Chicago Fire

Chicago Fire (Chicago Fire) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Diskuze: CZ Titulky

Hasic27

Cool level: 3
Alexandr 'Lexa' Bůček

OFF-LINE
Bez nadpisu
19.5.2017 / 12:33:56 (před 26 týdny)
Veľmi pekne dakujem za tiulky
Hasič27
VitekV

Cool level: 1
Luke Dunphy

OFF-LINE
Díky
19.5.2017 / 21:11:02 (před 26 týdny)

andromache napsal(a):

Tak poslední epizoda 5. série dopřekládaná. A protože už víme, že se ChF vrátí i v příští seriálové sezoně, můžu snad jenom říct Nashle na podzim u dalších dílů ;). Loučí se předkladatelsko-korekční tandem Andromache a Kmochová...

Chtěl bych vám oběma holky poděkovat za skvělou překladatelskou práci a titulky celkově. Za oběť osobního volna a času pro nás, kteří na Vás čekali, až budete mít hotovo... Za celolu poslední sérii a pevně doufám, že Vás nadšení pro ChF do 6. série neopustí. Díky :o) !

Editováno: 1x | Naposledy: 19.5.2017 / 21:11:45
andromache

Cool level: 21
Phil Dunphy

OFF-LINE
Bez nadpisu
20.5.2017 / 00:19:45 (před 26 týdny)

VitekV napsal(a):

...pevně doufám, že Vás nadšení pro ChF do 6. série neopustí. Díky :o) !

To bude záležet na tom, koho mi v tom finále nakonec zabijou :D :D. Ale ne, ChF mě baví pořád (i navzdory vraždě Shay), takže pokud budu mít čas, tak rozhodně plánuju v překladu pokračovat :-).

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’
Katka Mrkvicová

Cool level: 5
John A. Zoidberg

OFF-LINE
Bez nadpisu
26.5.2017 / 09:45:26 (před 25 týdny)
Díky za práci na sérii. I za ty co budou příští rok :-D
andromache

Phil Dunphy

OFF-LINE
Bez nadpisu
14.10.2017 / 19:29:01 (před 5 týdny)
Pro všechny, kteří se mě tu kdysi ptali, jestli můžou někam poslat příspěvek za překlad... Pokud vám to vydrželo, tak moje číslo účtu je na mém profilu pod překládanými seriály :-). Do ničeho vás ale nenutím, aby bylo jasno :D.
I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’
VitekV

Luke Dunphy

OFF-LINE
Bez nadpisu
27.10.2017 / 16:29:51 (před 3 týdny)

andromache napsal(a):

Pro všechny, kteří se mě tu kdysi ptali, jestli můžou někam poslat příspěvek za překlad... Pokud vám to vydrželo, tak moje číslo účtu je na mém profilu pod překládanými seriály :-). Do ničeho vás ale nenutím, aby bylo jasno :D.

Vydrželo :o) Děkuji! A každopádně dík i za tuto sérii.

Editováno: 1x | Naposledy: 27.10.2017 / 16:47:33
andromache

Phil Dunphy

OFF-LINE
Bez nadpisu
27.10.2017 / 18:51:07 (před 3 týdny)

VitekV napsal(a):

Vydrželo :o) Děkuji! A každopádně dík i za tuto sérii.

Díky moc ;).

Arianus

Cool level: 0
Margaret 'Maggie' Simpson

OFF-LINE
CZ Titulky
29.10.2017 / 02:06:48 (před 3 týdny)
Ahoj, rad bych pozadal, tuhle celou radu opravuji pokazde CZ titulky, protoze jsou v kodovani ANSI misto UNICODE, tedy to pak zmrsi veskerou diakritiku spatnymi znaky, napr. preskrtle kolecko misto č apod.
Ukladejte je v UNICODE, prosim, nic to nestoji :D
VitekV

Luke Dunphy

OFF-LINE
Bez nadpisu
29.10.2017 / 19:33:21 (před 2 týdny)

Arianus napsal(a):

Ahoj, rad bych pozadal, tuhle celou radu opravuji pokazde CZ titulky, protoze jsou v kodovani ANSI misto UNICODE, tedy to pak zmrsi veskerou diakritiku spatnymi znaky, napr. preskrtle kolecko misto č apod.
Ukladejte je v UNICODE, prosim, nic to nestoji :D

Nikdy jsem s tím problém neměl, ani u této série, ani u jiných. Nebude chyba spíš na tvém přijímači?

andromache

Phil Dunphy

OFF-LINE
Bez nadpisu
30.10.2017 / 00:15:13 (před 2 týdny)
Jako já jsem si to pak prošla při zpětné kontrole po Arianově upozornění, ale je pravda, že ve VLCčku mi to tenhle problém neudělalo nikdy. Takže se klidně může stát, že to bude spíš přehrávačem. Ale zkusím si na to dát příště pozor :-).