Čarodějky

Čarodějky (Charmed) — 8. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Nezapomeň na mne

Když Wyatt odhalí veřejnosti svět magie tím, že vyčeruje draka, nastupují na scénu "Čističi", jejichž úkolem je z paměti lidí odstraňovat vzpomínky a tím tento svět chránit. Mimoto se Phoebe snaží vyrovnat se svojí novou empatickou schopností...

Sestry se teleportují do domu a je očividně vidět, že před něčím prchají. V zápětí se objeví dva muži v bílých oblecích a magicky k sobě přesunou Wyatta. Veškeré pokusy o jejich zastavení jsou marné a po chvíli muži mávnutím rukou všem vygumují nejen vzpomínky, ale z domu odstraní i vše, co patří Wyattovi, nikdo už si ho teď nepamatuje
Druhý den se všichni zbudí a neví, co se dělo včera. Sice se cítí nějak podivně, ale nepřikládají tomu velký význam. Phoebe se uzavře ve sklepě, protože chce být co nejdál od emocí, ale zavolá jí Elyse, že musí nutně přijít do práce. V průběhu dne se každé ze sester stane podivná příhoda- Piper potká na ulici muže, který si neví rady s plačícím dítětem a poradí mu, jak jej utišit. Paige zjistí, že z práce vyhodili jednu ženu jen proto, že nedodržela svůj včerejší slib, že se jí zastane a Phoebe zas, že rozpoutala v Bay Mirror pořádnou rvačku, při niž bylo zraněno hodně jejich spolupracovníků.
Mezitím se Leo přenese do P3, aby zkontroloval Chrise a jeho novou svěřenkyni, ale načapá je po společné noci. Když mu vytýká, porušení pravidel a ptá se ho, proč z budoucnosti přišel , nedokáže si vzpomenout.
Sestry se setkají v domě a už vědí, že není něco v pořádku, rozhodnou se použít kouzlo a zjistit, co se vlastně včera stalo. Čas se vrátí na včerejší ráno a ony si vzpomenou na všechno, až na to, co ten den přesně dělaly. Piper Wiattovi na radu Phoebe pustí televizi s dětským pořadem, ale on si ji přepne na pořad o dracích, který se mu tak líbí, že jednoho z draků přenese z televize ven přímo na dvorek, stihne však odletět ještě před tím, než si ho kdokoliv všimne. Paige s Phoebe jsou normálně do práce, Paige zjistí, že jí spolupracovnice požádala o pomoc při rozhovoru se šéfem a Phoebe zas, že při hádce Elyse s jedním mužem rozpoutala pořádnou bitku. Do Paige v práci ještě vrazí jeden muž a omlouvá se, ale že za oknem viděl něco podivného… něco jako draka. Paige vyhlédne z okna a vidí, jak obrovský ještěr chrlí oheň přímo na město! Rychle zajde do redakce za Phoebe, kde se všechno mele - Phoebe rozdává jeden kopanec za druhým a lidé létají sklem. Rychle jí vysvětlí, co se děje a odeberou se za Piper. Ta je s Wyattem doma, ale když jej uchopí do náruče, tak se společně přenesou před město. Za chvíli za nimi přichází i Paige s Phoebe a nakonec i drak. Sestry už chápou, proč si nic nepamatují ze včerejška, ale ještě stále nerozumí tomu, proč přišli o Wyatta. To se záhy vysvětlí doma, kam za nimi přicházejí dva muži v bílých oblecích- čističi. Jejich úkolem je eliminovat následky poté, co se magie odhalí světu. Dají sestrám ale šanci všechno do večera napravit. Sestry se vydávají do města nelézt drakovo hnízdo - draky vyprovokují k útoku a Piper si stoupne přímo před něj, drak se na ni chystá zaútočit, ale těsně před vychrlením ohně ho Wyatt odčaruje a vše je zachráněno. Přicházejí čističi a chtějí opět vše vygumovat, protože jim nešlo o draka, ale o odhalení magie veřejnosti, s čímž sestry nic neudělaly.
Celá scéna se opakuje - sestry se teleportují domů, přicházejí čističi - opět mažou vzpomínky, ale tentokrát si sestry díky kouzlu vše pamatují a vymyslí plán- Paige s Phoebe se teleportují do televize a všem lidem na světě ukáží své schopnosti, pak ještě přepnou na Piper, která nechá pomocí kouzla zmizet most Golden Gate. Do domu opět přicházejí čističi a pod pohrůžkou, že po sestrách budou dalších 50 let uklízet jim Wyatta vrátí a Phoebe prokážou laskavost, že vymažou i tu „menší bitku“.
Druhý den přichází leo za chrisem a nejde jej samotného - Chris mu vysvětlí, že jeho hlavním úkolem je chránit Wyatta a ne mít další svěřence. Paige pak své spolupracovnici pomůže udržet zaměstnání, jak slíbila.

Zajímavosti

Chybička se vloudí... více z této kategorie

Jestli Uklízeči mohou zamaskovat všechnu magii, která byla odhalena, proč to neudělali na konci třetí série, ještě než Prue zemřela?

Hlavní postavy
Hostující hvězdy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

 • Český název
 • Původní název
 • Číslování
 • Premiéra
 • Česká premiéra
 • Rok natočení
 • Délka epizody
 • Odkaz na IMDb
 • Nezapomeň na mne
 • Forget Me… Not
 • 6. série, 3. epizoda (celkově 112. díl)
 • 5. října 2003
 • 22. listopadu 2011
 • 2003
 • 42 minut
 • www.imdb.com/title/tt0539362/

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Kopy
lukascoolarik