plakát seriálu

Čarodějky

(Charmed)

Epizoda 4×22 – A kam teď? (Witch Way Now?)
98 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Phoebe, Paige a Piper navštíví anděl osudu, který jim nabídne šanci na nový osud jako odměnu za poražení zdroje celého zla. Sestry mohou zůstat čarodějkamy nebo se rozhodnout vzdát se jejich moci a žít normální život, život bez démonů...

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Cole stále chodí za Phoebe i přes to, že jej už nechce vidět. A tak Phoebe udělá kouzlo, které pošle Cola do Wastelandu, kde jsou všichni poražení démoni. Pak přiletí k sestrám Anděl Osudu, který jim nabídne odměnu za poražení Zdroje - život bez démonů. Phoebe to připadá jako dobrý nápad po všem co prožila, je připravena vzdát se své moci a žít normální život. Jde říct Colovi jak se rozhodla. Řekne mu že, zkoušeli všechny možnosti jak žít spolu, ale láska nebyla tak silná a oba se potřebují změnit. Paige je jediná ze sester, která chce mít své schopnosti, protože bez nich by neměla sestry. Řekne jim co si o tom myslí, že udělali hodně dobrého. Piper chce žít normální život, protože to bylo právě kouzlo, které jí zabránilo otěhotnět. Když příjde Darryl a řekne sestrám, že jsou pod dozorem FBI ,přesně pod dohledem jednoho muže jménem Jackmen, který si myslí, že oni toho vědí daleko víc než řekli. Když agent příjde do domu má amulet, který ho chrání před kouzly, ukáže jim video a fotky s nimi. Bádal a ví všechno o jejich rodině. Také jim řekne, že jim dá ty fotky a video když mu pomůžou chytit lovce čarodějnic jménem Selena, která je sériový zabiják. Sestry souhlasí, že mu pomohou.
Cole je ve Wastelandu a musí utíkat před bestií, která se krmí silami démonů. Chce aby ho Phoebe zachránila. Nakonec, ale Colovi se podaří zabít bestii. A jde za Phoebe. Když jdou sestry po Seleně, zjistí něco zvláštního, že má tělesné strážce. Strážce se pokusí na ně vystřelit, ale Piper ho zmrazí a sestry vezmeou Selenu do jejich domu. Jackman si pro ni příjde, a řekne jim, že všechny čarodějnice jsou stejné - protože mají schopnosti, tak si myslí, že jsou nejlepší. Dá jim oprávnění a řekne, že jim dá ty videa když dají Selenu do vězení. Sestrám to příjde podezřelé a Leo a Darryl jim řeknou, že Jackman je lovec čarodějnic a Selena je dcera čarodějnice a tak jdou po Jackmanovi. Jackman obere Selenu o amulet, díky čemuž budou všichni bezmocní a použije ji jako návnadu. Phoebe na něj použije své bojové umění a když Jackman vytáhne svoji zbraň, objeví se Cole a vymění pozice Phoebe a Jackmana - kulka zasáhne Jackmana, který poté umírá. Cole řekne Phoebe, že nedopustí aby se jí něco stalo a bude ji milovat navždy. Leo řekne sestrám, že přenese ty videa a fotky do sopky a spálí je. Když Anděl Osudu příjde pro jejich rozhodnutí, Phoebe řekne, že pokud by chtěla někoho zachránit tak jen s jejími silami. Piper souhlasí a Anděl Osudu jí řekne, že její a Leův osud by se stejně nezměnil. Piper zjistí, že je těhotná.

Hlášky z epizodyvložit další hlášku
Paige: No vidíš, k žádné katastrofě nedošlo.
(V tu chvíli do domu vtrhne Phoebe.)
Phoebe: Máme velký problém!
Piper: (na Paige) Cos to říkala?
Hlavní postavy
Piper Halliwell
Phoebe Halliwell
Paige Matthews
Leo Wyatt
Darryl Morris
Cole Turner
Vedlejší postavy
Anděl osudu
Phoebin asistent
Jackman Agent FBI
T.V. Psychiatr
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevA kam teď?
Původní názevWitch Way Now?
Rok natočení2002
Premiéra16. května 2002
Česká premiéra15. června 2004
Typ epizodyPoslední epizoda série
Délka42 minut
Autoři profilu epizody