Chirurgové

Chirurgové (Grey's Anatomy) — 11. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Věříte na kouzla?

Všichni se snaží usmířit Baileyovou, která je zavřená v laboratoři a odmítá operovat. Hunt a Cristina stále řeší případ Ethanova otce a ostatní doktory zaměstnává kouzelníkova asistentka, která byla při vystoupení přeříznuta motorovou pilou.

Na pohotovost přivezou Kaylu Wayneovou, kterou při kouzelnickém vystoupení její manžel přeřízl motorovou pilou. Je s podivem, že je ještě naživu. Lékaři chtějí přivolat Baileyovou, ale ta stále neoperuje, ačkoli je už prokázáno, že není infekční. Její pacienty má Webber. Callie za Mirandou jde, aby jí vysvětlila, že to na ní celé nehodili, ale ta s ní ani nepromluví.

Malý Ethan stále čeká, až se probudí jeho otec. Hunt se mu stále věnuje, ale zatím mu nechce říct, že je možné, že se otec vůbec probudit nemusí.

April má na pohotovosti dívku, která má velké bolesti břicha, a je nutné zjistit, co všechno na své oslavě narozenin pila a jedla. To by ráda zjistila od jejích dvou kamarádek, které jsou ale dost opilé a zajímá je víc kolemjdoucí Jackson než pomoc kamarádce.

Při první operaci Kayly lékaři v podstatě jen zjistí rozsah zranění a pokusí se vyčistit břišní dutinu. S dalšími zákroky musí počkat, až nabere trochu sil. Kayla se ale zhorší a začne znovu krvácet.

Cristině dochází nápady na probuzení Paula Dawsona, takže konzultuje s každým, kdo se namane. Jde i za Baileyovou, které za dveřmi říká, co udělala a co ne, a sama si odpovídá. Pak s Baileyovou zkusí promluvit i Arizona, ale bez reakce.

Ukáže se, že opilá mladá oslavenkyně vypila nápoj s tekutým dusíkem, který jí v podstatě roztrhl žaludek. Moc z něj nezbylo, a tak April musí udělat zákrok, při němž žaludek odstraní. Protože jsou ostatní doktoři u přeříznuté a Baileyová neoperuje, asistuje jí Jackson.

Derek s Heather a Karevem musí udělat operaci malé holčičce jménem Iris, která má nemoc moja moja, což jsou v podstatě zúžené cévy v mozku. Chtějí vyjmout tkáň z jiné části jejího těla a vloží ji do mozku, aby umožnili jeho prokrvení. K operaci se přijde podívat i Jo, které se ale Karev snaží všemožně vyhýbat, protože je do ní stále zamilovaný.

Avery si při operaci trochu postěžuje April, že jako šéf nemocnice stíhá sotva polovinu operací a na rozštěp malého děťátka musel přivolat specialistku Lauren Boswellovou, která létá po světě a dělá zázraky. April ho ujistí, že jeho vedení nemocnice je perfektní. Z Lauren je celá pryč Arizona, která s ní operaci konzultuje, ale když přijde Callie, Lauren poblázní i ji.

Všichni lékaři z vedení nemocnice si počkají na Baileyovou, až půjde z toalety a začnou se jí omlouvat a všechno vysvětlovat zároveň. Miranda jim ale neřekne ani slovo a zase se zavře do laboratoře.

Na pohotovost je přivezen Ethan, který se předávkoval prášky na spaní. Jeho babička v hotelu usnula, a když se probudila, chlapec tam ležel bez hnutí. Hunt jí to vyčítá, protože teď musí zavolat sociální péči. Cristinu při tom napadne, jak by mohli probudit jeho otce, ale ani po hodině čekání nepřijde žádná změna. Hunt s Cristinou vysvětlují Ethanovi, že se stále snaží jeho tátu probudit. Owen pak řeší s Ethanovou babičkou současnou situaci a ona mu řekne, že by výchovu Ethana nezvládla a že potřebuje někoho, kdo se o něj bude moci postarat, jenže nikoho dalšího v rodině nemá.

Webber zavolal Benovi, který je jediný, s kým Miranda mluví. Dává si za vinu, že všichni pacienti umřeli jen kvůli ní a nenechá se přesvědčit, že to není pravda, ikdyž si celé dny v laboratoři dělala testy a ty jsou negativní.

Karev se znovu pohádal s Jo, která mu řekla, ať už se jí neplete do života. Když pak večer přijde Alex domů, čeká před jeho dveřmi Jo s rozbitým obličejem a požádá ho, aby ji u sebe nechal.

HUDBA V EPIZODĚ

New York (The Boxer Rebellion)

Ben je s Mirandou v laboratoři.

Rust Or Gold (Jill Andrews)

Owen se s Nancy baví o Ethanovi.

Uneven Odds (Sleeping At Last)

Cristina najde způsob, jak vzbudit pacienta.

Beat Of The Drum (Van She)

Wilsonová vchází na sál.

Elation (Isabells)

Owen a Ethan hrají fotbal.

PROMO K EPIZODĚ

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

 • Český název
 • Původní název
 • Číslování
 • Premiéra
 • Česká premiéra
 • Rok natočení
 • Délka epizody
 • Sledovanost premiéry
 • Odkaz na IMDb
 • Věříte na kouzla?
 • Do You Believe in Magic
 • 9. série, 22. epizoda (celkově 194. díl)
 • 2. května 2013
 • 25. května 2014
 • 2013
 • 41 minut
 • 8 870 000 diváků (3,00 rating ve skupině 18-49)
 • www.imdb.com/title/tt2812610/

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

naninka358