plakát seriálu

Charlieho andílci

(Charlie's Angels)

Epizoda 1×04 – Andílci v řetězech (Angels in Chains)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Andílci musí jet na Kubu, aby našli dívku Tess, která tam byla unesena. Jsou neprávem zatčeny a přijdou na obchod s americkými dívkami, který se ve věznici provádí. Bosley znovu uvidí svou bývalou přítelkyni Samanthu, která v něm probudí vzpomínky na starou známou…

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Holky byly poslány na Kubu, kde se ztratila Tess, dívka bojující za lidská práva. Byla už šestou Američankou unesenou v této oblasti.

Andílci se vydali na Kubu jako americké turistky. Hned po příjezdu byly zatčeny, protože jim na recepci podstrčili do kufrů kokain. Hned od začátku jim dělala peklo dozorkyně a vedoucí ženské věznice.

Bosley se spojil s informátorem, který pracoval ve věznici. Dodal děvčatům štěnice a paklíč.

Holky zjistily, že Tess je zavřená v „díře“, a tak Kate a Eve rozpoutaly rvačku, aby se tam dostaly taky. Abby byla zavřena do cely, ze které se pak dostala pomocí paklíče ven.

Bosleyho v pokoji navštívila jeho bývalá přítelkyně Samantha, která pracovala pro CIA a když jí Bosley řekl, co v Kubě dělá, rozhodla se, že mu pomůže.

Abby se dostala z cely a běžela na pomoc zbylým holkám. Ty se pak dostaly ven, ale hned po vykročení z brány věznice byl informátor zabit a dívky dopadeny a znovu uvězněny.

Bosley musel vymyslet nový plán, ale mezitím byly všechny americké dívky odvezeny v dodávce jistým Jonem Cartwrightem, který je nabízel svým klientům. Abby se podařilo spojit se s Bosleym a ten zjistil, kde jsou a hned se tam vydal spolu se Samanthou.
Když se dostal do vily v přestrojení za ochranku, rozpoutal spolu s Andílky rozruch a společně osvobodili všechny dívky. Cartwright si však vzal Eve jako rukojmí, ale ta řekla, ať všichni odejdou, a tak se i stalo.

Při vyjednávání Cartwright řekl, že jim Eve vrátí, pokud mu za ni dají Samathu. Když jde Eve na stranu k Andílkům, Samatha vytrhne Cartwrightovi zbraň a jeho ochranka se stáhne. V tu chvíli ale přijede dozorkyně spolu se svými muži, a když už to pro Andílky vypadá špatně, dozorkyně nasadí Cartwrightovi pouta a nechá ho zatknout.

Ještě před odjezdem se Samantha, která zůstává na ostrově, loučí s Bosleym a připomíná mu Elizabeth, která zemřela. Bosley je vzpomínkou na ni velice rozhozen a vzpomíná na Elizabeth, Charlieho dceru, kterou miloval.

Hlášky z epizodyvložit další hlášku
Abby: Proč jsem vytočená v pokoji plném bot?!
Charlie: Díváte se na Kubu, Andílci. Je sice jen 90 mil od Miami, ale je to naprosto jiný svět.
Abby: Proč mám dojem, že ta lekce ze zeměpisu neznamená dovolenou zdarma?
Hlavní postavy
Kate Prince
Eve French
Abby Sampson
John Bosley
Vedlejší postavy
Charles Townsend
strážný
šéf PNR
Jon Cartwright
dozorkyně Gloria Galvez
Tess Walters
Samantha Masters
voják PNR
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevAndílci v řetězech (neoficiální název)
Původní názevAngels in Chains
Rok natočení2011
Premiéra13. října 2011
Česká premiéra29. listopadu 2011
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka39 minut
Sledovanost premiéry5 910 000 diváků
Autoři profilu epizody