plakát seriálu

Chirurgové

(Grey's Anatomy)

Názory uživatelů

Moje srdcovka

Tomuto seriálu jsem dala šanci teprve před rokem, ale nelituji ani vteřiny z toho, kdy jsem se dívala (a že to zabralo spoustu času).
1.-8. série 100%
Začátek je takový optimističtější plný vtipů a vtipných scén, kdy se s prostředním, dějem a postavami teprve poznáváme, ale již ke konci to zabředává do temnějších depresivnějších hlubin.
Velkými přednostmi jsou...
1) hudba - jedna z nejlepších, ten, kdo ji vybírá by měl získat metál
2) postavy - je tu velká variabilnost a myslím, že si každý dokáže vybrat. A v průběhu sezón se nabírá stále větší počet postav.
3) případy - nejsem žádný medik, ale tohle mě opravdu baví. Nečekejte žádné nudné chřipky, tady jde zpravidla o život. Udivuje mě, kolik těch případů může nastat a pokud mě paměť nešálí, neopakoval se jediný případ ani jednou.
4) zvraty a drama - to samozřejmě k seriálu patří, ale tenhle v tom opravdu umí chodit. Asi si ani nedokážu vybavit nejlepší zápletku. Je jich tolik, nelze si vybrat.
Přesně tohle od kvalitního seriálu očekávám grey's nikdy nezklame. Ani už si nedokážu život bez chirurgů představit a bude to opravdu smutné loučení.
Chirurgové to důstojně dotáhli až do 8. série (a doufám, že v tom budou pokračovat) a kvalita neupadá, ba právě naopak. S přibývajícími lety postavy dospívají a to hodně ovlivňuje jejich rozhodnutí.
Každý týden nedočkavě čekám, mám u sebe kapesníčky a pohroužím se netrpělivě do příběhu, který mě vždycky emocionálně zasáhne.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
97 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 29 lidí

Drama ze Seattlu

Už za sebou mám 13 sérií s nemocniční partou ze Seattlu a bylo to vážně výživných dvanáct let.

Na Grey's Anatomy je spousta věcí ke chválení a nemůžu snad ani nezačít u velmi zajímavých a dobrých postav. Hlavním jejich plusem je, že jsou jiné a každý si z nich dokáže vybrat. I když je Shonda velmi ráda, velmi často a velmi drasticky odstraňuje. Ruku v ruce s postavami jdou skvělí herci, jejichž výkony mě baví. Když už jsme u těch postav, tak mým oblíbencem je od úplného začátku Alex. Snad nebudu muset řešit, jestli bych vydýchal jeho odchod. Díky tomu jsem si oblíbil i Jo. A další oblíbeným párem je pro mě Jackson a April. Naopak jsem nikdy nebyl velkým fanouškem Cristiny.

Co tady máme dál? Shondu! Ta pro nás pravidelně připravuje srdcervoucí zvraty a zajímavé případy. A přesto, že ji kolikrát nenávidíme za její rozhodnutí (já ji třeba nemůžu odpustit konec osmé řady), tak se stejně vždycky vrátíme a sledujeme dál. Ona v tom prostě umí chodit a jsem překvapen jaké odchody seriál dokázal přestát a jakou má i po nich a patnácti letech ve vysílání sledovanost.

Plusy navíc mají i za hudbu. Ta je ke každému dílu vybrána dokonale. A nemám na mysli jen tu jejich nejprofláknutější "Chasing Cars" od Snow Patrol.

Grey's Anatomy je sice pěkná soapka, ale mě to vůbec nevadí. Ba naopak, zamiloval jsem si jí a těším se na každý díl a na to, kam se posunou mě oblíbené postavy a jaké překážky budou muset překonat. Já jim to totiž baštím i s navijákem. Prožívám to s nimi a přiznám, že nejednou jsem měl díky nim pěkně zamlženo před očima.

Edit po 16. řadě:
Chirurgové mě pořád baví i v následujících sériích, přesto si neodpustím připomínky po 16. sérii. Jednak jsem musel zpracovat odchod mojí nejoblíbenější postavy. Ten bohužel nebyl způsobem tvůrci, ale rozhodnutím herce. A i když bych měl radši jiné uzavření jeho příběhu, tak jim to nemám za zlé. Co jim mám za zlé je přivedení zpět jedné z dříve oblíbených postav (Teddy) a to, jak se rozhodli naložit s jejím vztahem s Owenem. Možná už je na čase seriál přeci jen zakončit.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Bezvýhradná láska ke Grey's Anatomy

Není to tak dlouho, co jsem to začala sledovat, ale okamžitě jsem se zamilovala. Dívám se pořád znova a pořád mě to baví - stejně jako nad některými pasážemi brečím pořád dokola :-) Po několikátém přehrání si dokonce pamatuju většinu významů všech těch sternotomií a bradykardií a nulek vicryl :D

Zápletky, postavy, hudba, medicínská stránka věci, všechno mi to přirostlo k srdci. Hrozně se mi líbí ten koncept jak z pubertálních stážistů vyrostli samostatní chirurgové, kteří mezi zachraňováním životů řeší svoje soukromé problémy a mají vlastní stážisty.
Moje platonická láska Alex Karev se stala navzdory všem předpokladům pediatrem, což mi přijde jako to nejlepší, co se mohlo stát. Meredith následuje svojí matku, Cristina jde za svým snem, George dokázal, že si ho nebudou pamatovat jen jako 007 s povolením zabíjet a Izzie... no. :)

Mrzí mě ale odchod mých oblíbených postav, především pak rozpad Twisted Sisters nebo Mark a Lexie :( Chudák Meredith už si toho prožila... Jediný nad jehož odchodem jsem nebrečela byl Denny. Nedokážu to vysvětlit, ale já toho chlapa prostě nemohla vystát :-)

Grey's Anatomy můžu doporučit jen na vlastní nebezpečí, protože je silně návykové - každé drama, nemoc, operaci, dítě, svatbu, rozchod, rozvod nebo smrt budete prožívat s nimi :)

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Nadprůměrná stálice

Grey´s anatomy sleduji již od doby, kdy nám ji poprvé naservírovala jedna z českých televizí, postupně jsem ale naštěstí přešla z dabingu na původní znění.
Je to klasická záležitost z lékařského prostředí...sledujete osudy chirurgů v jedné z chicagských nemocnic, jejich úspěchy i neúspěchy na poli pracovním i osobním....přesto jsou právě Chirurgové o něco lepší než ostatní seriály s podobnou tematikou. A čím, že to je?
Herecké výkony, stejně jako samotný výběr herců není, dle mého názoru, nijak nadprůměrný. Setkala jsem se i se zajímavějším oživením seriálu v podobě ne zcela standardních dílů, např. děj kompletně z pohledu pacienta, jednoho z lékařů apod. (tuším, že podobné díly byly používány v Pohotovosti či Chicago Hope…? Paměť mi neslouží, jak by měla).
To, co Grey´s anatomy vyvyšuje je samotná Shonda Rhimes, která zkrátka umí svou práci zatraceně dobře. Podařilo se jí stvořit seriál, na jehož díly netrpělivě čekáte i po sedmi letech vysílání. Pravda, poslední 10.řada je zatím trochu slabší, ale i tak vás Chirurgové stále dokáží pořádně rozesmát i dojmout k slzám (často v jednom jediném dílu) a nudných či trapných momentů je poskrovnu. Postavy za tu dlouhou dobu nezměnily nijak zásadně svůj charakter (jak tomu někdy bývá), hlášky jsou stále velmi vtipné, lékařské případy neustále překvapují, Shonda prostě pořád ví, co napsat, aby nás zaujala. A co je neméně důležité, má odvahu uklidit či rovnou zabít i hlavní postavu, a to klidně i víc než jednu. Jistotu toho, že se se všemi uvidíte i v následující řadě, tudíž žádnou nemáte. A že tenhle seriál baví i při tom, kdy z původního složení již mnoho postav nezbylo, je jen důkaz vysoké kvality, kterou Grey´s anatomy má. Pokud máte seriály z lékařského prostředí rádi, Chirurgy si zamilujete. Já je rozhodně zbožňuji :)

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Srdcovka

K tomuto seriálu nelze víc co dodat než, že je to moje totální srdcovka. I přes to, že už to není jak bývalo, doufám, že to nikdy neskončí. Seriál sleduji už 10 let, myslím, že každý seriálový maniak pochopí, když řeknu, že postavy v Greys jsou jako rodina/přátelé. Prožívám s nimi naprosto všechno, brečím když oni brečí, směju se když oni smějou. Podle mě je to nejlepší seriál z prostředí nemocnice, líbí se mi, že to není jen o vztazích, ale také o různých případech, které jsou často velmi zajímavé. Prostřídalo se zde už hodně lidí, spoustu jich odešlo (a né všechny vesele :(), spousta dalších zase přišla. Některé jsou zajímavé více než ostatní a některé mi zase šíleně chybí.
Škoda jen, že člověk pak nemůže být opravdu doktor, někdy si u toho seriálu říkám, že už jsem s nimi vyřešila tolik případů, že bych to přece zvládla v pohodě :D

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Well done, Shonda...

Poprvé sem tento seriál postřehla v televizi. Pravdou je že mě hned nezaujal, ale díky okolnostem sem byla nucena vidět více dílů a tak vznikla láska k tomuto seriálu. Občas se sice zdá(hlavně v posledních sériích) že je seriál trochu přitažený za vlasy. Občas se v něm objevuje přílišná dramatičnost, ale u tohoto seriálu to vůbec nevadí. Je určen jako odpočinková záležitost. Po 11 sérií si stále udržuje velmi slušnou sledovanost a není se čemu divit.
Na seriálu je vidět snaha o diverzitu postav, která je tak typická pro Shondaland. A daří se to.
Grey's anatomy pravděpodobně není co se týče kvality nejlepší seriál ale mezi dramaty bude určitě patřit ke klasice.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

...možná trochu spoilerů!!!

Všichni zdravotníci a doktoři z mého okolí se dušují, že se na lékařské seriály nedívají - ale sledujeme je všichni! Asi ne kontinuálně, protože na to není čas, ale stejně...
U mě vždy přijde den, kdy si řeknu: "Ano, mám chuť si poplakat nad osudy lékařů ze Seattlu." a to mě pak čeká několikadenní maraton.
Zápletky se opakují, operace jsou někdy v popředí jindy jsou odsunuty na druhou kolej, postavy během celé své éry spaly v podstatě každý s každým (což geniálně zamotává Callie svou bisexualitou) a téměř všichni jsou nějak spřízněni s Meredith. To vše je dokonale podtrženo bravurně zvolenými songy, které by ve vašem playlistu rozhodně neměly chybět.
Pojďme si říct, že v Seattlu se děje až příliš mnoho katastrof - adrenalin pracuje - trajekty se potápějí, letadla padají, nákupní centra vybuchují, bouře přicházejí, střelci střílí a hlavní postavy umírají.
Lexie, George, Mark, Denny, Heather,.....a teď i McDreamy! Tenhle seriál divákovi rozhodně poskytuje emocionální vypětí a pere to do vás dokud slza neukápne. Ať jste sebevětší tvrďák, smiřte se s tím, že přijde moment, který vás rozseká.
Události se dějí, více těch špatných než těch dobrých, a hlavní postavy se s nimi potýkají, hovoří o nich, informují další postavy (mnohdy až do nekonečna), ale na tom celý seriál stojí. Něčím se ten vysílací čas musí zaplnit, než vám zase zlomí srdce dramatickým úmrtím oblíbené postavy (cože GoT??? OK.) nebo jejím odchodem. Burku! Izzie!! Cristinooooo!!!
Ze všech těch dobrých i špatných věcí co se udějí nám pak hlavní postava, tedy Meredith, vyvodí nějaké své vnitřní poučení, nějaký závěr díky němuž tahle doktorka s každým dílem postoupí o pomyslný schůdek na cestě k "morálně a psychicky vyrovnané a celkově dokonalé ženě". (dokud ji ze stupínku nesrazí objev další sestry - také doktorky, samozřejmě).


Možná to vypadá, že seriál pomlouvám - ale není tomu tak. Jedná se o výborně vykreslenou žánrovku, která obsahuje úplně vše, co si od vztahového dramatu slibujeme. Tvůrci ovládají svoje řemeslo a vědí co dělají. Udržováním velkého množství postav si drží dostatečný prostor pro jejich obměňování a tím pro dolévání šťávy do seriálu, který by bez těchto promyšlených kliček dávno skončil.
Přibližně od 8. série seriál začíná lehce pokulhávat, i tak se však jedná o silnou stálici, která stojí za to.

Pro mě bohužel seriál 11. sérií skončil a dál už jej sledovat nebudu. V každém případě mě bavil celých 10 let a nelituji žádného maratonu, který jsem si se Seattleskými doktory užila.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Svět z pohledu chirurga

Tenhle seriál jsem nikdy nijak neřešila. Nezajímal mě protože tyhle typy seriálů nejsou nic pro mě. Ale když už jsem se hodně nudila tak jsem to prostě zkusila a děkuji za to. Seriál mě neskutečně baví jak příběhové z osobních životů chirurgů tak i z nemocnice kde se vlastně odehrávají různé tragedie no a chirurgové tam jsou ti "hrdinové". Často mě seriál dokáže dovést až k slzám protože některé případy dokáží být emocionální. Herce jsem si většinou oblíbila. Často se tam hlavní postavy střídají a každý si tam najde nějakého toho oblíbence.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Veterán, ktorý nás baví

Napísať názor po 12 sériach, keď si už ani nepamätám všetko, čo sa udialo (kto by si mohol), je trošku ťažké, ale keďže som stále tu, nedočkavá na ďalšie časti, asi to bude stáť za to. Shonda nesklamala, ako vždy. Uvidím, či tento veterán ešte vydrží, ale určite to odporúčam všetkým, čo majú radi drámu, nemocničné prostredie a hlavne, chcú vidieť ako sa postavy vysporadúvajú so všetkými vecami, čo sa môžu v živote prihodiť (lebo už tam bolo naozaj asi všetko).
A hlavne, snažte sa neobľúbiť si veľmi niektoré postavy (je dosť možné, že im budete plakať na pohrebe)

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Nejlepší seriál z lékařského prostředí

Nikdy mě nenapadlo,že by se mi natolik mohl líbit seriál z lékařského prostředí a že jich není málo.A netušil jsem,že to bude takový maraton,takhle rychle jsem naposledy zkouknul Smallville.Seriál je hlavně o vztazích a také jsem netušil,že se mi ty jejich každodenní radosti a starosti budou tak líbit.Strašně moc jsem si oblíbil celou partu,ale navždy v paměti mi zůstává Cristina.Zažil jsem spousty krásných emocí s těmito lidmi.Poslechl si spousty krásné hudby.Ani nedokážu říct,že by se mi nejaký díl nelíbil nebo,že by byl nějak výrazně slabší.To prostě nejde!Každičký díl si mě něčím dostal,že jsem se nedokázal soustředit na nic jiného,než na děj,který se odehrával.Takže jsem rád za tuhle jízdu a určitě si jí někdy připomenu.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Jak jsem ocitla v pekle jménem Shonda...

Seriál jsem prvně chytla v televizi, ale nezaujal mě natolik, abych ho hledala na internetu a sledovala každý díl. Jenže nuda je nuda, a tak jsem se začala dívat od první série. A skončila jsem v pekle =).
Nejen že jsem za léto viděla asi osm sérií, ale ještě jsem si některé díly pouštěla vícekrát. Postavy i obsazení opravdu sedí. Je zde humor i drama i romantika. A co musím vyzdvihnout opravdu dobrá hudba. Každý si tu najde něco pro sebe a nikdy nic neomrzí. I když postavy umírají a jsou to i postavy dosti oblíbené, nikdy to není nepřirozené, ale je to tak součástí příběhu, že člověk to bere jako součást života (i když uroní pár slziček).
Co dodat, dnes sleduji už jedenáctou sérii a téhle srdcovce jsem úplně propadla. Každý týden tak děkuju někomu tam nahoře, že je čtvrtek (respektive pátek). Seriously.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Jednoduše nejlepší!

Chirurgové jsou pro mě jednoznačně nejlepším seriálem vůbec. Sledovat tento seriál jsem začala, když se poprvé objevil na českých obrazovkách, tehdy jsem ještě ani neměla potuchy o tom, že to jde i jinak. Ač jsem nikdy neměla zálibu v lékařských seriálech a vlastně jiný seriál z lékařského prostředí nesleduji, tak chirurgy jsem si zamilovala hned od prvního dílu.
Nevím, co mě na nich tak zaujalo, jestli skvělé postavy či ta geniální hudba nebo to, že si opravdu libuji v pláči u televize. První čtyři sezóny jsem seriál sledovala v českém znění, pátou jsem ale už začala sledovat v originále, a ačkoliv musím přiznat, že dabing v tomto případě nepatří k nejhorším (opravdu hrozný hlas dostaly akorát Izzie a Arizona), originálnímu znění se nic nevyrovná.
Co se oblíbených postav týče, tak v každé fázi seriálu jsem měla radši někoho jiného, podle toho jak se postavy vyvíjely a jaká dějová linka se kolem nich točila. Stálice jsou u mě Meredith s Cristinou. Ze začátku jsem moc nemusela Alexe a Callie, ale oba dva mám teď opravdu ráda. Cestu jsem si nikdy nenašla k Izzie. Je mi líto, že Miranda už není to, co bývala, ale i tak patří mezi mé oblíbenkyně. Po invazi jsem si říkala, že už z principu nebudu mít nové doktory ráda, ale nakonec mě potěšilo, že nám po šesté sezóně zůstali Jackson s April.
Oblíbených epizod mám opravdu hodně, takže je těžké říct, která je mou nej, ale asi to bude šokující finále 6. série.
A opravdu nejhorší je muzikálová epizoda, je to jediný díl, který jsem viděla jen jednou, a bohatě to stačilo.
Kdybych měla hodnotit jednotlivé sezóny, tak:
1. série – 100%
2. série – 100%
3. série – 100%
4. série – 70%
5. série – 80%
6. série – 90%
7. série – 90%
8. série – 90%.

100 %
88 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Grey's Anatomy

Bezkonkurenčně jeden z nejlepších seriálů z nemocničního prostředí. Jeden z dalších seriálů, co vás opravdu chytne a dostane se v něm na všechno - akci, vtip, slzy, drama...výborné obsazení, výborná hudba, atmosféra, krásné prostředí Seattlu...

100 %
85 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
92 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

i fall in love with greys...

Podľa nadpisu vidíte, že toto je môj doposiaľ najobľúbenejší seriál vôbec. Všetky zápletky, vzťahy, postavy, deje ma bavia. Niektoré menej, niektoré viac. Tak si to pozrime po sériach.

1.Séria: Trošku krátka na posúdenie, ale ako rozbeh to bolo geniálne. Všetky diely :)
2.séria: Moja najobľúbenejšia zo všetkých. Všetky tie hlášky, tých je nespočet :D Dvojdiel s bombou tiež patrí medzi moje naj diely. Finále, to sa mi páčilo najviac zo všetkých, mám pocit.
3.séria: Začiatok bol skvelý, úvodný diel som videla aspoň 10 krát. Páči sa mi, ako sa tam ľudia liečia zo svojich vlastných problémov, ako v reálnom živote. Potom tu boli epizódy s topením Meredith, k tým nie je čo dodať. Finále, trošku smutné, ale aj také musia byť. Druhá najobľúbenejšia séria.
4.séria: Tretie miesto u mňa. Začiatok bol neuveriteľný! Pekne sa tam všetko vyvíjalo, ako vždy. Finále ma potešilo, krása.
5.séria: Tu sa to začínalo pomaly zvrhávať, rakovina, mŕvy bol zrazu živý.. Ale začalo to pekne, aj keď druhú polovicu tejto série moc nemusím. Asi som trochu zaujatá kvôli Izzie :D
6.séria: Naozaj zmenila všetko. Striedali sa dobré a zlé diely, smutné a zábavné diely.. Koniec nám pripomenul, aký je človek zraniteľný a že každý deň môže byť jeho posledný.. No tiež túto sériu moc nemusím.
7.séria: Vyvíja sa celkom sľubne. Uvidíme, ako to všetko dopadne, ale čakám niečo extra, niečo čo tu ešte nebolo (a to tam vážne bolo už asi všetko:D)

A presne ako to tu už je spomenuté, treba pozerať srdcom, nie očami. Stačí sa zapozerať a vy sa vžijete do všetkých postáv, smejete sa s nimi a aj s nimi plačete.
To je môj názor na GA.
Shodne skladám klobúk a skláňam sa jej. :)

100 %
85 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
85 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Tak to vidím já...

První série - 70 %
Druhá série - 80 %
Třetí série - 90 %
Čtvrtá série - 65 %

Chirurgové mě jednu dobu bavili. Velmi. Dnes už je nesleduju, protože to začalo být takové moc VKVčkovské. Nicméně to, co jsem viděl, se mi docela líbilo a na chvilky strávené s tímhle týmem jistě nezapomenu. K hrdinům je snadné si vytvořit vztah a vžít se do jejich životů. Zároveň se ale (zprvu) nehraje jen na citové vydírání, ale i na celkem povedený a nepřehnaný humor.

První serie - Seriál se rozjíždí a ještě úplně neví, co si může dovolit. Je to mnohem vážnější, než Scrubs, ale zároveň je tu dost vtipu. Rozhodně dobrá alternativa. Během těch několika epizod se nestihne nic pokazit nebo naopak skvěle rozjet.

Druhá série - Seriál se rozjíždí. Sympatičtí hrdinové řeší nenásilnou cestou problémy. I když zápletky jsou "telenovelovské", cosi dodává seriálu atmosféru, díky které ho začínám mít rád.

Třetí série - Tahle řada se mi líbí asi nejvíc. Všechno graduje, postavy se se sebou nemazlí a přesto se pořád najd čas na nějaký ten vtip.

Čtvrtá série - Z nějakého důvodu si jí už vůbec nedokážu užít. Nemůžu říct, že by to bylo špatné, ale nějak to jde mimo mě. Seriál opouštím.

70 %
84 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 19 lidí

Jeden z nejlepších

Velice velice povedený seriál. Bohužel přelom kde jako umírá Izzie a George skáče pod autobus aby zachránil neznámou slečnu je celkem nešťastný sled událostí. Přijde mi to maličko přeplácané, smrt George buď neměla být nebo měl umřít až déle ve službě aby si seriál zachoval celistvost. Pokračuje poměrně zdařile.Ani nemluvím o zdravotních případech,které jsou naprosto geniální. Koukám na další série a hltám děj. Více nemám co pohanit.

90 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Shondaland

S Grey´s Anatomy som takpovediac vyrástla, takže prvých päť sérií som videla za tie roky až dupľovane. A tie ma bavili. Prežívať radosti, starosti, dilemy, a rozhodnutia s vtedy ešte stážistami Meredith, Izzie, Georgeom, Alexom a Christinou, ma veľmi bavilo.

Potom však stážisti dospeli a stali sa doktormi a niečo sa zmenilo...zmenilo sa proste to, že život šiel ďalej. Riešili sa vzťahy, radosti, starosti...

Seriál teraz beží svoju 12.sezónu, čo je na seriál celkom pekne dlhá doba, ale už nie som do neho zažratá tak, ako som bola na začiatku. Možno preto že pôvodné osadenstvo sa za tie roky vymenilo, a možno preto, že sa zmenilo úplne všetko. Napriek tomu, že už túžobne neočakávam každý nový diel (a nečakám do tretej v noci na premiéru v Amerike, aby som ho videla medzi prvými), seriál je stále zaujímavý, dynamický, napínavý...len na mňa tých zmien už bolo asi veľa.

Ale hľadáte seriál z medicínskeho prostredia, tak Greys Anatomy je isto jeden z tých, pri ktorých nebudete ľutovať tie hodiny a hodiny, ktoré pri ňom strávite. :)

70 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Srdeční záležitost, která nemá obdoby.

Pro mě naprosto nejlepší seriál. Až jednoho krásného dne skončí, zmizí i kus mého seriálového světa. A že nebude malý. Především vztahové drama z lékařského prostředí má hned několik es v rukávu. Každý díl je bohatý na komplikované zdravotnické případy ( a opravdu si nepamatuji, že bych si u nějaké episody řekla "Jéé, to už tu někdy bylo"), milostné zápletky, které sledujete s chutí a neubráníte se tomu fandit MC Dreamymu :) nebo jiným postavám, neuvěřitelný střih, kamera, HUDBA! V každé sérii hned několik smutných momentů, se kterými se člověk dokáže ztotožnit a dojme ho to k slzám. Ať už je to úmrtí, postižení, ztráta milované osoby,nevěra... těch témat je tu víc.
Těžko říci, která série, nebo díl je nejlepší. Ta, kdy zemře George? Kdy Izzie onemocní? Kdy se Meredith a Derek rozkmotří? Když Lexie opustí Sloana? Když Dereka a další postřelí?Nebo celý zpívaný díl? Neumím se rozhodnout a ani nechci. Jak přijde sobota večer a já můžu koukat, beru kapesníky, zhasínám světla a nořím se do světa, alespoň pro mě, naprosté emocionální dokonalosti.

100 %
81 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
69 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 16 lidí

Nejde nezbožňovat

GA sleduju už dlouhou dobu a jednoznačně se zařadil do TOP seriálů a srdečních záležitostí.
- Každá postava má svůj vlastní charakter, dle mého si v nich tak můžeme najít někoho nám blízkého. Není zde jediná postava, kterou bych nesnášela nebo neměla vůbec ráda.
- Velmi důležitý prvek je pro mě v seriálu i hudba, která je zde zvolená na jedničku. Vždy úžasně dokresluje situace.
- Případy jsou vždy perfektně vymyšlené, Shonda ani v 8. sérii seriálu nezahálela a pořád přichází s něčím novým.
- Vždy ve mě probudí spoustu emocí, bohužel většinou pak potřebuju balíček kapesníků, ale řekněme si - umí tohle každý seriál?
- I když mi v seriálu chybí postavy, které jsem měla ráda, a finále 8. série mě v tomto ohledu zklamalo, určitě není seriál hoden zavrhnutí. S GA až do finále! Bude to pro mě smutné loučení...

100 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

A tak jsem propadla seriálům..

Kdysi dávno,jsem Chirurgy zaregistrovala v televizi na jedné nemenované stanici.
Byla to láska na první pohled (do Alexe Kareva,samozřejmě).
A už to bylo.Začátek mojí seriálové závislosti.Tenhle seriál bude navždy moje srdcová záležitost,jelikož je to můj první seriál,který jsem sledovala od začátku a hltala každé jedno slovo,každý jeden díl,sérii.
Meredith jako postavu moc v lásce sice nemám,ale ty její úvahy na začátku a na konci epizody,jsem vždycky milovala.
Dále tu je hudba,která je také mojí srdcovou záležitostí.
S výběrem postav jsem moc spokojená.
Moje láska k tomuto seriálu však končí asi někde ke konci sedmé série.Bohužel.
Nové série už mě nebaví sledovat z toho důvodu,že odešlo prostě moc hodně mojich oblíbených postav a ty nové,no řekněme si pravdu,nikdy nedokážou nahradit třeba takového Georgíka,Sloana nebo třeba Izzie.
A taky mě ten děj už celkem nudí.
Myslím,že je Někdy lepší skončit v nejlepším.
Stejně však bude tenhle seriál jeden z mojich nej.
Kvůli tomu sklamání,z posledních dvou ssérií však dávám 90%

90 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Let’s play a game of whose life sucks the most. I’ll win. I always win.

Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů. Smíchejte lékařské prostředí s lidskostí, romantikou, melancholií a vtipem a vznikne vám něco tak originálního jako je Grey's Anatomy. Je zde dokonalá vyváženost mezi melancholickou Meredith, sarkastickou Cristinou, optimistickou Izzie, arogantním Alexem a malinko tragickým Georgem ... Pokud máte srdce, je to seriál právě pro vás ...
EDIT: Tak když jsem psala tuto "recenzi", odehrálo se spoustu věcí. Pár postav zemřelo, spousta dalších se objevilo. Někdo s tím může mít problém, ale takhle to holt chodí i v životě, stále se mění. Stále je to jeden z mála seriálů, kde nic nepřeskakuji a poctivě se dívám na celou epizodu. Konec páté a šesté série jsem naprosto probrečela, zpívací díl jsem si absolutně zamilovala. Tento seriál je prostě stále, i po 10 sériích, jedním z mých nej nej nej.
EDIT 2: Tak už ani já se nedívám, ani upřímně netuším v jaké sérii se seriál právě nachází. Že by 16, 18, či nekonečno?
Dost pravděpodobně se někdy podívám znovu, ale 5 či 8 série je většinou můj limit.
A 100 ti nechávám, drahá GA, protože si ji za své první série naprosto zasloužíš!

100 %
77 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
77 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Grey's Anatomy

Sice seriálů z lékařského prostředí je habaděj a člověku už by mohly lézt krkem ale u mě to neplatí. Líbí se mi, že to není další nudný seriál u kterého se ani nezasmějete ani neuroníte slzu – tenhle je podle mě hodně procítěný. Příběhy nejsou jen o pacientech a jejich nemocech ale také o životě hlavních hrdinů. Herecké obsazení mi vyhovuje. Postavy nejsou stereotypní ale každý má jiný charakter proto mi někteří sedí a jiní jsou mi krajně nesympatičtí – ale takhle to má být – jinak by to byla nuda.

100 %
76 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
94 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 17 lidí

...

Nejprve jsem myslela že je to jenom jeden z řady dalších lékařských seriálů myslela jsem si to potom co jsem viděla pár dílů vytržených z různých řad a nenavazující na sebe a tak jsem si řekla že se na tento seriál podívám od úplného začátku. A nelituju jediné chvíle strávené stahováním a sledováním každého dílu. Okamžitě jsem si ho zamilovala už jenom kvůli tomu že tenhle seriál je především o vztazích. Rozdílné povahy všech hlavních postav a prolínaní jejich životů, sledování jejich osudů a vývoje jejich kariéry, jejich úspěchy a pády no prostě a jednoduše je to u mě naprostá jednička.

Velké plus seriálu přidává naprosto skvělý výběr hudby která podkresluje každou nezapomenutelnou scénu. :)

Jednoznačně 100%

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Srdcovka .-)

Nejdříve jsem sledovala seriál v televizi. Nyní si užívám originál. Seriál má pořád co nabídnout. Hlavní postavy jsou sympatické a příjemné (i když mi pořád chybí Izzy a George). Každý díl má něco do sebe a někdy se neubráním ani slzičce. Co dodat po 7 letech se z toho seriálu stala srdcovka. Výborné!

DALŠÍ HODNOCENÍ TENTOKRÁT 10 SERIE!
Stále skvělé, seriál se drží mezi mými nejoblíbenějšími, stále má co nabídnout a nemůžu se dočkat dalšího díle po zimní přestávce! Kdyby to šlo dala bych 120%.. JUPII a co říci protože s GA jsem celých --wow-- 10 let ;) (to už jsem tak stará??:-/:D)

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Grey's Anatomy... Co víc si k životu přát?

GA stále vede v mých TOP 10 seriálech. Je jeden z nejlepších seriálů z lékařského prostředí, jaký jsem kdy viděla. Je sice pravda že poslední 8. řada trošku začíná zpomalovat, ale nic nemůže trvat věčně, ne?
Seriál má skvělé zápletky a životní příběhy všech postav. Bez toho by prostě Grey's Anatomy nebylo Grey's Anatomy. Nejlepší časy seriálu byly před tzv. Invazí (všichni velcí fandové by měli vědět co to znamená), ale žádná velká krize ještě nenastala.
Já osobně doufám, že GA dostane i 9. sérii.

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Grey's Anatomy

Výborný seriál, nebo alespoň jeho první tři série. Pak už se to stává až moc nastavovaným a ztrácí to tu svou šťávu. Každopádně první tři série jsou vynikající mix komedie, dramatu a romantiky, které jsem osobně již viděl několikrát, a mohu s klidným srcem říci, že je ještě několikrát uvidím. Chemie mezi postavami funguje na jedničku, v čemž se s chirurgy může měřit jen málokterý seriál. A u tohoto seriálu se mi líbí i český dabing, jelikož poslouchat v originále Ellen Pompeo nebo Katherine Heigl je pro mě doslova utrpení.

90 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Kdo je tu vlastně doktor?

Seriály z lékařského prostředí nezklamou a ani tento není vyjímkou. Tento seriál opravdu ukazuje jak to v nemocnicích chodí a né jako pohotovost, která si tak trochu v některých případech vymýšlí. Dějově je to dobrý seriál. Vždy máte možnost sledovat zajímavý případ a i životy stážistů a lékařů, co zrovna prožívají. Budu se opakovat, ale je to zase jeden z těch lepších seriálů, který vás zaujme a mrzí mě, že ho přestali dávat.

100 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 17 lidí

Chirurgové

Na tenhle serial jsem začala koukat asi před 2 koma..:) již od prvního dílu mě dostal..ty medicínské případy, zápletky ale i osobní vztahy, Mereditiny rozumy vás donutí nad spoustou věcí se zamyslet.. všechno je to tak krásně zpracované že nemám slov.
Myslím že žádný případ se ještě neopakoval a pořád se tam něco děje, každý díl je o něčem .. tenhle serial mě přesvědčil jak moc by mě taková práce bavila.. všechny případy jsou reálné.. každý herec to umí tak krásně zahrát, že mi to až připomíná realitu..samozřejmě trochu mě štve že v kazdé sezoně se jim něco stane. To mi přijde na život chirurgů trochu přehnané. Super ale je jak moc se postavy vyvíjejí.. podle mého se nejvíce změnila Calli.. když se na ní podívám v 2 sezoně když přišla a teď.. pane bože, to je taková změna.. pamatuji se jak jsem si říkala že jí tam nechci že jí nemám ráda, ale teď, si to bez ní neumím představit :)
Samozřejmě že dnešní série se od těch prvních velice liší, ale to dá rozum :) Postavy odcházejí a přicházejí, dospívají .. už to nejsou ty stážisti, ucha, spodek chirurgického řetězce.. teď jsou to CHIRURGOVÉ ..:) Mají rodiny, vztahy a pořádný život..:)
No a ten děj ? - Naprosto dokonalý, nikdy se nenudíte, každý díl vás alespoň něčím chytne a z každého si něco odnesete :)
Když se máte smát, smějete se, když máte brečet, brečíte.
A tomu všemu dodává na dokonalosti HUDBA :) vždy krásně vybraná hudba, vždy se hodí k danému okamžiku a ještě ho podtrhne.

Shonda tohle zvládna na jedničku :))

Jsem ráda že tento seriál jen tak neskončí ..:))
Doporučuji :)

100 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Není chirurg jako chirurg..

Pamatuji si, že tenhle seriál dávali. Na primě tuším. A sem tam jsem se podívala na nějaký ten díl, jen tak z nudy, ne proto, že bych ho sledovala nějak moc ráda a že by mě bavil. Ale..nedávno.. (možná to bylo už před rokem či dvěma) jsem viděla upoutávku v televizi doprovázenou coldplayskou hitovkou "In my place" a vzpomněla jsem si, že tohle byl vlastně docela fajn seriál. A tak jsem si ho stáhla. A teď? Sleduji každý díl a každý ten díl ve mně zanechá nějaké emoce, zvláštní pocit, touhu být chirurgem, miluji skoro každou postavu (zvláštní slabost mám pro Cristinu), neskutečně dokonalá hudba doprovází celý tento seriál. Nepatří mezi mé nejoblíbenější, bude mi stačit vidět každý díl jen jednou, ale přesto si každý ten díl maximálně užiju. Je to opravdu velice výjimečný a kvalitní seriál.

100 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Zalíbení z donucení

Žánr tohohle seriálu není můj šálek kafe. Přítelkyně mě však "donutila" koukat a z donucení se postupně stal zvyk a z toho už pak závislot. Super zdravotnické případy, které se nikdy neopakují a jsou okořeněny slušnými citovými zápletkami.

80 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

100 %

Když Chirurgové začaly, říkala sem si, že to bude taková náhražka Pohotovosti, ale opak byl pravdou. Seriál mě hrozně moc zaujal a já začala "hltat" každý díl. Kolem 5. série moje nadšení začalo pokulhávat, bylo mi to líto, protože děj (až na pár hodně zásadních situací) byl o ničem. Ale jelikož jsou moje srdeční záležitost, tak sem překonala tu nechuť a koukala dál.
A dobře jsem udělala. 6. série je podle mě nejlepší, protože konečně sem znovu cítila napětí a chtěla sem vidět další a další díly. Každý díl byl "pecka".
Takže to shrnu: Chirurgové podle mě jsou kvalitní seriál, ze zajímavého prostředí,je zde skvělé obsazení a dobře propracovaný děj. A na podzim se můžeme těšit na 7. sérii.

100 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Nic extra, tedy pro mě.

Upřímně nechápu, co na něm lidi mají. Doktorský seriál, kde se protíná těžké drama a sarkastický humor, by na jednu stranu nebylo špatné(třeba Dr.House apod.), ale tohle mě nijak neohromilo, ani rádoby vtipní cílevědomí doktoři, ani natáhle love storylines, kde je chemie mezi postavami na bodu mrazu. Většina se mnou nejspíš nebude souhlasit, ale tenhle seriál jednoduše nemá nic, co by na mě zapůsobilo. A tolik sérií téhle pakárny bych ani neměla nervy zhlédnout. Úplná hrůza to není, ale 10 sérií? Srsly? No, mimo to, že hlavní hrdinka je mi šíleně nesympatická, to není špatná oddychovka. 

Ale pořád je to pro mě lacinější doktorský seriál, s malým výběrem postav, co by byly aspoň trochu sympatické. Nepravidelně jsem sledovala 2 série, takže nevím, zda se charaktery nějak vyvíjejí průběhem serii.   Ale uznávám, že se zde neléčí žádné rýmičky, ale jsou tu dost složité zákroky a jsem ráda, že seriál má aspoň v tomhle určitou znalost. Ovšem převážně se tu řeší jen kariéra a vztahy, což v těchto seriál je nejlepší jako doplněk seriálu, né pomalu celý základ. Myslím vztahy, né kariéru. Nemluvě o tom, že jednání postav mi mnohdy přijde jako z béčkové parodie, takový vážnější Scrubs. Z těch dvou serií se i seriál dokázal dostat do těžké depky, ovšem s různorodými plky a postoji postav mi to spíše přišlo, jako odvar z černé komedie, než drama.

I když jsou postavy takové, že mě vůbec nechytli, tak herecké osazenstvo je jedno z mála pozitiv, na ty postavy se opravdu hodí. Pokud mi byla někdy nějaká postava sympatická, tak to byla Izzy, ale to asi jen díky mé slabosti pro Katherine Heigl.
Taky moc nechápu, že si to může držet takovou sledovanost, i když tam odpadávají údajně dobré postavy(včetně Meredithiných spřízněných duší).

Doktorské seriály miluju, člověk se u nich pobaví, něco nového pozná, dá se při tom dobře relaxovat. Nadruhou stranu Grey's Anatomy plní to, co takový typ seriálu plnit má, ale přijde mi to jako nějaká doktorská soap opera, s těží se to dá srovnat s takovým Housem. Mě nepřinesl do seriálové paměti nic nového, nic zajímavé. Proto hodnotím tak, jak hodnotím, i když budu mezi ostatními názory tak trochu černá ovečka, někdo ale ty nedostatky napsat musel.:D Své diváky to má, nikomu to neberu, ale já zůstanu u svých jistot, u kterých vím, že mě baví a pokud se na to chce dívat do nekonečna, tak vám to od srdce přeji.
Musím uznat, že po úspěchu GA se více rozjela éra doktorských seriálů, kvalitních i nekvalitních, takže za to jsem GA vlastně trochu i vděčná. Taky to pro nějakých pár herců byl dobrý odrazový můstek v kariéře.
V zásadě proti tomu seriálu nejsem zaujatá, ale prostě mě to nebaví. No jo, ale tak sto lidí, sto chutí.

40 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Konečne by som mohla pridať nejaký názor...

100% dávam za to, že ma to naozaj chytilo. Nemôžem si pomôcť ;).

1.séria - Myslím, že to začína veľmi sľubne, je to vtipné a zápletky neokukané. Túto sériu som videla až po polovici druhej a tretej, ale myslím, že všetky charaktery sa vám môžu zapáčiť hneď od začiatku. Asi druhá najlepšia séria, hneď od začiatku perfektná hudba a príjemný humor.

2.séria - Najlepšia! Začína sa to celkom pekne zamatávať, ale nie je núdza o super scény, navyše je oveľa dlhšia ako prvá. 2 diely s bombou sú moje najobľúbenejšie vôbec, a finále druhé najobľúbenejšie, táto séria proste nemá ďaleko k dokonalosti.

Celkovo si myslím, že diely na prelome 2. a 3. série sú najlepšie v celom vývoji seriálu.

3.séria - Začiatok skvelý, a ani neskôr to nestráca kvalitu. Zápletky sú temnejšie, a druhá polovica ma už až tak nebrala, ale celkovo je táto séria moja tretia naj.

4.séria - Zaznamenala som (a nebola som jediná) stav akoby sa tvorcom múza schovala do skrine alebo čo, a oni nevedeli, o čom majú písať. Každopádne, v polovici sa to začína lepšiť, a finále to vyvážilo, bolo až prekvapivo pozitívne <3.

5.séria - Prvá polovica ujde, ale potom sa to začína pekne rozbiehať, zápletky vrcholia a druhá je vážne dobrá, plná skvelých momentov. Finále zase...úžasné.

6.séria - Ešte sa to celkom nerozbehlo, ale je dobrá, hoci s pár stratenými aspektami by bola lepšia. Zatiaľ posledný diel (6x11) bol super, neviem sa dočkať ďalších a dúfam, že táto séria splní, čo sľúbila("The season that changes everything") a my sa dočkáme poriadnych prekvapení a ešte lepšieho vyvrcholenia.

Čo sa týka medicínskej stránky, už som sa vďaka tomuto seriálu zopár vecí aj naučila ;D. Ale niektoré prípady pôsobia fakt nerealisticky. Čo už. Je zábavné ich sledovať.
Samozrejme, perfektná hudba hrá od začiatku až do konca.
A sama som prekvapená, že ma ešte tak skutočne nenaštvala žiadna postava a v podstate ich mám všetky rada.
A to už by aj stačilo.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Neztrácí na kvalitě

Přestože seriál jede už 12. sezonu, tak na kvalitě rozhodně neztrácí. Shonda prostě umí, nebojí se odstranit oblíbené postavy a nebojí se pravidelně nakládládat ani těm, co její řádění zatím přežili. I když jsem si myslela, že už to po odchodu některých postav nebude ono, tak opak je pravdou. Chirurgové dech neztrácí a doufám, že tu s náma ještě pár řad budou.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Srdcová záležitost

Sleduji dost seriálů, které mě baví a jsem na nich téměř závislá, ale že bych u nějakého vydržela 8 let, aniž by mě přestal bavit nebo by přestal být napínavý a zábavný - to říct nemohu. Kromě Grey´s Anatomy! Každá série byla lepší a lepší a já se nemohla dočkat dalšího dílu. Finále každé série bylo každým rokem dramatičtější, a když si říkáte, co by ještě autoři mohli vymyslet, dočkáte se překvapení. Tento seriál mě baví tak dlouho i proto, že se tam od začátku až doteď drží mé nejoblíbenější postavy a taky proto, že každý díl přináší velkou dávku emocí - radost i slzy. A to se mi u jiného seriálu nestává, že by u jednoho dílu smích střídal pláč a naopak. Líbí se mi, že seriál dává prostor životům pacientů i životům hrdinů a jak jde čas, tak se stáváte součástí jejich příběhů, které se vás nemohou nedotknout.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Nejlepší ...

Tento seriál jsem začal sledovat teprve před nedávnem ale už se pomalu stává jedním z mých nejoblíbenějších. Je to podle mě asi nejlepší lékařský seriál. Nejlepší je, že to není pouze případ týdne, ale taky se to hodně dobře proplétá s osobními životy chirurgů. Dále jsou výborné choroby a operace, neopakující se množství. Pak jsou výborný takový ty special epizody ty miluju :D. Dále musím pochválit výborně vybranou hudbu. Postavy výborně zahrané i napsané.
Doufám, že seriál neztratí na kvalitě po těch 11 sériích a ještě chvíli vydrží ;)

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

moc dobrý lékařský seriál

Začala jsem se dívat, když mi to předhodil kolega v práci. Je tam hodně vzrušení, vtípků, romantiky, tragédie apod. Člověk něco naučí z medicíny. Jedenáct sérií mám oddívané a jsou velmi dobré. Co mi na tom nejvíce líbí:
0/hudba
1/velmi dobrý začátek, uvedení do seriálu
2/první slova, většinou Meredith,ale i dalších herců
3/příběhy lidí, personálu nemocnice, pacientů, provázané i do dalších epizod a sérií
4/ postavy lékařů, které jsou každým dílem lépe zpracované
5/ponaučení nakonec

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

:)

Po dlouhé době mě zase zaujal doktorský seriál,občas se stalo,že mi nějaký díl utekl,ale určitě jsem se neztratila v ději a koukání mě bavilo,jediný kdo mi tam opravdu vadil byla Cristin,naprosto nepříjemná postava,ale naštěstí měla Anatomy mnoho jiným postav a ty mě bavily

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Grey´s Anatomy - hvězda na seriálovém nebi

Grey´s Anatomy jsem prvně znala jen jako Chirurgy z české TV, jen nějaký seriál z nemocničního prostředí...no co stejně tam furt jen léčí případy, nuda, obyčejný seriál.
Po nějaké době mě z nějakého důvodu osvítilo a stáhla jsem si tento seriál pěkně v originále, jak jsem zvyklá: díky Seriálovému Bohu za to! V současné době jej řadím mezi mých TOP 5.

Není to totiž jen nějaký prachobyčejný seriál z nemocničního prostředí, s hlavními hrdiny se hned po prvním dílu divák sžije, linky léčby zdravotních případů a osobních příběhů postav a jejich vývoje se krásně propojují a zapadají do sebe. Shonda Rhimes nám dokáže před nosem vyčarovat taková dramata, emoční ždímání a překvapení, jaké se u jiných seriálů malokdy vidí. (V posledních sériích ji z toho můžeme až vinit, protože tolika zamordovaných postav, nečekaných odchodů a katastrof v životě doktorů a ostatních se v jiných seriálech jen tak nedočkáme :D )

Co se musí vyzdvihnout je také perfektní hudba v seriálu a skvělý humor, nedá se vypíchnout žádná nejlepší postava, ale jen pro příklad takové duo Twisted Sisters je k nezapomenutí :)

Je to prostě srdcovka, která přímo volá po zhlédnutí! ;)

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Meredith & spol.

Když chirurgové začínali, byla jsem z nich doslova nadšená. Příběhy původní pětice stážistů - osudem stíhané Meredith, ctižádostivé Christiny, citlivé krásky Izzy, zmetka Alexe a nemotory George, mě opravdu bavily a těšila jsem se na každý nový díl.
Případy, které řešili, byly zajímavé, napínavé, i dojemné.

Bohužel, kvalita Chirurgů začala nezadržitelně klesat, čemuž napomohlo i pár špatných rozhodnutí Shondy Rhimes:
1. Neustálé přibývání nových postav. V seriálu začíná být přelidněno, i když některá postava odejde, brzy ji nahradí jedna nebo dokonce dvě nové.
2. Zabití George. :-(
3. Změna charakteru některých postav, především
"změkčení" Nacistky.

Přesto se v seriálu stále dají najít skvělé epizody, jako třeba řádění střelce v nemocnici.

70 %
63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

"Spíte kdy se dá a kde se dá!"

Další seriál z lékařského prostředí tentokrát ze Seattlu, kde je v Grace Hospital na chirurgické stáži 5 čerstvých absolventů medicíny z Harwardu. Jejich životní trable, vzájemná profesní rivalita, osobní tajemství a hlavně ty problémy elévů „Já jsem lékař, ale nejsem lékař“ k tomu přísná šéfka Miranda „Spíte kdy se dá a kde se dá“. Seriál sice nemá strhující tempo „Pohotovosti“ ani ten svérázný humor, ale má tu správnou porci napětí, radosti a smutku, partu sympatických protagonistů a tu každodenní dávku nešikovnosti začátečníků. Skvěle vybrané písničky zapadající do děje a výborná režie. Doporučuji Vám, aby jste se podívali alespoň na pár díly, i když myslím, že tu asi není nikdo, kdo by alespoň jeden díl neviděl.

100 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Dr. blabla

další seriál z nemocničního prostředí, ve kterém jde především o vztahy. V každém díle můžeme najít vtip, napětí,ale hlavně velkou dávku emocí.Nejednou jsem si pobrečela:)Navíc nemůžu nezmínit skvělou hudbu,která provází každou epizodu....k tomu sympatičtí herci a taky fakt,že konečně rozumím tomu,co tam vlastně s těma pacientama dělají:)

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
92 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Miluju..

Tento seriál uplně zbožňuji. V každé sérii se něco děje. Líbí se mi, že v páté řadě, se děj trochu změní. Líbí se mi, že přibývají nové postavy, ale ty staré zůstávají. Žádná série mě nezklamala. Je vtipný, ale zároveň snad u každého dílu brečím. Je to můj nejoblíbenější seriál možná i pro jeho délku. Jsem zvědavá jak všechno dopadne, když 8. série je poslední..

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Vtip do jisté míry

Chirurgové jsou seriál zábavný. V jistých směrech mi to přijde jako taková ostřílenější verze

http://www.serialzone.cz/serial/ordinace-v-ruzove-zahrade-2/
naší české ordinace (tzn.každý s každým, občas hláška a čas od času trochu medicíny).

Jako obvykle, vadí mi že pacienti umírají ještě častěji než v http://www.serialzone.cz/serial/doktor-house/ -viz. můj názor na tento seriál- a že se značně vysokou frekvencí umírají i postavy (vzhledem k zákazu spoilerů sem odkaz na konec 5. řady na youtube.com nedám, každý si najděte sám).

Ale dialogům Chrhristina x Meredith, Baileiyová x Kdokoliv nebo Shepherd x Mac Slizký Sloan jsem schopná smát se ještě dlouho po titulcích. Ani proti vytrvalému kontextu Meredithiny melancholie nic nemám, nesmí ale převážit většinu dílu.
Suma sumárum u mě 90%!

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Úžasnej seriál!

Jeden z nejkvalitnějších seriálů jaký jsem kdy viděl.
Seriál vás v každém dílu dokáže překvapit něčím novým a jinak od seriálu můžete očekávat spoustu emocí a zábavi.
Podle mě jeden z nejlepších seriálů z lékařského prostředí! Rozhodně doporučuju.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Moje smýšlení

Hodně dlouhou dobu to byl jeden z mých nejoblíbenějších seriálů z lékařského prostředí. Bohužel to od poslední řady(od úmrtí George)jede strmě z kopce. Slušně řečeno vaření z vody.Do té doby to ale bylo tak dobrý, že 90 s přehledem.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

:)

Doktoři a ještě jednou doktoři,milovala jsem Marka a nesnášela Cristinu

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Meredith

Na tento seriál jsem se začal dívat o prázdninách, když jsem neměl co dělat. Stala se z toho závislost a já celý den nevycházel z domu a sledoval Dereka jak se vypořádává s manželkou, kterou jsem měl moc rád. Každou řadu přemýšlím o nejoblíbenější postavě, myslím že v současnosti (osmá řada) vede Alex. Jinak k seriálu nemám moc co říct, je opravdu moc dobrý :)
1.-3.řada=100%
4.-8.řada=90%

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Nesnáším krev, a přece

Na tomto seriálu je něco naprosto úžasného. Nepamatuji si, že by mě nějaký jiný seriál z lékařského prostředí takto uchvátil. Spíše naopak. Ale chirurgové jsou o něčem jiném. Především o vztazích, a abyste pochopili plnou sílu tohoto seriálu, musíte jít s postavami od prvního dílu.

Každý díl je zajímavý nějakým chirurgickým případem, vzájemně se do něj prolínají osudy hlavních protagonistů a to vše podtrhuje opravdu vytříbená hudba.

Já si nevzpomínám, který jiný seriál poslední doby ze mě takhle ždímal emoce. A hrdě přiznávám, ve spoustě dílů jsem brečel jak malý kluk.

Postavy jsou skvěle napsané. Každá je jiná a opravdu s každou se sžijete rychle. Mer, Cristina, April, Owen, George, Miranda. Ti nejlepší. Zvláště pak Cristina mi přirostla asi nejvíce k srdci. Její dějová linka a růst v seriálu mě ani jednou nenudil.

I po osmi sériích mám pocit, že kvalita seriálu nepadá. I když s každou další se děsím toho, kdo mi na konci z hlavních postav zemře.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Všechno co od seriálu čekám..

Grey´s Anatomy je má tajná láska. Sleduji ho od jeho druhé série a už jsem do něj naverbovala spousty, ale spousty lidí.

Už od prvního dílu si Meredith a Dereka musíte zamilovat. Postupně se k tomu přidá i Christina a mnoho dalších.

Herci si v průběhu jeho vysílání prošli snad už vším....hudebním dílem, katastrofami, rozchody, podváděním, smrtí, svatbami....nebudu tu prozrazovat vše, ale jedno musím říct Shonda je geniální.

Už jenom to, že se seriál drží v televizi po 10 let a 11 se zběsilou rychlostí blíží je senzační.

Samozřejmě má chvíle, kdy si budete myslet, že Shondě došly nápady a, že stupidnější věc udělat nemohla, ale takových chvílích je poskoru.

Co více mohu říci..zkuste prvních pár dílů a určitě budete nadšeni.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Pokřivené sestry :)

Vzhledem k tomu že pocházím k doktorské rodiny tak jsem se na tento seriál díval zprvu z donucení..Ovšem stačil shlédnout první sérii a byl jsem tímto seriálem naprosto uchvácen..Grey anatomy kombinuje prvky z MASHe-humor,Pohotovost-lékařské drama,a Sex ve městě-sex...Je to jeden z nejlepších lékařských seriálů vůbec..Pochopitelně je moji nejoblíbenější postavou Mer..:)))

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

V hlavní roli city

Většina doktorských seriálů se zaměřuje buď na hlavní hrdiny a jejich životy nebo na srdcerivné příběhy pacientů. Chirurgové se zajímají o obojí. Dokážou krásně propnout osudy doktorů a pacientů ,že to doslova brnká na city. Při každém druhém dílu mám chuť vytáhnou si kapesnéčky a nechat se strhnout dějem. Postavy doktorů a daktorek jsou realistické a sympatické. Někdy mám ovšem pocit ,že tahleta nemocnice má rozlohu menšího státu ,podle toho kolik oddělení a neustále přibívajících postav se tam oběvuje.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Search my heart ...

...poradím vám...nechala jsem ho u chirurgů:)) Každý díl je naprosto dokonalý. Vždy mě něčím překvapí, rozesměje, rozbrečí (od letecké havárie jsem brečela snad každý následující díl), šokuje, nutí mě přemýšlet, něčím se inspiruji, něčemu se přiučím...Je to pro mě droga a doufám, že nikdy nebudu trpět absťákem...Zbožňuju Cristinu, je to naprosto dokonalý "žralok" a strašně mi chybí Mark...chtělo by to nového McŽhavého:))Veliké díky Shondě Rhimes za takový skvost!

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

SGH

Zatím jsem viděl jen první 3.serie, ale seriál mě opravdu baví, postavy se nádherně vyvíjí, ikdyz mě někdy nemile překvapí. Nu což, určitě budu sledovat dál a budu moct hodnotit víc, ale i tak je to zatím jeden z nejlepších seriálů vůbec :)

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Grey's Anatomy je opravdu úžasný seriál

Na seriál jsem narazila náhodou, ale po prvním díle jsem si ho opravdu oblíbila. Sledovala jsem ho v rychlosti cca 13 dílu za den :D. Když jsem ho dokoukala do konce tak jsem začala znova a skončila jsem o kousek dál a takhle to šlo se mnou asi 3x :D teď už sleduji jen jednou týdně nový díl, ale na období kdy jsem seriálem žila jen tak nezapomenu.

Seriál obsahuje nespočet úžasných postav a příběhů, zápletek a rozuzlení, že to snad ani nejde spočítat. Každá postava má v seriálu své místo a příběh, musím říct že od prvního dílu k poslednímu pořád nevíte o postavách vše a uchovává si své tajemno. Taky v seriálu narazíte na skvělou hudbu a ten kdo ji vybíral by měl dostat ocenění.

A co vám seriál přinese? U mě osobně to byla závyslost a naprosté zbláznění do Patrika Dempseyho chcete-li Dereka Shepherda, ale to asi nebude váš případ. Hodiny a hodiny vtipů zápletek a dramat že máte pocit že dostanete infarkt.DOPORUČUJI SLEDOVAT!!!

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Velký šéf

Občas jsem v televizi zahlédla díl, ale nikdy jsem seriál nevyhledávala. Až když jsem dokoukala House a Scrubs, potřebovala jsem nutně další doktorský seriál na úrovni. A pak se mi otevřela brána nebeská v podobě Grey's Anatomy.
Seriál mě nadchl od samého začátku, kdy se postupně představují postavy a jejich příběhy. Seriál je vtipný, ale zejména dramatický, kdy jsem netrpělivě hltala další vývoje příběhu. Brečela jsem, smála jsem se a jsem vděčná za devátou řadu, na kterou se opravdu těším.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

One of the best

Nikdy mě nenapadlo, že si zamiluju seriál z lékařského prostředí. Mám odkoukaných všech 9 sérií a stále mě to nepřestalo bavit. Mnohé postavy odcházejí, některé z nich jsem oplakávala a u některých nadávala, jak jsem si přála jejich návrat, ale zase na druhou stranu nové přicházejí a já zjišťuju, že jsem si je velice oblíbila např. Jacksona a April. Seriál mě stále baví, pořád se u něj směji nebo brečím a s napětím očekávám další díly. Vyvolává ve mně snad všechny pocity, co člověk může zažít  Ztotožňuji se s postavami, a prožívám jejich příběhy. Je pravda, že bez některých postav si seriál neumím představit, jednoznačně u mě vedou Meredith, Derek a Callie (ta je jednou z mých nejoblíbenějších ženských seriálových postav). Takže jestli váháte, jděte do toho a nechte se strhnout! 

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Chirurgové

Klasický seriál z lékařského prostředí...Tenhle je ale mnohem vtipnější - i když první řady se mi líbily víc a proto snižuju hodnocení na 80%.

80 %
46 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
92 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Chirurgové

Dobrý seriál z lékařského prostředí, kterému nechybí humor a emoce. Mě osobně se líbí a proto mu dávám 90%

90 %
46 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Chirurgové

Seriál Chirurgové je jeden z dalších seriálů o lékařství. Ostatně jako některým dalším seriálům, nechybí tomuto seriálu vtip, napětí a samozřejmě emoce.

Chirurgové, tento název už povznáší samotný děj seriálu, takže se mu nemůže rovnat ani Ordinace v růžové zahradě → to je propadák!

První až druhá série → To ještě nevíte o co se jedná, a zatím se seriál pouze rozjíždí.

Třetí až pátá série → To už víte o co se jedná, a všímáte si detailů. I když vystudovaný chirurg by se tomuto seriálu asi jen smál...

Je to seriál, který pobaví. Moje Hodnocení 80%!

80 %
42 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
92 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Fenomén mezi seriály

Seriál z lékařského prostředí plný všemožných emocí, které si jen můžete představit. Drama, láska, prvky komedie, poměrně slušná realističnost, rozmanitost a i po tolika sériích vždy zajímavý díl, který tak hrozně rychle uteče. Můj absolutně TOP seriál, který jsem sledovala v "teen" věku a před pár lety se k němu od první série vrátila. Teď jsem ten nešťastník, co čeká na každý nový díl :-). Těm, kdo nechtějí novou závislost, nedoporučuju!

100 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Kvalita

Veľmi kvalitný seriál, ktorý sa mi dostával pod kožu postupne a pomaly. Postupom času sa vylepšoval a zdokonaloval a teraz už u mňa má svoje trvalé miesto. Postavy sú zaujímavé, nikto mi neprekáža, nelezie na nervy (zo začiatku to bola Izzie) a všetkým moc fandím. Baví ma sledovať, ako sa postavy postupne vyvíjajú, menia sa, rastú, robia chyby. Seriálu nechýba humor, dráma, romantika a dostatok lekárskeho prostredia.
Kiež by sa dožil dlhého veku v zdraví a kvalite.

90 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Hodnoceni

Jednou je seriál na odstřel, podruhý trhá u mě rekordy. Jsem a zůstanou jeho fandou i nadále.

Sám jsem zvědavej, jaký bude start další sezóny a jaký zvrat se stane :o)

70% ... jak na lodi :o)

70 %
38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 16 lidí

Chirurgové

Tenhle seriál mi posledni dobou přirostl k srdci, dřív jsem to moc nesledovala, jen tak každej druhej díl, ale teď si rozhodně žádný díl nenechám ujít, protože to není obyčejný seriál z lékařského prostředí. Je hodně zajímavý a zábavný a rozhodně žádná nuda. A postavy včetně herců jsou báječní.

90 %
36 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Sula

Je to tak trochu ako s panelákom - na začiatku spád a potom to prestalo byť ono. Samozrejme sa mi to páči, ale tie Meredhitine problémy ma niekedy dokážu dostať pod zem.

90 %
36 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
64 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

:D

kdyz se u nas tenhle serial zacinal vysilat,vubec jsem mu nechtela dat sanci,ale jednou jsem prepinala kanaly,kdyz zas prerusili film reklamou a zrovna davali chirurgy na jinem a tak me zaujal,ze uz jsem nedokoukala ani na film..od te doby si nenecham ujit ani jeden dil :DD

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
44 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

According to Google, you don't exist.

Seriály z doktorského prostředí mě nikdy nebraly, ale GA mají prostě něco navíc. Skvěle napsané postavy, zápletky, humor, napětí, nečekané zvraty a ani po deseti řadách mě tento seriál nepřestává bavit a patří k tomu nejlepšímu, co v tv můžeme vidět.

Jen si teda nedokážu představit GA bez Christiny.

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

CHIRURGOVÉ

Seriál se odehrává v nemocničním prostředí, a tak by se někomu mohlo zdát, že seriál nemůže být nějak zvlášť zábavný, ale opak je pravdou.
Hrdinové se často dostanou do vtipných momentů.
Nejlepší postavy: Meredith Grey a George O´Malley
Méně oblíbené postavy: Alex Karev a Cristina Yang
Vtipné momenty sice střídají ty smutné, třeba když umře někdo z pacientů. Ale jinak je seriál v pohodě.

70 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Srdeční záležitost

Dříve jsem GA sledovala náhodně s dabingem. Zalíbilo se mi to natolik, že jsem si stáhla všechny řady v originálním znění a byl to pěkný maraton.
GA není jenom seriálem z lékařského prostředí, ale je to hlavně drama, a to pořádné. Některé odchody určitých postav vám prostě zlomí srdce.
GA má vše, co je potřeba. Skvěle napsané a zahrané postavy, pořádný děj, neodfláklé lékařské prostředí a mnohé další.
Ze začátku byl seriál spíš vtipnější, ale časem začal potemňovat a byli jsme svědky pořádných dramat.
Za ta léta jsme byli svědky vývoje všech postav, které byly ovlivněny situacemi, které se v jejich životě udály.
Na GA je dobré, že vše působí skutečně, dokážete se ztotožnit s postavami a věříte jim jejich emoce.
Momentálně se vysílá již devátá řada a GA má stále divákům, co nabídnout.

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

tuctový seriál

achjo další seriál z nemocničního prostředí, když pominu to že se odehrává v nemocnici což já zrovna nemusim. tak zcela objektivně tento seriál nepřichází s ničím novým podobných seriálu je spousta a už je to trochu trapný pořad stejny věci dokola. Přijde mi to trochu jako telenovela řeší se tam pořát vztahy a ten seriál diverguje do nekonečna. Úznávám že se to lidem líbí proč ne ale je to v podstatě Pohotovost přes kopírák z tohoto důvodu pouze 20%.

20 %
32 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
26 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 19 lidí

Chirurgové

Mám ráda seriály z doktorského prostředí. Před několika roky jsem viděla první díl a seriál mě velmi zaujal, takže sem zhlédla pár řad. Seriál je úžasný. A určitě doporučuji těm kdo ho ještě neviděli, aby se koukli. Stojí to za to!

80 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Bez nich to nejde

Nenapadlo by mě ,že seriál ,který jsem si z nudy pustila na Primě když nic jiného nedávali, bude můj nejnejnejoblíbenější.Ani jedna z postav není zbytečná,všechno sedí tak jak má a každé finále je lepší a lepší...

100 %
27 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
55 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

bečim

Srdce mi pláče, když po tolika letech a takový lásce k Chirurgům musím snížit hodnocení. Ale to co Shonda předvádí, (myslím tím 9 sérii a 8 už taky byla nic moc) to je děs běs. A celkově se mi nelíbí, že komentář píšu v době, kdy bych byla radši, kdyby GA zrušili. Takže mi nezbývá než doufat, že 10 série bude lepší a nebo se seriál zruší. Abych pouze nehanila, tak prvních pět sérií byla špička, viděla jsem je asi miliardkrát a nikdy mě neomrzí. A co musím ještě zmínit je výborný soundtrack. Oblíbené postavy: Meredith, George, Avery, Kepner, Sloan, Lexie Nej. série: 3, 4.

80 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
42 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Srdcovka

Tohle je můj oblíbený seriál, koukám na něj už od začátku i když nerada přiznávám, že 11 řada bez Christiny a dalších už mě tolik nebere. Další sestra Meredith, připadá mi, že se ho nechtějí vzdát, ale už neví co by napsali. Ale přesto, se na něj občas ráda podívám znovu a znovu.

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Na relax

Tak tenhle seriál se mi opravdu moc líbí a to nejsem vůbec fanda "nemocničních" seriálů. Hlavně se tu člověk i zasměje a vždycky se těšim na další díl:)

90 %
23 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
92 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Mark je sexy!

Vůbec nechápu jak se mi to podařilo, mě že se bude líbit seriál z prostředí lidí který nejvíc nenávidim? Nechápu, nevadí. Prostě jsem nějak tu Meredith začala snášet, ten Derek vlastně neni k zahození, s Christinou je docela legrace a nový postavy nehrajou špatní herci, já se v sobě asi nevyznám, ale prostě netrpělivě čekám, kdy už sakra skončí ta pauza!

90 %
22 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Srdeční záležitost

Více ani nemusím psát. Prostě tenhle seriál je a bude vždycky No.1, protože Shodna prostě umí. Ať se to někomu líbí nebo ne je to reálnej život. Pro mě na GA nic nemá a hodně dlouho se jim nic ani nepřiblíží. (čistě můj subjektivní pocit)

100 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Nejlepší z nejlepších

Tak tenhle seriál je pro mě ten nejlepší. Začala jsem se koukat s maminou a pak mě to chytlo! Seriál s báječným hereckým obsazením, hudbou, dějem, prostě vším.
Jejich příběhy hltám a musím se koukat pořád dokola od začátku až do konce.
Líbila se mi postava Addison a Marka Sloana, ale vůbec nejoblíbenější je pro mě Arizona.

100 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Bez nich to prostě nejde

Chirurgové jsou pro mě záležitostí několik let. Jeden čas jsem sledovala 3. řadu a pak mě to přestalo bavit. Natrvalo jsem se nim vrátila loni v létě a musím říct, že toho nelituju. Poslední řady jsou sice něco jiného, ale i tak prostě McDreamy :) Sice mi ted' vadí absence Chyler a Erica, ale ostatní postavy místa po nich skvěle zaplňují. Za mne mohu 100% doporučit :)

100 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

...

Hodně povedenej seriál. Celkem sem se nasmál. Ale nectěl bych se tam dostat... :-)

100 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
56 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 18 lidí

*****

I když se docela bojím, že za chvíli bude mít každý s každým pletky, tak zatím se mi seriál moc líbí.

90 %
13 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

Grey's Anatomy

Jednoznačne najlepší seriál spomedzi doktorských seriálov. Grey's sledujem už od začiatku a nemôžem tomuto seriálu vytknúť asi nič, sem tam mi Meredith lezie na nervy :D Je obdivuhodné, že sa tento seriál má už 13 sérii a stále si drží sledovanosť.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
17 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

GA

Seriálov z lekárskeho prostredia je neúrekom. Je obdivuhodné ako dlho tu s nami klinika Grace je, asi robia tvorcovia niečo dobre. Osobne ho nevyhľadávam pretože mi príde príliš ideálny, ale keď nič iné v tv nedávajú tak si ho pozriem. Ale keďže som vyrastala na Chicago hope a ER tak Klinika Grace má sa kraťažkú úlohu zaujať ma. Uznávam, ale skvelý výber hercov.

50 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Ach, ty doktoři

Viděla jsem pár upoutávek kdysi v televizi a zaujalo mě to. Po dlouhých letech jsem se pustila do maratonu a vůbec nevěděla, co čekat. Zatím jsem to zvládla do půlky třetí série. Je to kvalitní seriál, ale není pro mě.
Tyhle vztahovky na pozadí každodenního dramatu mi přijdou ubíjející. Jako zdravotník se můžu jen smát partě chirurgů, co sami tlačí postel na CT. Sestry a sanitáři jsou tam opravdu málo a když tam jsou, tak jen proto, aby roznášely syfilidu od lékaře k lékaři. Akutní operace ve výtahu přišla dřív než v jiných seriálech. Doufám, že brzy uvidím i další profláklá klišé jako...
+ hrdinové ohrožováni zbraní(nebo nuceni někoho operovat)
+ někdo bude někde zasypán nebo tak... a možná bude operovat
+ přírodní katastrofa je donutí makat v provizorních podmínkách
+ někdo z doktorů tragicky a hrdinně zemře
+ hrdina bude muset operovat sám sebe
+ dva lidé, co se předtím nesnášeli se osudově zamilují
+ defibrilace pacienta, který má zástavu
+ a nějaká matka určitě bude chtít odložit nebo potratit dítě, ale rozmyslí si to

Nechci seriál hanit, přijde mi docela dobrý. Jen mi přijde stejný jako všechny ostatní jen líp podaný.

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

kde se dá stáhnout 14 serie?

Ze všech stránem zmizely díly 2,3,4, ze 14 série. Neví někdo, kde to sehnat ?

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Až moc zdlouhavé, ale i tak naprosto úžasné!

Ach jo, proč to pořád tak moc prodlužují? 11 sérií a 12 za dveřmi - vážně? Proč riskovat, že tento naprosto úžasný seriál zkazí? Já osobně jsem skončila u 10 série, už jsem zkrátka dál nemohla, přišlo mi to zbytečně dlouhé a mrzí mě, že to akorát pořád prodlužují, takhle to snad nikdy v životě nedokoukám, kdyby mi alespoň nevzali původní obsazení :-( Ale pokud nebudu řešit tuhle "chybičku" tak pro mě je to seriál, který nemá konkurenci, žrala jsem to od první epizody a ani by mě nenapadlo, že ho někdy přestanu milovat... Jen kdyby ho tak konečně ukončili, to by bylo mnohem lepší, ale i tak musím dát nejvyšší hodnocení :-)

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí