Castle na zabití

Castle na zabití (Castle) — 7. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Na rozcestí

V nádrži na vodu bylo nalezeno tělo mladé dívky. Kate na místo činu dorazí pozdě, měla totiž pracovní pohovor v DC. Dívku identifikují jako Crystal Skye, prostitutku, která pobývala v místním levném motelu. Později ale zjistí, že se ve skutečnosti jedná a studentku Harvardu, Eriku Albrookovou.

Erika měla být ale podle rodičů v Evropě. Její kamarádka Talia vypoví, že Eriku viděla před pár dny, jak se s někým hádá v restauraci. Podle ní byla Erika v nějakém maléru.

Alexis plánuje školní výlet na Kostariku, ale Castle jí ho ještě nezaplatil. Potom, co se stalo v Paříži, ji nechce nikam pustit. Alexis mu vysvětlí, že nechce žít stále ve strachu, že ho chce překonat a Castle jí výlet nakonec zaplatí.

Gatesová si zavolá Beckettovou, oznamuje jí, že ví o její pracovní nabídce a že ji plně podporuje, tohle je úžasná příležitost.

Tým zjistí, že Erika byla hacker, nabourala se do systému jedné právnické firmy. Muž, se kterým se Erika pohádala, byl bývalý pracovník této firmy, později je nalezen mrtvý, byl ovšem zabit ještě před Erikou. Erika se snažila dokázat, že její kamarádka, která byla v oné firmě na stáži a která údajně zemřela při autonehodě, byla ve skutečnosti zabita jedním ze zaměstnanců, který ovšem stopy zametl.

Ryan prozradí Espositovi, že s Jenny čekají miminko.

Castle náhodou najde Katin lístek z DC a ptá se jí, co tam dělala. Řekne mu pravdu o pracovním místě, Castle se naštve, protože ho nezahrnula do tak důležitého rozhodnutí a odejde. Doma se o tom baví s Marthou, ta mu řekne, že Kate naprosto chápe, Castle se totiž nikdy nevyjádřil, kam jejich vztah míří. Kate má obdobný rozhovor se svým otcem, přizná se mu, že o novou práci opravdu stojí. Volají jí z DC, práci dostala.

Policie přijde na to, kdo stojí za vraždou Eričiny kamarádky, je jím politik Colin Rigsdale. Nemůžou mu ale nic dokázat, navíc tuší, že Eriku nezabil sám, že o to požádal svého bratra, který se k tomu nakonec přizná, jelikož na místě činu našli jeho otisky prstů.

Kate a Castle si musí promluvit o tom, co bude dál. Castle jí řekne, že ať už se ohledně práce rozhodne jakkoliv, chce od jejich vztahu něco víc. Požádá ji o ruku.

Zajímavosti

Na začátku dílu můžeme slyšet písničku, kterou nahrávali bratři Pageovi v dílu 3x14 - Lucky Stiff.

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Gabik.029
lukascoolarik
Gabik.029