Bull

Bull (Bull) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Diskuze: Titulky

rigor mortis

Cool level: 10
sžt. Maxwell 'Max' Q. Klinger

OFF-LINE
Edna
22.4.2018 / 00:17:45 (před 73 týdny)
Koukneme se na to. Zatím doháníme resty na SWATu. Pokud to nebudou titulky kvality jednoho nejmenovaného člověka, který překládal seriál, kterému se věnuji do Slovenštiny, asi se odpíchneme od toho 15. dílu. Pokud to ale budou nějaké rychlokvašky plné chyb, půjdeme cestou vlastního překladu.
Dejna_91

Cool level: 17
Jaime Lannister

OFF-LINE
Bez nadpisu
9.10.2018 / 18:18:30 (před 48 týdny)
Ahoj jak to tedy vypadá s překladem? :)
rigor mortis

OFF-LINE
Bez nadpisu
10.10.2018 / 16:50:41 (před 48 týdny)
Popravdě? Úplně a dočista jsem na to zapomněl. Dopřekládám druhý díl druhé řady SWATu a mrknu na to.
rigor mortis

OFF-LINE
Titule
16.10.2018 / 19:21:46 (před 47 týdny)
Dokud mi ještě slouží paměť a jelikož plánuju zítra dodělat 3. díl SWATU, už se stahuje video k 6. dílu Bulla a do konce týdne bych rád titule vydal. Uvidím, jak mi to půjde od ruky. Ještě jsem žádný z dílů neviděl, ale asi dnes nasleduji dosud otitulkované, ať vím od čeho se odpíchnout.
Nevada

Cool level: 30
Nathan Ford

OFF-LINE
Bez nadpisu
16.10.2018 / 19:41:19 (před 47 týdny)
Jen pro jistotu připomenu:

Nevada napsal(a):

... na Edně jsou titulky do 1x15, abyste případně zbytečně nedělali něco, co už je hotové.

Osobně jsem je viděla do 1x13, a co si vybavuju, tak nebyly špatné.

Fundamentalistka, aneb fanynka Písně ledu a ohně, která nenávidí Game of Thrones.
rigor mortis

OFF-LINE
Díky za připomínku
16.10.2018 / 23:13:24 (před 47 týdny)
Už mi o tom říkal kolega, není to ani tak o tom, dělat už udělané, ale spíš mám alespoň začátek s čím porovnat. Beru to jako malou výhodu. Takže začnu 6 a pak se uvidí, buď napíšu lidem z edny, že bych titule nahrál i s jejich jmény sem, nebo udělám úplně jiné.
rigor mortis

OFF-LINE
Tak jsem viděl první díl...
17.10.2018 / 18:15:00 (před 47 týdny)
Viděl a jsem nadšen! Doufám, že se mi to neomrzí, protože mě seriál opravdu chytl, dialogy jsou svižné, žádná zbytečná omáčka a kraviny okolo. Jen se budu muset trochu seznámit s americkým právním systémem, ale to už je drobný detail. Jak funguje systém u nás tak nějak přibližně ví každý, ale u té Ameriky je to poněkud komplikovanější. Přejte mi sílu protože dokončuju práci na své části SWATu a možná už zítra vlítnu na Dr. Bulla.
Nevada

Nathan Ford

OFF-LINE
Bez nadpisu
17.10.2018 / 21:30:43 (před 47 týdny)
Přejeme, držíme palce, těšíme se a děkujeme! :)

btw - něco z právnických seriálů tady máme někteří nasledované, takže nějaké zákeřnosti klidně konzultuj, třeba budeme vědět.
Fundamentalistka, aneb fanynka Písně ledu a ohně, která nenávidí Game of Thrones.
rigor mortis

OFF-LINE
Informace o zpoždění
6.11.2018 / 18:04:12 (před 44 týdny)
Přátelé, z důvodu onemocnění dcery minimálně do pátku pozastavuji práce na veškerých svých překladech. V pátek by teoreticky mohli malou s přítelkyní pustit z nemocnice, do té doby se k překladům s 99% pravděpodobností nedostanu. Díky za pochopení. Rigor Mortis.
Nevada

Nathan Ford

OFF-LINE
Bez nadpisu
10.9.2019 / 18:02:18 (před 5 dny)
@Kiruka-chan: Díky za dopřekládání série!