Plakát

Bull

Drama inspirované počátky kariéry doktora Phila McGrawa, zakladatele jedné z největších soudních konzultačních kanceláří všech dob. Bull je nové psychologické drama s komediálním nádechem, v němž je ústřední postavou doktor Jason Bull. Je to expert v lidské psychologii,... [více]

2016–???? | USA | 43 minut | CBS | Drama / Komedie / Právnický | 87 epizod | status: objednána 5. série [?]
Poslední odvysílaná

4×20 – Wrecked

(premiéra 4. 5. 2020 – před 97 dny)
závěr série

Bull – O čem to je

Drama inspirované počátky kariéry doktora Phila McGrawa, zakladatele jedné z největších soudních konzultačních kanceláří všech dob.

Bull je nové psychologické drama s komediálním nádechem, v němž je ústřední postavou doktor Jason Bull. Je to expert v lidské psychologii, který se rozhodl využít své nadání netradičním způsobem. Spolu se svým týmem konzultuje svým klientům v právní tísni a snaží se zajistit, že verdikt u jejich soudního řízení dopadne podle jejich představ. Používá pokročilé technologie, ale především lidskou intuici, aby odhadl, rozčlenil a ovlivnil soudní porotu složenou z dvanácti obyčejných lidí, kteří mají rozhodovat o osudech druhých. Kromě porotců myslí také na právní zástupce, svědky i obviněné a v konečném důsledku se snaží zmapovat všechny aspekty vybraných soudních procesů, aby jeho klienti vyhráli.

Dr. Jason Bull
Benny Colón
Marrisa Morgan
Chunk Palmer
Cable McCrory
Články k seriáludalší články
Pilot pod lupou
Info box
Stanice

CBS

Délka

43 minut

Žánr

Drama
Komedie
Právnický
Psychologický

Země původu

USA

Roky vysílání

2016–????

První vysílání

20. září 2016

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)

Související