Chicago Med

Chicago Med (Chicago Med) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Diskuze: Titulky

rigor mortis

Cool level: 9
Rajesh Koothrappali

OFF-LINE
tele
21.7.2018 / 12:15:24 (před 9 týdny)
Ahoj, jelikož jsem teď doháněl resty na seriálu SWAT, který byl letos novinkou, tak jsem jej maličko upřednostnil. Na med pracuju, dokonce už mám i kolegyni, takže na to nejsem sám. Do startu nové řady veškeré resty na překladu doženeme a slibuji kvalitní práci, jakou jsem doposud odváděl. Neuspěchám překlad jen kvůli tomu, že mám zpoždění. Až přeložím, tak přeložím, protože si chci být překladem jist, že je správný, nebo alespoň podle mne ten nejlepší možný. Nebudu hodnotit kvalitu práce kolegů, obzvlášť když jsem ji ani neviděl. To jen pro informaci, že na Med nekašlu, držím ho v paměti a dostanu se k němu, časem. Každopádně chci do začátku nové sezony stihnout dopřeložit veškeré resty.
medvídě

Cool level: 12
Dale

OFF-LINE
titulky?
12.9.2018 / 17:35:42 (před 13 dny)
Vím, že toho máte někteří asi moc, ale i tak bych se chtěla zeptat, jak to s titulkama vypadá. Omlouvám se, ale na slovenské se nedá dívat - mají nečitelnou kvalitu. Brzy začne už 4. série, ale titulky se zasekly ve 2., u které bohužel od února žádná změna. Má někdo nějaké bližší info?
andromache

Cool level: 26
Ally McBealová

OFF-LINE
Bez nadpisu
12.9.2018 / 18:21:38 (před 13 dny)

medvídě napsal(a):

Vím, že toho máte někteří asi moc, ale i tak bych se chtěla zeptat, jak to s titulkama vypadá. Omlouvám se, ale na slovenské se nedá dívat - mají nečitelnou kvalitu. Brzy začne už 4. série, ale titulky se zasekly ve 2., u které bohužel od února žádná změna. Má někdo nějaké bližší info?

Řeknu to asi takhle... Letos mě NBC moc nepotěšila informací, že hned druhý díl ChF bude cross pravděpodobně všech tří Chicag. Fire jak víte přeložím určitě, PD nechám na MissLiz a Alexovi a pokud do toho opravdu zatáhnou i Med, tak se ho pokusím přeložit. Tím pádem uvidím, jak moc se ten seriál za ty skoro dvě sezony změnil (aka jak mi poleze na nervy a jestli je naděje na zlepšení do budoucna) a případně bych se pak k překladu vrátila. Ale rozhodně bych uvítala někoho s časem, kdo by mi chtěl s půlkou pomoct. Už jenom proto, že zatímco ChF má v průměru 700 řádků na epizodu, tak Med má až 900 + medicínská hatmatilka a to je někdy fakt záhul. Rigora do toho už tahat nechci, chudák má svých starostí dost a dost (jako rodina, věčné padání ze stromu a následné mrzačení sebe sama, překlad S.W.A.T.u a tak).

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’
suelin

Cool level: 23
Denholm

OFF-LINE
Bez nadpisu
12.9.2018 / 19:48:22 (před 13 dny)
3.serii od E9 dodělala česky andrea79 na titulky.com. Kvalitu nedokážu posoudit, nestahovala jsem, nesleduju momentálně, ale ohlasy dobré.
začalo to Dallasem...
andromache

Ally McBealová

OFF-LINE
Bez nadpisu
12.9.2018 / 19:52:18 (před 13 dny)

suelin napsal(a):

3.serii od E9 dodělala česky andrea79 na titulky.com. Kvalitu nedokážu posoudit, nestahovala jsem, nesleduju momentálně, ale ohlasy dobré.

Tak pokud by se mi práce zredigovala na dodělání 14 epek, tak se k tomu klidně i dokopu :-).

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’
kopča

Cool level: 0
Margaret 'Maggie' Simpson

OFF-LINE
Bez nadpisu
13.9.2018 / 23:03:10 (před 12 dny)
kdyby někdo přeložil 2x18 - 3x09 bylo by to super, ty české jsou super, a řekla bych, že na edně se bude pokračovat se 4. sérií :-)
andromache

Ally McBealová

OFF-LINE
Bez nadpisu
13.9.2018 / 23:23:51 (před 12 dny)
a nemá na tu překladatelku někdo nějaký kontakt? Že bych se s ní třeba domluvila na společném dopřekládání toho zbytku s tím, že bych zkusila zajistit korekci přes své staré konexe :-).
suelin

Cool level: 23
Denholm

OFF-LINE
Bez nadpisu
14.9.2018 / 08:41:32 (před 11 dny)
tak koukám, že andrea79 už jede i 4.řadu.
na edně se odkazují na titulky.com
asi nemá cenu to dál řešit :)
začalo to Dallasem...
andromache

Ally McBealová

OFF-LINE
Bez nadpisu
14.9.2018 / 09:34:48 (před 11 dny)

suelin napsal(a):

tak koukám, že andrea79 už jede i 4.řadu.
na edně se odkazují na titulky.com
asi nemá cenu to dál řešit :)

tak snad teda dojede i tu dvojku...

kneznaL

Cool level: 9
Rajesh Koothrappali

OFF-LINE
Bez nadpisu
14.9.2018 / 10:14:10 (před 11 dny)

andromache napsal(a):

tak snad teda dojede i tu dvojku...

Spíš myslím, že ne. Bylo by fajn, kdyby jsi ty nebo někdo mohl dodělat ty díly, které jsou přeložené pouze slovensky, na které se nedá koukat.