plakát seriálu

Čarodějky

(Charmed)

Epizoda 4×19 – Jsme na návštěvě u čaroděje (We're Off To See The Wizard)
99 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Piper a Paige se spojí s mocným čarodějem, aby společně překazili korunovaci nového Zdroje. Netuší, že novým vládcem podsvětí se má stát Cole a Phoebe bude jeho zlou královnou...

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Nadešel čas korunovace nového Zdroje, kterým se má stát Cole. Velmi mocný mág-iluzionista se tomu ovšem snaží zabránit, tím, že hodlá ukrást Grimoire, ale sám proti podsvětí nemá moc šancí, proto se rozhodne vyhledat čarodějky a požádat je o pomoc.
Mezitím Phoebe prozradila Colovi, proč se v poslední době chovala tak divně - je totiž těhotná. Cole je z té zprávy přímo nadšený a hned ji začne zahrnovat dary, jako jsou balónky, květiny nebo plyšová zvířátka. I sestry jsou z této radostné noviny nadšené, i když se Phoebe trochu bojí, protože takhle brzo založit rodinu neplánovala. Přichází iluzionista a žádá sestry o pomoc, i přes jeho odrzlost a troufalost mu sestry vyhoví a slíbí, že mu pomůžou. Společně se přenesou do podsvětí, kde iluzionista odláká několik stráží a sestry čistí okolí Grimoire od démonů, kterých je tam habaděj. Paige je při souboji povalena na zem a když se zvedá, nevšimne si, že ze zadu na ni chce zaútočit jeden z démonů. Spatří to Phoebe a vykřikne aby si dávala pozor, ale v tom jí z ruky vyšlehne plamen a démona spálí na uhel. Sestry ohromeně zírají na Phoebe a nechápou co se děje, z tohoto stavu je vyruší iluzionista, kterému se už podařilo zničit pronásledovatele. Paige přenese Grimoire do pytle a všichni se přenesou zase zpět do Halliwellovic domu. Tam nechají mága chvíli čekat a probírají, co právě Phoebe udělala - nebyla to její nová schopnost, ale démonická síla, kterou má její dítě. V rozhovoru je svými hlasitými poznámkami neustále ruší iluzionista, když potřetí vyslovil tu samou větu, tak sestrám dochází, že tu něco nehraje - a dopravdy - je to pouhá iluze, mág už je dávno pryč i s Grimoire. O něco později si iluzionista prohlíží svoji cennou trofej, v tom ho však překvapí Cole, ale nechce jej zabít 7- miluje totiž Phoebe tak moc, že je kvůli ní ochoten vzdát se svých schopností. Rituál k jejich odejmutí je v Grimoire, takže se společně připravují k jeho vykonání. Mezitím Phoebe navštíví věštkyně a přesvědčí ji, že se Mág chystá Cola zabít. Společně se za nimi přenesou právě uprostřed rituálu, kdy je z Cola dosti bolestivým způsobem vytrhávána jeho démonická složka. Phoebe chvíli váhá, protože neví, jak se má rozhodnout, nakonec však dá na věštkyni a sprškou plamenů spálí mága na uhel. Cole je chvíli dezorientovaný a nechápe, co se stalo, ale když si uvědomí, že může mít i schopnosti i Phoebe je z toho velice nadšený a oba společně odcházejí na korunovaci.

Hlavní postavy
Piper Halliwell
Phoebe Halliwell
Paige Matthews
Leo Wyatt
Cole Turner
Vedlejší postavy
věštkyně
temný kněz
strážce #3
nový strážce
temný kněz #2
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevJsme na návštěvě u čaroděje
Původní názevWe're Off To See The Wizard
Rok natočení2002
Premiéra25. dubna 2002
Česká premiéra10. června 2004
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka42 minut
Autoři profilu epizody