plakát seriálu

Bullet in the Face

(Bullet in the Face)

Epizoda 1×01 – Meet Gunter Vogler
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Gunter Vogler je notorický vrah s německým přízvukem, který zabije všechno, co má puls. Jenže tentokráte jde do akce s rozkazy, které se mu příčí provést. Během ozbrojené loupeže v klenotnictví je zrazen a probouzí se až v nemocnici, kde je mu zdělena šílená zpráva.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Guntern Vogler pracuje pro Tannhäuser, šéfa jedné ze dvou nejmocnějších zločineckých organizací ve městě Brüteville. Přitom s pí s jeho manželkou a domnívá se, že dítě které čeká je jeho. Tannhäuser ví, že je mu jeho žena nevěrná, ale neví s kým. Proto Voglera pověří, aby Martinu zabil až bude po loupeži v klenotnictví.

Klenotnictví je pro Voglera ovšem velké překvapení a zklamání zároveň. Uvnitř jsou na ně připravení členové Mossadu, kteří rozstřílí Voglerův tým na kusy. Do klenotnictví přiběhne policista, kterého Vogler okamžitě zastřelí. Sám Vogler je ale postřelen a probírá se až v nemocnici.

Komisařka mu oznámí, že jeho obličej byl zničen poté, ho ho Martina do něj střelila. Proto mu byl implantován obličej policisty, kterého v klenotnictví zastřelil. Komisařka Bradenová chce, aby se připojil k policejní jednotce a pomohl dopadnout Tannhäusera.

Vogler tak začne hledat Tannhäuserovo doupě. Jeho hlavním motivem je ale pomsta za to, že Tannhäuser přikázal Martině aby ho zabila, stejně jako jemu přikázal zabít Martinu.

Vogler se vydává do hnízda Tannhäuserova oponenta, Rackena, které mu chce prodat informace o zrádci v jeho organizaci. Racken ho však hodlá zabít. Voglerův život zachrání jeho policejní parťák Hagerman.

Zdá se, že Martina hraje dvojí hru. Kromě manželky Tannhäusera hraje také manželku Rackena. nyní si tři lidé myslí, že Martinino dítě je jeho; Tannhäuser, Racken i Vogler.

Hudba v epizoděvložit další píseň

Dispatch (AmA)

Úvodní znělka.
Hlavní postavy
Gunter Vogler
Karl Hagerman
Martine Mahler
Eva Braden
Heinrich Tannhauser
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevMeet Gunter Vogler (neoficiální název)
Původní názevMeet Gunter Vogler
Rok natočení2012
Premiéra16. srpna 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Autoři profilu epizody