plakát seriálu

Čarodějky

(Charmed)

Epizoda 4×18 – Kousni mě (Bite Me)
98 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Upíří královna zaútočí na Paige a promění ji v upírku, sající lidem krev. Ovšem její transformace v toto nemrtvé stvoření nebude úplná, dokud nevysaje svoji první oběť a královna jí nařídí, aby se nakrmila na svých sestrách...

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Dívky se snaží fungovat jako Moc tří, i když Phoebe žije s Coleem v jeho apartmánu mimo Haliwellovic dům, ale spolupráce skřípe. Cole/Zdroj si z pochopitelných důvodů nepřeje, aby se k nim Paige přenášela.
Co je s Colem: Cole/Zdroj se učí ze své lidské stránky a rozhodne se, že spojí soupeřící frakce démonů. Podsvětí se tím stane prakticky neporazitelné. Jediní, koho do svého týmu nechce, jsou upíři, kterým se podle něj nedá věřit.
Co je s Piper: Piper je nešťastná, protože dostala menstruaci a zase není těhotná. Navíc má nepříjemný pocit, že nikdo z jejího dětství už nežije v domě.
Co je s Paige: Paige čím dál více nevěří Coleovi. Už ale vzdala snahu najít pochopení u Piper a Lea. Poruší zákaz, aby Phoebe řekla, jak mizerně se Piper cítí. Cole zuří. Paige u něj potká pohledného kluka Rona. Netuší však, že ve skutečnosti je to upír.
Co je s Phoebe: Phoebe je naštvaná na Paige, protože si nerozumí s Coleem. Poslední dobou jí není dobře a cítí se mizerně. Navíc je nervózní, protože má strach, že je těhotná.
Jak to dopadne: Upíří královna se rozhodne nakazit Paige a tím zlomit Moc tří. Když jde na parkovišti před P3 k autu, zaútočí na ni hejno netopýrů. Sestry za ní jedou do nemocnice. Když Phoebe uvidí, jak Paige lékař odebírá krev, omdlí. Cole pochopí, co se děje a ví, že musí Paige zachránit, ačkoliv ji z duše nesnáší. Když se totiž jedna z Moci tří stane upírem, získají tím ostatní upíři obrovskou moc. Paige je už nakažená, promění se v netopýra a odletí hledat ostatní upíry. Sestry v Knize stínů najdou, že pokud se nenapije ze své první oběti, mohou kletbu zvrátit. Také se dozví, že smrtí královny zemřou všichni upíři. Královna je však nenasytná a chce získat i Piper a Phoebe. Pošle na ně Paige s Ronem. Piper s Phoebe jdou hledat svoji nevlastní sestřičku na hřbitov. Tam si konečně promluví o svých pocitech. Paige na ně zaútočí a snaží se je kousnout. Sestry se jí ale ubrání. Cole mezitím pátrá na vlastní pěst. V sídle všech upírů využije znalosti z Knihy stínů a zničí královnu. Má šanci zabít i Paige, ale podruhé převáží jeho dobrá polovina. Paige se doma znovu svěřuje Piper, že s Coleem není něco v pořádku. Automaticky předpokládá, že se jí Piper vysměje, jako vždy před tím, ale ta je najednou nerozhodná. Rona totiž potkala Paige u Colea.
Phoebe volá svému gynekologovi. Ten jí sdělí, že je naděvší pochybnost těhotná. Phoebe omdlí.

Hlavní postavy
Piper Halliwell
Phoebe Halliwell
Paige Matthews
Leo Wyatt
Cole Turner
Vedlejší postavy
královna upírů
ginekolog
vůdkyně harpyjí
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevKousni mě
Původní názevBite Me
Rok natočení2002
Premiéra18. dubna 2002
Česká premiéra9. června 2004
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka42 minut
Autoři profilu epizody