plakát seriálu

Charlieho andílci

(Charlie's Angels)

Epizoda 1×03 – Šťastnou cestu, Andílci (Bon Voyage, Angels)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Novinářka, která před čtyřmi lety zveřejnila kauzu úplatkářských policistů, kam patřila i Kate, zmizela. Andílci se vydávají na palubu výletní lodi a snaží se zjistit, kde Amanda je. Celé se to však zvrtne, když je Bosley unesen na záhadný ostrov…

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Amandin snoubenec si najal Andílky na její nalezení. Kate se dozví, že se jedná o tu samou ženu, která jí před čtyřmi lety svým článkem zničila kariéru. I tak ale souhlasí, že se bude účastnit jejího hledání a spolu s Bosleym, Eve a Abby se vydají na loď, kde byla Amanda naposledy viděna.

Zjistí, že poslední člověk, co ji viděl, byl krupiér v kasinu, a tak se stane hlavním podezřelým. Eve se k němu dostane se záminkou, že se s ním chce vyspat. V jeho pokoji najde pouzdro, ve kterém je neznámá květina. To samé pouzdro našla Kate v Amandině pokoji. Krupiér je odvolán do kasina kvůli důležitým hostům.

Kate jde do kasina, aby oné hosty viděla. Všichni mají na oblečení připnutou stejnou květinu, kterou našla Eve v krupiérově pokoji. Každý z hostů dostává kartu a odchází. Zbýval poslední host, který měl dorazit až v osm hodin. Abby se o něj postarala, a tak se Bosley mohl vydávat za něj. Připnul si jeho květinu a dostal jeho kartu.

Při schůzce dostali všichni hosté do vína drogu a omdleli. Probrali se až na záhadném ostrově, kde mělo dojít k obchodu.

Ostrov patřil jistému Carltonu Finchovi, který zde pěstoval obrovské pole květin, ze kterých vyráběl velice návykovou drogu. Na výrobu těchto drog využíval levnou pracovní sílu – dívky, které neměly pasy a nemohly utéct.

Andílci přijeli na ostrov, aby zachránili Bosleyho. Mezitím se v továrně domlouval obchod, kdo kolik dá za tuto zbrusu novou drogu. Bosley se snaží získat čas a chce vidět důkaz, že droga je opravdu tak návyková, jak Carlton říká. Ten ho tedy přivede do místnosti, kde je Amanda připoutaná k židli. Sama si tlačítkem dávkuje drogu a je úplně mimo. Tlačítko mačká každou chvíli. Bosley nabídne za drogu 50 milionů dolarů.

Eve zapojila do rozstřikovačů žíravinu, aby kytky zničila. Při tom ji ale vyruší strážce továrny. Kate je také zadržena, stejně tak Abby. I Carltonovi dá krupiér vědět, že Bosley je podvodník.

Holky i Bosley se nakonec z problémů dostanou, zachrání Amandu i dívky, co pracovaly v továrně. Carlton je zatčen spolu s ostatními, kteří se na všem podíleli.

Hlášky z epizodyvložit další hlášku
(Eve našla v pokoji podezřelého pouzdro s květinou uvnitř.)
Kate: Květina?
Eve: Jo, ale to pouzdro je stejné jako z Amandina pokoje.
Abby: Neříkejte mi, že jsme objevily kartel zločinných květinářek.
Hlavní postavy
Kate Prince
Eve French
Abby Sampson
John Bosley
Vedlejší postavy
pracovník v továrně
Carlton Finch
Charles Townsend
úplatkářský policista
Amanda Kane
pracovnice kasina
ostraha v továrně
Scott Foster
Ricky Stancati
Ivan Dunsky
Juan Molina
Erica Leone
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevŠťastnou cestu, Andílci
Původní názevBon Voyage, Angels
Rok natočení2011
Premiéra6. října 2011
Česká premiéra22. listopadu 2011
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka40 minut
Sledovanost premiéry5 930 000 diváků
Autoři profilu epizody