plakát seriálu

Casanova

(Casanova)

Názory uživatelů

Ne pro každého

Seriál, který rozhodně stojí za zkoušku, pokud máte rádi historické pořady, ale nezaručuji, že se vám bude líbit. Chvílemi je vtipný, chvílemi depresivní a chvílemi vyloženě zvláštní takovým ne pro každého pozitivním způsobem.
Těžko se to vysvětluje. Mně se líbil a těm, kteří dávají přednost na pohled na Casanovu z hlediska toho, co se mu muselo odehrávat v hlavě, tuto verzi pravděpodobně ocení. Pokud ovšem chcete vidět příběh lásky, který Casanovu změní, pokud chcete vidět šťastný příběh, doporučuji spíše filmovou verzi s Heathem Ledgerem. Tady vás to nečeká.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Zač je toho Tennant

Bez zbytečných výlevů, bez přepudrovanosti a bez trapných dialogů. Nebýt nevydařené postavy potomka ve druhé části, byl by to jeden z vrcholů televizní tvorby. Peter O'Toole je parádním Casanovou a Rose Byrne jako jeho spasitelka něžným kvítkem v jeho životě, jak on sám říká "plném hnusu". Navíc ústřední motiv pravé lásky na celý život je díky Tennantovu božskému elánu nádherným sentimentálním ždímačem slz a reálným příběhem zároveň.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí