plakát seriálu

Charlieho andílci

(Charlie's Angels)

Epizoda 1×06 – Black Hat Angels
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Byl unesen nadaný umělec, který kreslil podle paměti. Andílci jsou zavedeni na stopu vynikajícího hackera, který má nevyřízené účty s Bosleym. Vše se zvrtne, když Andílci zjistí, kdo záhadný hacker je…

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Novou klientkou Andílků je dívka Zoe Sinclair, která nahlásí únos muže, kterému dělá manažerku. Je to Lee Bowen, nadaný umělec, tvořící pouze podle své paměti.

Abby, Kate a Bosley se vydají do galerie, aby se zeptali Stevena Leshera na Leeho. Ten ale zapírá, že by o něm něco věděl, tak Abby a Bosley začnou střílet paintballovými kuličkami na jeho drahé obrazy. Po takovémto nátlaku jim Lesher řekne, že po něm někdo chtěl dobrého umělce a on jim řekl o Leem. Lesher ale nevěděl, kdo po něm tuhle informaci chtěl. Jediné, co Andílkům poskytl, byla e-mailová adresa toho, kdo ho kontaktoval.

Bosley zadá tyto informace do svého vyhledávače, podle kterého nalezne datum narození a bankovní účty majitele a díky nim i majitele samotného. Jako onen člověk se na obrazovce objeví Bosleyho obličej.

Bosley přemýšlí nad tím, kdo by na něj chtěl hodit Leeho únos, ale napadá ho víc potencionálních zločinců. Bosleyho napadne podívat se do Zoeina notebooku, ale nic nezjistí.

Na Bosleyho jméno byla založena nová bezpečnostní schránka, tak se na ni s Abby zašel do banky podívat. Eve jim kryla záda v čekárně banky. V místnosti se schránkami Bosley otevřel tu svou a v ní byla schovaná bomba, která měla za 30 sekund vybuchnout. Spolu s odpočítáváním se zapnul i vzkaz určený pro Bosleyho od Osvalda. Eve mezitím evakuuje patro. Abby bombu zneškodní, ale odpočítávání se obnoví a bomba vybuchne, ale nikomu se nic nestane

Kate dokázala sestavit mobil, který byl zásadní součástkou bomby, a dostala z něj jeden otisk. Než ho vyhledávač s něčím spojil, vysvětlil Bosley Andílkům, kdo je to Osvald. Byl to hacker, který pracoval s Bosleym, když byl ještě na špatné straně. Velmi dobrý v tom co dělal. Díky otisku zjistí, že je shodný v případě pronájmu jednoho většího bytu, kde je nutné ukázat trestní rejstřík.

Andílci a Bosley se do bytu vydají a najdou v něm sídlo hackera. Když Bosley zajistí počítač, objeví se na monitoru Lee, jak na něčem pracuje, přivázaný na židli. Na obrazovce je i další člověk, Zoe. Všem najednou dojde, že to Zoe je Osvald.

Zoe si kvůli pohybu kamery všimne, že ji určitě někdo sleduje. Ze svého notebooku zamítne přístup Bosleymu k videu a ukáže se mu sama. Chvíli spolu mluví o tom, jak ji zradil a nechal ji samotnou. Zároveň před ním Andílky varovala, protože ženám v jeho okolí se nikdy nedaří dobře. To byla její narážka na Elizabeth, kterou také jmenovala. Zoe se odpojila, ale Bosley ji dokázal zachytit na satelitu a nalézt.

Bosley a Andílci se vydávají do opuštěné budovy, kde by měl být držen Lee. Rozdělí se a Bosley jde hledat Leeho. Když ho najde a odpoutá, vrazí do místnosti policie se zatykačem na Johna Bosleyho, obviněného ze šesti různých zemí. Spolu s Abby, Kate i Leem se je snaží přesvědčit, že se jedná o podvod a že se jim někdo naboural do systému. Lee dokonce policii ukáže, co musel pro Zoe dělat. Falšovat peníze… Policie ale nakonec trvá na svém, ale Bosley se jim snaží utéct.

Po delší honičce ho policie chytí a strčí do policejního auta, které ale řídí Eve. Když dojedou na bezpečné místo, Bosley zjistí, že se Zoe chce vypařit a odletět do Ria. On se ale nabourá do sítě aerolinek a její let zruší. Hned po té mu Zoe volá a díky tomu ji Bosley najde. Všichni se za ní vydají, ale najdou jen její auto, které vybuchlo i s falešnými penězi, ale Zoe utekla.

Bosley řekne holkám o Elizabeth, dívce, kterou miloval. Ona se však dostala na špatnou stranu a on ji nemohl zachránit. Pak se sám přidal na stranu špatných.

Zoe se vydá za Abbyiným otcem do zařízení a řekne mu, že mu Charlieho pomůže odhalit…

Hlášky z epizodyvložit další hlášku
Kate: A jak ten Osvald vypadá?
Bosley: To nevím.
Eve: Dělal jsi s člověkem, kterého jsi nikdy neviděl?
Abby: Ale to zas není tak divný. My jsme Charlieho taky nikdy neviděli...
Eve: Pravda.
(Abby chce zneškodnit bombu a vytahuje malé nůžtičky.)
Bosley: Není doba na manikúru.
Abby: Jestli mám jít, tak stylově.
Eve: Falešný Bosley si zřídil bezpečnostní schránku.
Bosley: A tady, v Miami.
Kate: Vysoké jištění.
Abby: Slova vysoké a jištění jsou pro mě vždy výzvou.
(Bosley vidí, jak Zoe nejde práce na počítači.)
Zoe: Cítím, že mě počítače nenávidí.
Hlavní postavy
Kate Prince
Eve French
Abby Sampson
John Bosley
Vedlejší postavy
Charles Townsend
policista
bankovní manažer
Steven Lesher
Victor Sampson
Zoe Sinclair
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevBlack Hat Angels (neoficiální název)
Původní názevBlack Hat Angels
Rok natočení2011
Premiéra3. listopadu 2011
Česká premiéra13. prosince 2011
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka38 minut
Sledovanost premiéry5 310 000 diváků
Autoři profilu epizody