Chicago Med

Chicago Med (Chicago Med) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
verunkabrožová

27. února 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

+++

Nemůžu si pomoct...vím,že je to seriál o lékařích,pacientech,nemocech a mám toto téma moc ráda,ale co na Chicago Med opravdu miluju?
Oliver Platt!!!!Proč a kdy mě to popadlo netuším,ale on je ve své roli psychiatra naprosto dokonalej.
Olivera si pamatuju z filmu o krokodýlovi a tam byl za takového mamelucha,ale tady....uchvátil mě a díl od dílu je to lepší a lepší,takže za Chicago Med fakt fakt děkuji.

Avatar uživatele
taylorkinney

20. října 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Docela dobrý

Co si budeme povídat, z rodiny Chicago rozhodně nejslabší článek, ale na druhou stranu ne tak slabý, abych seriál nějak shazovala. Rozhodně každý týden nečekám netrpělivě na další díl jako je to u PD a FIRE, ale když už si vzpomenu a podívám se, tak mě to i vcelku baví. Seriál z lékařského prostředí, který je pro mě favoritem je jak jinak než Grey’s Anatomy a tohle za tím trošku pokulhává, ale jak říkám, dá se to, je to příjemná podívaná, případy, které řeší jsou občas i dost zajímavé a ohledně postav nemám snad žádnou výtku, nikdo z nich mě vysloveně neoslovil, ale ani mi nijak nevadí :)

Avatar uživatele
Pajky

23. května 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Nemocnice Chicago Hope, teda chtěl jsem říct Chicago Med

Do třetice (a ne naposledy) to Dick Wolf rozjíždí s partou z Chicaga. Po hasičích a policajtech se na scéně představují doktoři a doktorky. Má to všechny rysy, které obsahují i ostatní seriály této značky a v rozsáhlém obsazení si každý najde své favority. Ať už jde o psychiatra dr. Charlese (mého favorita), dvojici rebelujících hezounů dr. Halsteada a dr. Rhodese, válečného veterána Dr. Choie nebo studentku Reese (mou favoritku). Jasně, bude to brzy stejná soapka jakou nám servíruje Shonda v Grey's Anatomy, ale to vlastně vůbec nevadí a je to přesně to, co od toho čekám. Pokud se vám seriálový svět v podání Dicka Wolfa líbí, tak vám do něj tenhle kousek zapadne naprosto bez problému.

2.série
Funguje to na mě u Chirurgů a není důvod, aby to nefungovalo i u Chicaga. Nečekám od toho zázraky a děj měnící historii televizních seriálů. Čekám sympatické postavy, které si musí projít nelehkými situacemi a to jak pracovními, tak i osobními. A přesně to mi Dick Wolf a jeho parta dopřávají vrchovatou měrou, takže nemám důvod si stěžovat. Jediné, co se mi nelíbilo, byl ten cliffhanger na konci. To je pěkně ošklivý...

3. série
Stejně jako v předchozí sérii to plnilo roli pohodové oddychovky, která navíc dobře doplňuje ostatní Chicaga. Pár zajímavých linek se našlo a každá z hlavních postav je svým způsobem zajímavá a jsem zvědav, kam se posunou. Konec opět přinesl cliffhanger a opět byl v jeho hlavní roli Dr. Charles, akorát tentokrát není v ohrožení života. I tak jsem zvědav, jaké odpovědi to přinese na začátku příštího ročníku.

Avatar uživatele
Valesion

28. června 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Grey's Anatomy z Chicaga

Jasně zase se jedná o klasický lékařský seriál. Ono co taky tady chcete vymýšlet, že? Na stranu druhou i tak to prostě člověka baví. Líbí se mně i zapojení pana psychiatra, takže se vždy nejedná jen o léčení těla, ale i duše. Stejně tak je plusem i postava jisté krásné sestřičky. Takže to prostě celé není jen o doktorech. Celkově se tu opět sešla partička, která si navzájem dobře notuje a jsou to sympaťáci. Oceňuji i to, že se seriál zase až tak úplně nesoustředí na samotné osudy lékařů, ale pokud ano tak to nijak nevadí.

Na Grey's Anatomy to sice opět nemá. To je podle mého nejlepší seriál z lékařského prostředí, ale myslím, že pokud se vám líbí seriály jako právě Grey's Anatomy či The Night Shift, tak tohle by se vám líbit mělo také.

Avatar uživatele
Lucka Lucinka

9. ledna 2016

80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Novinka

Jelikož Chicago Fire a PD jsou moji nejoblíbenější seriály tak jsem se koukla i na tohle dá se říct že jsme se do tohohle zamilovala doktorský žánr je můj nejoblíbenější sice může někdo říct že se to dá lehce předvídat ale pro mě je to odpočinkový seriál určitě výborně zapadl mezi Fire a PD a postavy jsou podle mě sympatické a je tam na koho se koukat takže za mě 100%

Avatar uživatele
nuda-smola

26. listopadu 2015

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Možno klišé, ale kvalitné

Dick Wolf je podľa mňa skvelý režisér , ktorý presne vie čo je treba natočit. Chicago Fire, PD , Med hovoria za všetko.

Možno si myslíte že daľšie klišé , daľší tuctový seriál , a možno to aj je , ale mne sa to práve preto páči. Niektorý ľudia chcú utiecť od reality sledovaným filmov , seriálov iných vecí , a želajú si pri tom rôzne bláznive veci. Ale seriáli od Dicka Wolfa nám ukazujú realitu a to sa mi na tom páči.

V seriáloch ukazuje obyčajných ľudí , a možné situácie z reálneho života. Ľudia ktorý sa o nás každý den starajú a udržiavajú nás v bezpečí. A veľa krát si týchto ľudí nevážime , čo je chyba.

Fánušikovia Chicaga , určite ocenia tento seriál , a vedia aká kvalita sa za ným skrýva. Možno nie v nejakých skvelých efektoch ale práve v deji a v scenári. Postavy sú podľa mna všetky na rovnakej úrovňi , každý má svoj príbeh a ten je niečím zaujímavý a výnimočný.

Je veľmi pravdepodobné že sa seriál bude udržiavať na rovnakej úrovňi takže fanúšikovia sa nemusia báť nejakého náhlehlo upádku kvality.

Ale nemôžem poprieť že som nevidel lepšie seriály , alebo že toto nie je moj najoblúbenejší žáner.

Avatar uživatele
peta2q

27. dubna 2016

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Chicago Med

Doktorské seriály milujem, a potom čo som vypustila Greys, na ktorých som vyrástla, Chicago Med je moja najnovšia srdcovka. Zápletky sú zaujímavé, bavia ma a dej je v každej epizóde dynamický. Neobkukaní herci a páči sa mi ako sa seriál prelína s mojimi ďalšími srdcovkami Chicago Fire a Chicago PD.
A Oliver Platt? Anytime! :)

Avatar uživatele
EliO!

25. listopadu 2015

23 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
23 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Nic nového pod sluncem

Pro mě nesympatické postavy, zápletka žádná nová. Vše lze odhadnout dopředu už po první epizodě. takže za mě ne-e.

Avatar uživatele
sashetka

11. prosince 2016

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Opět povedené

Myslím že Chicago Med je velmi orginální seriál a obsazení je mi velmi sympatické.