Chicago Med

Chicago Med (Chicago Med) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Diskuze: Titulky

andromache

Cool level: 25
Lee 'Apollo' Adama

OFF-LINE
Titulky
18.11.2015 / 19:45:37 (před 139 týdny)
Chystá se někdo překládat titulky?
I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’
darebnica

Cool level: 16
Number 6

OFF-LINE
Bez nadpisu
19.11.2015 / 17:34:03 (před 138 týdny)

andromache napsal(a):

Chystá se někdo překládat titulky?

Neujmeš sa ich ty? Viem, že už robíš s niekým titulky na Chicago PD (a veľmi dobre)a ak by vám vyšiel čas ešte aj na ChMED, tak by ste tým iste potešili nielen mňa. :)

Ďakujem

Množstvo a kvalita materiálu vyhuleného nemá priamy vplyv na kvalitu článku a následne ani na kvalitu a množstvo zhulených diskutérov a ich príspevkov.
Elux

Cool level: 10
sžt. Maxwell 'Max' Q. Klinger

OFF-LINE
Bez nadpisu
19.11.2015 / 21:10:37 (před 138 týdny)
nejen PD ale i Fire, takže díky a také se přimlouvám na MED... :)
Sarah939

Cool level: 2
Jake Harper

OFF-LINE
Bez nadpisu
19.11.2015 / 21:51:55 (před 138 týdny)
Taky bych byla ráda i za MED! :D Díky
andromache

Lee 'Apollo' Adama

OFF-LINE
Bez nadpisu
19.11.2015 / 22:37:42 (před 138 týdny)
Zrovna se chystám na první díl ať se podívám na náročnost překladu :D (a jen tak mimochodem, zrovna jsem dodělala svou půlku ChPD pro tenhle tejden a mám dost :D). Ale jinak by se mi na korekci hodil někdo s aspoň nějakým základním medicínským vzděláním ;). Ať tam případně nepíšu blbosti :D. Jinak myslím, že ChMed bych dělala asi sama, Tatpare toho má sám až nad hlavu (pracovní povinnosti jsou sviňa).
I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’
andromache

Lee 'Apollo' Adama

OFF-LINE
Bez nadpisu
20.11.2015 / 00:17:36 (před 138 týdny)

andromache napsal(a):

Zrovna se chystám na první díl ať se podívám na náročnost překladu :D (

No nic, tak já to zkusím, ale zatím nic neslibuju ;). Pokud by mi chtěl někdo pomoct, tak se neostýchejte mi sem napsat zprávu :D.

darebnica

Cool level: 16
Number 6

OFF-LINE
Bez nadpisu
20.11.2015 / 14:53:03 (před 138 týdny)

andromache napsal(a):

No nic, tak já to zkusím, ale zatím nic neslibuju ;). Pokud by mi chtěl někdo pomoct, tak se neostýchejte mi sem napsat zprávu :D.

Si skvelá. Ďakujeme.
(Neviem ti žiaľ nijak pomôcť. Na jazyky som lama.)

Množstvo a kvalita materiálu vyhuleného nemá priamy vplyv na kvalitu článku a následne ani na kvalitu a množstvo zhulených diskutérov a ich príspevkov.
titan08

Cool level: 4
Vince Masuka

OFF-LINE
Bez nadpisu
20.11.2015 / 17:00:55 (před 138 týdny)

andromache napsal(a):

Rád bych pomohl, ale zrovna medicína není můj obor :-D Nevím jak jinak bych mohl být užitečnej :-(.

andromache

Lee 'Apollo' Adama

OFF-LINE
Bez nadpisu
20.11.2015 / 19:07:07 (před 138 týdny)
Dobrý, já už něco nějak vykouzlím :D. Domluvit se dá s někým vždycky ;).
Clear

Cool level: 50
František 'Ozzák' Pacovský

OFF-LINE
Bez nadpisu
21.11.2015 / 16:32:19 (před 138 týdny)

andromache napsal(a):

Zrovna se chystám na první díl ať se podívám na náročnost překladu :D (a jen tak mimochodem, zrovna jsem dodělala svou půlku ChPD pro tenhle tejden a mám dost :D). Ale jinak by se mi na korekci hodil někdo s aspoň nějakým základním medicínským vzděláním ;). Ať tam případně nepíšu blbosti :D. Jinak myslím, že ChMed bych dělala asi sama, Tatpare toho má sám až nad hlavu (pracovní povinnosti jsou sviňa).

Mohla bych se na to podívat. Sice nejsem přímo doktor, ale doktorka farmacie, tak by to mohlo jít. Ovšem jestli by ti nevadilo se mnou spolupracovat...

Seriálový maniak, překladatelka a velká fanynka sci-fi seriálů. Překládám seriály: Suits, Homeland, The Strain, The Americans a další. Působím na stránce neXtWeek.cz.
Předchozí