plakát seriálu

Čarodějky

(Charmed)

Epizoda 2×04 – Ďábelská hudba (The Devil's Music)
97 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Pipeřin klub stojí na pokraji bankrotu, a tak se Prue a Phoebe rozhodnou vypomoci jí půjčkou od místního boháče. Leo ovšem vyřeší finanční problémy klubu tím, že "přesvědčí" manažera skupiny Dishwalla, aby v něm koncertovali. Neudělal to ovšem z lásky k Piper- manažer totiž uzavřel dohodu s démonem, kterému musí přivádět mladé dívky...

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Prue a Phoebe sedí v Pipeřině klubu P3, který nedávno otevřela. Je tam skoro prázdno, ale Piper je nadšená. Prue se s Phoebe baví o půjčce od bankéře Barkera, aby zachránily klub. Piper o tom neví.
Mezitím na jiném místě hrají Dishwalla. Jejich manažer Carlton odvádí jednu dívku do skladu pod příslibem, že se tam setká s kapelou. Tam ji však pohltí démon Masselin.
Ráno Leo očaruje Carltona, aby vzal Dishwallu do Pipeřina klubu. Piper sedí v P3 a dívá se, jak jdou finance dolů. Přichází za ní Jenny a prosí ji o lístky na Dishwallu. Objeví se tam Carlton a domluví s Piper, že Dishwalla bude hrát večer v P3. Piper se vrátí domů a je velice šťastná. Přichází Leo a řekne jí, že Carltona očaroval, aby vzal Dishwallu do P3, protože je v tom démon Masselin. Piper se rozčílí a Lea pošle pryč.
Prue odchází do Bucklandu a volá Barkerovi, že už nechce žádnou půjčku. Doma Piper a Phoebe vyrábí podle knihy dávidlo na Masselina, které ho má zničit. Večer jsou sestry v klubu. Mají plán: Phoebe bude hrát, že Carltona zbožňuje a až ji dovede za Masselinem, hodí mu dávidlo zabaléné v balonku do tlamy. Vše probíhá podle plánu, Carlton ji zavede do skladu a zamkne ji tam, kde se zjeví Masselin. Piper s Prue utíkají za Phoebe a Masselina vyplaší. Mezitím se do klubu vkrade Jenny. Carlton řekne vyhazovačům, že má Phoebe v kabelce něco nebezpečného, až to odstraní. Vyhazovači vezmou Phoebe dávidlo a vylejí jí ho na sukni. V klubu se objeví Barker a řekne Piper, že P3 bude přebírat. Pak se tam ukáže taky Darryl, který vyšetřuje zmizení dívek. Piper zmrazí místnost a sestry běží za Jenny, kterou Carlton odvádí za Masselinem. Místnost rozmrzne a Carlton Jenny zavře do skladu a Masselin ji pohltí. Sestry na Carltona užijí svou moc a dozví se od něj, kde je Masselin. Poté vtrhnou do skladu a Masselin už tam na ně čeká. Prue mu telekineticky nacpe Phoebeinu sukni s dávidlem do tlamy, Masselin vybuchne a všechny dívky jsou zachráněny. Do skladu vtrhne Barker a ostříkne ho Masselinova krev. Barker nechápe co se děje a Prue mu řekne, že P3 je jejich a nic nebude přebírat. Barker nic nenamítá. Carlton je zatčen za únosy a všichni si užívají večer s Dishwallou.
Ráno za Piper přijde Leo, aby si promluvili, jak to mezi nimi je. Piper má ale zálusk na jejich souseda Dana.

Hudba v epizoděvložit další píseň

Find Your Way Back Home (Dishwalla)

Dishwalla hraje v jiném klubu.

Stay Awake (Dishwalla)

Dishwalla hraje v P3 a Leo řeší s Piper jejich vztah.

Until I Wake Up (Dishwalla)

Dishwalla hraje záverečnou píseň v P3 a čarodějky tančí.
Hlášky z epizodyvložit další hlášku
bankéř: Víte, jak říkají Francouzi chlebu?
Prue: Ehm... Chleba?
Hlavní postavy
Piper Halliwell
Phoebe Halliwell
Prue Halliwell
Leo Wyatt
Darryl Morris
Vedlejší postavy
Dan Gordon
Jenny Gordonová
Jeff Carlton
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevĎábelská hudba
Původní názevThe Devil's Music
Rok natočení1999
Premiéra21. října 1999
Česká premiéra28. srpna 2002
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka42 minut
Autoři profilu epizody