Čarodějky

Čarodějky (Charmed) — 8. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Pramen věčnosti

Když démon zabije jednu ze tří sester Nymph, které střeží věčné jaro, které zajišťuje pokračování přírodního cyklu, sestry musí pracovat na záchraně země od zla, které se snaží použít sílu jara, aby tak získalo nesmrtelnost a neomezenou sílu. Se ztrátou jedné z jejich řad se musí obě zbývající Nymphy vyrovnat a hledat třetí sestru, která by se na trvalo stala jednou z nich a chránila pak společně les. A kdo je lepší vyplnit nicotu než divoká a ničím nezatížená Paige?

Démon Xavier se pokouší dostat k vodě, která dokáže chránit jeho a jeho bratra Trulla a navíc oba dokáže učinit nezranitelnými a nesmrtelnými. Xavier však k jejímu získání potřebuje pomoc Nymf, které k ní dokáží otevřít cestu. Xavier zabije jejich Satyra a pokouší se je přinutit, aby mu cestu otevřely, ale nymfy u tečou do San Francisca.
Co je s Paige: Paige se ze všech sil snaží být výbornou čarodějkou. Rozdělí Knihu Stínů do různých barev, aby se v ní lépe hledalo a navíc se razantně zapojí do případu Nymf, které se objevily v jejich domě.
Co je s Piper: Nyní, když se Leo stará o malého Wyatta, má Piper čas, aby opět převzala svou roli nejstarší sestry ochránkyně. Jenže vedoucí roli již dávno převzala Paige a Piper se pokusí svou "nadvládu" obnovit.
Co je s Phoebe: Phoebe nemá čas, aby zasahovala do sesterských sporů o hierarchickém uspořádání v jejich domě, protože právě strávila vášnivou noc se svým šéfem a bojí se, aby tato skutečnost nezasahovala do její práce a pracovních poměrů.
Královny tance: V televizi se objeví zpráva o nymfách, které tančí snad kolem každého muže ve městě. Šéf Phoebe chce, aby o tom napsala článek a Piper a Paige se o nich snaží zjistit více informací. Když se nymfy ukáží na jednom náměstí a tančí ve fontáně, objeví se i Xavier a jednu z nymf zabije. Piper se ho pokusí porazit pomocí svých schopností, ale zničí mu jen jednu ruku.
Jako malé děti: Piper a Paige se hádají, která z nich zjistí jaký démon zabil jednu z nymf, nakonec Piper vyhodí Paige z půdy a začíná pátrat sama. Nymfy chtějí najít novou sestru a vyberou si Paige- chvíli kolem ní tancují a pak jí políbí na tvář, v tu chvíli se z Paige stává jedna z nich. Zároveň se u domovních dveří objeví šéf Phoebe a chce si s ní promluvit. Když oba něco probírají, objeví se nymfy (jedna z nich je samozřejmě i Paige), ale dlouho se nezdrží a hned potom co si trošku "osahají" Phoebeina šéfa, odtancují pryč z domu hledat svého nového Satyra. Náhradní Satyr: Po krátké zastávce v klubu P3 nymfy uslyší volání svého nového Satyra, ale netuší, že ve skutečnosti je to Trull. Mezi tím jdou Piper a Phoebe do Xavierova úkrytu a pokusí se ho přesvědčit, aby jim prozradil kde je Paige, jenže on si se sestrami jen pohrává a proto ho zničí. Tull přikáže nymfám, aby otevřeli cestu k věčnému jaru a díky tomu získává velkou moc. Paige si uvědomí, že něco je špatně a v tu chvíli se promění zpět do své původní podoby. Naneštěstí je zraněna Tullem.
Jak to dopadne: Tull se přenese do své skrýše, ale místo svého bratra tu nachází Piper a Phoebe, které tu na něj čekají, aby ho mohly zničit, jenže je pozdě, protože Tull je již nezranitelný. Nezbývá nic jiného než utéct a najít nymfy, které je mohou přivést k Paige. Pomocí věčného jara je Paige vyléčena. Piper a Paige nakonec použijí kouzlo, které změní Tulla ve strom. Piper a Paige připustí, že se o povinnosti čarodějek se musí podělit a právě toto rozhodnutí je prospěšné pro obě strany- Piper má více času na svého synka Wyatta a Paige má více volného času, aby se mohla pořádně bavit. Phoebe má konečně příležitost promluvit se svým šéfem, který napsal článek o nymfách, ale nezmínil se vněm o Paige. Phoebe ho za to odmění tím největším darem jaký vůbec může dát.
Hlavní postavy
Hostující hvězdy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

 • Český název
 • Původní název
 • Číslování
 • Premiéra
 • Česká premiéra
 • Rok natočení
 • Délka epizody
 • Odkaz na IMDb
 • Pramen věčnosti
 • Nymphs Just Wanna Have Fun
 • 5. série, 19. epizoda (celkově 105. díl)
 • 20. dubna 2003
 • 15. listopadu 2011
 • 2003
 • 42 minut
 • www.imdb.com/title/tt0539399/

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Kopy
lukascoolarik