plakát seriálu

Chlapi sobě

(Complete Savages)

Názory uživatelů

I'm completely fed up!

Ti z vás co tuhle úžasnou podívanou shlédli se jistě při čtení názvu pousmáli. Ano je to odkaz na dle mého názoru legendární scénku tohoto seriálu Keitha Carradina alias Nicka Savage. Ani nedokážu spočítat kolikrát a kolika lidem jsem na youtube tuhle scénu pouštěla.

Complete Savages je, jak už již napovídá název, pohled do rodiny a domácnosti, kde chybí ženská ruka. Otec Nick, povoláním hasič, vychovává sám pět synů a jeho dětinský a ženami posedlý bratr Jimmy mu nepomáhá, spíše naopak. Jack je vyložený sukničkář, Chris úspěšný sportovec s pilinami, Sam je černá ovce sportovních úspěchů rodiny, zato s počtem mozkových buněk, rovnajících se součtu buněk jeho bratrů, Kyle je psychopat a T.J., nejmladší člen rodiny, rozhodně nezůstává pozadu. A taky mají psa, co miluje pizzu a masové koule. Celá tahle parta tvoří zábavnou a exotickou směs, která rozhodně funguje!

Kdybych tu měla vypsat oblíbené scény, nebo vybrat oblíbenou postavu, vypsala bych tu všechno. Každá postava a každá epizoda byly jedinečné a vtipné. Každý ze synů zde dostal tolik prostoru, aby zazářil a otec taktéž.

Díky Nickově zálibě sbírat naučné filmy jsme se tu také mohli setkat s postavou strážníka Steva Coxe ztvárněného Melem Gibsem, jemuž Jimmy věnoval úžasný doubanec v narážce na herecké schopnosti.

Complete Savages je vtipné, hřejivé i absolutně šílené dítě, které pobaví, rozesměje a procvičí bránici.

Musím ještě dodat že úvodní píseň seriálu o něm sama o sobě dosti vypovídá a rozhodně je dosti nápaditá.

Tady nelze hodnotit jinak než 100%

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Já uvařím váš míč!

Ačkoli tady to mezi názory nevidím, než jsem si seriál pustila, viděla jsem mnoho názorů, které ho odsuzovaly jako příliš "klišoidní, předvídatelný a trapně vtipný". Nevím, kdo ty názory psal, ale já s nimi vůbec nesouhlasím.
Postavy jsou podle mě sympatické, dobře se doplňují a vtípky jsou náhodou dost vydařené. Líbilo se mi, že sitcom vlastně nesledoval žádnou hlavní dějovou linku, sice mu to možná uškodilo v tom, že dostal jen jednu sérii.
Nejoblíbenější postavou byl jednoznačně Kyle a episoda s paní Reilyovou je prostě legendární.

90 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Kyle je bůh

Škoda, že seriál nemá žádné pokračování, protože jsem se dlouho u ničeho tak nezasmála. Ráda bych sem napsala moji nejoblíbenější postavu, ale když se zamyslím, tak to nejde, protože každá postava byla gol sama o sobě.

Seriál pojednává o rodině, která je bez ženské ruky. Hasič Nick má pět synů: romantického Jacka, který se chce stát rockovou hvězdou, sportovce Chrise, který inteligence moc nepobral, génia Sama, který je jakousi bílou ovcí rodiny, gaunera Kyle, který udělá každou pitomost, malého TJ, který se od svých bratrů učí jen to "nejlepší. Do rodiny ještě patří Nickův bratr Jimmy, který je také hasič a který si ještě není tak jistý sexuální orientací (alespoň mi to tak občas přišlo). Nesmím opomenout jejich hafana, který je také neodmyslitelnou součástí velké chlapské rodiny.

Seriál má také mnoho nezapomenutelných hlášek, u mé vévodí - Kyle je bůh, který se objevila v halloweenském díle, který se mi líbil nejvíce.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Kdyz a az!

Pokud hledate neco, u ceho nebudete muset premyslet, ale proste sebou jenom placnete na gauc a vychutnate si u lahvace 20minut hlaskujicich nevycvalanych pubertaku a jejich sarkastickeho otce, tak jste u Complete Savages na te spravne adrese.

Ja se bavila primo kralovsky a bavim se stale, jelikoz neni tyden, kdy bych si nepustila alespon dva dily. Pro me to rozhodne nebyl trapny humor, nebo kycovite ohrane hlasky. Serial jsem poprve videla zhruba pred ctyrmi lety, stale me neomrzel a vzdycky se smeju, protoze cela rodina Savageovych je hlaskujici masina.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Možná budete překvapeni

Díly jsou na svůj žánr zábavné, určitě si užijete třeba roličku Mela Gibsona a herecké výkony jsou na tento typ seriálů též adekvátní.
Samozřejmě se to nevyhne spoustu klišé, ale dokáže z toho pěkně vybruslit a člověk si u toho užije všechny vtípky a hlášky této rozličné rodiny

60 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Proč ne?

Díly, které jsem viděla, nebyly špatné, ale při vysílání jsem natrefila jen na tři, takže se seriálu asi nepodařilo chytnout mě tak rychle. Co mi vadilo, byl humor, který mi připadal někdy dost dětinský. Možná, že jestli se mi někdy podaří vidět dílů víc, hodnocení zvednu.

50 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

je to jako šlapat po tlustejch šťastnejch miminech

I když je to typický americký humor, který snesu jen málokdy, tak mě to baví. Většinou předvídatelný děj, ale vtipy jsou docela originální a baví mě. Pokaždé mě rozesměje hláška: Musíš to udělat pod pláštěm tmy! Ale já plášť tmy nemam, stačí větrovka? :D V tom množství amerických sitcomů se dá opravdu někdy najít něco dobrého :)

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Vítej, sitcome

Hurá. Konečně nám tvůrci z nebe seslali sitcom, který mě vždy pobaví. Ačkoli je trochu přihlouplý a praštěný, právě to je jeho výhoda.

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Rodinný sit com

Väčšina sit comov je buď zameraných na rodinu alebo sex. Alebo na to, ako sa sexom vytvára rodina.

Tento je z tej škály "rodinných" a myslím, že sa celkom podaril. Niektoré nápady sú celkom očakávané a otrepané, ale ich susedka ma dostala takmer vždy.

Doteraz je jedna z mojich najobľúbenejších častí práve z jej domu.

60 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Super seriál

To je super seriál. Mohla bych se na něj dívat pořát dokola.

100 %
22 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
56 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Fakt sranda

Tenhle serial mě baví asi ze všech nejvíc,super hlášky,škoda že má jen jednu sérku...

100 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Vynikající

Po skouknutí všech dílů jsem velmi pobaven,líbí se mi humor,všichni účinkující,hlavně táta Nick.
Jen škoda že je jen jediná série

100 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Cool serial

Je to super serial neviděla jsem všechny díly ale mám to v plánu a baví mě.

100 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

h

je to fakt dost dobrý

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

SUPER SERIAL

Tenhle serial mě uchvátil je super super!!! a ty hlášky!!

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí