plakát seriálu

Chuck

(Chuck)

Epizoda 4×15 – Chuck a kočičí komando (Chuck Versus the Cat Squad)
99 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Chuck dostane víc, než očekával, když se sejde Sarah se svým bývalým týmem. Morganova ex-přítelkyně je zpátky ve městě.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

LA. Chuck se na oslavu zasnoubení rozhodne pozvat staré kamarádky Sarah. Říkávala si komando koček - Sarah, Carina, Amy a Zondra. Carina, Morganova bývalá. Sarah se nápad moc nelíbí. Když byly na jedné misi, jejich cíl byl vždy o krok napřed. Sarah pak našla vysílač v Zondřině podpatku. Prošla detektorem lži, Ale zanechalo to v nich špatný pocit. Kočky nechtěly shánět hotel, a tak přespali u nich doma. Když odjíždějí, Carina použije auto Sarah, a když ho dálkově otevře, auto exploduje. Chuck má díky kousku bomby záblesk, jedná o zařízení Augosta Gaeze úhlavního nepřítele komanda koček. Části bomby zavedly CIA do jeho závodu v Riu. Kvůli Carinině zranění, bude misi monitorovat a poskytovat podporu z Pevnosti. Půjdou v přestrojení na Gaezovu každoroční velkou party. Sarah řekne Chuckovi, že když našla to zařízení u Zondry, jednalo se o misi chytit Gaeze.

RIO. Carina zavolá Chuckovi a Caseymu, že NSA včera zachytila hovor z Burbanku pro Augusta Gaeze. Gaez o Kočkách ví, je to past. Než jim tohle stačí říct, jsou Kočky svázané a Gaez se je chystá zabít. Sarah se z provazů dostane, a když jí chce Gaez říct, kdo je zrádce, proskočí oknem Chuck a ochranku postřílí uspávací pistolí.

LA. Gen. Beckmanová potvrdí, že mezi Kočkami je zrádce, prozatím zůstanou v Pevnosti. Sarah pošle Chucka do jejich bytu, ať přinese zavazadla Koček, mohla by tam výt další sledovací zařízení. Když Casey vyslýchá Gaeze, Amy na něho foukne svá líčidla a uspí ho. Sarah se Zondrou přijdou na to, co se stalo a Sarah zavolá Chuckovi. Gaez a Amy se chystají utéct, Chuck je v Buy More, a tak obchod zamkne. Zneškodní Gaeze a o Amy se postarají Kočky. Zondra a Sarah si to mezi sebou vyjasní a Sarah ji a Carinu pozve na oslavu zasnoubení, a taky na svatbu, kde by jí mohli jít za družičky. Morgan řekne Alex, že ji miluje a Alex mu taky vyzná lásku. Sarah poděkuje Ellie, že uspořádala hezkou oslavu a také za její přátelství. Byla by ráda, kdyby jí šla za družičku.

Promo k epizodě
Hudba v epizoděvložit další píseň

Belongings (Clock Opera)

Sarah žádá, aby Zondra a Carina byly jejími družičkami.

Rockers to Swallow (Yeah Yeah Yeahs)

Sarah a Zondra bojují, Casey a Amy vyslýchají Gaeze.

Turn It On (Franz Ferdinand)

Zondra, Amy a Carina vyzvedávají Sarah na dámskou jízdu.

Please Ask for Help (Telekinesis)

Hudba na zásnubním večírku.
Hlavní postavy
Charles Irving 'Chuck' Bartowski
Sarah Walker
John Casey
Morgan Guillermo Grimes
Eleanor Fay 'Ellie' Bartowski-Woodcomb
generál Diane Beckmanová
Vedlejší postavy
Carina Miller
Alex McHugh
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevChuck a kočičí komando
Původní názevChuck Versus the Cat Squad
Rok natočení2011
Premiéra14. února 2011
Česká premiéra16. října 2011
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Sledovanost premiéry5 470 000 diváků
Autoři profilu epizody