstává je všude spíše jen lepenka.

07×21 Poslední dny

Caleb odhodí Buffy proti zdi. Buffy spadne na zem a na jejích zádech můžeme vidět drát.

07×22 Vyvolená

Andrew má svůj proslov a stojí napravo od Anyi. Ta ho poté chytne za ruku, je jasné, že stojí nalevo od ní.

07×22 Vyvolená

Když autobus zastavuje, můžeme na silnici vidět brzdnou dráhu autobusu z předešlých záběrů.

07×22 Vyvolená

Buffy skočí na autobus a má boty na podpatku. Když sleze z autobusu, má na sobě jiné boty.

07×22 Vyvolená

Když Vi vyskočí, aby kopla Turok-hana, je jasné, že na něčem sedí, protože se tak podivně vznáší.

07×22 Vyvolená

Když parta poprvé vidí upíry a oni si jich všimnou. Upírovi uprostřed se loupe maskování.

07×22 Vyvolená

Buffy utíká ze školy. Sekyru drží za vršek. Když běží po schodech, drží sekyru uprostřed.

07×22 Vyvolená

Když se parta kouká na kráter, kde je moře? Vždyť jsme ho viděli třeba v epizodě 213, 220 nebo 501.