Chirurgové

Chirurgové (Grey's Anatomy) — 13. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Jádro pudla

Callie ráno před odchodem do nemocnice řekne Georgovi, že mu odpouští a po příchodu do nemocnice jde za Izzie a navrhne jí, že se sejdou v jídelně. Cristina musí strávit celý den na příjmu s Lexie. Derek nabídne Meredith, aby s ním jela někam na víkend. Meredith souhlasí, pokud se jí povede vyměnit službu, Alex vezme Meredithinu službu výměnou za Normana. Teď už snad nic nestojí v cestě báječnému víkendu..

Meredith učí Normana, jak oznamovat pacientům diagnózy. Vše jde hladce až do okamžiku, kdy Mark zjistí, že jedné jeho pacientce, co šla jen na kosmetický zákrok, oznámili, že umře. Než to napraví, pacientka podepíše revers a odejde neznámo kam..

Cristinin den prozáří teenager se zraněním páteře. Nejdříve se musí pomocí soustavy závaží páteř vrátit do původní polohy a teprve potom může Derek operovat. Při proceduře si Derek hodně povídá s Lexie, což se nelíbí Cristině, ale Derek jako nadřízený brání Lexie před Cristinou.
Celá nemocnice se doslechla o „poledním zápase“ Callie a Izzie a všichni čekají na představení. Izzie se Callie bojí, a tak poprosí Alexe, aby je eventuelně roztrhl od sebe. Callie ale neměla v úmyslu se prát, chtěla si jen pohovořit a teď díky Izzie je ztrapněna před všemi doktory.

Na kliniku přijde pacientka s ošklivou zlomeninou kotníku, jež se jí stala při každodenním tréninku a Bailey si přizve Callie na konzultaci. Callie je duchem nepřítomna, dělá co může, ale nakonec jim pacientka na sále umírá na prasklý žaludeční vřed, který způsobilo velké množství ibalginů braných kvůli cvičení. Callie ztrácí nervy a před nemocnicí se pustí do přítele pacientky, protože ji nutil zhubnout a tím ji vlastně zabil.

Do nemocnice přijíždí Richardova 18letá neteř Camille, které se vrátila rakovina. Camille už nechce žádné další operace ani chemoterapie, je už ze všeho unavená, ale její matka s Adele ji nedokáží nechat jít a poprosí Richarda, aby s ní promluvil. Richard ji při rozhovoru pochopí a nechá rozhodnutí na ní, to se ale nelíbí Adele a pohádají se.

Derek si po rozhovoru s Lexie uvědomuje, že chce víc, než jen 48 hodin s Meredith a zruší jejich společný víkend...

HUDBA V EPIZODĚ

Better Already (Northern State)

Začátek epizody, kde je George v hotelovém pokoji s Callie.

Milk And Honey (Prince Fatty)

Derek, Lexie a Cristina prohlížejí rentgenové snímky.

Sun Comes Up (John Legend)

Derek říká Meredith, že si ji chce vzít.

The Absence of Your Company (Kim Richey)

Camila říká rodině, že nechce další léčbu.

Rockers to Swallow (Yeah Yeah Yeahs)

Izzie se chce prát s Callie v jídelně.

Hawaii (Meiko)

Dr. Weber je u neteře na pokoji.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

aaime
lukascoolarik
Anavienne