plakát seriálu

Charlieho andílci

(Charlie's Angels)

Názory uživatelů

They're not saints.

Minka Kelly. Tato dvě slova mi Charlieho andílky prodala v první vteřině. Chápu, že původní seriál byl velmi kvalitní a oblíbený, takže k rebootu všichni přistupovali již s předem nachystaným kritickým názorem. Na druhou stranu nová verze H5O si vede velmi dobře, takže možná na těch kritikách o nekvalitě seriálu něco bude. Každopádně já z nových Charlie's Angels rozhodně nemám negativní pocit, který soudě podle různých diskuzí a samozřejmě i ratingů mají všichni ostatní.
Uznávám, že by se na Andílcích dalo zlepšovat. V první řadě děj. Zápletky jsou stokrát ohrané, k seriálům typu Alias se Andílci opravdu nepřibližují. Navíc mi přišlo, že závěrečná akční scéna, která má být vrcholem každého dílu, byla většinou dost odfláknutá - jen dva kopance, jednou vrazit pěstí a hotovo, zlouni leží poražení na zemi. Prostě to nebylo promyšlené do detailů.
Ovšem herecké výkony, které byly kritizované ze všech stran, mi vůbec nevadily. Asi je to tím, že jsem byla už předem hodně natěšená na Kelly - její Lyla byla ve FNL naprosto úžasná. Za druhé, její postava se jmenuje Eve.. takže to už jsou dva body k dobru ;) Jasně, Eve je úplně jiná role než Lyla, ale Kelly do ní vložila své kouzlo a pro mě to prostě fungovalo. A ani další dva andílci nebyli marní. Rachael Taylor v roli Abby mi vyloženě sedla. Od vzhledu, přes styl oblékání, charakter až po její ironické poznámky.. opravdu se mi líbila. Kate (Annie Ilonzeh) už mi nepřišla tolik přirozená, ale pořád mi to vychází 1:2 k dobru.
Nejvíc mě ale z hereckého hlediska překvapil Bosley. Ramona Rodrigueze neznám, ale ráda ho někdy někde jinde znovu uvidím. Bosley si mě získal od první vteřiny na obrazovce. Sexy chytrý chlápek, na druhou stranu malinko geek, který dokonale ovládá moderní elektroniku (to je moje slabost!), který ale ovšem také má velké srdce a strašně moc mu záleží na jeho týmu andílků (oh, jaké to klišé..). Rodriguez si Bosleyho přebral podle svého a ukázal ho v pro mě nejlepším možném světle, tak se mi to líbí.
Charlie's Angels je seriál, který spadá do mé osobní kategorie Barvičkové seriály. Miami je zde vykresleno jako Paradise, oceán je extra modrý, tráva je extra zelená, oblečení je extra výrazné a makeup a účesy vždy dokonalé. Postavy pracují s nejmodernějšími technologiemi, to vždycky musím ocenit, že mi seriál dává matroš k 'pastvě pro oči' aneb co bych někdy chtěla vyzkoušet, ale pravděpodobně se tak nikdy nestane. A v neposlední řadě seriál doplňuje báječně chytlavá hudba, která se dokonale hodí k daným scénám.
Andílci jsou jedním z prvotních obětí této sezóny. Dle mého názoru ale patří mezi lehce nadprůměrné seriály, ze kterých si sice neodnesete žádný zážitek, které ale splní svůj primární účel, kterým je pobavení diváka a zabití volné chvíle. Takže doporučuju.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Nebolo to najhoršie...

...ale ani nič extra. Anjelikovia boli samozrejme krásne ženy, ale tým to asi tak haslo. Seriál bol len takou oddychovkou, takže, keď som zistil, že ho zrušili, vôbec ma to neprekvapilo.

50 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Sice žádný zázrak ….

ale docela milá nostalgie. Seriál je výkony hereček, a scénářem na dnešní dobu velmi podprůměrný, ale při jeho zhlédnutí jsem měl dojem jako bych se přenesl zpět do 90let. Svým zpracováním, ať hereckým, režisérským či scénáristickým, hodně připomíná hity jako Pobřežní hlídka, či vražedné pobřeží. Takže nakonec byl tenhle seriál docela příjemná chvilka strávená v 90 letech.

70 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

So good

Andílky jsem začla sledovat jen kvůli tomu jak jsou známí. Prostě jsem myslela, že jako správný fanoušek serošů bych tenhle měla vidět. Brala jsem to jako povinost :D. Ale hned u prvního dílu mě to pohltilo a s nadšením jsem sledovala každý díl. Škoda že má tak málo dílů...

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Angels with a broken wing

Zobrať si za úlohu prerobiť seriál, ktorý sa vysielal v minulosti a ktorý mal aj veľký úspech býva ťažké. Vytvoriť kvalitný remake sa nie vždy môže vydariť. CHA ostali stáť niekde na polke cesty k naplneniu tohto cieľu.

Noví a vynovení Anjelici nie sú tak strašný a zlý ako sa môže na prvý pohľad zdať. Určite na pár veciach by sa dalo ešte popracovať a dotiahnuť ich tak do dokonalého konca. Ako napríklad trošku ozvláštniť, premyslieť, urobiť ich trošku zložitejšie ako vyzerali. Jednotlivé časti a zápletky neboli teda ničím zvláštnym či už niekde nevydením. A potom možno tie akčné scény (ako už hovorila ragelly). Pár správne mierených rán a bolo po všetkom.
Keďže bolo odvysielaných len 8 častí seriál nemal tú možnosť naplno sa rozbehnúť a ukázať čo v ňom je. No nemal ani problém s tým, že príbeh by sa mohol zbytočne zamotať a vytvoriť možné zápletky do budúcna. Jedna taká by sa možno aj našla, ale na jej rozbehnutie nebol dostatok času.

Postavy. Tak tie boli sympatické a každá z nich mala za sebou temnú minulosť, ktorú chcela nechať za sebou a dostať tak druhú šancu. Počas jednotlivých častí sme mohli nakuknúť do života pred Charliem u každeho z Anjelikov. Tak ako boli jednoduché zápletky, tak boli aj príbehy anjelikov jednoduché. Určite boli tam nejaké tie problémy a zádrhy,ale nič čo by sa nedalo vysvetliť počas jednej časti. Herecké výkony neboli také zlé ako som sa obávala, že budú. Dokonca aj Rachel Taylor my tu prišla sympatická a uveriteľná, a to som mali pri nej problém u 666 (kde som ju teda 2x nemusela). Koho som mala ale fakt rada a kto by sadol hneď od začiatku bola Eve.

Charlie´s angels boli žiaľ zrušený skôr ako dostali šancu na zlepšenie. Nebola to taká katastrofa ako sa to mohlo spočiatku tváriť a mali ešte veľa priestoru na zlepšovanie a tým pádom aj zvyšovaní kvality. A keby ten čas dostali tak toto všetko by sa určite dostavilo. Takto to ostalo stáť niekde na pomedzí. Niekde medzi niečim jednoduchým a niečim so štipkou potenciálu.

60 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí