Česko Slovensko má talent

Česko Slovensko má talent (Česko Slovensko má talent)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
Drunk_Queen

31. prosince 2013

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Není to tak zlé...

V rámci naší domoviny jedna z lepších talentovek, která narozdíl od jiných potěší zábavnými a příjemnými moderátory Jakubem Prachařem a Martinem "Pyco" Rauschem. Často provádí kousky, kterým je pro mě těžké se nezasmát. Jaro je správný tvrďák, co nesnáší kostkované košile a kouzelníky, Leoš je pro mě velkým překvapením, protože i přesto, že jsem od Leoše čekala dávku trapných řečiček, během sledování 4. řady ČSMT jsem dostala příjemného vtipálka. Ale i po 4. řadě musím říct, že je pro mě stále dost těžké vyrovnat se s přítomností Lucie, která je sice celkem často fajn, ale přibližně stejně často je neuvěřitelně otravná a svými přeslazenými řečičkami, neustálým ječením a obrovským strachem ze všeho mi dokáže naprosto zkazit náladu. Samotní soutěžící mě překvapovali ať už svým talentem, a nebo mě rozesmáli tím, jak hrozní byli, a divila jsem se, že se vůbec odvážili do talentové soutěže jít. Samozřejmě, že v tomhle pořadu jde nejvíc o dojemné příběhy soutěžících (což je pro mě obrovské mínus). Přežijte tři rakoviny, přijďte o manžela a všechny děti a máte o postup postaráno. Čím víc ran osudu, tím větší bomba pro diváky, že? Ale i přes to, jak nemusím Lucii, hodnotím tuhle talentovku hodně kladně, protože myslím, že v našich končinách je tohle nadprůměr. A myslím, že skvělí moderátoři Jakub a Pyco na tom mají velký podíl.

Avatar uživatele
Blázen z Jericha

25. prosince 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Patrovič má talent

CSMT sleduji už od začátku a musám uznat, že to není vůbec špatné. A to nemusím reality show. Už jsem asi vyrostl ze všech Vyvolených, Superstarů apod. Talent je ale zábavný. Po celém světě už je takových soutěží mnoho, a proto nezačíná od nuly. Porota se mění každý rok, letos s Prachařem místo Dejdara. No nevím, mě tam moc nesedl, jako moderátora jsem ho měl radši. Když už zmiňuji moderátory, ti jsou letos zbrusu noví, moc sympatičtí mi nepřišli. Ale to asi proto, že jsem je dřív neznal. Talenty tvoří nejdůležitější část pořadu. Letošní ročník se podle mého dost povedl. Roboti a Big Names uměli pobavil, zpěváci a tanečníci opravdu něco uměli. Známá tvář Jozef Patrovič ani letos nechyběl. Už se stal maskotem Talentu a tvůrci ho nejspíše sami zvou, aby se diváci pobavili. Pokud to i příště bude tak zábavné, máme se na co těšit. Patrovič snad zase přijde.

Avatar uživatele
Dahllia

29. října 2012

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

No...

Jedna z mála soutěží, kterou úplně nezavrhuju. Co si budem povídat, v každý soutěži musí být někdo, kdo to kazí, nebo dělá horším. U mě to byla Lucka, přestože jí mám jinak hodně ráda. Jako samotná soutěž mě to bavilo. Některí mají opravdu talent, který se zveřejnit má a někteří jsou prostě... Odpad.

Avatar uživatele
Miňonka

30. října 2013

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Zastaralá porota obnovovaná jen po částech?

Není to nejsvětlejší výjimka na poli talentových soutěžích, nicméně musím uznat, že i po všech těch sériích co už tu byly, se ráda podívám na část v divadlech. Co však opravdu pokulhává je složení poroty - a to dlouhodobě. Opravdu oceňuji, že alespoň ten jeden člen poroty se mění. Velké plus mají letos (2013) za obsazení Leoše Mareše v porotě. Připadá mi, že jim tam dává hezky nafrak, hlavně Slávikovi.
Co se týče celkového provedení, je mi líto, že i Prima hraje takzvaně ,,novácky,, na srdíčko. To víte, někdo měl těžký život a najednou umí polykat vajíčka v kuse.
I přesto se však v rámci všech možných talentových soutěží podívám na tohle radši (byť jen na tu první část) než na Superstar, Hlas a pod.

Avatar uživatele
V.007

7. října 2013

57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Čsmt ???

priznavam ... priznavam prvá seria ma celkom bavila pretože to bolo niečo nové na slovensku a dalo sa aj na tom celkom kukat ..... každý bol z toho paf .... ale teraz ??? teraz to kleslo až na úplne dno .... nudní a okukaní porotcovia , ktorí ďalej posielajú netalentovaných exotov alebo nejakych ľudí so životným osudom ( ako napr. niekto stratil niekoho blízkeho a teraz preňho spieva ) .... proste je to lacná napodobenina talentu ,a tvorcovia chcejú zúfalo sledovanosť , a pre ňu urobia čokoľvek... jediné plus su moderátori

Avatar uživatele
LussySmail

27. prosince 2013

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

ČS Talent

Tyhle soutěže moc v lásce nemám, protože si na nich jen televize zvyšují sledovanost. Tahle mi ale nijak zvlášť nevadí. Porota je super, akorát nevím proč se ten 3. pořád obměňuje. Kraus tam byl super, Mareš se mi tam letos vůbec nelíbil. Také moderátoři jsou vtipní a pohotoví.