Černá listina: Vykoupení

Černá listina: Vykoupení (Blacklist: Redemption, The) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
RawBanana

24. září 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Neúspěšné vykoupení

Když jsem se dozvěděla, že se The Blacklist dočká spin-offu, v první řadě mě polil ledový pot. Nemám sice s žádným "pokaženým" seriálem podobného typu zkušenost, ale říkala jsem si, že to zkrátka nebude dobré. Události v Listině sice nakonec nabraly takové obrátky, že spin-off navazoval docela logicky, ovšem i tak, byla jsem nedůvěřivá.

Vlastně nebyla tak docela proč, přesto ve mně Redemption nezanechalo žádný hlubší dojem. Nedá se říct, že by to byl špatný spin-off - ale bohužel mu chybí ta jiskra a kouzlo, které má původní Blacklist. Může za to pravděpodobně absence vážně výrazného charakteru, nějakého "tahouna", a taky fakt, že pořádný děj (ten, který nás zajímá), je pouze na začátku a na konci. Mezitím dostáváme více-méně zajímavé epizodní případy a na jejich pozadí nějaký šum mezi postavami. Musím uznat, že ty byly docela dobré - pan Solomon byl fajn už v Listině, Hargraveovi byli špička, a zbytek týmu byl taktéž koukatelný. Bohužel tempo nebylo vždy vyhovující. Pilot a dvoudílné finále to vytáhly na 70%, jinak si ale myslím, že když nebudete Redemption sledovat, o nic nepřijdete.

Nebyl to přešlap, docela jsem se bavila, ale myslím, že někomu, kdo nemá The Blacklist opravdu rád, nemá Redemption moc co nabídnout. Přesto zápletka nakonec byla fajn a doufám, že bude mít aspoň miniaturní dohru v hlavním seriálu.

Avatar uživatele
misiacik0308

8. března 2017

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

vcelku zaujímavé

Blacklist mám veľmi rád a je to fakt skvelo prepracovaný seriál a dovoléim si tvrdiť, že táto odbočka je fakt zaujímavá a som veľmi zvedavý ako v apríli bude pokračovať pôvodný, ako sa nadviaže na tento Redemption a ako to bude dalej s Tomom Keenom