Čarodějky

Čarodějky (Charmed) — 8. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Kousni mě

Upíří královna zaútočí na Paige a promění ji v upírku, sající lidem krev. Ovšem její transformace v toto nemrtvé stvoření nebude úplná, dokud nevysaje svoji první oběť a královna jí nařídí, aby se nakrmila na svých sestrách...

Dívky se snaží fungovat jako Moc tří, i když Phoebe žije s Coleem v jeho apartmánu mimo Haliwellovic dům, ale spolupráce skřípe. Cole/Zdroj si z pochopitelných důvodů nepřeje, aby se k nim Paige přenášela.
Co je s Colem: Cole/Zdroj se učí ze své lidské stránky a rozhodne se, že spojí soupeřící frakce démonů. Podsvětí se tím stane prakticky neporazitelné. Jediní, koho do svého týmu nechce, jsou upíři, kterým se podle něj nedá věřit.
Co je s Piper: Piper je nešťastná, protože dostala menstruaci a zase není těhotná. Navíc má nepříjemný pocit, že nikdo z jejího dětství už nežije v domě.
Co je s Paige: Paige čím dál více nevěří Coleovi. Už ale vzdala snahu najít pochopení u Piper a Lea. Poruší zákaz, aby Phoebe řekla, jak mizerně se Piper cítí. Cole zuří. Paige u něj potká pohledného kluka Rona. Netuší však, že ve skutečnosti je to upír.
Co je s Phoebe: Phoebe je naštvaná na Paige, protože si nerozumí s Coleem. Poslední dobou jí není dobře a cítí se mizerně. Navíc je nervózní, protože má strach, že je těhotná.
Jak to dopadne: Upíří královna se rozhodne nakazit Paige a tím zlomit Moc tří. Když jde na parkovišti před P3 k autu, zaútočí na ni hejno netopýrů. Sestry za ní jedou do nemocnice. Když Phoebe uvidí, jak Paige lékař odebírá krev, omdlí. Cole pochopí, co se děje a ví, že musí Paige zachránit, ačkoliv ji z duše nesnáší. Když se totiž jedna z Moci tří stane upírem, získají tím ostatní upíři obrovskou moc. Paige je už nakažená, promění se v netopýra a odletí hledat ostatní upíry. Sestry v Knize stínů najdou, že pokud se nenapije ze své první oběti, mohou kletbu zvrátit. Také se dozví, že smrtí královny zemřou všichni upíři. Královna je však nenasytná a chce získat i Piper a Phoebe. Pošle na ně Paige s Ronem. Piper s Phoebe jdou hledat svoji nevlastní sestřičku na hřbitov. Tam si konečně promluví o svých pocitech. Paige na ně zaútočí a snaží se je kousnout. Sestry se jí ale ubrání. Cole mezitím pátrá na vlastní pěst. V sídle všech upírů využije znalosti z Knihy stínů a zničí královnu. Má šanci zabít i Paige, ale podruhé převáží jeho dobrá polovina. Paige se doma znovu svěřuje Piper, že s Coleem není něco v pořádku. Automaticky předpokládá, že se jí Piper vysměje, jako vždy před tím, ale ta je najednou nerozhodná. Rona totiž potkala Paige u Colea.
Phoebe volá svému gynekologovi. Ten jí sdělí, že je naděvší pochybnost těhotná. Phoebe omdlí.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Kopy