plakát seriálu

Četnické humoresky

(Četnické humoresky)

Názory uživatelů

My jsme ten národ veselých četníků....

Tohle je seriál na kterém jsem vyrůstala, viděla ho v televizi několikrát, a každý rok když ho opakují tak se koukám. Téma a děj seriálu jsou výborné, herecké výkony jsou skvělé. Tady není co vytknout.
Je to prostě srdcovka, která se právem stala tak oblíbenou u českých diváků.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Četnické humoresky

Vynikající seriál, jeden z těch vůbec nejlepších, jaké u nás kdy vznikly. Je úžasně obsazen, herecké výkony jsou dokonalé, atmosféra první republiky výborná, detektivní příběhy jsou vtipné, napínavé, skvěle napsán, celé je to dělané profesionálně a Antonín Moskalyk je mistr. V dětství jsem to fakt žral, teď už tolik ne, ale občas si rád připomenu Arazíma, Ivana Trojana, skvělého Erika Parduse, povedené detektivní zápletky, rád se pobavím a zanotuju tu úžasnou, fantastickou znělku, asi tu vůbec nejlepší seriálovou skladbu. Je to fakt poctivej seriál, kterýmu skoro nic nechybí k dokonalosti. A protože my tady známe Poirota, co to prodat do Anglie, s atmosférou si to vydá. Škoda, že tak úžasné věci se už netočí, musím pět jenom chválu. 85%.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Četnické humoresky

Četnické humoresky miluju už odnepaměti ... Jako dítě jsem viděla každý díl a dívala se na seriál neustále dokola. A taky jsem byla šílený fanoušek Bédi Jarého, později i jeho představitele Ivana Trojana ... A to mi vlastně vydrželo až do dnes ... Ivan Trojan stále patří mezi mé nejoblíbenější české herce a já vím, že za to vděčím jen a pouze Četnickým humoreskám. Samozřejmě ale celé herecké obsazení je výborné a vlastně je fakt, že jsem jako dítě znala české herce jen z Četnických humoresek. Tento seriál opravdu patří mezi mé nejoblíbenější. Je sice pravda, že seriál neukončili přesně podle mých představ a že se v seriálu najdou věci, které bych chtěla, aby dopadly jinak, a právě proto hodnotím 90%, ale ani to mě od neustálého sledování nedokáže odradit ... Krásný scénář, krásné příběhy, krásné herecké výkony ... Občas mě i docela mrzí, že se seriál nedočkal více dílů ...

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Jednička mezi českými seriály

Tento podle mého názoru nejlepší český seriál jsem sledovala už takhle maličká, když jsem se schovaná pod peřinou ještě ptala taťky, co je to repetent. Od té doby uplynulo už hodně neděl, stihla jsem se během nich na Humoresky podívat ještě nesčetněkrát, a mám pocit, že s každým zhlédnutím jsou lepší a lepší. Jedinečný humor, výborné herecké obsazení v čele s Ivanem Trojanem a Tomášem Töpferem, zajímavá doba první republiky, to všechno dohromady potvrzuje kvalitu toho nejlepšího českého seriálu vůbec.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Četnické humoresky

Četnické humoresky jsou asi mým nejoblíbenějším českým seriálem. Bavily mě už když jsem se na ně jako malá dívala s rodiči, i když jsem tehdy ještě nechápala tu dobu a politické souvislosti, a teď jej oceňuji ještě více. Seriál má v každém dílu mnoho vtipných hlášek a snad si ani nevybavuji takový, který by mě nezaujal. Herecké výkony mého oblíbeného Tomáše Töpfera, Ivana Trojana, Aleny Antalové a mnoha dalších jsou prostě a jednoduše výborné.
I já souhlasím s tím, že třetí řada režírovaná Pavlínou Moskalykovou nemá takové kouzlo jako dvě předchozí, přesto si je všechny vždycky ráda pustím. :-)

90 %
89 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

:)

Rozhodně nejlepší český seriál. Má jasně svoje "osobní kouzlo", které pro mě žádnej jinej seriál nemá.
Doba, do které je děj zasazen, mě zajímalo vždycky. Víc ale "brněnská pátračka". Baví mě herecké obsazení a jejich rozhovory a hromadné obědy. :) Ty se mi líbily ze všeho nejvíc - byly nejvíc vtipný:)
Pamatuju si, že JEDNOU mě seriál rozbrečel.
Seriál byl skvělý, než odešel Béďa do Francie. Potom už mi to připadalo trochu nastavovaný a seriál ztrácel kouzlo:/. Pan Moskalyk prostě uměl :)

80 %
88 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí
Budy
11. července 2008

Četnické humoresky

Musím říct, že seriál byl ze začátku plný svěžesti, nebyl znám a náměty jednotlivých dílů byly dobré. Ale poté, co seriál začala dělat Pavlína Moskalyková sama, tak seriál byl bez svého kouzla 30. let. Ale zase nakonec se to vybralo a poslední díly byly celkem dobré a napínavé. Jinak jak říkám, nejlepší 1. série.

80 %
85 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
77 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Pěkné staročeské pokoukání

Četnické humoresky se mi moc líbily. Skvělí herci, nádherná dobová atmosféra (už to oblečení a ta auta…), zajímavé příběhy, všudypřítomný příjemný humor…

Bylo tam pár příběhových míst, která mě dost zklamala, až naštvala, a přitom byla dost zbytečná (nebudu spoilerovat), ale celkově ČH považuji za skvělý seriál a jsem vyloženě rád, že jsem ho viděl…

80 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Nej současný český seriál

Ačkoli jsou někdy krimi případy nezáživné, tenhle seriál má tři obří klady. Je historický a díky tomu může narozdíl od seriálových kravin na Nově a Primě stavět na výtvarné stránce - rekvizitách, hudbě, kostýmech, prostředí atd. Zadruhé: skvělí herci. A zatřetí: skvělý humor. Především věčné kočkování mezi Arazímem a Béďou je bravurní nápad, vděčný a většinou na něm dialogy stojí a padají.

80 %
82 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
82 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Nejlepší seriál

Tenhle seriál mám opravdu moc ráda. První dvě řady byly naprosto skvělé. Ani na okamžik jste vlastně nepomyslela na nějakou válku nebo hrůzu, která na nás poté přišla. Třetí řada už od začátku začíná mít náznaky, že přece jen všechno nebude tak dobré jako dřív. Možná je štěstí, že už čtvrtá nebude - upřímně všihcni víme, co by se stalo. Arazím jako žid by byl odvezen do koncetračního tábora a pokud by to nepřežil, nikdy by už neviděl Ludmilu a děti, a Jarý? Ten se svým francouzskými "přáteli" by také nedopadl nejlépe. Závěr seriálu ale udělali hezky, snad jen možná trochu vyprchalo kouzlo režiséra Moskalyka.

100 %
77 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
77 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Skvělé herecké výkony

Když jsem viděla kdysi první díl první série byla jsem z toho opravdu paf. Neuvěřitelný švih, humor, herecké výkony-opravdu to pro mě bylo zjevení. Samozřejmě hlavně Tomáš Töpfer, Alena Antalová(tu jsem nějak neobjevila ve zde uváděném obsazení, ale jsem už skoro slepá:-) ), no ale hlavně Ivan Trojan. V té době jsem už o něm něco slyšela, ale tohle bylo moje první setkání s tímto skvělým hercem a opravdu jsem jen koukala! A pak ta skvělá atmosféra první republiky. První a druhou sérii jsem doslova zhltala a opravdu byla každým dílem nadšená. A třetí série? Tu už jsem radši ani neviděla a vím, že jsem udělala dobře. Jak tu někdo dobře napsal-jediné, co lze tomuto seriálu vytknout je to, že včas neskončil.

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Humoresky

Je jediný český seriál který aspon podle mě stojí za to seldovat.V záplavě všech těch kravin jsko jsou Náměstíčko,ulice,rodinná pouta,náves a další blbiny je tohle jediný český seriál který má hlavu a patu.Má dobrý děj a vkaždém díle se děje něco nového a neokoukaného.K tomu přidám ještě skvělé herecké obsazení,výbornou spoustu hlášek co v seriálu jsou a je tu super seriál co strčí do kapsy všechny ty zbytečné blbiny z Novy.

100 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

skvělá 26

Vezměte si české seriály typu Ordinace, Ulice, Rodinná pouta. Nudná, nekončící podívaná. A teď to porovnejte s Humoreskama. Docela rozdíl, co?? Humoresky mají vtip, sympatické herce, dobré dialogy. Viděla jsem jen prvních 26 dílů, ale nedodám k tomu bohužel. Humoresky měly kouzlo let první republiky a s válkou si je spojovat nechci.

90 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Perlička českého seriálu

Jeden z nejlepších českých seriálů. Líbí se mi historický děj, příběhy i humor. Herecké obsazení na výbornou. Ivan Trojan jeden z mých oblíbenců. Souhlasím také s názory podemnou o 3. poslední řadě kde se již do děje motala 2. světová válka. Ale i tak si jí znovu ráda skouknu.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Tak to vidím já...

Tenhle seriál mi k srdci nepřirostl. Nijak mě nezaujal a docela sem se nudil. Ani herci mi nebyli sympatičtí...
Ze začátku se to docela líbilo i mě, ale ke konci už to vážně nešlo... Neustále stejné příběhy. Trapné vtipy. Mě se to prostě nezavděčilo ničím. Docela i chápu, že se to lidem líbí, ale já si to oblíbit nedokázal. Navíc i tady to přepískli s délkou seriálu a nedokázaly skončit včas.
To je asi největší problém dnešních (nejen) českých seriálů. A tenhle seriál na něj doplácí o to víc, že ze začátku tak špatný nebyl.

50 %
62 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
46 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Četníci

Ano další seriál mého srdce jsou Četnické humoresky, nádhená doba, obsazení par excellence. Co víc dodávat, seriál který rozesměje i rozpláče a tak to má být.

100 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Jeden z nejlepších z českých detektivních seriálů,

pominu-li radu Vacátka a Čapkovy povídky. Snaha o historickou věrnost, opravdu dobří herci, směs napětí a humoru, vynikající scénář, hudba, nádherné interiéry i exteriéry, citlivá kamera. Vše namixováno v optimálním poměru. Na tyto četníky nedám dopustit. Veliké A.

90 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

skvělý

Je to jeden z nejlepších seriálů polistopadové ery, je tam humor, vtip, napětí a bohužel i historie. Na poslední sérii jsem se moc dívat nechtěla, protože se tam bohužel zrcadlí mnichovská dohoda a narůstající fašismus.
I tak je to skvěle udělaný seriál, s velmi dobrými výkony herců. První dvě série super, třetí o malinko pokulhává za nimi

90 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Nejlepší český seriál

Snad vše už tu bylo řečeno - kouzlo 1. republiky, vtipné případy, perfektní dvojka Arazím - Jarý, společné obědy...
Třetí řada bohužel zdaleka nedosáhla takových výsledků jako obě předchozí. Po dvou dílech jsem ji zklamaná přestala sledovat, ať si nezkazím představy o seriálu. Ono se to asi dalo čekat. Děj došel do doby, která nebyla veselá, což se k humoristickému seriálu nehodí.

100 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Srdcovka

Tak tohle je můj nejoblíbenější český seriál.
Už jako malá jsem tenhle seriál milovala. Případy mi přijdou naprosto dokonalé, postavy více či méně sympatické, ale určitě mají své kouzlo. Jako malá jsem šílela z Jarýho, byl to můj hrdina. Ke konci mě bohužel Četníci už tolik nebavily - bez pana Moskalyka to prostě nebylo ono.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Doporučuji

Jeden z nejlepších českých krimiseriálů, odehrávající se v přitažlivém období první republiky. Jednotlivé případy jsou velmi dobře propracované, stejně tak prostředí i postavy seriálu. Kromě samotných detektivních případů popisuje seriál život za první republiky a to až k jejímu konci a začátku války. Ze skvělého hereckého obsazení vynikají svým výkonem Tomáš Töpfer, Ivan Trojan a Erik Pardus. Nejvyšší hodnocení podle mě mají díly první série, v druhé sérii se po změně režiséra (úmrtí pana Moskalyka) seriál trochu hledá, ve třetí se však zase vrací do úspěšně zajetých kolejí. Vřele doporučuji!!

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Asi tak ...

Když sem zaslechla před x lety že ČT bude vysílat seriál z " první republiky " trochu sem se vyděsila.
( nějak sem si to nedokázala představit a omýval mně smrtelný pot při představě že to bude vypadat jak Ondřej Havelka a jeho hity třicátých let )

Po shlédnutí dokumentu " jak se točí ..... " sem se začla zajímat o trochu víc a po dlouhém čekání , sem se konečně začla dívat.

Seriál o četnících , se vydařil - postavám se dá vytknout jen málo a ARAZIM a JARÝ , sou lepší jak parťáci v Kobře 11.

Celý seriál mně nepřestal bavit ani pře poněkud netypické ( v dnešní době PC triků a 3D animace ) prostředí a námět.

Chválím toho co to vymyslel a určitě se budem moci hrdě pochlubit i v zahraničí , kam by mněl seriál zamířit.
I přes poněkud ne zrovna dobře provedené " akční " scény mně seriál baví a není nic co bych napsala jako negativum.
Celé prostředí - kostými - auta - motorky - celé to " počáteční " kouzlo vzniku policie. Všechno se mi líbí.
Další řady jen dokazují že se režisér vydal správným směrem , a pokud přežijeme " válku " , dá se očekávat že přijde další řada ( a to bych si přála )
100 % je 100 %

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Výborné

Tohle je snad jediný Český seriál (kromě bylo nás pět) na který se dá dívat. Výborný humor, historie... Nikdy bych si nepomyslela, že mě krimi může takhle bavit...

100 %
45 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
73 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Česká hitovka

Četnické humoresky jsou jediný český seriál, na který se můžu dívat pořád dokola. Herecké výkony jsou úžasné, stejně jako výprava. I když jsem viděla každý díl několikrát, příběh prožívám stejně emotivně, jako napoprvé. Oceňuji i poslední řadu a zakončení seriálu.

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Četnické humoresky

Tohle je můj nejoblíbenější český seriál, koukám na něj pořád dokola už od mala a nikdy mě neomrzí. Vždycky mě dokáže rozesmát skvělými hláškami a současně umožňuje nahlédnout do tehdejší politické situace.

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Četnické humoresky ♥

Miluju tenhle seriál, ve kterým se mísí kriminalistika s komedií. Mám všechny četníky ráda. Moc povedený seriál, na dnešní dobu. Moc se mi líbí jak je mezi četníkama správná kamarádská parta, kde si samozřejmě mezi sebou dělají legraci. Škoda, že nebylo trochu nějaký pokračování, hlavně během a po válce, co se stalo se všemi postavami.
A buďte někteří rádi, že ten seriál se vůbec po smrti pana A. Moskalyka vůbec dotočil.

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé
TSZZ
16. listopadu 2007

Četníci

Postupem času to šlo dost dolů, na právě probíhající třetí řadu se už nedá koukat...ale Ivan Trojan je naprosto perfektní.

60 %
27 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
73 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Nejlepší český seriál

Na četnické humoresky jsem se dívala již jako malá s rodiči a tenkrát jsem si strašně oblíbila "Béďu" :D I dnes, po letech, musím uznat, že četnické humoresky jsou pro mě nejlepším českým seriálem, i když mě mrzí, že jsem poslední sérii ještě neviděla :( určitě musím napravit :) :D

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Četnické Humoresky

Tento seriál patří určitě mezi TOP 3 české seríály...škoda že třetí řada byla poslední...mohli natočit jak to tu bylo během protektorátu a po 2 sv. válce...

100 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Strážnici

Krimi kolorit 1. Republiky. Jméno si tady udělal . Ivan Trojan.Některé díly solidní , jiné velmi slabé.Lehounce nadprůměrný seriál pro nedělní odpoledne.

60 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Humoresky

Jeden z mých oblíbených českých kriminálních seriálů s velmi dobře ztvárněnými postavami a vymyšlenými případy.

80 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Supr seriál!!!!

Tento seriál se opravdu povedl!!! Patří mezi mé oblíbené. Dovedu se u něho i pořádně zasmát, ale je veliká škoda, že už nemá další pokračování!!!! A navíc má skvělé obsazení!!!!:DDDDD

100 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

:)

Brněnskou stanici a její četníky jsem měla moc ráda,Arazím byl můj hrdina,bohužel jsem od prvního dílu vyrostla a víckrát humoresky neviděla...asi to budu muset napravit a oprášit pamět,je nač vzpomínat a vrátím se zpátky do minulosti

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Četnické humoresky

Pro mě asi nejoblíbenější český seriál. Všechny epizody jsem vyděl několikrát a každá z nich měla vysokou úroveň. V humoreskách je skvěle nakombinovaný humor a smutek. Výborné jsou i herecké výkony hlavních postav v čele s Ivanem Trojanem a Tomášem Töpferem. Seriál můžu všem jen doporučit.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

;)

Za poslední dobu jeden z nejlepších českých seriálů poslední doby. Bohužel, celýs eriál je trochu provázený samými neštěsími - jak smrtí Moskalyka a několika herců, tak zbořením brněnských kasáren, kde se seriál natáčel.

Celý seriál je vystavěn na předválečném období první republiky, do jejíhož kontextu jsem osobně ještě žádný seriál zasazený neviděl. Každý případ vypadá tak trochu jako z americké kriminálky, ale zasazený do našeho prostředí. Metody řešení sice nejsou kriminálkovské, jsou spíš colombovské či jessicofletcherovské.

Co seriálu celkem uškodilo, byla výměna režiséra. Na hlavní křeslo usedla Moskalykova dcera, a v seriálu najednou ubylo napětí, přibylo postelových scén a oplzlých vtipů, případy se přenesly spíše do banální roviny a humoreskovost se vytratila. Antonín Moskalyk sakra dobře věděl, co točí, a jaké to chce mít.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Humoresky

Asi jeden z mých nejoblíbenějších českých seriálů. Člověk se na něj rád podívá i po několikáté, když ho opakují. Hezké příběhy (policejní i osobní linky postav), skvělí herci, pěkné lokace, krásné kostýmy (za mě dámské šaty z té doby jsou top), pěkná hudba. Tohle je prostě poklad mezi českými detektivními seriály, který neomrzí. Plusové body čistě z osobního pohledu ještě za lokace v Brně a okolí a obsazení množství brněnských herců, které dodnes můžu vidět v mém bydlišti v divadlech. A za květinářství Ludmily, které se natáčelo hned ve vedlejší ulici. Ještě si jako malá pamatuju, jak tu u nás natáčeli. :)

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí