plakát seriálu

Chuck

(Chuck)

Epizoda 4×11 – Chuck a balkon (Chuck Versus the Balcony)
98 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Chuck a Sarah se snaží zkombinovat francouzskou dovolenou s posláním najít specializovaný mikročip. Lesterovi se naskytne obrovská příležitost, jak konečně získat ženu svých snů, vše nakonec dopadne přesně naopak, než čekal. Gen. Beckmanová má plán, jak porazit Volkoff Industries, zahrnujíc jednoho člena našeho týmu.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

LA. Agent CIA byl ve Francii zastřelen při převozu mikročipu s tajnými lokacemi a plány neoficiálních zařízení CIA v Evropě. CIA se domnívá, že agent ukryl mikročip někde v zámku Pierra Melvilla, teroristy, který po mikročipu také pátrá. Sarah, Chuck a Casey se zúčastní slavnostního ochutnávání vín na Melvillově zámku. Lesterovi rodiče mu posílají z jeho domoviny - Kanady - budoucí manželku. Lester už se nechce řídit starými tradicemi, ovšem když svou nastávající uvidí, mění názor a zazpívá jí. Ona se raději vrací zpět do Kanady.

ÚDOLÍ LOIRY. Mikročip vysílá šifrovaný signál, který může zachytit pouze zařízení CIA. Chuck zachytí signál, mikročip je ukrytý v jednom z ochutnávaných vín. Chuck skleničku vypátrá a Sarah ji přelije do úschovné nádobky.

LA. Tajné evropské základny CIA a jejich nákresy jsou v bezpečí, ale jejich mise ještě neskončila. CIA neoficiálně zkontaktovala Pierra Melvilla, který věří, že Chuck a Sarah jsou zběhlí agenti, kteří mu chtějí prodat mikročip. Oni mu ale prodají jiný čip. Pařížská pobočka vysleduje sledovací zařízení a zničí celou Melvillovu buňku. Sarah zaslechla, jak si Morgan a Chuck povídají o naplánování pokusu o požádání o ruku.

ÚDOLÍ LOIRY. Předání proběhne přesně tak, jak bylo naplánováno. Když se chce Chuck konečně vyslovit, zatkne CIA Sarah pro zradu.

LA. Sarah řekne Chuckovi, že všechno byla narafičené. Je to perfektní příležitost, jak jí zařídit nové krytí dvojího agenta. Bude v utajení ve Volkoff Industries, potopí ho zevnitř.

Promo k epizodě
Hudba v epizoděvložit další píseň

The Bottom of the Ocean (Nico Stai)

Chuck a Sarah.

Brimful of Asha (Cornershop)

Lester a Jeff.

When I Go (Slow Club)

Chuck a Sarah.
Hlášky z epizodyvložit další hlášku
(Generál Beckmanová rozdává úkoly.)
generál Beckmanová: Agenti Bartowski a Walkerová se zítra večer zúčastní na tomto šató ochutnávky vín. Plukovníku, vy budete osobním komorníkem agenta Bartowskiho.
John Casey: (Mručí.) Jsem plukovník námořní pěchoty degradovaný na komorníka ňoumy.
Hlavní postavy
Charles Irving 'Chuck' Bartowski
Sarah Walker
John Casey
Morgan Guillermo Grimes
generál Diane Beckmanová
Michael 'velký Mike' Tucker
Lester Patel
Jeffrey 'Jeff' Barnes
Vedlejší postavy
lucemburský ambasador
postarší muž
vínový nadšenec
CIA agent Rosenbaum
Režie
Scénář
Informace k epizoděIMDb
Český názevChuck a balkon
Původní názevChuck Versus the Balcony
Rok natočení2011
Premiéra17. ledna 2011
Česká premiéra2. října 2011
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Sledovanost premiéry5 970 000 diváků
Autoři profilu epizody