Bullet in the Face

Bullet in the Face (Bullet in the Face) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
Errol

19. srpna 2012

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Masakrální tyjátr

Tak tento seriál mě uchvátil. Už podle traileru jsem věděl, že to bude seriál pohybující se na tenké hraně mezi šílenstvím a genialitou. A balancuje na ní obstojně.

Herecké obsazení je velice vydařené, některé dialogy jsou jak z divadelních prken a jejich přednes zrovna tak. Jsou přehnaně teatrální, ale to je jedna z věcí, co seriálu přidává na humoru.

Celek je velice dobře fungující kriminální parodie nabitá černým humorem, která si nebere servítky naprosto s ničím.

---

Edit: Po shlédnutí 6. epizodu můžu říct jen „WTF“. Nejdřív jsem myslel, že si chtěl uploader z lidí vystřelit, ale pak jsem zjistil, že to opravdu končí takhle debilně. Nezbývá než doufat v druhou sérii…

Avatar uživatele
anjoa

10. února 2013

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Bullet in the Face

Bullet in the Face je buď naprostá pecka, nebo naprostý odpad. Připomíná mi to Garth Marenghi's Darkplace, je to pro mě stejně geniálně špatné. Tady je taky hrozné béčkové zpracování, příšerné přízvuky, vtipy, jednotlivé příběhy, herecké výkony a vůbec všechno záměrně dovedeno do takového absurdna, až to snad nejde nemilovat. Všechny ty přestřelky, mrtví dospělí, děti i zvířata, drsné hlášky, litry krve, boj hlavních padouchů, všechno vypadá, jako by ožily komiksové postavičky.

Ty postavy jsou skvělé. Gunter Vogler je naprostý šílenec s děsivou mimikou obličeje a německým přízvukem, který před transplantací obličeje ovládal celé Brutenville. Cokoliv řekne, stojí za to. Ještě když se k tomu přidá jeho nový policejní parťák Hagerman, ukázková parodie na správné policisty ochotné obětovat kdykoliv svůj život za záchranu koťátka na stromě, tak jsou dvojka k pohledání. Gunterova přítelkyně Martine je zase taková kudlanka nábožná schopná zabít kdykoliv kohokoliv, pokud z toho bude mít prospěch ona sama.

Bullet in the Face je snad povinnost pro všechny fanoušky podivností a zabijáckých hlášek.

Navíc písnička z úvodních titulků je strašně chytlavá:-)