plakát seriálu

Charlieho andílci

(Charlie's Angels)

Epizoda 1×07 – Královští Andílci (Royal Angels)
97 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Byl zavražděn král země Ukata a jeho syn a zároveň následník trůnu Mark je v ohrožení. Andílci jsou najati, aby zjistili, kdo za atentátem stojí. Cesta k pravdě odkrývá mnoho nepříjemných pravd…

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Andílci přišli na zápas podpořit Bosleyho, který je trenérem známého týmu. Na zápase se objevil i bývalý přítel Kate, Ray. Na zápase se ale stane vražda, byl zabit král země Ukata, jehož syn Mark byl zrovna na hřišti. Mark byl odveden otcovými bodyguardy a Bosley zůstal, aby pomohl zajistit situaci.

Eve poznamená, že slyšela čtyři výstřely, ale krále zabily dva. Andílci zjistili, že vrah se snažil zabít i Marka. Ten byl odvezen do sídla krále, kam se také Andílci s Bosleym hned vydají.

Když tam přijedou, promluví si s šéfem personálu, který si je najme na vyřešení případu, což se vůbec nelíbilo vedoucímu týmu FBI. Když se Andílci vydali za Markem, aby si s ním promluvili, zjistí, že už je dávno pryč.

Na Markově facebooku Bosley najde jeho fotky, na kterých je s jistou Dominiquou a vypadají šťastně. Zjistí, že Dominique je členkou pobřežní hlídky, a tak se za ní vydají. Dominique jim řekne, že neví, kde Mark je, ale ve skutečnosti je u ní, kde ho také Bosley najde a řekne mu, že je v nebezpečí. Spolu s Eve Marka i Dominique chtějí odvést do bezpečí.

Mezitím Abby a Kate v agentuře procházejí videa ze zápasu a narazí na vraha. Zjistí, že je to žena a dají to vědět Bosleymu, který je s Eve, Markem a Dominique na pláži. V tu chvíli ji ale Eve zahlédne na pláži a zneškodní ji.

V agentuře dá Eve holkám klíč, který se vražedkyně snažila schovat. Zjistí, že je to klíč od motorky, tak se ji vydají hledat a Bosley zůstane v domě a hlídá Marka a Dominique. Mark řekne Bosleymu, že není připravený stát se králem.

Holky najdou motorku a v ní hotovost a mobil, na který po té zjistí heslo. Díky němu zjistí, že mobil patřil jisté Hillary Kimmelové. Díky vyhledávači zjistí, že je to její krycí jméno, které používala v armádě a také, že měla být už dávno mrtvá, takže pravděpodobně svou smrt jen zinscenovala. Díky Charliemu zjistí její pravé jméno, Tabitha Williamsová. Podle jejích výpisů z účtů holky zjistily, že pravidelně posílala peníze nějaké dívce.

Kate požádá Raye, aby ji nechal s ženou promluvit o samotě, a za to mu řekne její pravé jméno. Nakonec Ray svolí a dá jí pět minut s Tabithou o samotě. Kate Tabithě řekne, že vědí o její mladší sestře, které posílá peníze na školu. Vyhrožuje jí, že pokud jí neřekne, kdo ji na vraždu najal, postará se o to, aby její sestra Rachel neměla chvíli klidu. Tabitha nakonec povolí a řekne Kate, která firma ji najala.

Andílci zjistí, že firma je jen zástěrka a doopravdy neexistuje. Dovede je ale k jiné firmě, Diamanty Langley. Ray požádá Kate o službičku, on totiž nedostal povolení k prohlídce Langleyho domu, tak chce, aby to Kate zařídila.

Abby a Eve se díky malým sousedům dostanou do domu jako opravářky oken a zajistí Bosleymu přístup na Langleyho počítač. Při odchodu si Eve náhodou všimne fotky, na které je mezi dalšími i Dominique, Markova přítelkyně. Varují Bosleyho, ale je pozdě, Dominique už vytahuje zbraň.

Dominique se obhajuje tím, že Langley jí pomohl, když potřebovala, ale Mark měl vždycky všechno. Mezitím, co si vylévá srdce, Bosley zasáhne a zbraň jí sebere. Pošle je se schovat do úkrytu, protože k bytu se blíží dva ozbrojení muži. Když je Bosley zneškodní, Dominique mu řekne, že Mark si vzal jeho auto a odjel. Bosley nahlásí krádež, aby Marka našli.

Mark už ale dojel k Langleymu domu a mířil na něj zbraní. Vyčítal mu, že mu nechal zabít otce a měl v plánu ho zabít. Od toho ho odrazovali Andílci, ale hlavní slovo mě až Bosley, když na poslední chvíli přijel. Mark přestal mířit na Langleyho a odešel.

Mark se přišel s Bosleym do agentury rozloučit a řekl, že už je připravený stát se králem.

Ray uznává, že mu Kate moc pomohla při vyšetřování a znovu ji pozve na jeho zápas. Kate nakonec dorazí, ale když ho zve na drink, přijde jeho kolegyně z práce a políbí ho. Kate pochopí, že je mezi nimi asi nadobro konec. Abby a Eve ji přijdou rozveselit jídlem a pivem...

Hlášky z epizodyvložit další hlášku
Eve: Krycí jméno? Co její pravé jméno?
Kate: Tajné. Co je to za holku.
Abby: Podle tohohle... je sama duch. Před pěti lety padla v Afghánistánu.
Eve: Co dělá mrtvá holka v Miami?
Kate: Je z královské krve.
Abby: Vážně? A odkud?
Kate: Je to král Ukata.
Abby: Oh... Západní Afrika, pobřeží Atlantiku. Zajímavé.
Eve: Páni, slečna Google mapy osobně.
(Bosley je na hřišti s mladým basketbalistou.)
Bosley: To dáš.
Mark: A co ty, staříku?
Bosley: Pro tebe jsem zástupce trenéra, ne stařík.
Hlavní postavy
Kate Prince
Eve French
Abby Sampson
John Bosley
Vedlejší postavy
detektiv Ray Goodson
Charles Townsend
Archer Langley
Liz Millard
Mark Bakale
Tabitha Williams
Richard Umbaque
Dominique Berry
hráč
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevKrálovští Andílci
Původní názevRoyal Angels
Rok natočení2011
Premiéra10. listopadu 2011
Česká premiéra20. prosince 2011
Typ epizodyZávěr seriálu
Délka41 minut
Sledovanost premiéry5 100 000 diváků
Autoři profilu epizody