Čarodějky

Čarodějky (Charmed) — 8. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Návrat

Jako každý rok přinese babiččin ctitel do domu Halliwelových květiny. Tentokrát se ovšem stalo to, na co po léta čekal - sestrám se obnovily jejich schopnosti. Díky ochrannému prstenu od jejich matky je imunní proti jejich silám, a tak jsou pro něj sestry velmi snadnou kořistí. Jedinou možností, jak se zachránit je cestovat v čase do doby, kdy byla prstenu svěřena ochranná moc...

Jako každý rok přinese ctitel Halliwellovic babičky do domu květiny. Když chce jako pokaždé květiny upustit na zem, Piper ho zmrazí a květiny zachytí. Ctitel chodí vždy ve stejný čas když odbývají hodiny, protože ví,že Piper má schopnost zmrazovat čas a počítá kolikrát slyšet hodiny odbýt. A protože ho Piper zmrazila, neslyšel tolik úderů kolik měl a tím zjišťuje že se sestrám obnovily jejich schopnosti.
Oznámí jim že čekal dlouho na to až sestry vyrostou a obnoví se jim jejich schopnosti a teď chce jejich moc a napadne je. Sestry zjistí že proti jejich moci ho chrání prsten. Nicholas jim sám řekne, že kdysi donutil jejich matku, aby prsten začarovala, aby ho chránil před silou rodiny Halliwellových. Phoebe se podaří přirozenou silou Nicholase shodit se schodů, uniknou na půdu a tam se zamknout, aby našly v Knize stínů nějaké kouzlo. Najdou jen Kouzlo pro návrat do minulosti. Nemají jinou volbu a tak ho užijí, aby se od matky dověděly proč mu dala prsten na ochranu a jak ho přemoci.
Babička Penny i matka Patty Halliwelovi si myslí, že jsou zlé čarodějky a tak je zpočátku napadnou. Pak sestry prokážou, že jsou jejich děti z budoucnosti a přišli pro pomoc. Patty dosud neví, že je těhotná a čeká Phoebe. Phoebe poprvé vidí svoji matku živou a pokusí se jí zanechat vzkaz kdy maminka umře a jak se zachránit. Nakonec však zjistí, že osud se nedá oklamat a dopis matce v minulosti nenechá. Maminka jim vysvětlí, že Nicholas chtěl zabít nenarozenou Phoebe a chtěl jen ochranu proti budoucím čarodějkám Halliwelovým, proto mu matka musela dát kouzelný prsten. V minulosti se také dozví, že už jako malé děti uměli čarovat, ale ze strachu před Nicholasem a jemu podobným Bábi jejich moc na dlouhá léta uspala, než Phoebe znovu přečetla obnovující zaklínadlo.
Sestry pomohou mamince v minulosti prsten odčarovat a vrátí se do budoucnosti do stejného času. Nicholas nic netuší a vrhne se proti nim v domnění, že ho chrání prsten. Před sestrami se otevře kniha na straně, kterou tam babička dodatečně dopsala na zničení Nicholase. Přečtou jej a Nicholas se propadne do pekla.

HUDBA V EPIZODĚ

Never Can Say Goodbye (Gloria Gaynor)

Pohled na San Francisco v 70. letech po úvodní znělce.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Awenor