plakát seriálu

Chuck

(Chuck)

Epizoda 4×13 – Chuck a hudba k porodu (Chuck Versus the Push Mix)
99 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Chuck a Morgan se vydají na misi s cílem zneškodnit Alexeje Volkoffa, zatímco se Sarah snaží o záchranu Chuckovi mámy. Casey zkouší lépe poznat svou dceru Alex. Ellie a Devon se konečně dočkají, i když Devon si nejdříve musí vyslechnout Caseyho povzbudivý proslov, aby vše dopadlo tak, jak má.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

MOSKVA. Sarah a Mary se díky vloupání do Volkoffovy kanceláře dozví, že Volkoff přesunul Hydru někomu jménem Komtesa.

LA. Casey je po incidentu se Sarah stále v nemocnici. Z polospánku řekne Chuckovi, ať se podívá do jeho kalhot. Najde tam půlku oka a zábleskem zjistí, že se jedná o klíč k Hydře, kterou navrhl Roni Eimacher. Možná mohl navrhnout i něco pro Komtesu. Chuck a Morgan i přes zákaz gen. Beckmanové Roniho Eimachera najdou a dozví se od něho, že Komtesa není osoba, ale loď.

MOSKVA. Alexej Volkoff dostane vzkaz od Oriona, který chce zpět svou ženu. Volkoff se proto rozhodne vzít Mary na bezpečnější místo - na Komtesu. Díky informacím od Roniho se sem dostávají i Chuck s Morganem, kteří na palubě potkají Mary a Sarah. Chuck od Roniho zjistil, že Hydra má být v podpalubí. Po menších problémech se tam dostanou a Mary přenese Hydru na pobřežní server CIA. Něco se zvrtne, Hydra požaduje kontrolu Volkoffova hlasu a spustí alarm. Když chtějí utéct, vstoupí Volkoff a jeho agenti. Zadá heslo a chce nechat všechny postřílet. Mary mu vezme jeho zbraň a nechá Chucka, Sarah a Morgana utéct. Při tom spustí laserovou ochranu, díky které nemůže nikdo opustit místnost. Alexej sebere Mary zbraň a ukáže jí vzkaz od Oriona, chce se s ní setkat ve své chatě v Twin Pines. Volkoff se za ním hodlá vydat.

TWIN PINES. Volkoff chce záležitost s Orionem vyřídit sám, a tak své muže nechá před chatou. Orion je opravdu mrtvý, ty vzkazy posílal Chuck. Alexej mu řekne, že pokud se neozve svým mužům, zabijí jeho matku a v nemocnici, kde je Ellie, Devon a Casey, má svého nájemného vraha. Chuck nechtěl Volkoffa zabít, chtěl získat jeho hlasové přístupové heslo do Hydry, což se mu povedlo, a tak všechny informace z Hydry se přesunuli do počítače Chuckova otce. Armáda CIA zatím zatkla Volkoffovi muže a gen. Beckmanová přišla osobně nařídit zatknutí Alexeje Volkoffa. Sarah mezitím pomohla Mary k útěku. Volali z nemocnice, že miminko je na cestě.

NEMOCNICE. Chuck otevře krabičku se zásnubním prstenem, klekne si a požádá Sarah o ruku.

Promo k epizodě
Hudba v epizoděvložit další píseň

Rad Anthem (Rad Omen)

Sarah a Mary se vloupají do Volkoffovy kanceláře.

Young Blood (The Naked And Famous)

Ellie rodí.

Got A Nerve (Grand Vanity)

Suprák hledá Chukův mix.
Hlavní postavy
Charles Irving 'Chuck' Bartowski
Sarah Walker
John Casey
Morgan Guillermo Grimes
Eleanor Fay 'Ellie' Bartowski-Woodcomb
Devon Christian 'Suprák' Woodcomb
generál Diane Beckmanová
Lester Patel
Jeffrey 'Jeff' Barnes
Hostující hvězdy
Mary Elizabeth Bartowski
Alexei Volkoff
Vedlejší postavy
Alex McHugh
Dr. Ayub
Roni Eimacher
Barry Greenfield
sestřička Youngová
Režie
Scénář
Informace k epizoděIMDb
Český názevChuck a hudba k porodu
Původní názevChuck Versus the Push Mix
Rok natočení2011
Premiéra31. ledna 2011
Česká premiéra9. října 2011
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Sledovanost premiéry5 570 000 diváků
Autoři profilu epizody