Čarodějky

Čarodějky (Charmed) — 8. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Čarodějky v trikotech

Sestry mají za úkol ochránit staršího, Ramuse, který jde na odpočinek a musí sestoupit k zemi v den rovnodennosti a předat jeho síly novému staršímu. Schopnosti staršího chce však získat mazaný démon, který donutí chlapce Kevina, aby mu pomocí myšlenkové projekce nakreslil superhrdinu obdařeného neuvěřitelnou silou a rychlostí, který sestry velmi snadno porazí. Kevin však není zlý a ví, že sestry dokáží démon porazit jen když budou mít stejné schopnosti jako on...

Sestry musí ochránit samotářského člověka jménem Ramus, protože ten musí předat své síly svému nástupci do konce rovnodennosti, čemuž se však snaží zabránit i démon Arnon.
Co je s Piper: Piper se snaží býti dobrou budoucí matkou, zajistit prosperitu svému klubu 3P, být dobrou manželkou a ochránkyní nevinných. Pokusí se přesvědčit každého, že zvládne všechno, ale sama je překvapená, když se ukáže Ramus. Sestry musí chránit Ramuse až do okamžiku, než bude moci předat své síly dalšímu. Sestry budou mít plné ruce práce, když maskovaný Avenger přijde unést Ramuse. Sestry porazí, ale Leo v poslední chvíli přenese Ramuse do bezpečí. Po tomto útoku chtějí Piper a Paige zjistit více informací o tajemném maskovaném muži a během jejich pátrání jsou přeměněny do super hrdinek.
Co je s Paige: Paige se konečně s někým setká. Jeho jméno je Dave, jediný problém je v tom, že vždy, když mají důvěrnou chvilku, Paige se přenese z postele pryč. Dave dostane podezření a zatímco se vše dvakrát zmařilo, stále se o to pokouší. Když se Paige a Piper přemění na super hrdinky, použijí své síly a zachrání nějakou ženu, pak se vrátí do domu.
Co je s Phoebe: Phoebe je zaplavená v práci spoustou dopisů. Nemůže nikoho přimět, aby jí pomohl. Najednou se ukáže Cole a řekne jí o Edu Millerovi, který vypuzuje nájemníky z domů. Phoebe se ho zeptá proč nepoužije své síly, aby změnil Eda na hodného člověka. Když se Phoebe změní na super hrdinku, použije své nové schopnosti, aby Millera přesvědčila, že vypuzovat nájemníky není správné - drží ho hlavou dolů ze střechy jedné jeho budovy. Cole ji najde a chce, aby nechala Millera jít. Phoebe ho ale neposlouchá a pokračuje ve svém až do okamžiku než souhlasí s jejími požadavky. Zatímco Phoebe a Cole spolu mluví, Miller se z jejich rozhovoru dozví o jejich vzájemném vztahu a začíná připravovat pomstu.
Když se sestry vrátí domů, Avenger znovu přichází pro Ramuse, ale sestrám nyní, když mají své super síly, nedělá problémy ochránit ho. Ve chvíli, kdy čarodějky Avengra porazí, Avenger jim poděkuje a jeho maska mizí, aby odhalila tvář 13-ti letého chlapce Kevina. Sestry se dozví, že to byl on, kdo jim dal schopnosti super hrdinek, aby ho zastavili. Kevin je totiž čaroděj se zvláštní schopností - co nakreslí, to je oživeno. Čarodějky se rozhodnou pomoci Kevinovi s Arnonem a začnou se připravovat na démona, zatímco Leo hlídá Ramuse. Kevin se pokusí namalovat něco, co by zastavilo Arnona, ale Arnon ho zajme dřív než stihne varovat sestry. Arnon sestrám odebere jejich super schopnosti. Když sestry spěchají na pomoc Kevinovi, pochopí, že ztratily super síly, jsou bezmocné proti Aronovi a nedokážou ho zastavit, navíc jde do jejich domu, kam sestry hned v zápětí spěchají, aby mohly zachránit Kevina. Ale přijdou příliš pozdě - Arnon bojuje s Leem, Ramus je mrtvý a Arnon pohlcuje jeho síly. Paige přenese Arnona pryč a pomocí magie přemění jeho podstatu, Arnon se rychle stane dobrým, ale přijde další démon, kterého Piper nechá vybouchnout. Umírá, bílá koule (síly Ramuse) koluje místností až do okamžiku než vletí do mladého Kevina, který se tím stane novým starším. Phoebe se pak dozví, že Miller se jí snaží vydírat. Jde do kanceláře za Colem, kde zjistí, že Cole Millera spálil na popel. Cole sice tvrdí, že to udělal proto, aby ochránil její tajemství, ale Phoebe mu nevěří a začíná se trápit.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

 • Český název
 • Původní název
 • Číslování
 • Premiéra
 • Česká premiéra
 • Rok natočení
 • Délka epizody
 • Odkaz na IMDb
 • Čarodějky v trikotech
 • Magic Wears A Mask
 • 5. série, 5. epizoda (celkově 91. díl)
 • 13. října 2002
 • 1. listopadu 2011
 • 2002
 • 42 minut
 • www.imdb.com/title/tt0539481/

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Kopy