Čarodějky

Čarodějky (Charmed) — 8. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Pekelnice

Na dům Halliwellových zaútočí neznámá žena a snaží se všechny zabít. Prue ovšem útok odrazí a žena umírá. Sestry zjistí, že se jedné o nájemného zabijáka najatého na zabíjení čarodějek. Morris se dozvídá jejich tajemství a slibuje, že než zjistí, kdo je chce zabít, vše ututlá. Mezitím Prue a Piper navštíví dům vražedkyně, aby o ní něco zjistili. Jsou však vyrušeni skupinou gangsterů, kteří považují Prue za onu vražedkyni...

Na dům Halliwellových zaútočí neznámá žena. Začne střílet po sestrách ale nakonec Prue pomocí telekineze její střelbu odrazí proti ní. Zavolají na pomoc Darryla, ale než dorazí, prohledají její věci. Najdou tam vrhací hvězdy, kudlu v podobě rtěnky a také seznam s jedenácti jmény a mezi nimi je také P.Halliwell.
Toto a ještě jedno jméno není přeškrtnuto. Ta žena co se je pokusila zabít byla nájemná vražedkyně, bydlela nedaleko od nich a u toho druhého nepřeškrtnutého jména měla napsáno něco o výbuchu v 10:00 hodin. Když přijde Darryl, musejí mu říct kdo doopravdy jsou a co se to stalo. Ten uloží vražedkyni (Stedvelovou - poslední nepřeškrtnutá) do márnice.
Phoebe společně s Darrylem jedou pravou Stedvelovou zachránit. Přijedou jen tak tak a odvedou ji do domu Halliwellových.
Prue a Piper se šly podívat do bytu vražedkyně. Prue je nadšená tím vším bohatstvím co má. Najdou tam také růže od Zmara adresované Pekelnici - oné vražedkyni. Potom přijdou Zmarovi "kumpáni" a chtějí odvést Prue v domnění, že je to Pekelnice. Piper je zmrazí a chce utéct, Prue ale řekne, že se bude vydávat za Pekelnici, aby tak zjistila, co se to děje. Setká se se Zmarem a když s ním probírá vraždu Stedvelové a jak zabije "Halliwellky," zazvoní jí telefon. Prue by nejraději byla na dvou místech a tím zase vyvolá svou novou schopnost astrální projekci (poprvé se astrálně projevila v práci). Dan mezi tím nabízí Piper, aby se k němu dočasně nastěhovala. V tom přichází Phoebe se Stedvelovou a Piper jí vypráví že Prue má novou schopnost, a že hraje nájemnou vražedkyni.
Prue se vrátí až večer, přijede v novém autě co jí dal Zmar. Řekne jim, že Zmara si také ještě někdo najal a když si dají dohromady že je pátek třináctého a Pekelnice měla zabít třináct čarodějek do půlnoci, zjistí že Zmara si najal Barbas. Prue jde na schůzku se Zmarem a řekne mu že se chce s Barbasem setkat. Když jí Barbas spatří, vzpomene si, že je to Prue Halliwellová a zjistí, že její největší strach spočívá v tom, že se bojí, aby se něco nestalo sestrám. Barbas jí řekne, že její sestry ovládli démoni a že je musí zabít. Když se za ní vydá Piper a Phoebe, použije proti nim telekinezi.
Sestry po chvíli pochopily co se stalo a proto se rozhodnou, že musí přesvědčit astrální Prue, protože ta nemá schopnost telekineze. Říkají jí, co dělaly v dětství, aby ji přiměly uvěřit, že ony jsou její pravé sestry a že to nejsou démoni. Prue jim uvěří a společně jdou za Barbasem a Zmarem. Piper je oba zmrazí a poté rozmrazí jenom Zmara. Odbije půlnoc a Barbus zmizí a Zmara zavřou do vězení.

HUDBA V EPIZODĚ

Still After You (Earth to Andy)

Scéna po úvodní znělce.

Find My Baby (Moby)

Prue vchází do klubu jako Pekelnice.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Kopy