Chosen

Chosen (Chosen) — 2. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
daniela.s0506

25. března 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Napínavé a depresivní

Po shlédnutí první série mohu jen konstatovat, že nic depresivnějšího jsem snad neviděla... Ta beznaděj, bezmocnost, neuvěřitelně ztvárněné. A potom to, že do poslední vteřiny nevíte, jak to dopadne. Samozřejmě svůj tip jsem měla, ale pořád doufáte, že to bude jinak. Skvělé herecké výkony, Milovi jsem věřila každý pocit. Hodně napínavé a bez jediného optimistického okamžiku. Za první sérii dávám 90%, nemám co vytknout, snad jen, že mi tam chyběla aspoň troška naděje, nějaké pozitivní vibrace.

Edit1:
Druhá série zase trošku z jiného pohledu, pro mě ještě malinko lepší, než ta první, takže 95%. Chad perfektní, ohromné charizma. Hned jdu na sérii třetí, myslím, že zůstalo stále dost prostoru, aby byl děj jedinečný.

Edit2:
Série číslo 3... Co dodat, pořád napínavé, pořád překvapivé. Chad předčil svůj výkon ze druhé série. Tematicky se to drží ve stejném duchu jako druhá série, takže za mě 95%. Velkým překvapení bylo zapojení dětí do hry, hlavně těch starších. Jsem zvědavá, jestli a jaká bude série čtvrtá. :)

Avatar uživatele
emma53

29. července 2014

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Chosen - jediná vada, scénář

Žádné háčky, brácho". Tak to tedy ne, já jich tam viděla dost, Oskara bych za ten scénář nedala. Ale co se maximálně povedlo, bylo načasování každého dílu, protože to se nedalo jet okamžitě dál.
Byla to rychlá jízda, sice některé zvraty v ději mě málem vyhodily z tratě, ale dala jsem to celé skoro na jeden zátah.
Z herců mně asi nejvíc padnul do oka Jacob, kterého si tady skvěle střihnul poměrně neznámý herec Chad Michael Murray, ale trochu zklamaná jsem byla poměrně krátkým vstupem jedné rodinky (kdo viděl, tak ví). Tam jsi to Bene mimo jiné mohl trochu jinak zpracovat.
Je to taková jednohubková záležitost, která vám bude určitě rychle odsýpat.
A já jsem musela za ten skvěle načasovaný konec každého dílu 10% přihodit :-)

Avatar uživatele
Bartami

20. ledna 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Chosen

Dlouho se mi nestalo, že by mě nějaký seriál takhle zaujal. Každý díl skončil vždy v tu nejnapínavější chvíli, takže jsem si hned musela pustit další, až jsem zkoukla všechny 3 řady na jeden zátah.
Líbí se mi, že nikdo neví kdo je ve hře a kdo, nebo kdy na něj nějaký lovec "vybafne", takže každý musí být neustále ve střehu.
Výkon Chada byl naprosto úžasný a líbí se mi i nová rodinka, takže jsem zvědavá na jejich střet ve 4 sérii.