Casanova

Casanova (Casanova) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
ševča

26. srpna 2012

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Ne pro každého

Seriál, který rozhodně stojí za zkoušku, pokud máte rádi historické pořady, ale nezaručuji, že se vám bude líbit. Chvílemi je vtipný, chvílemi depresivní a chvílemi vyloženě zvláštní takovým ne pro každého pozitivním způsobem.
Těžko se to vysvětluje. Mně se líbil a těm, kteří dávají přednost na pohled na Casanovu z hlediska toho, co se mu muselo odehrávat v hlavě, tuto verzi pravděpodobně ocení. Pokud ovšem chcete vidět příběh lásky, který Casanovu změní, pokud chcete vidět šťastný příběh, doporučuji spíše filmovou verzi s Heathem Ledgerem. Tady vás to nečeká.

Avatar uživatele
novoten

12. března 2018

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Zač je toho Tennant

Bez zbytečných výlevů, bez přepudrovanosti a bez trapných dialogů. Nebýt nevydařené postavy potomka ve druhé části, byl by to jeden z vrcholů televizní tvorby. Peter O'Toole je parádním Casanovou a Rose Byrne jako jeho spasitelka něžným kvítkem v jeho životě, jak on sám říká "plném hnusu". Navíc ústřední motiv pravé lásky na celý život je díky Tennantovu božskému elánu nádherným sentimentálním ždímačem slz a reálným příběhem zároveň.