Čarodějky

Čarodějky (Charmed) — 8. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Láska je mocná čarodějka

Paige dostane novou práci, které ji však zavede přímo do války mezi dvěmi rodinami čarodějů. Válka se rozpoutala kvůli smrti přítelkyně Richarda Montany, která pocházela ze druhé znepřátelené rodiny a teď mezi jejich domy létá jedna energetická koule za druhou. Paige se rozhodne, vyjednat příměří, ovšem ukáže se, že za zuřící konflikt může úplně někdo jiný...


Paige zoufale hledá práci, kde by byla daleko od magie a zachraňování životů. Chce dělat něco naprosto normálního a úředník na úřadě práce jí tedy vyhoví – dostane práci pomocnice v domácnosti u jedné zámožné rodiny. Když však chce dát staré paní její lék, přiletí od sousedů energetická koule a poraní ji.
Phoebe se mezitím snaží vyrovnat se svojí empatickou schopností, protože díky ní přivádí své sestry úplně k šílenství, nejhůř to nese chudinka Paige, která se přichází domů ošetřit a převléknout. Phoebe se jí pořád na něco ptá a sděluje jí její pocity, že už to Paige nevydrží a pusu jí zacpe jablkem. Piper nese Phoebinu schopnost o něco lépe, ale také jí to vadí, nicméně se drží stranou… připravuje se na své první rande po čtyřech letech, takže je spíš nervózní z něj.
V tu samou chvíli je Chris u bylinkáře, od kterého si nechává vyrobit lektvar, který zabrání Phoebe, aby četla jeho emoce, celou dobu má však pocit, že jej někdo sleduje… když odejde, ukáže se, že tím pronásledovatelem je sám Leo, který stále Chrisovi nevěří a tak si na něj dává všude pozor.
Paige se vrací zpět do práce, ale do domu už ji nechtějí pustit, stále stojí u dveří a dobývá se dovnitř, vtom však za ní od sousedů přijde jakýsi muž, který se představí jako Richard, a chvíli se s ní baví… nejen, že ví, kdo je, ale také ví, že je součástí moci tří. V tom ovšem kolem nich proletí energetická koule a Richard Paige neposlední chvíli strhne na zem. Poté ji přenese domů, kde jí pomáhá se zotavením a vysvětluje celou situaci – jde o sousedskou válku, ovšem sousedé jsou čarodějové a tak spolu bojují trošku netradičněji - každou chvíli jim létá do oken energetická koule. Pak jí vypráví o své velké lásce se sousedovi dcerou, která ovšem před rokem zemřela… z její fotky po chvíli vylétne duch a navštíví Richardova otce, po krátkém rozhovoru duch vyletí z okna a otce pomocí energetické koule zabije, tak, že to vypadá jakoby za to mohli sousedé.
Paige se rozhodne Richardově rodině pomoct, svěří se sestrám a rozhodnou se pro mírové rozhovory přímo u nic v domě - pozvou obě z nesvářené strany a snaží se zjistit, co se děje. Piper na základě rozboru Paigina trička zjistí, že spíš než debatu o příměří budou potřebovat seanci, nebož Paige nebyla zasažena energetickou, ale plasmovou koulí, která může pocházet jedině od ducha. Všichni se sejdou na půdě a vyvolají ducha, který za všechno může - je jím Richardova mrtvá láska, ta jim poví celou pravdu- Richardův bratr ji nešžastnou náhodou zabil… a ona teď zabila jeho otce. Rodiny jsou na sebe naštvané ještě víc, než před tím. Paige se snaží s Richardem ještě promluvit, ale duch se zmocní jejího těla a začne Richarda svádět.
V tu ránu je jejich dům přepaden sousedy a začne zuřit velká bitva, ve které všude kolem létají lektvary a energetické koule. Richard je zasažen a Paige jej přenese do „své“ rakve, chce, aby byly spolu. Richard se probouzí v rakvi - z jedné strany leží kostra jeho lásky, z druhé Paige… a vzduch dochází…
Mezitím se rodiny usmíří a přijdou za sestrami, s tím, že ví, kde by ti dva mohli být- Piper rozbije rakev právě v čas, ještě chvíli a Paige i Richard by se udusili. Duch opouští tělo Paige a sestry jej chtějí zničit, ovšem Paige ve spojení cítila jeho bolest a tak jí po dobrém domluví, aby nechala Richarda žít a odešla… vše tedy dobře dopadlo.
Chris si zajde pro lektvar, ale tam jej překvapí Leo a lektvar mu zabaví, Chris mu sice tvrdí, že je pro sestry, ale Leo mu nevěří a odchází. Chris si však nechá vyrobit ještě jeden. Když se o něco později sester zeptá, jestli jim Leo lektvar dal, tak řeknou že ne a naštvaně si ho zavolají - jeho argumenty, že Phoebe má schopnost z nějakého důvodu moc neobstojí a sestry jej donutí jim lektvar vydat, když se napijí, tak už Phoebe nedokáže jejich emoce přečíst… Chris se zeptá Piper, jestli jsou nějaké vedlejší účinky, když řekne, že ne tak prohlásí, že jsou opět jedna velká šžastná rodina, na což mu Leo odvětí, že on do rodiny nepatří… Chris zůstává osamocen, jen se ušklíbne, vytáhne z kapsy další lahvičku s lektvarem a napije se…
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

 • Český název
 • Původní název
 • Číslování
 • Premiéra
 • Česká premiéra
 • Rok natočení
 • Délka epizody
 • Odkaz na IMDb
 • Láska je mocná čarodějka
 • Love's A Witch
 • 6. série, 5. epizoda (celkově 114. díl)
 • 19. října 2003
 • 24. listopadu 2011
 • 2003
 • 42 minut
 • www.imdb.com/title/tt0539387/

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Kopy